Джуниър Месиас

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от DF » 31 авг 2021, 12:44

На 30 ама се е запазил като е цъкал до преди няколко години в учишищния двор :)

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Ne13sta » 31 авг 2021, 12:55

Принципно и Карлос Бака е бил рибар преди да стане професионалист, но в последните 6-7 сезона нямаме друг играч с 20 гола за един сезон освен него. Нищо че 2/3 от форума го хлебеха незаслужено, а той цъкаше с Поли, Нианг и Хонда.

Проблемът е, че очаквахме да дойде някой по-известен футболист, а ние взимаме поредният пълнеж от изпаднал отбор.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Rassilon » 31 авг 2021, 12:56

"Сделката е сключена. Месиас ще играе под наем в Милан с опция за закупуване. Момчето е доволно. Милан много го искаше, тъй като вярват в качествата му. Надявам се да покаже на терена какво може. Аз също съм фен на Милан и затова имам два повода за радост", каза Врена пред Sky Sport Italia.
Редакция. Джани Врена е президентът на Кротоне.

Много успехи на Месиас му желая с нас и да задмине много по успехи Варди.

Cheffo
Любител на футбола
Мнения: 67
Регистриран: 10 окт 2019, 19:36
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Cheffo » 31 авг 2021, 13:20

Този е бил винаги от най опасните играчи на Кротоне в атака. Доста е техничен. Все пак Милан е съвсем друго ниво. Може и да ви свърши работа, като резерва.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от pippo » 31 авг 2021, 13:44

Ne13sta написа:
31 авг 2021, 12:55
Принципно и Карлос Бака е бил рибар преди да стане професионалист, но в последните 6-7 сезона нямаме друг играч с 20 гола за един сезон освен него. Нищо че 2/3 от форума го хлебеха незаслужено, а той цъкаше с Поли, Нианг и Хонда.

Проблемът е, че очаквахме да дойде някой по-известен футболист, а ние взимаме поредният пълнеж от изпаднал отбор.
Само незаслужено не беше. Накрая Бака нямаше нищо общо с играча от първия си сезон при нас и въпросните 20 гола.

Малдини явно е опрян до стената и е затворил тази сделка, за да има някой, който да дава смяна на Диаз. Никой от тези, с които ни свързваха не иска да играе за Милан, само тоя пич от Брест. Пожелавам успех на Месията!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Petar Zanev » 31 авг 2021, 13:56

Ами нали там е работата на ръководството - да убеди по-класни играчи да играят в Милан... не само с пари, ами и с проект и с "празни обещания" ако щеш...

Жалко... 11 нови, но без 10ка и 7ца каквито ни трябваха от началото на меркатото...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от drzzd » 31 авг 2021, 14:09

Гледам живото предаване на Фабрицио Романо в twitch и стана дума за Месиаш. Фабрицио отчете, че да, феновете не са в екстаз от този трансфер, защото Месиаш не е Кака, но е наистина добър футболист и трябва да му се даде шанс.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от shevchenko_89 » 31 авг 2021, 14:13

Добре дем говорим че сме без 10-ка. Аз ли не виждам или Диаз носи номер 10, а от мачовете до момента показва доста добра игра??!!! Момчето според мен си има заложбите за тази позиция и може да се окаже, че си е баш на мястото. И тогава да се налага да търсим по-скоро АЛТЕРНАТИВА на него. Според мен в последния месец Малдини и Масара, може би са видели точно това. И щом няма шанс за голямо име, по-добре да се намери алтернатива там и да се налага Диаз. Единствено в дясно съм съгласен, че малко издишаме, но ФЛоренци все пак е опция. Бих искал там да ни е насочено вниманието за последен голям трансфер

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от EGPanovski » 31 авг 2021, 14:22

Малко ми е несериозен този трансфер. Мердите преди години им се смяхме като купиха Борха Валеро и после взеха Коларов, но те са доказани футболисти, а този пич го няма на картата. Историята за Пепеляшка изобщо не ми се вмества в случая, така че едва ли от гъсеница ще стане пеперуда....
този наем, реално можеше да се инвестират парите в заплата на Кеси, ако вече не е ясно че си заминава. Тези сделки в последния момент видяхме вече два пъти как завършват. Няма ли развой до сега, да знаете че нещата ясни. Още един бат Раде не ми се гледа в Милан, но пък както казвате, щом предпочитаме да дадем милиони на Кротоне а не на някой друг, дано наистина са видяли нещо в тоя пич. Иначе....даже няма да казвам нищо.

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от shevchenko_89 » 31 авг 2021, 14:25

EGPanovski написа:
31 авг 2021, 14:22
Малко ми е несериозен този трансфер. Мердите преди години им се смяхме като купиха Борха Валеро и после взеха Коларов, но те са доказани футболисти, а този пич го няма на картата. Историята за Пепеляшка изобщо не ми се вмества в случая, така че едва ли от гъсеница ще стане пеперуда....
този наем, реално можеше да се инвестират парите в заплата на Кеси, ако вече не е ясно че си заминава. Тези сделки в последния момент видяхме вече два пъти как завършват. Няма ли развой до сега, да знаете че нещата ясни. Още един бат Раде не ми се гледа в Милан, но пък както казвате, щом предпочитаме да дадем милиони на Кротоне а не на някой друг, дано наистина са видяли нещо в тоя пич. Иначе....даже няма да казвам нищо.

Защо пак казвам си мислите, че този се взима за да е ЗВЕЗДА. Показателите му са на ,,добър" играч на позицията си. А титулярния се каза ДИаз. И ако имената с които ни сързваха са отказали или са искали големи пари, то титуляра ни ще е ДИаз, а този ще е алтернатива и за дълбочина. И все пак сме взели Адли, който ще доиграе сезона под наем във Франция

Потребителски аватар
Nesta-13
Любител на футбола
Мнения: 36
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 69 times
Been thanked: 7 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Nesta-13 » 31 авг 2021, 14:28

Значи, тоя пич прави дебют на 24г. във футбола, след това на 27г. прави своя професионален дебют, а на 30г подписва с Милан. :D

Шегата настрана, убеден съм, че ще е полезен на отбора и ще ни изненада приятно. А дори да не му се получат нещата, няма да е болка за умиране.

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Altafini » 31 авг 2021, 14:35

На 30 с две години професионален футбол - малка амортизация. Този ще избухне много. :D

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от drzzd » 31 авг 2021, 14:40

Значи при днешните стандарти си е на 21-22 :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от stan_acm » 31 авг 2021, 14:54

Само не знам как след 2 мача сте толкова сигурни, че Диаз ще може да се справи цял сезон със задачата да е титулярен плеймейкър, защото аз от предния му сезон не съм убеден, че може. Реално не сме играли с пряки конкуренти за четворката за да преценим. Не искам да изглеждам черноглед и искренно се надявам да успее, но има твърде много ако-та, които в даден момент ще си проличат дали са направени правилните решения тези месеци.
Изображение

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от shevchenko_89 » 31 авг 2021, 14:59

stan_acm написа:
31 авг 2021, 14:54
Само не знам как след 2 мача сте толкова сигурни, че Диаз ще може да се справи цял сезон със задачата да е титулярен плеймейкър, защото аз от предния му сезон не съм убеден, че може. Реално не сме играли с пряки конкуренти за четворката за да преценим. Не искам да изглеждам черноглед и искренно се надявам да успее, но има твърде много ако-та, които в даден момент ще си проличат дали са направени правилните решения тези месеци.
Прав си, но това НИКОЙ няма как да знае. Според мен дори и Малдини и Масара. И ако никой от големите имена или таланти, не са искали при нас, или на доста високи суми, тогава какво да правят. Елиът са категорични и няма мърдане. Явно с Фавр, там ситуацията се издъни според мен от футболиста. Който се е опитал да цака тима. Отделно явно пари за Хамес, Силва, Зиеш и т.н. няма. Ако Диаз играе повече и на позицията си, може и да си ни е откритието. Защото миналата година, когато заигра повече втория полусезон, започна и да показва игри. Мисля че дори срещу Юве направи голям мач. Нека всички вярваме в ръководството. А този хубавец, дано да е биткаджия и гори на терена.

Отговори