Паоло Малдини

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Rassilon » 30 ное 2021, 12:55

Неста, ти започна първи.
Cafu написа:
30 ное 2021, 09:49
Ne13sta написа:
30 ное 2021, 09:21
Вчера е потвърдил, че няма да сме шампиони и тази година. За сметка на това ще изтърве още двама за без пари. :)
Нищо такова не е казал, дори напротив, това което си написал е абсолютна простотия.
Написал е, че мнението ти е простотия.
Ne13sta написа:
30 ное 2021, 10:01
Простотия е за телета, които не вникват в текста, а само го четат. Без нови трансфери, толкова.
Тук пък ти обиждаш доста хора, които евентуално не мислят като теб.
Cafu написа:
30 ное 2021, 12:30
Ne13sta написа:
30 ное 2021, 10:01
Простотия е за телета, които не вникват в текста, а само го четат. Без нови трансфери, толкова.
Без нови трансфери не означава, че няма да се борим за титлата. Ти какво очакваш, да каже, че ще вземем Холанд и Салах зимата и да ни дават медалите отсега. А теле ще викаш на майка си.
Разбираемо и тук се е засегнал и е прав, макар и аз лично да не одобрявам този начин на отговор.
Ne13sta написа:
30 ное 2021, 12:32
Cafu написа:
30 ное 2021, 12:30


Без нови трансфери не означава, че няма да се борим за титлата. Ти какво очакваш, да каже, че ще вземем Холанд и Салах зимата и да ни дават медалите отсега. А теле ще викаш на майка си.
Простотиите ги пишеш ти. Явно твоята майка не те е научила да си ползваш мозъка, както подобава.
Тук продължаваш.

Отново съжалявам, че се правя на съдия, но според скромното ми мнение такива неща са излишни. Не е ли по - добре да се разберете с лични съобщения, или да си стиснете ръцете? :) forza

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Ne13sta » 30 ное 2021, 13:02

Нито има какво да се разбирам с този, нито да си стискам ръцете. Когато наричаш мнението на някого “простотия”, индиректно го обиждаш него. Аз следя доста форуми и групи. Масово хората са реагирали като мен. С подобни изказвания Малдини изобщо не дава заявка за Скудето. Особено след 7 парцала от Фиорентина и Сасуоло.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от cap7ainjack » 30 ное 2021, 13:09

Колегата Ne13sta е малко по-директен, но според мен е прав за интервюто на Малдини.
Аз го разбирам като да не очакваме подсилване зимата, евентуално, ако някой много се контузи ще му се търси евтина алтернатива, преполагам.

А за Кеси и Алесио тази тактика също не я одобрявам, да им се надяваме до последно.

Но в крайна сметка, както е модерно в България сега "Всеки сам си преценя" или Малдини и ко. си преценят.
Аз пак ги подкрепям, щом са решили, че са ок да пуснат Кеси и Алесиуо както Долара. Но при всички положения трябва да прекратят тази практика до последно да не знаем кои играчи ще имат нови договори. Най-малкото за да могат се концентрират върху други проблеми.

За трансферите през Януари е ясно, няма кой да им даде пари на Паоло и Масара. При евентуален успех в топ 4 този сезон, сигурно лятото ще дадат някой лев повече сравнение с миналото лято и така. Така действат тези.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Cafu » 30 ное 2021, 13:40

Простотия, глупост, изцепка, както искаш го наречи, но това ти е мнението. Не съм те обидил директно, за разлика от това което направи ти, а това което си написал. Ясно ми е , че следиш доста форуми, все пак си един интернет хейтър и конкретно в този форум нарушаването на добрия тон всеки път идва от теб. Не виждам някаква изненада, че няма да вземем никой зимата, колкото до договорите, човека казва, че прави всичко възможно, съобразно финансовите възможности на отбора. Това е положението, и Хари Потър да е на негово място, пак ще е същото.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Ne13sta » 30 ное 2021, 14:12

Аз не съм обидил Малдини, че да съм хейтър. Не съм и идиот да не виждам, че тия нещастници не искат да преподписват. Затова още лятото беше момента да ги ПРОДАДЕМ. Особено след като вече изпуснахме 2ма души по същия начин.

Не знам ако Хари Потър беше на мястото на Малдини, но един по-опитен ръководител щеше да ги засили. 40 млн. за Долара, 30 за Кеси, 20 за Калкан и 10 за бавния… това са си едни 100 млн. изтървани пари. Нормално е Елиът да не инвестират като виждат какво се случва. А и те дадоха не малко вече.

С това си интервю Малдини казва каква е ситуацията. А с оглед на непрестанните контузии и тоталната липса на мотивация в някои индивиди, аз не виждам никакъв вариант да сме шампиони без стабилно подсилване през зимата.

И не, не казвам че “няма да се борим”, сигурен съм че Пиоли ще даде максимума, просто с настоящите играчи и Клоп няма да е шампион. Това е.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Cafu » 30 ное 2021, 14:31

Сезона е дълъг, останалите отбори в калчото не са с кой знае каква по-добра селекция от нас и шампион ще бъде отбора,
който успее да се надскочи. За продажбите съм съгласен, щеше да е хубаво да сме с едни 100млн отгоре и един Кеси по-малко, но изброените играчи се кълняха във вечна любов до самия край. Ако бяха заявили ясно, като Мбапе например, че искат да се махат, тогава да. Пък ситуацията с Долара специално си беше чисто изнудване от страна на агента и играча, можеше и да преподпише, но на ръководството им писна да си играят на котка и мишка, появи се възможност и се възползваха.

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от PerfStranger » 30 ное 2021, 15:54

Не забравяйте, че евентуално меркато зимата би могло да има, ако се класираме в ШЛ, защото ще влязат много свежи пари. Така че.. ще видим.. но никакви шампиони няма да станем, ако не намерим човек в центъра, който да играе поне на нивото на Кеси от миналата година, защото тази година от това страдаме. И нападател, защото Жиру излезе чуплив.. и дясно крило, по дяволите, дясно крило...

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от cap7ainjack » 30 ное 2021, 15:59

И да се класираме за ШЛ пак не вярвам да има кинти януари. Просто не разсъждават така. За тоя сезон са си заложили очакванията, направили са си инвестицията. Толкова. Сигурно имат някакъв аватриен бюджет, но едва ли е голям.

Иначе казано, ще си броят приходите в края на сезона и тогава ще заделят за нови инвестиции.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от R. GULLIT » 30 ное 2021, 22:27

Жиру бе болен от ковид, това му е първата контузия - стандартно разтежение.
Дойде във форма, показа още първите 4 мача, че номер 9 не е прокажен, а носен от некадърници.
Ковид го извади от форма, както и Диаз, който също тръгна силно. Там са ни проблемите реално.

Да, липсва десен фланг в нападение, но май ще си го гледаме това до лятото. Месиас определено ще даде ротация, дано излезе опция. Но голът в Мадрид не изтрива цялата сага преди това.

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Rassilon » 30 ное 2021, 23:43

A footprint that will always be remembered in the history of football 🔝
Paolo Maldini receives the #GoldenFoot Legend Award in Montecarlo 🏆

Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Casciavit » 07 дек 2021, 23:58

Ако след тазвечершния мач, след който излитаме от ШЛ, Кеси продължи да играе титуляр за Милан, трябва един измежду Пиоли и Малдини да даде някакво обяснение или да понесе своята отговорност.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Ne13sta » 08 дек 2021, 00:09

Този Паоло не е онзи Паоло. Слаб и мекушав.

За да не ме нападнат разни джигити, не го критикувам заради отпадането. То си беше логично. Но да търпи тия нищожляци да му носят лентата…няма как да си замълча.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Ivanchenko » 08 дек 2021, 01:35

Ne13sta написа:
08 дек 2021, 00:09
Този Паоло не е онзи Паоло. Слаб и мекушав.

За да не ме нападнат разни джигити, не го критикувам заради отпадането. То си беше логично. Но да търпи тия нищожляци да му носят лентата…няма как да си замълча.
Почнал си ги всички наред, но след подобен мач на мен ми идва да направя същото. Защото този мач беше резил, никаква нагласа, никаква агресия, нищо. Раде титуляр до откат, новия Борини. Кеси капитан, Романьоли капитан, аре баста вече. В отбора трябва да има хармония и настроение, увереност и самочувствие. Не може да си първи в Италия, да биеш Атлетико, и накрая да излезеш толкова насран. За 3 дни ще ми се съберат 8 часа сън сигурно, само за да ида да подкрепя отбора и да се съдера на стадиона и накрая нищо. И не ме е яд че паднахме, яд ме е че нито за момент не опитахме да победим. А уж за това излизахме в този мач.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Cafu » 08 дек 2021, 09:03

Сега пък Малдини е виновен, че резервите ни паднаха от резервите на Ливърпул. Само да ви кажа, ако не знаете, че резервите на всеки отбор от ВЛ са класа над резервите на всеки отбор от Серия А. Малдини изглежда също е виновен за слабата форма на Кесие, и това, че Пиоли го пуска всеки мач. Сигурно и за това, че вместо Меси взехме Месиас. Разбирам, че колегите по-горе са разочаровани както всички останали, но може да си позволите да плюете по Малдини, само и единствено ако във вашата фамилия има 3 поколения футболисти, играли за Милан, взимали трофеи и вкарвали голове. Всеки допуска грешки, но не мисля, че това дали Кеси играе или не е решение на Малдини. 1000% съм сигурен, че не се бърка в треньорските решения, поне за това кой ще играе и кой не. А в случая с Кеси нямаме особено голям избор. Освен Тонали, всички са в лоша форма.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Паоло Малдини

Мнение от Ne13sta » 08 дек 2021, 09:38

Кои са тия наши резерви ? Манян ? Томори ? Тео ? Кеси ? Тонали ? Диаз ? Ибра ? Салемакерс също можеше да е титуляр, но Пиоли си го остави резерва. Реално ни липсваха трима титуляри: Кяер, Калабрия, Ребич/ Леао.

И разбира се, че Малдини е виновен за Кеси и Романьоли. Както беше виновен и за долара и баклавата. Работа на ръководството е да отстрани такива злокачествени тумори от отбора, докато е време!

Ако Малдини не вземе мерки с тия двама палячовци, гарантирано няма да сме шампиони и този сезон. А с оглед на това, че вече изпусна двама свободни агенти, е напълно логично Елиът да не му отпускат средства.

И разбира се, че ръководството и Пиоли са виновни за слабата форма на Бакайоко и Бемнасер. Та те не играят, защото потръчко е титулят всеки мач. А Побега защо беше разкаран, като бяхме наясно каква е ситуацията със 79 ?

Слаба работа.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори