Анте Ребич

Потребителски аватар
levvel
Фен на Калчото
Мнения: 265
Регистриран: 04 юни 2018, 15:09
Has thanked: 150 times
Been thanked: 19 times

Re: Анте Ребич

Мнение от levvel » 24 сеп 2019, 23:34

cap7ainjack написа:
24 сеп 2019, 13:55
Rebic sends signal to Giampaolo: 'I am a left-winger, I spoke to Boban...'
Ще се заформи драма в съблекалнята, ако скоро не потръгнат нещата.
https://www.acmilan.com/en/news/intervi ... trate-this

Абсолютна (псевдо) журналистическа простотия, прилагам видеото, Ребич в едно изречение казва, че е ляво крило от 17 годишен, а в друго (2 минути по-късно) че след като е получил офертата от нас ... е говорил с Бобан :D Добре е да не приемаме като чиста монета всяка глупост, написана в публичното пространство.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7324
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Анте Ребич

Мнение от drzzd » 25 сеп 2019, 08:25

Абе важното е всичко живо да се плюе. Човекът още не е изиграл цял мач за Милан и вече е средняк на база на едно изказване.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Kaiser Franco » 03 ное 2019, 15:07

Има слухове, че Ребич щял да си ходи още януари, което е меко казано странно.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Анте Ребич

Мнение от R. GULLIT » 09 ное 2019, 14:16

За какво ни е подобен пълнеж, ако не намери желание да покаже какво може? Че той е под нивото на Бонавентура, а са конкуренти за поста.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8902
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Ne13sta » 09 ное 2019, 14:55

За този хърватски субект бях написал, че е “средна ръка играч”, за което ми скочи половината форум. Сега откровено си заявявам, че е футболист за Серия Б. И много поздрави на всички. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Capolavoro » 09 ное 2019, 21:54

Kaiser Franco написа:
03 ное 2019, 15:07
Има слухове, че Ребич щял да си ходи още януари, което е меко казано странно.
4-5 кг бил качил от миланската паста, което за два месеца си е сериозно постижение.
Изображение

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Анте Ребич

Мнение от pippo » 10 ное 2019, 02:22

Наистина изглежда наедрял, но 5 килограма може да ги свали доста бързо с правилна диета и тренировки. Според мен проблемът не е в килограмите му, може би с това ще го прикрият. 😀

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Golden boy » 10 ное 2019, 21:06

Paolo3defend написа:
09 ное 2019, 14:55
За този хърватски субект бях написал, че е “средна ръка играч”, за което ми скочи половината форум. Сега откровено си заявявам, че е футболист за Серия Б. И много поздрави на всички. :)
Някой който да не е за серия Б, или да не е Нианг2 има ли за теб? И само не ми казвай Кутроне. :lol: Че сме слаби, слаби сме, ама осра всички теми бе приятелче...

Все ти си написал първи това, втори онова. Еми като плюеш всичко живо и после сме леш, голямата гордост. Извинения чакал, тоя и оня търсел къде се били скрили. Кой беше ти, че не разбрах?
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8902
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Ne13sta » 10 ное 2019, 21:19

Golden boy написа:
10 ное 2019, 21:06
Paolo3defend написа:
09 ное 2019, 14:55
За този хърватски субект бях написал, че е “средна ръка играч”, за което ми скочи половината форум. Сега откровено си заявявам, че е футболист за Серия Б. И много поздрави на всички. :)
Някой който да не е за серия Б, или да не е Нианг2 има ли за теб? И само не ми казвай Кутроне. :lol: Че сме слаби, слаби сме, ама осра всички теми бе приятелче...

Все ти си написал първи това, втори онова. Еми като плюеш всичко живо и после сме леш, голямата гордост. Извинения чакал, тоя и оня търсел къде се били скрили. Кой беше ти, че не разбрах?
Критиката ми беше насочена към цялата лятна селекция и онзи тиквар Джампаоло Коверчанов. Виж на кое място сме в класирането и ще разбереш дали е била неоснователна.

Анте Ребич е абсолютно нескопосана дъска, провалила се вече два пъти в Серия А. Няма повече какво да добавя за него.

А точно ти, който не можеш да напишеш две правилни изречения, да ми търсиш сметка... айде няма нужда. Игнор и не чети!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Golden boy » 10 ное 2019, 21:26

Paolo3defend написа:
10 ное 2019, 21:19
Golden boy написа:
10 ное 2019, 21:06


Някой който да не е за серия Б, или да не е Нианг2 има ли за теб? И само не ми казвай Кутроне. :lol: Че сме слаби, слаби сме, ама осра всички теми бе приятелче...

Все ти си написал първи това, втори онова. Еми като плюеш всичко живо и после сме леш, голямата гордост. Извинения чакал, тоя и оня търсел къде се били скрили. Кой беше ти, че не разбрах?
Критиката ми беше насочена към цялата лятна селекция и онзи тиквар Джампаоло Коверчанов. Виж на кое място сме в класирането и ще разбереш дали е била неоснователна.

Анте Ребич е абсолютно нескопосана дъска, провалила се вече два пъти в Серия А. Няма повече какво да добавя за него.

А точно ти, който не можеш да напишеш две правилни изречения, да ми търсиш сметка... айде няма нужда. Игнор и не чети!
Силно ме вълнуваше какви са били критиките ти, добри че разясни. Толкова си компетентен, че сигурно си бил на лекциите на МД. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8902
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Ne13sta » 10 ное 2019, 21:29

Фактите са си факти, ти си се смей.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

МодератораЕПутка

Re: Анте Ребич

Мнение от МодератораЕПутка » 16 яну 2020, 01:07

За мен лично играч на мача срещу СПАЛ, макар да не се отчете с гол или асистенция. Отляво не можеха да го спрат, отделно 2 пъти буквално поднесе топката на Пьонтек, но поляка и двата пъти се изложи....

Общо взето показа, че тези минути, които е записал до момента са престъпно малко и дано в бъдеще да играе по-често. Гледал съм го не веднъж за Айнтрахт и Хърватия и почти винаги е оставял добро впечатление, има скорост и добра физика, прилични пасове, пробивен е и може и да бележи ,а отделно е и биткаджия и тича много, което е предпоставка за добро разбирателство с Ибрахимович.... В този мач макар и срещу СПАЛ, се видя разликата между това да имаме нападател отляво и Чалханоглу/Бонавентура, които са си халфове, откъдето и да ги погледнеш...

acpa4o
Любител на футбола
Мнения: 18
Регистриран: 09 юни 2018, 07:26
Has thanked: 1 time

Re: Анте Ребич

Мнение от acpa4o » 16 яну 2020, 06:49

Да, ама ударите му към вратата бяха все едно не се е хранил една седмица.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Анте Ребич

Мнение от cuorerossonero » 16 яну 2020, 10:57

Въпросът е принципен и @Seedorf е абсолютно прав - Хакан и Бонавентура трябва да се конкурират за място в халфовата линия /в случая - от ляво/, защото са халфове и да играе този, който е в по-добро състояние. Нито един от двамата не е крило или втори нападател и когато някой от тях играе като такъв - страда играта ни.
Ако ще играем с четири халфа и двама нападатели, за мен най-доброто от наличното е Бенасер - Кеси, пред тях Хакан/Бонавентура - Пакета'.
Един от Ребич или Леао трябва да прави компания на Златан или Пьонтек. А ако променим постройката на трима напред, характеристиките на Ребич са далеч по-подходящи да застане от ляво на атаката, в сравнение с Хакан и Бонавентура, които изобщо не са за там.
При всяко положение Сусо се явява излишен и спокойно можем да го продадем дори без да му търсим заместник - любимото занимание на нашите ръководители в последните години.
PIOLI VATTENE!!!

Батко19
Любител на футбола
Мнения: 66
Регистриран: 04 ное 2019, 16:21
Has thanked: 64 times
Been thanked: 10 times

Re: Анте Ребич

Мнение от Батко19 » 19 яну 2020, 15:55

Евалата болкан!Докажи на всички,че си много подценен!МОМ срещу удине!

Отговори