Джанлуиджи Донарума

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от AC_M » 03 май 2021, 19:02

Добре де, ювентус дава 10 млн за 5 години , а от нас искат договор за 2 год.с по-висока заплата. Ебати любовта към Милан показва малкото доларче. Явно е пътник, поне да спираме дотук .
#piolioutnow

Pendov
Фен на Калчото
Мнения: 246
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 86 times
Been thanked: 55 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Pendov » 03 май 2021, 19:28

Според мен срещу Ювентус, Донарума ще направи всичко по силите си за да докаже, че си заслужава парите.
Друг е въпросът, че за този Милан вратар с подобна заплата е неоправдан лукс.
За мен най-добре е да преподпише фиктивно и после на тезгяха.
Дължи го на отбора, а и такава постъпка би му донесла повече позитиви в перспектива.
Но дори да не вземем и цент от него, по-добре да пътува безплатно, отколкото да натовари бюджета и да отрови съблекалнята.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Dawnweaver » 03 май 2021, 19:38

Аз не виждам как ще отиде в Ювентус точно, но това си е мое виждане. Може да очаква отношение подбно на това към Фиго като отиде от Барса в Реал. Наборите ще се сетят за какво говоря ;)

Аз лично се надявам да стане като предишния път, да подпише, да има малко конфликти месец-два и после хората ще свикнат. Но определено не сим помага за да задържи симпатията към себе си като към кадър от школата, раздава го по-голям от клуба и това никога не свършва добре. Дори и за хора като Роналдо - видя се , че без "гърба" на Реал ще види друга ШЛ през крив макарон, а точно за това беше взет. И сега ще драпа със зъби и нокти за 4то място.

Искрено съжалявам всеки клиент на Прасчо. Хората отнасят яко шамари , а прасето обира по-голямата част от парите. За справка ако има комисионна 20 млн. за него за една сделка разликата при Донарума е от 8 до 10 млн. Дори и това да са чисти пак ще трябва да играе 10 години (!!!) за да прибере той лично въпростните 20 отгоре. Може да е алчен, но едва ли е толкова тъп да не може да направи тази елементарна сметка и той самия.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от cuorerossonero » 03 май 2021, 22:39

Изображение
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от ShevaMB » 04 май 2021, 00:57

Че вратарчето ни е цигане е ясно и само кеш му е в главата е ясно, но ми е малко странно как седмица преди най-важния мач за сезона излиза точно официална оферта от юфе. Торинските боклуци много яко спортно технически искат да ни клатят и извън терена точно преди мача и то пак казвам заради Доларума. Дано Малдини и Пиоли/Златан вземат този мач извън и на терене.
Ако не влезем в топ4 главният виновник ще е вратарчето с целия сериал покрай него и мазния му агент.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от cuorerossonero » 04 май 2021, 08:26

Следя Милан вече повече от 30 години и за толкова време не само никога не бях виждал юноша на клуба да се държи по този начин, но и не бях допускал, че е възможно. :(
Никой няма право да се подиграва с Милан и не бива това да бъде допускано на никаква цена. А най-малко пък феновете трябва да продължаваме да търпим безкрайните боклушки изпълнения на едно неаполитанско сeлянче, което щяло да става велик вратар... някога. Този абсурд продължи прекалено дълго и е крайно време да му бъде сложен край. rolleyes
За мен това момче е абсолютен позор за емблемата и нямам търпение Curva sud да го изхвърлят с тояги от Милан, заедно със свинския му ментор. Защото явно на ръководството ни не му стиска. rolleyes
Милан не е място за меркантилни инфантили и лайняри, в моя отбор винаги са били на почит съвсем други неща.
Който си позволява да демонстрира подобно брутално неуважение към Милан, заслужава шутове в главата.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от BANKERA » 04 май 2021, 08:36

cuorerossonero написа:
04 май 2021, 08:26
Следя Милан вече повече от 30 години и за толкова време не само никога не бях виждал юноша на клуба да се държи по този начин, но и не бях допускал, че е възможно. :(
Никой няма право да се подиграва с Милан и не бива това да бъде допускано на никаква цена. А най-малко пък феновете трябва да продължаваме да търпим безкрайните боклушки изпълнения на едно неаполитанско сeлянче, което щяло да става велик вратар... някога. Този абсурд продължи прекалено дълго и е крайно време да му бъде сложен край. rolleyes
За мен това момче е абсолютен позор за емблемата и нямам търпение Curva sud да го изхвърлят с тояги от Милан, заедно със свинския му ментор. Защото явно на ръководството ни не му стиска. rolleyes
Милан не е място за меркантилни инфантили и лайняри, в моя отбор винаги са били на почит съвсем други неща.
Който си позволява да демонстрира подобно брутално неуважение към Милан, заслужава шутове в главата.
Отминаха онези времена на лоялност във футбола и то отдавна. А и нека бъдем честни, Милан не е онзи Милан, които беше изграден отбор и всяваше страх у противниците си. Донарума достатъчно сезони вече игра при нас и съвсем нормално като не вижда развитие или поне минимума - участие в ШЛ при най-големите да иска промяна. Аз лично няма да го виня ако напусне, още повече в този сезон, който сами си държахме титлата в ръцете и доброволно я сдадохме един вид. На момчето не му е все тая за отбора, но иска да печели трофей. Щом не може да го направи с нас ще пробва другаде и съм убеден, че дори и да напусне няма да заиграе в друг италиански отбор. Та нека изчакаме края на сезона и ще видим къде ще задуха вятъра. Сами си се вкарахме в това положение, та ето сега ще берем плодовете от решенията ни, взети последните години.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7181
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Capolavoro » 04 май 2021, 10:26

Милан до голяма степен е в това незавидно положение заради грешки на Донарума. Вадил ни е много пъти, но ни е и закопавал нееднократно.

Иначе е ясно, че няма оферта от увентус, а е платена публикация ог свинята баща. При 10 млн ще подпише за пет години с нас.

Вчера Раймонди, ако не бъркам, писа че само ние имаме изпратрна оферта.
Изображение

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от vlado_sheva » 04 май 2021, 11:49

Ревал бил. Значи хем искаш да си модерен футболист, разбирай за теб ценностите ти очевидно да не са чисто романтично футболни, а предимно бизнес такива, хем не можеш да понесеш един по-тежък разговор?

Чакай бе Бай Хуй, в корпоративния свят CEO-та на големи компании, които получават възнаграждения по 10 милиона евро на година, те живеят под стрес в много ситуации. Като има някаква криза във фирмата, не спят като хората дни и месеци наред. Имат проблеми със семейството, въпреки че са богати с тези заплатки. И чат пат реват посред нощ.

Нашият герой хем иска да е модерен бизнесмен с топ агент и да иска 12 милиона на 22-годишна възраст, хем иска пълен комфорт и да не реве. Ами ти си представител на един от най-популярните футболни клубове в света бе, пич. Имаше шанса да постъпиш като Малдини например, както той наскоро каза в едно свое интервю. Ако не взимаш 12 милиона, а 7 милиона, беден ли ще станеш? Пълен нещастник, направо не ми се вярва като видя преди 15 години какви са били заплатите в клуба и какви са сега. Знам, че светът върви напред, балонът се надува и съответно и заплатите са по-високи и т.н, ама тоя да иска двойно повече отколкото Кака е взимал преди 15 години? Bitch please...

Та така, като си много печен бизнесмен и ще извиваш ръце, трябва да си готов и да ревеш от време на време.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от zahari_acmilan » 04 май 2021, 12:13

Щом Курва Суд го питат дали има предварителен договор подписан с Ювентус значи има нещо, щом даже Счезни вече си е намерил отбор....
Тук е виновно и ръководството ,че го остави да си играе свирката с 2 месеца оставащ контракт. По закон ако му остават 6 месеца ,може да се договоря и подписва без знанието на клуба. Във всеки друг Гранд , нашия пишльо отдавна щеше да търка пейката дори и за примаверата , да го видим тогава дали щеше да е първи избора за Еврото и дали въобще щеше да ходи там.
Искал ШЛ.... Иска 10 млн.... Аве путка майна подпиши с Милан ,пък после златния ти агент да ти намери отбор, поне така и ние да получим нещо за дето ти дадохме шанс на 16г и продължаваме да ти даваме шанс въпреки ,че за пореден път правиш циркове.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от F.Inzaghi_9 » 04 май 2021, 13:27

Мисля, че все още не е подписал с юфето, защото и тяхното класиране за топ 4 не е сигурно, а на нашето момче нали уж най-голямата мотивация му е ШЛ. Но като го знаем него и дебелия му агент, няколко милиона в повече може и да променят мотивацията whistle

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Maldin1 » 04 май 2021, 14:16

zahari_acmilan написа:
04 май 2021, 12:13
Щом Курва Суд го питат дали има предварителен договор подписан с Ювентус значи има нещо, щом даже Счезни вече си е намерил отбор....
Тук е виновно и ръководството ,че го остави да си играе свирката с 2 месеца оставащ контракт. По закон ако му остават 6 месеца ,може да се договоря и подписва без знанието на клуба. Във всеки друг Гранд , нашия пишльо отдавна щеше да търка пейката дори и за примаверата , да го видим тогава дали щеше да е първи избора за Еврото и дали въобще щеше да ходи там.
Искал ШЛ.... Иска 10 млн.... Аве путка майна подпиши с Милан ,пък после златния ти агент да ти намери отбор, поне така и ние да получим нещо за дето ти дадохме шанс на 16г и продължаваме да ти даваме шанс въпреки ,че за пореден път правиш циркове.
И защо да го прави? 20 млн. За прас*то, 3 млн. за баща му и някой друг милион комисионна за самият него....отделно от "желаната" заплата от 10+ млн.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от iLDiavolo » 04 май 2021, 14:29

Ебати ами на майка му няма ли дадем някой лев. Тва е някаква дискриминация спрямо жените. Не знам Райола как не се е сетил. Сарказма на страна, но за какво ни е тоя, след 4 години на нас да ни играе същите педалски номера. Поне да беше нещо феноменално като вратар, а и лидерски качества му липсват. Липсва му и необходимата психика, той след всяка среща с феновете си тръгва разреван. Абе алчен пут*о.
От форума на Ювентус.
#weareacmilan

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11133
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от vik rossonero 96 » 04 май 2021, 14:58

Майнян е готов да подпише за пет години и 3 милиона заплата. Трансферна сума - 15 милиона. Простите сметки показват, че да платим трансферна сума и да плащаме по 3 милиона 5 години е по-рентабилно от това да задържим алчния дришльо за три години.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Ne13sta » 04 май 2021, 15:32

Аз не знам какво толкова е постигнал и Майнян, че да му даваме 3 милиона на него ?! Щом има таван на заплатите в отбора 4 млн. значи се дават не повече от 1,5-2 млн. за вратар. В Серия А има поне 3-ма, които не са по-слаби от Майнян, а ще ни костват по-малко. Примерно - Скорупски, Силвестри и Мусо. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори