Симон Кяер

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11137
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Симон Кяер

Мнение от vik rossonero 96 » 13 ное 2022, 17:04

Пролича му в няколко мача, че е колеблив след контузията и не влиза така твърдо както преди, което е напълно нормално. С натрупването на минути и срещи, ще се връща все повече към стария Симон, който познаваме. И наистина - само да е здрав. :)
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Симон Кяер

Мнение от drzzd » 13 ное 2022, 17:22

Стабилен е астралният близнак. Аз съм от тези, чиито мнение беше, че може да не се завърне във формата, в която сме свикнали да го гледаме и затова очаквах, че интересът към Ботман беше с цел негова замяна. Но чак да съм го отписвал, не съм. Все пак съм на мнение, че в един момент ще ни потрябва футболист с неговите или близки до неговите качества, който да го наследи, защото рано или късно или ще се разделим с него, или контузиите ще зачестят. Дано не съм прав. Договорът му изтича през юни 2024, а слухове за преподписване за сега липсват. Също така, поне към този момент, Габия не успява да задържи високо ниво и да покаже, че може да се разчита на него, а Тшау сякаш по-скоро е алтернатива на Томори и Калюлю.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Симон Кяер

Мнение от drzzd » 27 ное 2022, 00:32

Дискомфорт е извадил Кяер от игра срещу Франция. Дано не е нещо сериозно, тъй като е под въпрос и за третия мач от групата.

IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Симон Кяер

Мнение от R. GULLIT » 27 ное 2022, 16:09

Нещо май операцията не е била много успешна...

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Симон Кяер

Мнение от Capolavoro » 27 ное 2022, 20:12

R. GULLIT написа:
27 ное 2022, 16:09
Нещо май операцията не е била много успешна...
Нещо ЕГН-то не тиктака, както на нас ни се иска. Минеш ли 30 започваш да усещаш, че имаш тяло. Очевидно при Симон това важи с пълна сила.
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Симон Кяер

Мнение от Casciavit » 15 фев 2023, 00:20

Датска стена.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Симон Кяер

Мнение от Ne13sta » 15 фев 2023, 00:29

Повдигнали са обвинение за отвличане срещу Кяер. Отмъкнал е Хари Кейн в малкия си джоб. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Симон Кяер

Мнение от PerfStranger » 15 фев 2023, 09:21

Ей тука мемето за Хари Кейн от джоба на Кяер.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Симон Кяер

Мнение от Ne13sta » 30 апр 2023, 15:49

Дано Симон е на линия във всички мачове до края на сезона, че без него сме абсолютна дупка в защита. Евентуално може да му се даде почивка срещу Кремонезе и Специя(ако изкара картон срещу Лацио). Вижда се, че когато не играе, допускаме много голове.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Симон Кяер

Мнение от Ne13sta » 06 май 2023, 18:53

🇩🇰 Kjaer v Lazio

45' Minutes played
2 Clearances
1 Blocked shots
1 Tackles
1 (1) Ground duels (won)
2 (2) Aerial duels (won)
5 Possession lost
45 Touches
34/39 (87%) Acc. passes
9 (5) Long balls (acc.)
Абсолютен звяр, отказа ги за 45 минути!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Симон Кяер

Мнение от George Weah » 05 сеп 2023, 14:09

Simon Kjaer feels a great attachment to AC Milan so much so that he wishes to end his career at the club and sign a renewal, a report claims.

The Danish centre-back – who will turn 35 in March – is a leader in the dressing room and after Zlatan Ibrahimovic’s departure he wants to continue to play the role of mentor to the youngest players in the squad.
И освен това е готов да си намали заплатата, която в момента е 1.5 милиона.

На бас, че сега срещу Интер ще излезем с Калулу и Чиау...толкова години търпяхме доказани посредственици каро Сапата, Бонера и прочие, които на всеки 4-5 мач допускаха ФРАПАНТНА грешка, а Кяер откакто е в Милан почти не е допускал някакви сериозни грешки, винаги е бил много стабилен, лидер е и Пиолката поради някаква причина го забива ТВЪРДА резерва и това е. И то да кажеш нали да имахме някаква перфектна защита, смазана и обиграна, то...Чиау е още много млад, а Томори все повече и повече почва да се доближава до цветнокожия си колега от Колумбия, споменат по-горе...

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1245
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 143 times
Been thanked: 283 times

Re: Симон Кяер

Мнение от nikossf » 27 сеп 2023, 13:24

Simon Kjaer recently racked up 100 appearances for AC Milan, and he was given an award for hitting the milestone at Milanello today.
forza
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Симон Кяер

Мнение от gLoRy » 30 сеп 2023, 12:04

Защо не бачкат таговете?


Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Симон Кяер

Мнение от Capolavoro » 30 сеп 2023, 14:27

gLoRy написа:
30 сеп 2023, 12:04
Защо не бачкат таговете?
Бачкат съкратените тагове. Десен бутон върху клипа -> Копирай URL адреса на видеоклипа.
Изображение

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1245
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 143 times
Been thanked: 283 times

Re: Симон Кяер

Мнение от nikossf » 11 окт 2023, 14:35

Поздравления ! Какво е чувството да запишеш 100 мача с екипа на Милан? Какво означава за теб ?

Ако трябва да съм честен, много съм горд. Знам, че звучи като клише, но Милан е клубът на мечтите ми. Това е истинска история, разказвал съм я няколко пъти : Когато играех за Палермо бях казал на агента си : „Някой ден трябва да ми уредиш трансфер в Милан 1“ Всъщност на няколко пъти съм бил близо до преминава в Милан и в крайна сметка се случи. Сега е това е клубът, за който съм изиграл най-много срещи и се чувствам страхотно. Единствено за Дания съм изиграл повече мачове.“

Има ли мач, който е останал в спомените ти като вълнуващ, емоционален – твой любим двубой ?

„Това е труден въпрос, защото когато играеш за топ клуб, всеки мач е специален. Ако трябва да отговоря, тогава може би бих казал двата четвъртфинални мача срещу Наполи в Шампионската Лига, които по това време правеха страхотен сезон в Серия А.
„Когато ги отстранихме и се класирахме сред последните четири в турнира, показахме на света, че се завръщаме, сред най-добрите, където е мястото на Милан. Когато пристигнах, класирането ни беше във втората половина на таблицата и аз имах само една цел : с всяка гънка на тялото си исках да помогна на клуба да се завърне на върха в Серия А и в Европа. Беше емоционално, когато спечелихме Скудетото.“

На път си към още едно постижение – най-много срещи с екипа на датския национален отбор. С кое от двете постижения си по-горд ?

„И двете значат много за мен – трудно е да се сравнят. Но ако искате да отговоря на всяка цена, тогава бих казал, че рекорда за най-много срещи за Дания е по-значим. Отне ми 14 години, така че е нещо специално за мен.“

„В повече от половината срещи съм носил капитанската лента и това още нещо, което ме прави много горд. Обичам да поемам отговорност, за мен отборът е най-важен. Разбира се, много съм щастлив за изиграните 100 мача с червено-черната фланелка, но трябва да призная с усмивка, че рекордът на Малдини от повече от 900 мача е доста далеч...

Знаем, че искаш да останеш в Милан завинаги, ако може. Но ако не е възможно, виждаш ли се да се завърнеш в датската лига ?

„Напълно си прав : желанието ми е да остана в Милан. И трябва да призная,че да бъда толкова много години в чужбина, изигравайки повече от 600 мача на международно равнище, е трудно да си представя, че ще се завърна да играя в Дания. Но клишето, че във футбола всичко е възможно да се случи е вярно.“

Притежаваш всички необходими качества, за да се превърнеш в страхотен треньор. Мислиш ли върху това да станеш наставник ?

„В момента, не. Отново ще кажа, че в момента съм концентриран върху това да играя. Обичам футбола, кой би могъл да каже какво ще се случи в бъдеще ? Бих оставил вратата отворена : Никога не казвай никога във футбола.“

През лятото Милан привлече много нови играчи. Кой от тях смяташ, че ще достигна кота 100 като теб ?

„Не мога да посоча един от тях. Вярвам, че клубът привлече много добри играчи, които ще помогнат на тима. Надявам се, всички да бъдат успешни с нашата фланелка и да помогнат на този велик клуб да постигне големи неща в бъдеще.“
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Отговори