Йенс Петер Хауге

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от R. GULLIT » 07 яну 2021, 10:18

Ми не, просто е по-бавен (което ме учудва!) и мек в единоборствата на домашна сцена. Спокойно може да кажем, че в момента не е на ниво Серие А, заедно с Брахим. Когато и да са влезли, имат по едно-две читави отигравания, останалото е съпътствано с много брак и ниско КПД. Имат потенциал и двамата, но в момента сме прекалено оголени, за да се надяваме на 20 годишни.

Идеални са за мачовете в ЛЕ, където се срещат с други стилове футбол, не толкова тактически и силови. И там се получават нещата в някакъв смисъл.

Потребителски аватар
Bonera
Фен на Милан
Мнения: 502
Регистриран: 07 яну 2020, 16:14
Has thanked: 181 times
Been thanked: 59 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от Bonera » 07 яну 2021, 10:24

R. GULLIT написа:
07 яну 2021, 10:18
Ми не, просто е по-бавен (което ме учудва!) и мек в единоборствата на домашна сцена. Спокойно може да кажем, че в момента не е на ниво Серие А, заедно с Брахим. Когато и да са влезли, имат по едно-две читави отигравания, останалото е съпътствано с много брак и ниско КПД. Имат потенциал и двамата, но в момента сме прекалено оголени, за да се надяваме на 20 годишни.

Идеални са за мачовете в ЛЕ, където се срещат с други стилове футбол, не толкова тактически и силови. И там се получават нещата в някакъв смисъл.
И аз точно това си мислих, че играе слабо в Серия А заради липсата на тактическа грамотност, а това е нормално като се има в предвид от кое първенство идва и на каква възраст е. Може би ще е най-добре да се пуска в лига Европа, но контузиите ни принуждават да го ползваме и в калчото.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от stan_acm » 07 яну 2021, 12:23

Много високи изисквания има към момчето от всички нас. Да, игра слабо вчера, но реално си беше един непланиран трансфер. Ако имахме един по-широк състав можеше и минути да не получи. За парите, които му дадохме е сполучлив трансфер, но не очаквайте да прави разликата всеки мач още в първия си сезон при нас. Въпреки това смятам, че момчето подхожда с правилното отношение и рано или късно ще стане много важен играч за нас, просто му трябва време.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от Petar Zanev » 04 мар 2021, 00:03

Да си беше изкарал картон поне някой да го запомни с нещо...
И при него като при Салемакерс качествата напълно отговарят на платената сума.... и то защото са млади...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от drzzd » 13 мар 2021, 00:25

Хауге е поритал малко за примаверата.
https://twitter.com/CompsACM/status/1370483130302337028
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от gLoRy » 04 апр 2021, 16:38

Голът на Хауге срещу Сампдория
Изображение
повторение - https://i.imgur.com/0MfQ5xK.gifv

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от Casciavit » 04 апр 2021, 19:40

Grazie, Jens-Peter! ok
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от cuorerossonero » 04 апр 2021, 21:40

Голът си беше чиста класа, с едно спиране прати двама директно да пасат и моментално стреля фалцово между други двама и покрай вратаря, точно където трябва.
С нетърпение чакам да направи една пълноценна подготовка и догодина треньорът да започне да го ползва редовно, за мен в това момче има много мат'риал. :)
PIOLI VATTENE!!!

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от Cafu » 05 апр 2021, 08:51

Честно казано и аз съм втрещен защо момчето не се ползва с грам доверие от Пиоли. Не разбирам как може да предпочита Крунич пред него. Единственото логично обяснение е , че Крунич покрива по-добре при включванията на Тео, но през голяма част от сезона играхме с Леао и Тео едновременно, тоест за какво покриване си говорим там.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2021, 14:25

cuorerossonero написа:
04 апр 2021, 21:40
Голът си беше чиста класа, с едно спиране прати двама директно да пасат и моментално стреля фалцово между други двама и покрай вратаря, точно където трябва.
С нетърпение чакам да направи една пълноценна подготовка и догодина треньорът да започне да го ползва редовно, за мен в това момче има много мат'риал. :)
Ше ме извиняваш, ама всичко останало на Хауге от целия му престой на терена бе Потрес! Надеждите за адаптация към италианския футбол вече са ми почти нулеви за него. Кандрева го направи къдрав във всяко единоборство, а Кандрева си е среден играч отвсякъде. Нищо, че обиколи куп отбори.

Младежът има един добре пласиращ удар с десния крак, но нито скорост, нито физика, нито позициониране и пас. Е... Кастийехо е титуляр със същите характеристики и спокойно можем да го разкараме на 25-ти май... От двамата Салемакерс е третия, който ги слага в малкия си джоб откъм работоспособност и техника. И не, не ми дреме как се представят по тренировки, а как изглеждат в понер 1-0 мача шансове.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от cuorerossonero » 06 апр 2021, 18:15

R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:25
Ше ме извиняваш, ама всичко останало на Хауге от целия му престой на терена бе Потрес! Надеждите за адаптация към италианския футбол вече са ми почти нулеви за него. Кандрева го направи къдрав във всяко единоборство, а Кандрева си е среден играч отвсякъде. Нищо, че обиколи куп отбори.

Младежът има един добре пласиращ удар с десния крак, но нито скорост, нито физика, нито позициониране и пас. Е... Кастийехо е титуляр със същите характеристики и спокойно можем да го разкараме на 25-ти май... От двамата Салемакерс е третия, който ги слага в малкия си джоб откъм работоспособност и техника. И не, не ми дреме как се представят по тренировки, а как изглеждат в понер 1-0 мача шансове.
Ще ме извиняваш и ти, ама често и на Златан играта му е Потрес, само че като вкара гол и реши мача, му ръкопляскаме, нали? rolleyes
Ти Хауге го изкара ебати бота, интересно защо не пишеше такива неща след силните първи мачове, които направи. Когато водеше топката и вкарваше голове и с двата крака. :D
Как да се адаптира, ако не играе, от Крунич ли да попие адаптация? :D Резкият спад във формата му е напълно обясним с факта, че дойде от преполовено първенство, а в един момент е нормално и неговият организъм да има нужда от почивка, нищо че е млад. Нека направи една нормална подготовка, пък после ще си говорим за адаптации, голЕм философ станА и ти. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от R. GULLIT » 08 апр 2021, 10:44

cuorerossonero написа:
06 апр 2021, 18:15
R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:25
Ше ме извиняваш, ама всичко останало на Хауге от целия му престой на терена бе Потрес! Надеждите за адаптация към италианския футбол вече са ми почти нулеви за него. Кандрева го направи къдрав във всяко единоборство, а Кандрева си е среден играч отвсякъде. Нищо, че обиколи куп отбори.

Младежът има един добре пласиращ удар с десния крак, но нито скорост, нито физика, нито позициониране и пас. Е... Кастийехо е титуляр със същите характеристики и спокойно можем да го разкараме на 25-ти май... От двамата Салемакерс е третия, който ги слага в малкия си джоб откъм работоспособност и техника. И не, не ми дреме как се представят по тренировки, а как изглеждат в понер 1-0 мача шансове.
Ще ме извиняваш и ти, ама често и на Златан играта му е Потрес, само че като вкара гол и реши мача, му ръкопляскаме, нали? rolleyes
Ти Хауге го изкара ебати бота, интересно защо не пишеше такива неща след силните първи мачове, които направи. Когато водеше топката и вкарваше голове и с двата крака. :D
Как да се адаптира, ако не играе, от Крунич ли да попие адаптация? :D Резкият спад във формата му е напълно обясним с факта, че дойде от преполовено първенство, а в един момент е нормално и неговият организъм да има нужда от почивка, нищо че е млад. Нека направи една нормална подготовка, пък после ще си говорим за адаптации, голЕм философ станА и ти. :D
Извинен си :D, но забравяш, че моите коментари за Хауге са били винаги, че играе добре в гостувания само в ЛЕ. И си има причина затова. Много добре известна причина, заради спецификите на футбола в Италия. Към които на младежа явно му е трудно да привикне, въпреки демонстрираното желание.

Не смятам, че има спад във формата, просто това му е профилът. Може би е малко по-бавен от преди 6 месеца, но нищо друго. За съжаление всеки средняшки бек го превъзхожда по скорост и заставане. Същите дрибъл, фалцов удар, заставане в единоборства и т.н. Не знам какво очакваш от една "нормална подготовка". Малко са му тренировките или...? Подготовката в Италия е максимум 3-4 седмици до първия мач, също много добре го знаеш. Не е като на Берое и Левски по 2 месеца зимата и лятото.

А на Златан играта му е Потрес, отсъствията са му Потрес, а отборът без него не бе Потрес едва в 5-6 мача късната есен. Дали от инерция, дали от амбиция, няма значение. Хауге си имаше своите шансове, понякога влизаше вместо Ребич и Леао дори, не виждам философстване или хейт в коментара ми. По-добре да сме реални в очакванията към него, всичко друго е бонус, на който искрено ще се радвам.

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от vlado_sheva » 14 май 2021, 15:21

Някакъв пич в Reddit вика, че негов приятел журналист в някакъв сайт, отговорен за публикации за Милан, казва че Хауге има проблеми с адаптацията и не е близък с никого в клуба, общо взето изолиран.

За мен няма логика, при положение че имаме по 5 смени на мач, след решаващия си късен гол срещу Сампдория, донесъл ни една точка, да е изиграл 0 минути вече в 7 мача след това.

Да, в началото на годината имаше доста брак в действията му, но от друга страна това младо момче има 5 гола и 1 асистенция за 871 минути - това е директно участие в гол на всеки 145 минути - по-добре от Хакан, Брахим и Леао.

И това е при положение, че е младок, идващ от друг много по-слаб шампионат, неговорещ езика. Разбирам, ако гледат да не прегори след сезон без почивка за него, тъй като веднага след норвежкото първенство започна сезона с нас. Но ако причината е, че никой не му е близък, ще е много жалко. Пакета 2.0. Липсата му дори на една изиграна минута за последните 7 мача, и то след решаващ вкаран гол, говори за подобен проблем в съблекалнята. Дано не го шитнем безславно като част от някоя сделка, както се говореше наскоро за Де Паул. Ще е жалко след толкова хайп по него и "гениалния" му трансфер лятото, развръзката да е такава.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от stan_acm » 14 май 2021, 15:53

Забелязвам, че и в други мачове където влиза да запише някоя друга минута, съотборниците му не му подават достатъчно и се усеща една несигурност в тях да играят с него. В интерес на истината с изключение на последните 2 мача и Брахим не беше нещо кой знае какво повече от Хауге. Колкото до Пиоли, според мен не му даваше шанс понеже и той си се беше насрал за собственото място и предпочиташе да се окопае с бат раде "универсалния". Дано остане следващия сезон, да получи повече шансове и вярвам, че ще стане важна част от отбора, към момента му липсват доста компоненти, но е младо и сериозно момче и ще се подобри със сигурност, нещо което не съм сигурен, че ще стане при един Леао например, колкото и по-талантлив да е.
Изображение

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от vlado_sheva » 14 май 2021, 15:58

Чисто спортно-технически съм напълно съгласен. Проблемът е, че ако наистина е в тотална изолация и няма никакви приятели, е тежко. Пакета в скорошни интервюта обясняваше, че се е оказал в такава ситуация при нас и му е било изключително трудно.
Andiamo Rossoneri

Отговори