Ясин Адли

AC_M
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 429 times
Been thanked: 265 times

Re: Ясин Адли

Мнение от AC_M » 01 окт 2023, 10:28

Искрено се надявам да е грешка с превода, обаче е възможно и да не е , след като същият треньор 2 години търсеше място в титулярния състав на играч с посредствени технически способности, за сметка на други. За два мача Адли направи толкова ФУТБОЛНИ отигравания, колкото Радето няма да прави до 2028 год. за целия период взети заедно
#piolioutnow

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 723 times
Been thanked: 2265 times

Мнение от vik rossonero 96 » 03 окт 2023, 21:57

Изображение
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 710 times
Been thanked: 1155 times

Мнение от R. GULLIT » 08 окт 2023, 13:59

Снощи Адли или не издържа физически, или се контузи. Има ли инфо?

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1303 times
Been thanked: 1512 times

Мнение от drzzd » 08 окт 2023, 14:34

Или психически?

За сега не намирам информация за физическото му състояние, но ако имаше нещо, щеше да е излязло. Притеснява ме това, че в един момент, след поредната грешка рухна и тогава си поиска смяната. Това не бива да се допуска в менталното състояние на футболистите ни, защото сме едва в началото на натоварен сезон. След две седмици предстои да ни се изредят ювентус, ПСЖ, Наполи и пак ПСЖ.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1500 times
Been thanked: 1315 times

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2023, 15:11

Ако психически е рухнал и затова е излязъл, значи е приключил за нас и Пиоли ще го зачеркне с черния флумастер завинаги.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 710 times
Been thanked: 1155 times

Мнение от R. GULLIT » 08 окт 2023, 15:54

Как така е рухнал психически, след като първото беше в топ 3 на играещите по терена? Второто направи няколко грешни паса, но някак си започна да се влачи по игрището, все едно няма сили.

Въпросът е каква е причината?

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1303 times
Been thanked: 1512 times

Мнение от drzzd » 08 окт 2023, 16:18

Топ 3 е субективен ранкинг, защото снощи целият отбор игра ходом почти през цялото време. Конкретно Адли имаше стабилни 10-15 минути в началото, след това и той сдаде багажа и правеше грешка след грешка. Относно психическото състояние - само предполагам. Натрупаха му се не малко грешки и бе далеч от формата си до Дортмунд, а смяната си поиска след поредната грешка при изнасяне на топката. Със сигурност не беше в кондиция, но не видях сигнали за физически проблем. Както може да е преумора, така може и да е усетил, че психически не е в кондиция и да е направил смела преценка, че е по-скоро в тежест на отбора в този конкретен момент.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 723 times
Been thanked: 2265 times

Мнение от vik rossonero 96 » 08 окт 2023, 16:32

Абе той една година стоя на пейката, така че психически трудно ще се пречупи. Може просто наистина да е усетил, че не е във форма и затова да е поискал смяната.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 131 times
Been thanked: 266 times

Мнение от nikossf » 20 окт 2023, 09:26

Какво значи Дженоа – Милан за теб ?

„Беше труден мач и го знаехме, опитвахме се да намерим решение срещу дълбоко защитаващ се отбор. Показахме нашия дух, винаги вярваме в себе си, до самия край на двубоя се опитвахме да отбележим. В последните минути беше странен мач, но още веднъж ние демонстрирахме нашия дух.“

Сега всички имат възможност да следят изявите ти на терена...

„Сега играя повече, аз винаги се стремя да се уча и да израствам. Справям се добре, но това е само началото. Искам да продължавам да се развивам и да съм на разположение на треньора. Просто се опитвам да се уча.“

Кога Пиоли ти даде да разбереш, че сезонът може да бъде различен за теб ?

„Пиоли винаги е бил близо до мен, винаги ме е карал да се чувствам като част от отбора, давайки ми съвети. Един определен момент ми даде много увереност : преди Рома – Милан, първият мач след затварянето на трансферния прозорец, Пиоли дойде при мен и ми каза, че е много щастлив, че съм останал в отбора. Той ми даде огромна увереност.“

Изпълняваш различна роля...

„Много ми допада, но имам да уча много неща. На всяка тренировка работя, за да се усъвършенствам, щастлив съм, защото имам възможност да играя и мога да преценя напредъка си.“

Пауло Соуса каза, че си „новият Зидан“...

„Аз съм Ясин Адли. Пирло и Зидан са фантастични играчи, трудно е да си на тяхното ниво. Стремя се да давам най-доброто от себе си, това е важното за мен.“

Бенасер ти изпрати хубаво съобщение...

„Той ми е като брат. И към Раде изпитвам голямо уважение. Колкото по-голяма е конкуренцията, толкова по-силни сме и толкова по-голямо желание имаме да побеждаваме. Всички сме на разположение, за да помогаме на тима. Извън терена, ние сме много добри приятели.“

Какъв беше „ефекта Сан Сиро“, когато направи дебюта си ?

„Сан Сиро е невеорятен стадион, не мога да опиша какво изпитах. Беше огромна гордост да съм на игрището и да чувам феновете. Никога няма да забравя овациите, когато напусках терена, сбъдна се една моя мечта.“

В неделя предстои Милан – Ювентус...

„В момента сме на първо място, но пътят е дълъг. Искаме да спечелим голям трофей. Мачът срещу Ювентус е важен, но след него ще има още много такива двубои.“

Осмеляваш ли да се говориш за Скудето ?

„Когато си в Милан, винаги играеш за победа – Скудетото е една от нашите цели, но не искаме да оказваме твърде голям натиск върху себе си и не говорим за титлата всеки ден. Фокусирани сме върху работата си и да даваме най-доброто от себе си.“

Скоро ще се изправиш срещу бившия си тим Пари Сен Жермен...

„Париж беше важен етап от кариерата ми, но сега съм горд да бъда част от Милан и ще дам всичко от себе си за отбора.“

Мечтаеш ли да отбележиш гол ?

„Разбира се, но не съм обсебен. По-важното е отборът да печели.“

Готов ли си да подстрижеш ли косата си, ако спечелите Скудето ?

„Не, това не може да се случи (смее се).“

Кои отбори ще се борят за титлата ?

„Има много силни отбори : Ювентус, Интер, може би Аталанта, Наполи, Лацио. Ще бъде тежък сезон с трудни мачове.“

Защо феновете трябва да вярват в теб ?

„Вярвайте в мен, защото съм мил. Винаги ще давам най-доброто от себе си за Милан, но преди всичко трябва да вярват в отбора.“
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1046 times
Been thanked: 1622 times

Мнение от Ne13sta » 23 окт 2023, 00:07

Тъжно ми е да гледам как плешивецът от Парма погребва този млад перспективен футболист. Още от първата контрола, в която го гледах, знаех че има добри качества. Уви, ако продължим с този псевдо-треньор, рискуваме да досъсипем това талантливо момче.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 395 times
Been thanked: 749 times

Мнение от Casciavit » 23 окт 2023, 00:12

Видя се, че Адли е повече от адекватен избор за реджиста. Не е Пирло, но се старае и допуска по-малко неточности от незаконния син. Дано след днешния фейл с босненския цървул, Адли се превърне в титуляр.
Изображение

Потребителски аватар
hitrecii
Любител на футбола
Регистриран: 04 юни 2018, 14:35
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Мнение от hitrecii » 23 окт 2023, 01:05

Casciavit написа:
23 окт 2023, 00:12
Видя се, че Адли е повече от адекватен избор за реджиста. Не е Пирло, но се старае и допуска по-малко неточности от незаконния син. Дано след днешния фейл с босненския цървул, Адли се превърне в титуляр.
Адли като на шега мина между линиите на няколко пъти, а Уеа си е запазил час за акупунктура за утре. Но, за съжаление, в 90% от тия ситуации, следващото му решение беше грешно. Което е нормално и си личи липсата на самочувствие… след толкова време на пейката.
И, въпреки всичко, Адли е в пъти по-полезен от Крунич, който умее предимно да руши атаките … но не е ясно нашите или на противника…

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1859 times
Been thanked: 663 times

Мнение от gLoRy » 12 ное 2023, 22:53

Изображение

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 131 times
Been thanked: 266 times

Мнение от nikossf » 29 ное 2023, 09:07

„Съжаляваме за феновете. Знаехме каква ще бъде атмосферата на Сан Сиро, разполагахме с тяхната сила, но не успяхме да спечелим“, каза той.

„Ще дадем всичко от себе си срещу Нюкасъл, ще се опитаме да спечелим, но имаме 2-3% шанс. Ще направим всичко възможно и ще се надяваме на положителен резултат в Дортмунд.

„На това ниво детайлите правят разликата. Започнахме добре, но не вкарахме от дузпа. През второто полувреме също загубихме баланс с излизането на Малик и нямахме късмет. Борихме се да намерим баланс.“
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 395 times
Been thanked: 749 times

Мнение от Casciavit » 10 дек 2023, 08:22

Заблудил съм се, никакъв реджиста не е. В дефанзивната част е пълен леш. Изобщо не трябва да играе в нашата половина на терена, трябва да го ползват на позицията на Даниел Малдини или вице на Рейндерс. Много е слаб в защита, поне 2-3 гола сме допуснали заради него в последните му 5-6 мача, почвайки от дузпата срещу Удинезе. Съжалявам, но такава е истината. Момчето е добро и се старае много, но не съм убеден, че разполага с класата за отбор от топ4 на Серия А.
С връщането на Бенасер минутките му ще спаднат доста така или иначе.
Изображение

Отговори