Астер Вранкс

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11134
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от vik rossonero 96 » 04 яну 2023, 15:45

Това момче трябва да го откупим. За пореден път влезе много полезно, отнемаше топки, добре комбинираше, а пасът към Дест беше по конец, само че хамериканеца се помисли за Златю на ранни години. Силен е физически, добре разпределя. Хубаво ще е при по-рано решен мач по-нататък да получи цяло полувреме.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от drzzd » 04 яну 2023, 16:00

"добре разпределя" - именно с това си качество Вранкс превъзхожда Бенасер, който днес отне много топки, но и много обърка за пореден път при граденето на атаките.

Физиката и младостта му пък са другите качества, които са адски полезни за този отбор. Единствено му липсва опит в големите мачове.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Ne13sta » 04 яну 2023, 16:28

Срещу Рома поне едни 30 минути на терена! Срещу Торино за купата пък трябва да е задължителен титуляр. Оставя чудесни впечатления до момента.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Casciavit » 09 яну 2023, 00:07

Ето ти ги 30-те минути срещу Рома. :) Младостта не е порок, но липсата на опит в случая ни костваше победата в тази среща.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Ne13sta » 09 яну 2023, 00:10

Casciavit написа:
09 яну 2023, 00:07
Ето ти ги 30-те минути срещу Рома. :) Младостта не е порок, но липсата на опит в случая ни костваше победата в тази среща.
Не, селският манталитет на Пиоли ни коства победата в тази среща. Обясних го още срещу Салернитана, но понеже победихме, ми скочихте половината форум да обяснявате как вкарването на трети централен защитник е правилно. Е да ама не!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Casciavit » 09 яну 2023, 00:15

Каква Салернитана, преди половин час го обясни, след гола на Побега:
Ne13sta написа:
08 яну 2023, 23:27
Е Пиоли се оказа прав, евала! Спечели ни мача!
thumbsup thumbsup thumbsup
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Ne13sta » 09 яну 2023, 00:18

Casciavit написа:
09 яну 2023, 00:15
Ne13sta написа:
08 яну 2023, 23:27
Е Пиоли се оказа прав, евала! Спечели ни мача!
thumbsup thumbsup thumbsup
Това го написах по повод смяната на Побега. Откъде да знам, че отново ще пусне халф вместо Жиру и защитник вместо Салемакерс?!

Умният човек прави грешки и се учи от тях. Простият ги повтаря. Познай от кои е Трепероли. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Casciavit » 09 яну 2023, 00:26

Не съм съгласен, Салето е рисков в защита, май забрави как ни вкараха Салернитана?

Преди седмица, ако не се лъжа, ти призоваваше да пуснел ШдК за Жиру. Или Вранкс за Жиру беше?
Вранкс ми харесва като качества, но истината е, че днес Дибала го надхитри и си издейства нарушение, от което падна голът.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Ne13sta » 09 яну 2023, 00:29

Casciavit написа:
09 яну 2023, 00:26
Не съм съгласен, Салето е рисков в защита, май забрави как ни вкараха Салернитана?

Преди седмица, ако не се лъжа, ти призоваваше да пуснел ШдК за Жиру. Или Вранкс за Жиру беше?
Вранкс ми харесва като качества, но истината е, че днес Дибала го надхитри и си издейства нарушение, от което падна голът.
Това беше в един глупав спор с потребител, който се опитваше да ме убеди, че нямало вариант да не сменим схемата. Абсолютно невярно разбира се.

Иначе щом Салемакерс е рисков, пуска Дест на негово място и си оставаме с 4-2-3-1. Де Кетелаере на върха.

Всеки мач, в който сменим от 4-2-3-1 на 3-нещо-си, вината ще е в Трепероли.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от cuorerossonero » 09 яну 2023, 00:32

Casciavit написа:
09 яну 2023, 00:07
Ето ти ги 30-те минути срещу Рома. :) Младостта не е порок, но липсата на опит в случая ни костваше победата в тази среща.
Лапсата на опит, да. Само че не в играчите, а в един 57-тодишен средняк.
Всъщност, не е до опит, а до манталитет. Щото подобна простотия нямаше да направи и Вили Вуцов, камо ли треньорът на шампиона на Италия. facepalm
Не може да пипаш защитата, ако нищо не го налага, камо ли да смениш схемата на игра в защита, когато водиш 5 минути преди края с 2:0 на абсолютно умрял съперник. Абсолютно позорно поведение, немислимо за нормален треньор. Никой не му е виновен на Пиоли, че е Бот и реши по най-тъпия начин сам да си осере мача. Абсолютно никой!
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от drzzd » 09 яну 2023, 00:35

Ne13sta написа:
09 яну 2023, 00:29
Casciavit написа:
09 яну 2023, 00:26
Не съм съгласен, Салето е рисков в защита, май забрави как ни вкараха Салернитана?

Преди седмица, ако не се лъжа, ти призоваваше да пуснел ШдК за Жиру. Или Вранкс за Жиру беше?
Вранкс ми харесва като качества, но истината е, че днес Дибала го надхитри и си издейства нарушение, от което падна голът.
Това беше в един глупав спор с потребител, който се опитваше да ме убеди, че нямало вариант да не сменим схемата. Абсолютно невярно разбира се.

Иначе щом Салемакерс е рисков, пуска Дест на негово място и си оставаме с 4-2-3-1. Де Кетелаере на върха.

Всеки мач, в който сменим от 4-2-3-1 на 3-нещо-си, вината ще е в Трепероли.
Бъди по-уважителен, плс. "Един потребител, който се опитваше да ме убеди". Приеми, че светът не се върти около твоята гледна точка и понякога човек може да греши. Без значение дали това си ти, или съм аз, или е някой друг.

Предвид наличното, днес Пиоли направи почти същите смени, като в мача срещу Салернитана, с тази разлика, че този път не пусна Дест. Впоследствие, отборът отново заигра 3-5-2 с ШДК и Леао напред. Разликата със Салернитана обаче е, че Рома имат далеч повече опции в атака и това изяде главата на Пиоли. Вината е само и единствено негова, защото този път разбиването на централната двойка се оказа пагубно за резултата. Написах го и в темата за мача.

Още веднъж. Бъди по-уважителен към останалтие във форума, защото много пъти в мненията си си бил в жестока грешка и много пъти съм можел да кажа "тука оня се опитваше да ми се прави на интересен и не беше прав" и да те соча с пръст, но никога не съм го правил, защото макар и много пъти да сме били в спорове, винаи съм уважавал мнението ти.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Ne13sta » 09 яну 2023, 00:39

Не съм те обидил с нищо. Аз много пъти съм бил в грешка и съм го признавал. Даже го направих и за смяната с Побега.

За простотиите на Трепероли обаче да върти схемите 10 минути преди края на мача няма как да си променя мнението защото съм прав на 100% и това го видяха почти всички. А ти си го защитавай колкото искаш. Даже мини през темата на бедничкия Джерко, да напишеш някоя добра дума и за него.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от drzzd » 09 яну 2023, 00:42

Не казвам, че си ме обидил, само казвам да уважаваш останалите повече :) Ще се направя, че не съм видял и това за Джерко, защото продължаваш да се държиш като гъз, но явно предпочиташ да го играеш такъв :)

И не, не искам да ти сменям мнението, мен. Не го и защитавам, напротив, днес отговорността за загубените 2 точки е изцяло негова, защото мач с мач не си приличат, както и отбор с отбор. Рома не е Салернитана и днес добавянето на Габия беше абсолютно излишно, предвид, че Калабрия бе готов и си изигра 90-те минути.

Реално единствените промени, които трябваше да направи бяха Вранкс за Бенасер, ШДК за Жиру и Дест или Адли за Салемаекерс.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от Ne13sta » 09 яну 2023, 00:46

Ако сме с 11 човека и водим в резултата, преминаването от 4-2-3-1 към 3-5-2 ще е абсолютна грешка, без значение от съперника. Разбива се синхрона на двойката защитници, ставаме палави и ни наказват моментално. Това са факти, а не мое мнение. Ние не сме някакъв селски отбор, че да се браним в заключителните минути на срещата. Лошото е, че Пиоли е със селски манталитет.

На пейката имахме още Дест и Адли, така че не ни е притрябвал Габия в никакъв случай.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Астер Вранкс

Мнение от drzzd » 09 яну 2023, 00:48

Предвид, че казвам абсолютно същото, очевидно не оспорвам това.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Отговори