Шарле Де Кетеларе

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Altafini » 05 мар 2023, 15:23

Стабилен мач, стига хейт по момчето.

Този сезон сме по-слаби, имаме проблеми във всяка линия от вратаря до централния нападател - било то контузии или форма.
Новите попълнения не впечатляват с нищо, освен малки изключения и проблясъци.
Факт е, че сме зле цялостно спрямо летвата, която сами си поставихме.

Ама стига с този хейт, негативизъм и т.н.
На мен лично не ми е въобще приятно да влизам и чета с извинение тонове лайна по адрес на този или онзи.
Случва ми се дори след по-фрапатни загуби въобще да не влизам с дни във форума точно поради същата причина.

Всеки си има любимци и такива, които не харесва. Мисля, че на всеки му е ясно.
Аз лично предпочитам да си ги подкрепям играчите докато носят нашата фланелка независимо, че ми късат нервите понякога.
Давам за пример само колко пъти съм подскачал и съм крещял на Диаз да подава, докато го гледам как се оплита в дрибъла си. :D

Феновете на Милан смея да твърдя, че можем да се наречем по-интелигентни спрямо останалите. Нека се придържаме към това.
Разбирам, че има състояние на афект след мач, При мен е същото, но предпочитам вечерта да не влизам, да си изливам яда тук и оставям емоциите да отминат.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от drzzd » 05 мар 2023, 15:26

Petar Zanev написа:
05 мар 2023, 15:18
Solid :D
Първоначално реших да не го добавям, щото знаех, че ще се хванете за това, но така си беше изписано мнението в оригинал :) Но все пак истинската му оценка трябва да бъде базирана на афектирания след загуба бг форум, да.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от vik rossonero 96 » 05 мар 2023, 15:31

Вчера беше най-добър от всички на терена. И то с разлика. Всичко по-интересно през първото полувреме той го направи, след почивката успя на няколко пъти да "завърти" с тяло няколко футболисти и да напредне. Пасовете му бяха с точен тайминг, остри ... А онова пращане на фиорентинеца на земята и след това пас по конец към Еконта беше красота. Да имаше просто качествен футболист, който да ги засича тия неща ...
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от R. GULLIT » 05 мар 2023, 15:41

Ако струваше 15 млн, колкото реално беше преди нашия интерес, тогава щеше да се обяснява колко добър мач е направил.

Отново казвам, че дори според нашите от миланнюз той е с най-висока оценка от полевите играчи.

Ориги, Ребич, Бенасер, Месияс, Томори, Тияу - за тях говорете.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Ne13sta » 05 мар 2023, 16:18

Оценка от ГДС: 5.5

35 млн. ги оправдавам само с едно - инвестиция за бъдещето. Но не се опитвайте да ми го изкарвате, че е нещо повече от един Диаз към момента. Даже е точно обратното. Браим поне има краен продукт. И умее да избухва в големите мачове.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Casciavit » 05 мар 2023, 16:34

За пръв път с @Altafini да сме на едно мнение. :)
R. GULLIT написа:
05 мар 2023, 15:41
Ако струваше 15 млн, колкото реално беше преди нашия интерес, тогава щеше да се обяснява колко добър мач е направил.
Много вярно. Реално и за Чау да бяхме дали 25-30 милиона, форумните мрънкачи щяха да обясняват какъв флоп е, и как има само 3-4 добри мача, което било крайно недостатъчно.

ШдК със солидно представяне вчера, ако Еконта си беше вкарал положението, цялата атака щеше да влезе в някоя рубрика за Гол на сезона. Много фурни с хляб има да изяде, за да стане основна фигура в Милан, но да го изкарват някакъв *** е повече от несериозно.
От Пиоли се иска единствено да му гласува повечко доверие. С минутите, ще дойдат и головете и асистенциите.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от George Weah » 05 мар 2023, 18:05

Страхотен мач изигра момчето! Аз мисля, че има силите да ни поведе към триумф в ШЛ, то си му личи.

Само се притеснявам лятото като Сити, Реал Мадрид и останалите изсипят 100 милиона за него дали няма да тръгнем да го продаваме...Модрич е вече пред пенсия, Де Бройне също си е на 31-32, има огромна вероятност да погледнат към Шарл и двата отбора!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Casciavit » 05 мар 2023, 19:05

Критерски хумор. :D

За Сити и Реал не знам, ама точно вчера коментатора на мача каза, че ПСЖ и още 4 клуба от ВЛ следят ситуацията с ШдК изкъсо.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от George Weah » 05 мар 2023, 19:17

Кирилов, честно, вземи една Библия, турни я пред теб, сложи си ръка на нея и отговори - футболистите по качества ли ги харесваш или по външен вид и сексуално те привличат като мъже?

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Casciavit » 05 мар 2023, 20:31

Продължаваш с хумора, ама фактите не са в твоя полза. Имайки предвид кои са твоите любимци през годините - Марко Бориело, Джанлука Лападула, Макси Лопез и още куп абсолютни КУЦИ КОНЕ, май при теб е второто. :) Аз не знам кой нормален човек би харесал нещо футболно в изброените. :lol:

А и вече за четвърти път ми пишеш по този въпрос. Има нещо, ама не знам, ти ще кажеш.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от George Weah » 05 мар 2023, 21:02

Как пък разбра, че са ми любимци въпросните? :D

Това, че съм се кефел като са вкарвали за Милан или? :D

Ми как да не ти пиша за четвърти път, като всеки би потвърдил, че си откровен пендел, влюбен в Монтела :D

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от R. GULLIT » 05 мар 2023, 21:10

Драснете си по едно ЛС, активни са. От дискусия стана за лична драма работата.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Casciavit » 05 мар 2023, 21:46

George Weah написа:
05 мар 2023, 21:02
Как пък разбра, че са ми любимци въпросните? :D

Това, че съм се кефел като са вкарвали за Милан или? :D

Ми как да не ти пиша за четвърти път, като всеки би потвърдил, че си откровен пендел, влюбен в Монтела :D
Не знаех, че Монтела/ШдК са в категорията "красиви мъже", явно ти като отявлен ценител на мъжката красота си по-запознат. :D Доверявам ти се, не смея да споря с експерти по тази тема.

Всеки би потвърдил, че като едно истинско хюмне си слагаше аватарченца на разголения Марко Бориело и на Макси Лопез, който има сензационния... 1 гол за Милан :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Capolavoro » 05 мар 2023, 21:59

Casciavit написа:
05 мар 2023, 19:05
Критерски хумор. :D

За Сити и Реал не знам, ама точно вчера коментатора на мача каза, че ПСЖ и още 4 клуба от ВЛ следят ситуацията с ШдК изкъсо.
Това беше много озадачаващо. Не съм срещал подобен слух.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Ne13sta » 05 мар 2023, 22:01

И аз го срещах. Дават 10 милиона + Мбапе. :D
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори