Хакан Чалханоглу

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7317
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от drzzd » 08 юни 2021, 01:18

Petar Zanev написа:
07 юни 2021, 22:37
В момента никой не го иска за без пари...
До другото лято нещата ще се преобърнат 15 пъти. Най-малкото в Германия ще се пръкнат поне 2-3 отбора, които биха проявили интерес към него и които биха извадили поне 20 млн за услугите му. Догодина и финансовата ситуация ще е различна при клубовете, особено ако феновете се завърнат по трибуните. Пък да не говорим за азиатски, арабски и американски клубове, които дават безумни пари за всякакви играчи.

Да, не е перфектният играч, но пък и да не го отписваме с лека ръка. В момента е може би най-креативният ни футболист, а и ще ни излезне възможно най-евтино. В момента пари за по-класен очевидно няма да извадим, а и като нищо да изкараме пари от него при добра оферта.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от stan_acm » 08 юни 2021, 11:28

Аз съм доволен, че остава, а и най-важното това е добре за клуба, но при положение, че му се намери конкуренция. Хакан е способен да изнася до половин сезон на високо ниво, което все е нещо от което можем да се възползваме. Отделно е сработен в отбора, което е огромен плюс. Мисля, че сте много афектирани след случката с Донарума, който можеше да стане емблема на клуба, аз лично Хакан никога не съм го имал за такава и в тази му футболна възраст не е ненормално да търси най-изгодния за него контракт. Принципно съм сигурен, че Паоло щеше да му бие шута, проблема е, че футболистите на неговата позиция са скъпи, с високи заплати и тези, които със сигурност ще надградят турчина не биха дошли при нас.
Изображение

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от PerfStranger » 08 юни 2021, 13:23

Видя се, че можем да влезем в ШЛ с Хакан. Полезен е с малките отбори. И аз искам КДБ, но без 2-3 поредни ШЛ, стадион и фенове по стадионите, няма как. Така че икономически е най-обосновано да остане.. 4 млн. е смислена заплата. Това лято и без това нямаме пари, а трябва да решим проблемите на дясното крило, което ще глътне много средства, да се вземе смислена резерва на Ибра, още 1 полузащитник, който да замести Бенасер и Кеси като изчезнат. Може би и ляв бек... Не е моментът да ръсим 30-40 млн. за плеймейкър.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от cuorerossonero » 08 юни 2021, 22:51

И аз не разбирам къде е драмата. Нашите му сложиха оферта каквато преценят и му дадоха срок да я приеме. Е, прие я.
Нито е толкова слаб футболист, нито пък заплатата му ще е чак толкова висока.
Нито пък щеше да е по-добре да изхакаме 40 милиона за Де Паул и да приключим с входящите трансфери. Или да бяхме взели Иличич без пари. Сигурно щяхме да станем по-силни. rolleyes
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от R. GULLIT » 08 юни 2021, 23:19

Никъде няма нищонофициално, нека подпише и тогава да казваме, че ни е сигурен.

Ако беше Де Паул, освен трансфер за 40 млн., надали щеше да е с по-малко от 3-4 млн заплата. Което го прави 5 пъти по-скъп от турчина за 4 сезона договор.

Тук идва обаче и резонният въпрос, щом Хакан не подписва веднага, а се чака толкова след класирането ни в ШЛ, има ли мотивацията да продължи с Милан? Или аржентинецът ще е по-амбициозният от двамата, съответно по-полезен? И чисто футболно дали не оставаме с прекалено слаби физически в единоборствата Десетки в лицето на Чалханоглу и Диаз? Защото, поне според мен, голяма част от играта през центъра ни се загуби пролетта, къде заради липсата на Златан, къде заради лесно загубени топки от тези двамата. И станахме прекалено предвидими, което се отрази много.

Последното, чисто игрово, е работа на треньора да го прецени и да поиска нужното. Дори и това да означава раздяла с някой. Защото не е само на настроение в инстаграм от играчите и "Pioli is on fire".

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Petar Zanev » 09 юни 2021, 08:48

Абе той старата си заплата не заслужава, камо ли уселичение.
Фактът, че нито един отбор не го иска дори без пари казва всичко за качествата му.

Единствената причина турчина да остава е , че няма пари за по-добър.

15 силни мача за 4 сезона… Та за толкова време твърд титуляр и Валтер Бирса щеше да има своите силни моменти…

Много точно някои колеги са отбелязали, че след като остава не защото иска, а защото няма къде да иде, то мотивацията му ще е доста спорна…

Оставяйки с него като 10ка сме длъжни да вземем класно дясно крило, за да не изпадаме отново в огромни дупки…
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Capolavoro » 09 юни 2021, 09:58

Турският Долар:
Hakan Calhanoglu, il cui contratto con il Milan scadrà il prossimo 30 giugno, ha parlato brevemente alla tv turca TV100 del suo futuro. Alla domanda in merito ad un ad un suo possibile trasferimento al Galatasaray, il trequartista turco ha dichiarato: "Sono aperto a tutto, non esiste l'impossibile. Se ricevo una buona offerta, perché no
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Petar Zanev » 09 юни 2021, 11:17

Дееба и боклука му мръсен дееба...
Усещам, че Малдини и на него ще му хване цаката и той ще се моли пред Касата да размислим на края на лятото.
Скапан средняк!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от R. GULLIT » 09 юни 2021, 13:35

Причината турчина да бъде искан е, че на пазара няма такива, които да напускат и да искат да играят на други места. Предложения към Малдини за заместник?

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Petar Zanev » 09 юни 2021, 14:42

Нека не бързаме, че няма.
Пазарът още не е отворил.
Доста треньорски смени се получиха и в Италия и в Европа и винаги може да изпадне нещо...
Иско не се знае дали влиза в плановете на Карлето.
Коутиньо не се знае дали ще остава в Барса.
Ди Мариа и Дракслер също са с неясен статут при Почетино.
Ериксен може да се наложи да бъде продаден от братчедите.
Педалчето Дибала има само 1 година договор и нищо там не е ясно (въпреки, че при Алегри предишния път беше титуляр).
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от R. GULLIT » 09 юни 2021, 23:09

Вярваш ли, че можем да покрием изискванията за трансфер и заплата на посочените, без да сме седяли и 1 г. в ШЛ?

Аз лично не, а Дибала просто няма да го дадат на нас. Ериксен да го бяхме взели, когато можеше. Коутиньо ще отиде в Англия, защото ...така. Дракслер е нещо хубаво, но и много пожелателно. А Ди Мария надали се вписва в представите на Елиът за някакво бъдеще. Иско тябва да отиде в Севиля, за да вземем Папу Гомез ,ама и там е решение за сезон и половина.

И най-важното е, че всички посочени са с договори или със зверски комисионни, ако ще идват без трансфер.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от Petar Zanev » 09 юни 2021, 23:36

Ами мисля си, че щом на цигането предлагахме 8+ бонуси, то значи можем да си позволим един класен играч.
Догодина идва световно , а ние може да предложим на всеки от изброените статут на твърд титуляр и “звезда в итбора”.

п.п. Нямаше ли да бартеросваме Пендехо за Папу Гомес? Или е било партенка?
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от R. GULLIT » 10 юни 2021, 12:30

Пак не ме разбра. Вярваш ли, че някой от посочените от теб ще дойде в Милан само "заради проекта", без да се интересува от финансовата, комисионната и срочната част от договорката?

Иначе, всеки един подобен футболист е наясно, че идва със статут на "звезда в отбора". Защото този си статут го има преди Милан да му се обади.

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от DF » 13 юни 2021, 22:26

Много съм разочарован от Чалхана. Едва ли не чака до последно да види дали няма някой да му направи по добра оферта. Този човек по никакъв начин не се припознава с Милан и според мен нямаме нужда от такива играчи. Разбирам и ръководството, опитват се да избегнат финансовата щета, но този няма бъдеще при нас.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хакан Чалханоглу

Мнение от R. GULLIT » 13 юни 2021, 23:07

Точно това е проблемът вече. Искал е, ама е нямал желание.

Да разбиеш готов проект и да си демонстрираш характера след тъпнята Донарумова показва колко малко ти дреме всъщност за Милан.

И докато пиша се сещам, не беше ли той казал принтрансфера си навремето, че Милан муне трамплин за друга дестинация? Или друг Бай Хуй го каза?
Разбирам, че Милан тепърва ще се опитва да се докаже отново в Европа и да се бори за Скудето догодина. Но, в крайна сметка, нито класирането, нито заплатите са случайни при нас, че да си навит на същите пари или дори по-малко, но да чакаш до последно. С цялата ми симпатия, която не съм крил към футболиста Хакан, ама е страшен тъпанар като човек! И с бременната си жена беше, и сега пак е.

Отговори