Джуниър Месиас

Потребителски аватар
Kaka22
Фен на Калчото
Регистриран: 01 дек 2019, 20:48
Has thanked: 23 times
Been thanked: 17 times

Re: Джуниър Месиас

Мнение от Kaka22 » 31 авг 2021, 15:01

Аз ще пожелая на Месията да вкара 9 гола + 4 асистенции и през този сезон. thumbsup milan

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 55 times
Been thanked: 83 times

Мнение от stan_acm » 31 авг 2021, 15:12

shevchenko_89 написа:
31 авг 2021, 14:59
stan_acm написа:
31 авг 2021, 14:54
Само не знам как след 2 мача сте толкова сигурни, че Диаз ще може да се справи цял сезон със задачата да е титулярен плеймейкър, защото аз от предния му сезон не съм убеден, че може. Реално не сме играли с пряки конкуренти за четворката за да преценим. Не искам да изглеждам черноглед и искренно се надявам да успее, но има твърде много ако-та, които в даден момент ще си проличат дали са направени правилните решения тези месеци.
Прав си, но това НИКОЙ няма как да знае. Според мен дори и Малдини и Масара. И ако никой от големите имена или таланти, не са искали при нас, или на доста високи суми, тогава какво да правят. Елиът са категорични и няма мърдане. Явно с Фавр, там ситуацията се издъни според мен от футболиста. Който се е опитал да цака тима. Отделно явно пари за Хамес, Силва, Зиеш и т.н. няма. Ако Диаз играе повече и на позицията си, може и да си ни е откритието. Защото миналата година, когато заигра повече втория полусезон, започна и да показва игри. Мисля че дори срещу Юве направи голям мач. Нека всички вярваме в ръководството. А този хубавец, дано да е биткаджия и гори на терена.
Дано да се окаже откритие, но дори и да се развие много след 2 години Реал си го връщат и пак ще търсим плеймейкър, така че аз лично не разчитам много на Диаз и очаквам точно след като му приключи наема и го откупим(?) да си се върне в Мадрид и за това ми е трудно да повярвам, че ще разчитаме това момче да ни е титуляр на толкова важна позиция. Хамес цяло лято медии от Южна Америка и Англия ни го пишат вързан в кърпа, няма интерес от други клубове към него, той казва че има желание да играе в Италия - явно отказа идва от наша страна . За другите цели съм съгласен, че с този бюджет и времето за което искахме да приключим сделките няма как да стане. Но както и да е може би има неща, които не разбирам - все пак клуба от доста време тръгна на горе и наистина играем добре. Успехи на притежателя и дано те да са малка част от тези и на клуба.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 548 times
Been thanked: 799 times

Мнение от Ne13sta » 31 авг 2021, 15:42

Нямам големи очаквания за този пич, изгледах доста материали и аз лично смятам, че ще е по-добра алтернатива от Пендехо и Крунич/Малдини, било то за дясното крило или позицията зад нападателя. Такъв тип играчи виреят доста покрай Ибра, това е добре да се спомене също.

И някои доста позитивни статистики за Месиас:

Изображение

Изображение

Според Софа е третият най-добре представил се бразилец в Топ5 първенствата. Не съм фен на тези статистики, но сигурно има причина, за да попадне в подобна класация. :)

Успех!
Изображение

semperit5
Любител на футбола
Регистриран: 04 авг 2020, 15:52
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Мнение от semperit5 » 31 авг 2021, 18:27

Честито ново попълнение, Ще е голям майтап да вкара на анфийлд като дебют пожелавам му го.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 293 times
Been thanked: 1232 times

Мнение от vik rossonero 96 » 31 авг 2021, 18:30

Тоя пич ако допреди четири години е бил аматьор, а септември вкара гол на "Анфийлд" за Милан, ще си насере гащите от кеф. :D :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 133 times
Been thanked: 123 times

Мнение от vlado_sheva » 31 авг 2021, 19:31

Меси номер 30 в пеесже, Месията номер 30 в Милан ok
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 322 times
Been thanked: 494 times

Мнение от R. GULLIT » 31 авг 2021, 19:37

Проблемът не е в това, че взехме точно този, вместо МНОГО други, далеч по-известни. Особено, ако бяхме със статут на отбор, борещ се за топ 6.

Проблемът е там, че Милан е вицешампионът на Италия за 2020-2021 и ще играе в ШЛ. А там няма отбор, който да е провел подобна селекция за най-важния пост в схема 4-2-3-1. Нито пък ще си позволи да вземе пицар, без грам опит в отбор, който да се бори за нещо, различно от изпадане. На нас ни трябва психика и опит, за да надградим над миналите сезони, а не профил на играч, от който ще очакваме да бъде Ночерино 2 и да се надскочи. Съжалявам, но този е на 30 и пикът му е най-вече в оценките между съотборниците му. Да си най-добрия играч сред слабите не е звание за топ отбори, а точно за онези. Джеймс Варди? Моля ви, ние сме Милан, не Лестър!!!
А да обявиш подобен трансфер, след като за този се чу преди седмица, е доказателство, че Милан е далеч от мечтаното си място в елита. 8 сезона вече. Затова не проявявайте оптимизъм от немощ и съжаление, че друго не се е случило, а дайте да си кажем Нещата в очите. Не за друго, а за да не си надскачаме и очакванията. И не го сравнявайте с трансфера на Бенасер, защото последният дойде като Играч на КАН, а за пицаря не съм чул подобни неща. Сравнявайте го с Крунич и се надявайте да е поне толкова успешен!

Може да кажем, че меркатото бе успешно, защото за всеки друг пост взехме адекватна алтернатива. Жиру, Флоренци, Бакайоко, Томори, Тонали. Широчината я имаме. Но да оставим Диаз сам...

Forza Milan! Дерзаем.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 282 times

Мнение от George Weah » 31 авг 2021, 19:51

Пожелавам му успех! :)

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Калчото
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 143 times
Been thanked: 64 times

Мнение от ShevaMB » 31 авг 2021, 20:37

thumbsup Нямам търпение да го видя как позира с 30ката. GOAT forza

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 734 times
Been thanked: 200 times

Мнение от gLoRy » 31 авг 2021, 20:48

Тоя пич в момента е living the dream...

2.5мил. наем ли ще плащаме? Поне за без пари да беше уреден. За справка - Челси взимат Саул - наем за 1 година, плащат 5мил.

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Калчото
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 143 times
Been thanked: 64 times

Мнение от ShevaMB » 31 авг 2021, 20:52

gLoRy написа:
31 авг 2021, 20:48
Тоя пич в момента е living the dream...

2.5мил. наем ли ще плащаме? Поне за без пари да беше уреден. За справка - Челси взимат Саул - наем за 1 година, плащат 5мил.
Самото име му вдига малко цената :lol:

AC_M
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 200 times
Been thanked: 107 times

Мнение от AC_M » 31 авг 2021, 21:33

Спокойно момчета, ако се справи Джуниър добре за всички , ако не се справи, Раде Крунич е тук и е готов да го замени на фланга. :)

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 293 times
Been thanked: 1232 times

Мнение от vik rossonero 96 » 31 авг 2021, 23:10

:lol: :lol: :lol:
hhh.jpg
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 261 times
Been thanked: 1836 times

Мнение от cuorerossonero » 01 сеп 2021, 00:28

А аз си виках, че за заместник на Хакан най-много да вземем Иличич за 5 милиона. То имало още по-бюджетен вариант. :D facepalm
Нимоа. :D :D :D
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 208 times
Been thanked: 358 times

Мнение от Casciavit » 01 сеп 2021, 00:49

Със същия успех можехме да вземем и Брахими от Пирин. Поне има настроение в темата. :lol:
Изображение

Отговори