Шарле Де Кетеларе

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от hotboyz » 05 авг 2022, 10:05

Leeds owner Andrea Radrizzani: “De Ketelaere was our icing on the cake, the special player. but we were competing with AC Milan. They won the title, they have the Champions League. The fact that he was watching our documentary and was 50-50 about Milan or Leeds for a period makes me proud that we are in the right direction. Maybe I should have gone to Belgium 10 days (earlier) to close the deal. We had a period when I knew Milan were sleeping because of the change of ownership and I hesitated. We were agreed with Bruges on €40M. We don’t have to do a deal at any cost. Charles De Ketelaere was a special player. We were all in agreement to make a big effort. With other players, unless we are convinced 100 percent that we improve, we don’t move.”
Изображение

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Aliken » 05 авг 2022, 10:55

Баси помяра, с пари е ясно, че можете. Ако не е в шибаната ВЛ, ще се моли на отбори от ранга на Дженоа да не им взимат трансферните цели, камо ли да погледне среден клас играч.
Бил им гледал документалния филм и бил 50-50... само заради това ще е било да, утрепка facepalm
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Ne13sta » 05 авг 2022, 11:00

Pioli on De Ketelaere: “He is intelligent and has great talent, you can see how he touches the ball: elegant, beautiful to look at. Origi told me 'Half Havertz and half Kaka'. It can become European top. He will play for a few minutes in Vicenza and once with Pergolettese "[gds] #sempremilan
Пиоли също е казал, че ни трябва подсилване на две позиции -халф и защитник. Демек няма да вземем дясно крило. Ако товя е вярно - безобразно меркато. Не се подсилваме на най-слабата ни позиция. Според горното интервю подразбирам, че Де Кетелаере ще играе зад нападателя.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Capolavoro » 05 авг 2022, 11:42

Вчера имаше статия по въпроса. Медиасет или ГдС, не съм сигурен. ШДК можел да играе успешно като дясно крило и това била причината да не вземаме крило.
Друга причина е, че няма оферти към Алексис. Не ми е ясно нашите как си мислят, че от него ще хванат 20 млн., ама те си знаят.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Ne13sta » 05 авг 2022, 11:46

Не знам, но Кака и Хавертз определено не са крила. В този ред на мисли това сравнение не знам до колко е удачно.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от R. GULLIT » 05 авг 2022, 11:51

Нещо почва прекалено много да се натяга главата на този младеж. И ще му гръмне. Видяхме какво стана с Пато навремето от много приказки и очаквания. Това май само тук го има. Аз освен с Мбапе и Холанд не съм видял толкова внимание да се дава на талант.

А пък последния път, когато на един зимен трансфер му се следеше така всяко отиграване и стъпка, как пръднал, колко тичал, накрая се оказа половин флоп. Кейсуке Хонда визирам.
Ne13sta написа:
05 авг 2022, 11:46
Не знам, но Кака и Хавертз определено не са крила. В този ред на мисли това сравнение не знам до колко е удачно.
Е, да де :D Сравнението си е правилно явно whistle

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Ne13sta » 05 авг 2022, 11:56

Мисълта ми е, че или е 1/2 Кака и 1/2 Хаветз, или е крило. Двете едновременно - трудна работа. Та ако сравнението на Ориги е вярно, няма какво да го мъчим по фланга момчето. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от drzzd » 05 авг 2022, 12:17

R. GULLIT написа:
05 авг 2022, 11:51
Нещо почва прекалено много да се натяга главата на този младеж. И ще му гръмне. Видяхме какво стана с Пато навремето от много приказки и очаквания. Това май само тук го има. Аз освен с Мбапе и Холанд не съм видял толкова внимание да се дава на талант.

...
А, в Англия на всеки втори му се обръща излишно внимание. В тонове. Не случайно и дават безбожни пари за средняци и после, когато флопнат, феновете ги раздират от критика, а самите футболисти често не успяват да се справят с всичко това.

Грозната страна на футбола в комбинация със социалните мрежи и високите очаквания на феновете води до отвратителни последствия. Надявам се това да не застигне и ШДК.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Petar Zanev » 05 авг 2022, 12:21

В Англия цените, които плащат за повечето играчи не са никак високи на фона на парите, които получават клубовете.

Много ще е жалко, ако поредно меркато не вземем дясно крило, при положение, че това е единствената позиция, на която нямаме и 1 играч.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от R. GULLIT » 05 авг 2022, 13:52

КАК ДА НЯМАТЕ, БЕ?!?!
меси...яс :D

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от hotboyz » 05 авг 2022, 14:25

В 3 часа започва официалното представяне на белгиеца.

Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от R. GULLIT » 05 авг 2022, 16:02

Колко още ще го представят?

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от hotboyz » 05 авг 2022, 16:28

R. GULLIT написа:
05 авг 2022, 16:02
Колко още ще го представят?
Отдавна приключи, ето ти сентенцията хахаха:
Charles De Ketelaere's press conference:
On the circumstances of the transfer:
The last few weeks have been difficult. I have always expressed a desire to join Milan through my agents. I had to give up something, but the most important thing for me was the transfer to Milan.
On the nickname:
I do not have any. I don't care, how someone pronounces my name.
On the young players in the team:
Their presence played an important role in my transfer. I've seen young players develop here. I hope it will be the same for me.
On Kaká:
Kaká was a great player. I hope I will achieve as much as he did.
On the first days in Milanello:
There are many differences between playing in Italy and in Belgium. At first, I was surprised by the intensity of the training. During the trainings, I noticed that everyone is very committed to their work.
I was well received by the team. Players ask me how I feel and ask me about different things. I am getting to know a new reality. My feelings now are very positive.
On Maldini:
It was a real honor for me to talk to him. Maldini is the legend of this club and plays a very important here. The Milan project was fundamental to my choice. It interested me very much.
About the Champions League:
One of our goals is to advance to the next phase of the Champions League. It will certainly not be easy. We have many obligations. We will do our best to get through the group phase.
On Ibrahimović:
I can learn a lot from him. Ibra has extensive experience. I can also learn a lot from other players.
On Vicenza:
I'm looking forward to this match. The coach told me he should play for a few minutes.
On the choice between football and tennis:
I used to play a lot of tennis. For me, the choice was obvious as I have always enjoyed playing football with my friends. Tennis taught me to play with greater concentration and helped me improve my coordination.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от Ne13sta » 05 авг 2022, 16:38

Ето защо Паоло го е взел, ще си има и нов спаринг партньор по тенис. С един куршум, два заека. :lol:
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Шарле Де Кетеларе

Мнение от yavor_acmilan » 04 сеп 2022, 14:20

До момента съм с добри впечатления от това момче. Не съжалявам, че го взехме. Отборът е с една идея по-креативен.
#PIoliOut

Отговори