Сандро Тонали

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от vik rossonero 96 » 17 юни 2021, 16:27

Никой не е завършен халф на 20 години. Никой. Дори Шави и Иниеста не са се доближавали до Тонали на същите години. На Сандро му трябва време да израстне и да започне да ръководи полузащитата. Купуването му е инвестиция, която ни е нужна. Но според мен Малдини не е такъв балък да го изпусне, дори информациите са, че преговорите вървят с положителен тон и просто се опитват да намерят най-добрия начин на оформяне на сделката.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от Capolavoro » 17 юни 2021, 16:31

Проблемът е, че вече няма клауза и влизаме на чисто нови преговори. Ако някой реши да се намеси, може да ни измести. Челино само трябва да прати 5 млн в посока Милано.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от R. GULLIT » 17 юни 2021, 16:37

То днес или става, или Челино вдига телефона на някой от отбприте, които могат да ни преебат с тази сделка. И вярвайте, те ще ни преебат, без значение дали ще използват Тонали или не.

Също така е факт, че Локатели в трасфермаркет :D струваше по-малко от клаузата с наема за Тонали до вчера.

И не знам дали Леонардо го махна, при условие, че Локатели сам си поръча интервю с мнение в него, че иска продажба, не смятам, че бе редно да му се молим тогава да остане. Но той поне е на 23 и да ни струва колкото Тонали си заслужава. Дори само заради моментия му статут и статус.

Кристанте се видя, че не е нещо, за което да съжаляваме, защото нито Кеси, нито Бенасер са по-слаби от него, а Браян вече си е в уж пика на кариерата. Ако ги сложим в два последователни мача него и Сандро, надали ще видим коренни разлики, освен във възрастово отношение.

Локатели>Тонали>Кристанте.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от drzzd » 17 юни 2021, 17:01

R. GULLIT написа:
17 юни 2021, 16:37
...

Локатели>Тонали>Кристанте.
Към днешна дата, да. Но както сам си казал, цената му в transfermarkt не беше тази през вече изминалия сезон. Кампанията му беше силна само в началото, след това нещо се покри, както и целият отбор на Сасуоло, който сдаде битката за топ 4. И именно проблемите на отбора бяха най-вече в халфовата линия. Това, което искам да кажа, е че днес Локатели е звезда, и то засужено. Хората не спират да говорят за него, а сравненията с Пирло валят. Изигра перфектен мач, но подобни играчи сме ги виждали много пъти. Единствено от него зависи да задържи нивото, ако иска да е топ футболист и да играе в голям отбор. В същото време психиката му май не е много близо до тази на топ играчите и утре като нищо никой да не помни днешната звезда Локатели :)

Желая му голяма кариера, но още по-голяма желая на Тонали.

Колкото до Сандро, последната информация е, че Челино е отказал Олцер в сделката, вместо ония 10 млн бонуси и напира да му даваме Коломбо. Ние обаче май не искаме да го даваме, а в същото време Тонали е казал на агента си, че не иска да чува за друг отбор освен Милан.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от stan_acm » 17 юни 2021, 17:29

drzzd написа:
17 юни 2021, 17:01
Тонали е казал на агента си, че не иска да чува за друг отбор освен Милан.
Това, ако е вярно тогава - какъв е смисъла да се притесняваме? Сандро отказва на всички други отбори, Челино ни го дава с 10М по-малко, защото не мисля че е толкова луд да върне 5М и при положение, че договора му в Бреша изтича 2022, да го изтърве без пари. Просто правим курвенски номера, което не ми харесва, но .....

Тонали честно казано дойде със статут на по-голям талант от колкото се показа, но съм сигурен, че следващите сезони ще покаже голямо израстване, както стана не с един или двама играчи от отбора. Просто към днешна дата 35М се виждат твърде много, но ние сме си виновни, че се обвързваме с такива клаузи.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от drzzd » 17 юни 2021, 18:06

Миналата година нямаше как да предложим по-малко и да не се обвържем, поради простата причина, че интер щяха да го отмъкнат, а Челино нямаше да се прави на толкова щедър.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от BANKERA » 17 юни 2021, 19:30

Смея да твърдя, че умишлено 2-рата част от сезона не го пускахме, защото е имало някаква клауза обвързана с бонус за изиграни мачове и сега използваме уж тази "слаба форма" да смъкнем предварително уговорената цена, което отвсякъде са едни малко излишни схеми, но нека изчакаме и дано не го изпуснем момчето, защото се вижда, че му се играе при нас, а какво по-хубаво от това самия играч да цени отбора, в който играе, за разлика от една камара други наемници, които минаха през отбора последните години. И съм съгласен по темата, че сме се напълнили с доста печки и започваме да губим идентичност откъм италианските състезатели!
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от drzzd » 17 юни 2021, 20:41

Тоя мит с клаузата за изиграни мачове се оказа партенка, макар и аз в началото да мислех, че това е причината Тонали да не играе.

Иначе цвета на кожата на франсетата не ме бърка. Не ме бърка и че са франсета. Дразни ме, че губим идентичност и че понякога така става, че разни 'наемници' ядат от минутите на момчета като Тонали и после умуваме дали и как да спестим едни 10 млн, щото и врътката с Олцер, Коломбо или пък Брешанини не е топ добра идея :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от Capolavoro » 17 юни 2021, 21:09

Коломбо е с 300 мин (13 мача) и 1 гол за Кременозе в Серия Б. Дали е такъв супер талант?
Малко като хайпа по Кутроне е работата, а той се проваля навсякъде.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от R. GULLIT » 17 юни 2021, 22:24

Ако Малдини се е разбрал с Тонали предварително, то аплодисменти! Тогава идеята, че Челино може да го продаде на друг е неприложима. ОК. Тогава значи сме свидетели на това, че Малдини се е научил от Галиани на тънкостите в професията. Неща, на които е бил свидетел като капитан на Милан, вече може да ги прилага. Има психология в цялата работа, а тия 5 млн за връщане са като последното 10 в белота - никой не му се дават, но са в наша полза.

Второ - ако Сандро наистина е казал това на агента си, тогава халфовата ни линия в дефанзивен план е на 90% готова за целия сезон. Тук идва и предсезонната подготовка, която да подготви всички за това, че сме едно ниво нагоре и Пиоли трябва да създаде истинска конкуренция между него и Бенасер, като Тонали да е готов малко да покрива и Кеси. Видяхме го в няколко мача, в които и през новия сезон е редно да го има като ротация. Колкото и да е Танк африканеца и той има нужда от почивка.

Извън темата Тонали - остава един младеж като Побега да бъде интегриран там и работата заспива. Но за да се интегрира, то му трябват минути. На него, Габия, Калулу. Защото предстои сезон, какъвто не сме имали от десетилетие и само Кяер и Ибрахимович няма да могат да го изнесат. След Тонали и евентуално Брахим има прекалено много работа за да се намери вице Златан и номер 10, готов да е номер 10. Не забравям и десен флангови играч. И всичко да е следствие от изходящите трансфери. Не сме хич готови, а Евро 2020 не е оправдание за меркатото.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от cuorerossonero » 18 юни 2021, 01:33

А можеше просто да напишеш следното: Трябва да откупим Тонали и после да пипнем тук - там отбора. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от Capolavoro » 18 юни 2021, 08:14

Притеснителен е интересът към Бакайоко. Давали сме 10, искали са 15. Може би е само за сплашване на Челино, ама аз лично съм против такива завръщания. Да не говори и че този се провали навсякъде след престоя си при нас.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от R. GULLIT » 18 юни 2021, 10:53

cuorerossonero написа:
18 юни 2021, 01:33
А можеше просто да напишеш следното: Трябва да откупим Тонали и после да пипнем тук - там отбора. :D
Да, ама никой нямаше да ме разбере с "тук-там" :D Освен теб :D

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от milanist_stz » 19 юни 2021, 10:57

R. GULLIT написа:
18 юни 2021, 10:53
cuorerossonero написа:
18 юни 2021, 01:33
А можеше просто да напишеш следното: Трябва да откупим Тонали и после да пипнем тук - там отбора. :D
Да, ама никой нямаше да ме разбере с "тук-там" :D Освен теб :D
Ааа, и той не е много по "малкословието" rap rap rap

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Сандро Тонали

Мнение от vik rossonero 96 » 03 юли 2021, 17:08

Сандро се е съгласил да си намали и заплатата, за да остане. Трансферът е все по-близо.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори