Йенс Петер Хауге

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 268 times
Been thanked: 373 times

Re: Йенс Петер Хауге

Мнение от R. GULLIT » 07 яну 2021, 10:18

Ми не, просто е по-бавен (което ме учудва!) и мек в единоборствата на домашна сцена. Спокойно може да кажем, че в момента не е на ниво Серие А, заедно с Брахим. Когато и да са влезли, имат по едно-две читави отигравания, останалото е съпътствано с много брак и ниско КПД. Имат потенциал и двамата, но в момента сме прекалено оголени, за да се надяваме на 20 годишни.

Идеални са за мачовете в ЛЕ, където се срещат с други стилове футбол, не толкова тактически и силови. И там се получават нещата в някакъв смисъл.

Потребителски аватар
Bonera
Фен на Калчото
Регистриран: 07 яну 2020, 16:14
Has thanked: 81 times
Been thanked: 31 times

Мнение от Bonera » 07 яну 2021, 10:24

R. GULLIT написа:
07 яну 2021, 10:18
Ми не, просто е по-бавен (което ме учудва!) и мек в единоборствата на домашна сцена. Спокойно може да кажем, че в момента не е на ниво Серие А, заедно с Брахим. Когато и да са влезли, имат по едно-две читави отигравания, останалото е съпътствано с много брак и ниско КПД. Имат потенциал и двамата, но в момента сме прекалено оголени, за да се надяваме на 20 годишни.

Идеални са за мачовете в ЛЕ, където се срещат с други стилове футбол, не толкова тактически и силови. И там се получават нещата в някакъв смисъл.
И аз точно това си мислих, че играе слабо в Серия А заради липсата на тактическа грамотност, а това е нормално като се има в предвид от кое първенство идва и на каква възраст е. Може би ще е най-добре да се пуска в лига Европа, но контузиите ни принуждават да го ползваме и в калчото.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 24 times
Been thanked: 48 times

Мнение от stan_acm » 07 яну 2021, 12:23

Много високи изисквания има към момчето от всички нас. Да, игра слабо вчера, но реално си беше един непланиран трансфер. Ако имахме един по-широк състав можеше и минути да не получи. За парите, които му дадохме е сполучлив трансфер, но не очаквайте да прави разликата всеки мач още в първия си сезон при нас. Въпреки това смятам, че момчето подхожда с правилното отношение и рано или късно ще стане много важен играч за нас, просто му трябва време.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 282 times
Been thanked: 299 times

Мнение от Petar Zanev » 04 мар 2021, 00:03

Да си беше изкарал картон поне някой да го запомни с нещо...
И при него като при Салемакерс качествата напълно отговарят на платената сума.... и то защото са млади...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 319 times
Been thanked: 310 times

Мнение от drzzd » 13 мар 2021, 00:25

Хауге е поритал малко за примаверата.
https://twitter.com/CompsACM/status/1370483130302337028
...e chi non salta è un porco juventino!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 565 times
Been thanked: 156 times

Мнение от gLoRy » 04 апр 2021, 16:38

Голът на Хауге срещу Сампдория
Изображение
повторение - https://i.imgur.com/0MfQ5xK.gifv

Потребителски аватар
Casciavit
Фен на Милан
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 135 times
Been thanked: 217 times

Мнение от Casciavit » 04 апр 2021, 19:40

Grazie, Jens-Peter! ok
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 191 times
Been thanked: 1420 times

Мнение от cuorerossonero » 04 апр 2021, 21:40

Голът си беше чиста класа, с едно спиране прати двама директно да пасат и моментално стреля фалцово между други двама и покрай вратаря, точно където трябва.
С нетърпение чакам да направи една пълноценна подготовка и догодина треньорът да започне да го ползва редовно, за мен в това момче има много мат'риал. :)
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Cafu
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 43 times
Been thanked: 71 times

Мнение от Cafu » 05 апр 2021, 08:51

Честно казано и аз съм втрещен защо момчето не се ползва с грам доверие от Пиоли. Не разбирам как може да предпочита Крунич пред него. Единственото логично обяснение е , че Крунич покрива по-добре при включванията на Тео, но през голяма част от сезона играхме с Леао и Тео едновременно, тоест за какво покриване си говорим там.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2021, 14:25

cuorerossonero написа:
04 апр 2021, 21:40
Голът си беше чиста класа, с едно спиране прати двама директно да пасат и моментално стреля фалцово между други двама и покрай вратаря, точно където трябва.
С нетърпение чакам да направи една пълноценна подготовка и догодина треньорът да започне да го ползва редовно, за мен в това момче има много мат'риал. :)
Ше ме извиняваш, ама всичко останало на Хауге от целия му престой на терена бе Потрес! Надеждите за адаптация към италианския футбол вече са ми почти нулеви за него. Кандрева го направи къдрав във всяко единоборство, а Кандрева си е среден играч отвсякъде. Нищо, че обиколи куп отбори.

Младежът има един добре пласиращ удар с десния крак, но нито скорост, нито физика, нито позициониране и пас. Е... Кастийехо е титуляр със същите характеристики и спокойно можем да го разкараме на 25-ти май... От двамата Салемакерс е третия, който ги слага в малкия си джоб откъм работоспособност и техника. И не, не ми дреме как се представят по тренировки, а как изглеждат в понер 1-0 мача шансове.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 191 times
Been thanked: 1420 times

Мнение от cuorerossonero » 06 апр 2021, 18:15

R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:25
Ше ме извиняваш, ама всичко останало на Хауге от целия му престой на терена бе Потрес! Надеждите за адаптация към италианския футбол вече са ми почти нулеви за него. Кандрева го направи къдрав във всяко единоборство, а Кандрева си е среден играч отвсякъде. Нищо, че обиколи куп отбори.

Младежът има един добре пласиращ удар с десния крак, но нито скорост, нито физика, нито позициониране и пас. Е... Кастийехо е титуляр със същите характеристики и спокойно можем да го разкараме на 25-ти май... От двамата Салемакерс е третия, който ги слага в малкия си джоб откъм работоспособност и техника. И не, не ми дреме как се представят по тренировки, а как изглеждат в понер 1-0 мача шансове.
Ще ме извиняваш и ти, ама често и на Златан играта му е Потрес, само че като вкара гол и реши мача, му ръкопляскаме, нали? rolleyes
Ти Хауге го изкара ебати бота, интересно защо не пишеше такива неща след силните първи мачове, които направи. Когато водеше топката и вкарваше голове и с двата крака. :D
Как да се адаптира, ако не играе, от Крунич ли да попие адаптация? :D Резкият спад във формата му е напълно обясним с факта, че дойде от преполовено първенство, а в един момент е нормално и неговият организъм да има нужда от почивка, нищо че е млад. Нека направи една нормална подготовка, пък после ще си говорим за адаптации, голЕм философ станА и ти. :D
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin

Мнение от R. GULLIT » 08 апр 2021, 10:44

cuorerossonero написа:
06 апр 2021, 18:15
R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:25

Ще ме извиняваш и ти, ама често и на Златан играта му е Потрес, само че като вкара гол и реши мача, му ръкопляскаме, нали? rolleyes
Ти Хауге го изкара ебати бота, интересно защо не пишеше такива неща след силните първи мачове, които направи. Когато водеше топката и вкарваше голове и с двата крака. :D
Как да се адаптира, ако не играе, от Крунич ли да попие адаптация? :D Резкият спад във формата му е напълно обясним с факта, че дойде от преполовено първенство, а в един момент е нормално и неговият организъм да има нужда от почивка, нищо че е млад. Нека направи една нормална подготовка, пък после ще си говорим за адаптации, голЕм философ станА и ти. :D
Извинен си :D, но забравяш, че моите коментари за Хауге са били винаги, че играе добре в гостувания само в ЛЕ. И си има причина затова. Много добре известна причина, заради спецификите на футбола в Италия. Към които на младежа явно му е трудно да привикне, въпреки демонстрираното желание.

Не смятам, че има спад във формата, просто това му е профилът. Може би е малко по-бавен от преди 6 месеца, но нищо друго. За съжаление всеки средняшки бек го превъзхожда по скорост и заставане. Същите дрибъл, фалцов удар, заставане в единоборства и т.н. Не знам какво очакваш от една "нормална подготовка". Малко са му тренировките или...? Подготовката в Италия е максимум 3-4 седмици до първия мач, също много добре го знаеш. Не е като на Берое и Левски по 2 месеца зимата и лятото.

А на Златан играта му е Потрес, отсъствията са му Потрес, а отборът без него не бе Потрес едва в 5-6 мача късната есен. Дали от инерция, дали от амбиция, няма значение. Хауге си имаше своите шансове, понякога влизаше вместо Ребич и Леао дори, не виждам философстване или хейт в коментара ми. По-добре да сме реални в очакванията към него, всичко друго е бонус, на който искрено ще се радвам.

Отговори