Хакан Чалханоглу

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 11 сеп 2018, 00:11

Уау, турчетата бясно са нахендрили Швеция накрая.
PIOLI VATTENE!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 28 сеп 2018, 19:09

Hakan Calhanoglu: Has made more key passes (19) than any other player in Serie A this season
Ето още един нагледен пример защо не бива сляпо да се доверявате на статистически данни. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cinzano » 14 окт 2018, 17:59

Чалха излиза титуляр за Турция на обичайната си позиция

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Ne13sta » 14 окт 2018, 18:38

Всъщност, лайвскор го дават отляво в 4-2-3-1. В Леверкузен играеш ляв външен халф в 4-4-2. Бонавентура също се подвизаваше на тази позиция в Аталанта. А съм на 99% убеден, че това е и точната схема за Сусо. Особено ако вземем Златко, всички тези центрирания ще придобият смисъл.

Всичко е в ръцете на Рино. Колкото по-бързо го осъзнае, толкова по-добре.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от R. GULLIT » 14 окт 2018, 19:43

Да, аз също не знам мач на Леверкузен или Турция да е играл очетливо зад нападението. Винаги е бил вляво последните 3 сезона. Ако някой намери извадка и клип, в който е зад нападател/и в 4-2-3-1 или 4-3-1-2 ще е интерсно.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Petar Zanev » 21 окт 2018, 23:55

Дано успеем да горазкараме лятото на не много голям загуба - бездарен е.
1 силен мач от началото на сезона - абсолутно посредствен играч.
Ясно, че не си играе на позицията, ама не е само това - просто е посредствен играч и редува силен със няколко слаби мача.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от stan_acm » 22 окт 2018, 00:08

Добре и какво правим като го разкараме? Идва Чалхан номер 2 , играе година година и половина и пак сме недоволни и го махаме и така чисто нов състав всяка година - играта една и съща. Сори , ама няма да станат нещата така , най-малкото е прилична резерва. Разбирам ,че сте афектирани от загубата и най-вече от слабата игра , но за мен главния виновник за слабата игра е Гатузо , защото от космоса се вижда ,че момчетата нямат идея как да изнесат топката и тем подобни тактически приоми , които Рино имаше достатъчно време да изучи , но уви...
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Ne13sta » 22 окт 2018, 00:19

Не е виновен Хакан за днешната загуба. Изобщо даже. Билии, Кесита, Бонавентури и най-вече Долари. Трагици до един. Особено позлатения шаран.

Разбира се, онзи *** отстрани, и бразилският скаут в ложите, са още по-виновни. Техните глави трябва да заминат първи. Мисля, че Конте и Сабатини ще са едно добро начало.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Petar Zanev » 22 окт 2018, 00:32

С изявите си в кой от мачовете от началото на сезона Хакан заслужава да остане в отбора?
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 окт 2018, 00:40

Пешо, трудно в сегашното си положение ще намерим по-добър играч от Чалханоглу, за да го продаваме, но съм съгласен, че трябва да остане резерва занапред. Гатузо вчера наистина комично подходи към ситуацията, разкривайки пред зала, пълна с журналисти, как турчинът имал лични проблеми, трябвало допълнително да се говори с него и т.н. На този фон същият си пуска снимка как е с нова прическа и в крайна сметка нямаше нужда да съм пророк, за да отгатна фактор ли ще в Дербито Хакан, или не. Още през миналия сезон заради Монтела тръгна адски бавно с адаптацията, после преоткри себе си, но на непривична позиция, което още тогава бе ясно, че в някакъв момент пак ще го върне назад. Нюансът с курветиите само допълни мрачния пейзаж и тази дискусия, ако не бъркам, я проведохме още преди да е започнал сезонът.

Решението за Хакан е да си застане на нормалната позиция, а преди това да прекара малко време на скамейката, за да се полюбува на прическата, пък и да реши в крайна сметка футболът ли е в главата му, или някакви пачаври. Ако е второто, ще се съглася без замисляне, че трябва да го сложим на пазара идното лято. Определено обаче смятам, че Хакан е сред малкото ни играчи, които в оптимално състояние отговарят на амбициите на клуба и могат значително да допринесат за негвото благоденствие. Не ни е той основен проблем, имаме си Долара, Мусакио, Кеси, една камара палячовци на пейката, чак тогава можем да говорим за турчето.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Aliken » 22 окт 2018, 00:46

Не защитавам никого, но какво очаквате като е забит дори и на нетипична позиция с пасивния Родригез?
Изображение

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от yavor_acmilan » 22 окт 2018, 00:57

Хакан може много повече. Това не е неговата позиция това, обаче Гатузо е упорит с глупостите , които прави всеки мач.
#PIoliOut

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 ное 2018, 01:39

За жалост, днес дори поставен общо взето на предпочитаната си позиция отново представляваше бледо подобие на играча, който би могъл да бъде и поне за кратко всъщност беше през пролетта. Единственият проблясък този сезон бе включването срещу Олимпиакос, когато набързо сътвори две плеймейкърски асистенции и обърна мача. Всичко друго е мани бегай. Акълът му явно е повече в турския сериал от личния му живот, по-малко на терена. Какви шутове отправяше през пролетния полусезон, какви нанася сега... Няма я фантазията, не е сякаш оптимален и процентът на желание, който му помогна да отлепи от дъното след треньорската рокада преди година, а конкретно в последния мач не му бе виновна позицията, на която го е поставил треньорът.

Споменаване заслужават все пак, колкото и чудато да е, няколкото му доста важни намеси в дефанзивен план, които май никой не отчете в темата. Подозирам, че именно те потенциално могат да накарат Гатузо да се замисли дали да не го позиционира до Кеси, вместо да продължава мъката с Бакайоко.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от AC_M » 01 ное 2018, 07:14

Гатузо го изненада и вместо на крилото го вкара уж на неговата позиция, ама Хакан не беше подготвен :D
Стара се пича, на фона на Бакайоко си беше съвсем на ниво.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Ne13sta » 01 ное 2018, 09:31

На фона на Бакайоко е възможно и хора от форума да се представят съвсем на ниво. :D
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори