Паоло Скарони

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 200 times
Been thanked: 342 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от Casciavit » 21 сеп 2021, 23:38

Подценявате доста Скарони. Това е много вътрешен човек, не е някой хванат от улицата.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 446 times
Been thanked: 439 times

Мнение от drzzd » 22 сеп 2021, 11:57

R. GULLIT написа:
21 сеп 2021, 23:19
Каква енигма може да е бивш акционер и директор в ТелеИталияМобиле, финансов съветник на Дедо ви и качен на президентския му пост човек? :D

Член на партията на Берлускони, случайно от която по спомен е и настоящият Милански кмет...

Някой ако се сети без гугъл за още, да допълва! 😁
Не забравяй и бивш изпълнителен директор на Eni - най-голямата петролна компания на Италия. Визитката му ми е ясна, защото още щом встъпи в позиция се поразрових да го видя кой е. Енигма ми е по повод действията си в клуба. Бизнесменът Скарони и президентът Скарони са две коренно различни неща. За сега с нищо не изглежда да е допринесъл на отбора. Без значение колко голяма е визитката му.
...e chi non salta è un porco juventino!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 938 times
Been thanked: 673 times

Мнение от Capolavoro » 22 сеп 2021, 13:46

Скарони е човек на Берлускони според мен. Ролята му бе да прокара стадиона, ама онези китайски ментета от Интер протакаха нещата. В същото време всичко това бе от полза на Сала, който ще използва новия стадион за едни сигурни гласове.

Точно онзи ден каза, че след изборите, ако спечелил, щял да седне пак на преговори.

Милано е футболен град и навярно двата отбора ще имат поне 200-300 хил привърженици.
Изображение
FLYKAYO TOMORI & AIR ANTE

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 278 times
Been thanked: 1186 times

Мнение от vik rossonero 96 » 22 сеп 2021, 14:35

Не може президент на Милан да остави целия клуб и привържениците му да остават подвластни на китайските ментета от Интер. Или тропваш по масата и казваш: "Решавайте си проблемите, има срок за тоя стадион", или стоиш като ученичка, усмихваш се вежливо и чакаш откъде ще повее вятъра на промяната я в общината, я в Интер, че да видиш и твоята дума къде ще затежи. Нашият играе втория сценарии и на мен лично като фен ми е обидно, честно ви казвам. Чакаме от 100 години стадион, правят се някакви лъскави представяния на проекти и след 2 години дори споразумение за започване на строеж няма. Камо ли първа копка. Едно голямо НИЩО.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори