Хакан Чалханоглу

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Capolavoro » 02 юни 2021, 22:33

За съжаление Милан е дал заден и преговорите са подновени. Това ще е пагубно за другите договори, както пише Ne13sta.
Дано разговорите се изразяват в "Абе, дръво такова, осъзна ли, че те искат само в Катар? Вземи тези 4 млн, че иначе ще приключиш с големия футбол и вероятно с националния отбор
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 02 юни 2021, 22:42

Ne13sta написа:
02 юни 2021, 21:52
Всъщност ЧалханЯ иска 6 чисто, демек към 12 бруто. А на Де Пол ще плащаме 3ка нето, тоест около 6 с данъците. За 5 години ще спестим 30 млн. само от заплати. Ние повече от 35 млн. няма да дадем за трансферна сума на аржентинеца.

Разбира се има още един момент, който много удобно пропускаш. Ако дадем 6 на турчина, то преговорите с Кеси и Калабрия стават доста сложни, тъй като техния принос е значително по-голям. След това пък ще последват и драми с Кяер, Тео и Беннасер, тъй като някой с по-малък принос от техния взима 4-5 пъти по-голяма заплата. :)
Всъщност Хакан иска 5 чисто, не 6. Писа се в началото за 6, после на 100 места го уточниха, че са 5. Пет!!!
За Удинезе пък пишат, че няма да мръднат от исканите 40 милиона. А ние ако решим, можем за предложим и 15, той реално Де Паул толкова и струва. :D
Нататък сметките ти изобщо не излизат - нито със заплатата на турчина, нито с трансферната сума на аржентинеца. Камо ли пък сметката за 5 сезона - едва ли ще предложим толкова дълъг договор и на единия, и на другия, все пак не става въпрос за 20-годишни момчета.
И нищо не пропускам удобно, цялата дискусия тръгна от там кое е по изгодно за Милан. Фактите са, че за 3 години Де Паул ще ни излезе 34 милиона по-скъп от Хакан, а не е като да предлага нещо повече от него, щото дори в Удинезе не е показал някакви феноменални неща.
А допълнително към това, Милан не е Удинезе и изобщо не се знае как ще му се отразят очакванията в Големия отбор. Може да си намери мястото и да надгради, а може и жестоко да флопне. За 34 милиона отгоре.
Аз, за разлика от теб, не искам някой да се махне на всяка цена, понеже не мога да го дишам.
Моят аргумент е много прост - аз искам Милан да харчи разумно и когато харчи - да се подсили, а не просто да харчи. А ти се чудиш как да извадиш от 9 реки вода, само и само да изкараш Хакан най-големият проблем на Милан. Еми... не е. Хакан е решим проблем. За 15 милиона за 3 години напред, не за 50.
Въпросните 34 милиона разлика можем да ги похарчим далеч по-съдържателно. Толкова.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Ne13sta » 02 юни 2021, 22:58

Мога да ти извадя статии от 6 различни източника, които твърдят, че Хакан иска 6 млн. Отделно ти си смяташ чистото възнаграждение и това е, а така сметките не са ти точни. Изобщо даже.

И не виждам защо да не им се дадат договори за 5 сезона след като са на по 27 години. Или викаш след 3 сезона пак да гледаме турски сериали? Тогава спънатия може и 8 да поиска. thumbsup

А според мен няколко човека се опитвате да изкарате от 10 кладенеца вода, защо трябва да задържим това лакомо леке. И то с неверни детски сметчици, които нямат нищо общо с реалността. И след като не знам колко пъти се писа в тази тема, че “договорът на Хакан е въпрос на време”, “ще подпише за 0 млн” и тем подобни небивалици.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от gLoRy » 02 юни 2021, 23:09

Той ако приеме офертата от Катар, няма какво да му се сърдим и чудим, избира парите и нищо друго, явно за него е по-важно.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 02 юни 2021, 23:40

Ne13sta написа:
02 юни 2021, 22:58
Мога да ти извадя статии от 6 различни източника, които твърдят, че Хакан иска 6 млн. Отделно ти си смяташ чистото възнаграждение и това е, а така сметките не са ти точни. Изобщо даже.

И не виждам защо да не им се дадат договори за 5 сезона след като са на по 27 години. Или викаш след 3 сезона пак да гледаме турски сериали? Тогава спънатия може и 8 да поиска. thumbsup

А според мен няколко човека се опитвате да изкарате от 10 кладенеца вода, защо трябва да задържим това лакомо леке. И то с неверни детски сметчици, които нямат нищо общо с реалността. И след като не знам колко пъти се писа в тази тема, че “договорът на Хакан е въпрос на време”, “ще подпише за 0 млн” и тем подобни небивалици.
С този си пост вече точно нищо не каза.
И понеже и аз нямам желание повече да коментирам темата, приключвам участие в дискусията.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Ne13sta » 02 юни 2021, 23:53

Много неща ти пиша, просто не искаш да си отвориш очите. Иначе нищо не казвам, прав си. :D

1. В счетоводните книги нетни заплати ли се вписват накрая, та правиш толкова елементарни сметки и залъгваш хората ?

2. Многократно се писа, че турчинът иска 6 млн. Че даже и за бонуси се спомена. Цъкни гугъл, има хиляди новини. На италиански, на английски, на български. Из туитър, из сайта, из нашия форум. rolleyes

3. На 32 години един футболист стар ли е, че да не му дадем 5 годишен договор?! Няма нужда да отговаряш. Не е! Директно се аргументирам: с Анте Ребич, който е набор 93, миналото лято подписахме точно за 5 сезона. Къде е разликата при Де Пол и турския Худини ?! Няма такава. :)

4. Не беше ли точно ти човекът, който твърдеше, че ние за Де Пол “40 млн. никога няма да дадем”. А сега си бетонирал тази цифра, все едно няма как да бъде свалена надолу. Впрочем, и аз не съм ок да дадем толкова пари за аржентинеца, и дори не ми е първи избор. Та не знам и защо правиш съпоставка само между тях, все едно други играчи не съществуват. А то има слухове и за Папу Гомес, и за Депай и т.н.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Capolavoro » 03 юни 2021, 08:05

Показателно за некласата на Хакан е че никой не му предлага исканите пари, а ще става свободен агент. Тази липса на интерес трябва да ни накара да се замислим дали и 4 млн не са му над уменията.
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Cafu » 03 юни 2021, 08:25

Явно талибана и долара си повярваха твърде много, ще видим, времето ще покаже, пожелавам им вместо в Байерн и Барса, да отидат в Ал-Ахли и в Гуангджоу Евърганде.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cap7ainjack » 03 юни 2021, 12:33

Чалхана е поредния сребролюбец. Не си гледа непостоянната игра или как само преди 1 година се представяше доста по-зле, ами само колко пари може да дръпне. Това вещае лоша кариера за него така или иначе. По-добре е да се отърваваме от такива паразити.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 03 юни 2021, 12:58

Capolavoro написа:
03 юни 2021, 08:05
Показателно за некласата на Хакан е че никой не му предлага исканите пари, а ще става свободен агент. Тази липса на интерес трябва да ни накара да се замислим дали и 4 млн не са му над уменията.
Нашите според мен в момента са заели правилна позиция - предлагат му повишение в разумни рамки, което са преценили, че отговаря най-добре на интересите на клуба - и финансови, и спортно - технически. Дали са му кратък срок, в който да реши.
От тук нататък, Хакан или приема, или си заминава като Донарума.
Щом са преценили, че няма да мръднат повече нагоре от офертата, вярвам имат план, с който да излязат от ситуацията по правилния начин, без да накърнят интересите на клуба - и финансовите, и спортно - техническите.
Може би планират да вземат евтино Папу Гомез или Иличич за сезон - два, в комплект с някое младо момче от сорта на Адли, което за това време да развият покрай тях, де да ги знам. Или пък да имат някаква договорка с някой като Иско например. В Мадрид отиде Анчелоти, а той мисля не ни е разлюбил. :D
Аз продължавам да смятам, че скъп трансфер на човек като Де Паул не би било правилно решение, но в момента може би е най-добре да се доверим на ръководството и да изчакаме развитието на ситуацията.
Не остана и много за чакане, вярвам скоро всичко ще се изясни. Стискам палци крайният резултат да е добър за Милан.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от vlado_sheva » 03 юни 2021, 13:12

При Иско май ще е обратното, по-възможно е да си възроди кариерата в Реал след идването на Анчелоти.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 03 юни 2021, 13:21

vlado_sheva написа:
03 юни 2021, 13:12
При Иско май ще е обратното, по-възможно е да си възроди кариерата в Реал след идването на Анчелоти.
Четох вчера изказване на Анчелоти, в което на въпрос за Иско и още един - двама каза, че ги смята за добри играчи, но тепърва ще преценя кой ще му е нужен.
Реал не е като да нямат футболисти, може Карло да реши да си върне Брахим и да даде Иско, знаеш ли ги...
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от vlado_sheva » 03 юни 2021, 22:14

Докато си го храним Чалхана, той с националния отбор на Турция отново все едно е на някакви анаболи, които в Милан не взима, асистенция с петичка направи в приятелския мач срещу Молдова днес.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 04 юни 2021, 00:12

vlado_sheva написа:
03 юни 2021, 22:14
Докато си го храним Чалхана, той с националния отбор на Турция отново все едно е на някакви анаболи, които в Милан не взима, асистенция с петичка направи в приятелския мач срещу Молдова днес.
Не се изненадвай, човекът си търси нов отбор... :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Pacetoo » 04 юни 2021, 00:20

И СПИРТала пишат, че му предлагаме 500 хилки отгоре...смешна работа.

Отговори