Рафаел Леао

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от vik rossonero 96 » 02 авг 2019, 13:59

От видеото, което публикуваха в социалните мрежи:
AC Milan's meaning for you?
Leao: I used to always choose AC Milan on the Playstation because it was really strong team.
Това ми прозвуча като един преди година, който го купиха Нюкасъл и той каза, че не знае много за отбора, но е гледал филма "Goal 1". :lol:
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от hotboyz » 02 авг 2019, 14:06

Погледът му е налудничав :) :) :) .
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от vik rossonero 96 » 02 авг 2019, 14:09

Що бе, мен ме кефи колко е ентусиазиран пича. :D Няма спомен от намръщялката от Малпенза, от вчера се е захилил като Роналдиньо в Дисниленд. :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от George Weah » 02 авг 2019, 14:57

vik rossonero 96 написа:
02 авг 2019, 14:09
Що бе, мен ме кефи колко е ентусиазиран пича. :D Няма спомен от намръщялката от Малпенза, от вчера се е захилил като Роналдиньо в Дисниленд. :D
Еми то като ти олекне...вече си друг човек :D :D :D

Потребителски аватар
kgb_acmilan
Любител на футбола
Мнения: 76
Регистриран: 05 юли 2018, 08:25
Has thanked: 24 times
Been thanked: 6 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от kgb_acmilan » 02 авг 2019, 15:14

Дали е добър футболист, дали е щастлив или нещастен не знам, но едно е сигурно - Няма проблем със зъбите :lol: :D :D

Дано ни радва момчето ...
forza Milan Milan solo con te, Milan Milan sempre per te forza

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Kaiser Franco » 02 авг 2019, 16:19

hotboyz написа:
02 авг 2019, 14:06
Погледът му е налудничав :) :) :) .
Изображение
Недей така, че ей сега ще дойде един потребител и ще те нарече хейтър. :P

Успех на момчето, дано да се окаже голям талант.
Изображение

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Ronnie80(Noce) » 02 авг 2019, 16:26

Той понеже прочете форума и затова се е ухилил, барем да не го мъмрим че се мръщи. 😀

МодератораЕПутка

Re: Рафаел Леао

Мнение от МодератораЕПутка » 02 авг 2019, 16:59

Kaiser Franco написа:
02 авг 2019, 16:19
hotboyz написа:
02 авг 2019, 14:06
Погледът му е налудничав :) :) :) .
Изображение
Недей така, че ей сега ще дойде един потребител и ще те нарече хейтър. :P

Успех на момчето, дано да се окаже голям талант.
Упорито обаче май търсиш внимание ми, принципно съм те игнорирал, но видях поста ти преди да се логна.

Общо взето първо колегата пише коментара си абсолютно иронично и с добри чувства, второ мнението му няма нищо общо с твоите, които са си чист хейт whistle

Съветвам те да не се занимаваш повече с мен и да ме игнорираш, както съм направил аз, дискусии с ограничени хора, които търсят само негагивното във всичко не ми се водят, ти така или иначе вече оплю всеки един нов трансфер, ръководството, треньора и т.н, при това доста пъти, та няма смисъл сега лицемерно да пожелаваш успех на момчето, до преди 2-3 дни пишеше как бил поредният набеден талант, как нищо нямало да излезе от него, как Кутроне бил едва ли не няколко класи по-добър, а сега като видя, че почти всички съфорумници виждат доста положителни неща в този трансфер, доста рязко обърна палачинката... Ти си знаеш сам за себе си, но да си мениш мнението, за да се харесаш на другите е меко казано смешно.

Лека и жив и здрав, това е последният път, в който ти отговарям по някакъв начин, безмислено е да ме споменаваш, да ми отговаряш и да ми четеш мненията оттук нататък.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Kaiser Franco » 02 авг 2019, 18:46

Seedorf! написа:
02 авг 2019, 16:59
Kaiser Franco написа:
02 авг 2019, 16:19


Недей така, че ей сега ще дойде един потребител и ще те нарече хейтър. :P

Успех на момчето, дано да се окаже голям талант.
Упорито обаче май търсиш внимание ми, принципно съм те игнорирал, но видях поста ти преди да се логна.

Общо взето първо колегата пише коментара си абсолютно иронично и с добри чувства, второ мнението му няма нищо общо с твоите, които са си чист хейт whistle

Съветвам те да не се занимаваш повече с мен и да ме игнорираш, както съм направил аз, дискусии с ограничени хора, които търсят само негагивното във всичко не ми се водят, ти така или иначе вече оплю всеки един нов трансфер, ръководството, треньора и т.н, при това доста пъти, та няма смисъл сега лицемерно да пожелаваш успех на момчето, до преди 2-3 дни пишеше как бил поредният набеден талант, как нищо нямало да излезе от него, как Кутроне бил едва ли не няколко класи по-добър, а сега като видя, че почти всички съфорумници виждат доста положителни неща в този трансфер, доста рязко обърна палачинката... Ти си знаеш сам за себе си, но да си мениш мнението, за да се харесаш на другите е меко казано смешно.

Лека и жив и здрав, това е последният път, в който ти отговарям по някакъв начин, безмислено е да ме споменаваш, да ми отговаряш и да ми четеш мненията оттук нататък.
Не мислех въобще да отговарям на откровено хлапашкия и лъжлив пост, но няма как да си замълча, когато някой лъже безочливо. Я ми намери пост, в който съм оплюл всеки нов трансфер, ръководството и треньора? Намери ми! Започна да нападаш мен и още няколко други потребители, защото не одобрявахме трансфера на Корея, а ти тъй като не си "ограничен" се хвърляше като Матросов на амбразурата да защитаваш играч, който не си гледал и в 5 мача, но за сметка на това плюеше по нашите момчета от школата. Аман от такива "миланисти", които години наред летяха в облаците и все още летят. Всяка твоя прогноза от няколко години насам е грешна, без изключение, така, че постове от точно такива "неограничени" индивиди и хлапаци като теб не могат да ме трогнат. Пък ти си повтаряй аз колко съм "ограничен" и с "негагивно" мислене, а ти си толкова "неограничен".
Изображение

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от hpetrov » 26 авг 2019, 12:39


Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от gLoRy » 30 сеп 2019, 11:22

Голът на Леао срещу Фиорентина
Изображение

повторение - https://i.imgur.com/nep4WRn.gif

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Pacetoo » 02 окт 2019, 14:22

Дано е вярно това, че ще е сам в атака и да ги нашие с две, три шайби, ама и на подавачите дано им се играе.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Capolavoro » 02 окт 2019, 14:28

Единственият шанс Пьонтек да заиграе е Леао да се развихри и да види истинска конкуренция в негово лице.
Изображение

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от geo0rgi » 02 окт 2019, 18:35

И за мен Пионтек много си повярва още от края на миналата година и Леао заслужава да играе на върха на атаката.

За мен португалецът е доста по-модерен нападател. Освен пласиране има и дрибъл, може да преминава хора един на един, както е и доста комбинативен. Пионтек от друга страна свикна всичко да чака на готово, а така в модерния футбол не става.

Дори Меси и Роналдо се връщат назад, за да започват атаки на отборите си и да помагат с изнасянето на топката.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Ne13sta » 21 окт 2019, 00:14

Някаква много кофти смеска между Ниaнг и Окампос е това момче. Нулев завършващ удар, супер неграмотен, постоянно бяга по тъча и прави опити за невъзможни дрибъли. Не е за вярване, че разкарахме Кутроне заради това португaлче.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори