Тео Ернандес

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Cafu » 01 фев 2023, 07:47

Факт е , че след световното му спадна формата, това се дължи по-скоро на психика от колкото на нещо друго. А ако е истина, че не е доволен от тренировките, е напълно в реда на нещата да изрази мнение, в случая вероятно е прав, ако съдим по контузените. Това не значи, че бойкотира отбора. Тео заедно с Тонали показаха с действията си, че не са в Милан само за пари.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от gLoRy » 01 фев 2023, 10:08

То е видно, че тонусът в играта му е паднал, то при всички е така, няма настроение, няма желание, ама чак да го изкарват виновен за допуснатите голове при положение, че грешниците са други. Агресията в играта липсва в целият отбор.

При вторият гол Тонали затича ли се изобщо?! Топката мина през него 3 пъти сигурно, а Фратези тръгна от центъра. Тонали статист на ходом при цялата атака.

Точно щото съм го виждал, не ме и учудва грешката му при голът, в който му отнеха топката. Той на мач има поне 3-4 опита за такива нарушения, всичките са му пресилени и чака съдията да му ги свири, ама не всеки път му се получава.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Cafu » 01 фев 2023, 10:17

Ако теглим чертата при 5 допуснати гола от слабак, със сигурност цялата защита + полузащитата са грешници, няма как и един от тези играчи да е бил на ниво. От гледната точка на цялостното представяне и манталитет в Милан, Тео не заслужава хейт.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Dawnweaver » 01 фев 2023, 11:08

Чета и не вярвам, че е нашия форум. Тео е може би най-добрия или е поне в топ 3 на позицията си в света и някак си играе при нас за някаква комична за такъв играч заплата и никога не е имал претенции. Но в първия момента като безобразния му треньор и половината му еднокраки съотборници покажат реалните си качества видите ли той е виновен. Сигурно и Жиру е нещастник... Малко по-сериозно премисляйте преди да пишете, хора.

Искрено се надявам да не се превърне единствения форум , в който пиша, в някаква махленска сбирщина за оплюване на всичко дето ходи на два крака при първия проблем и без особени аргументи.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от drzzd » 01 фев 2023, 11:17

Dawnweaver написа:
01 фев 2023, 11:08
Чета и не вярвам, че е нашия форум. Тео е може би най-добрия или е поне в топ 3 на позицията си в света и някак си играе при нас за някаква комична за такъв играч заплата и никога не е имал претенции. Но в първия момента като безобразния му треньор и половината му еднокраки съотборници покажат реалните си качества видите ли той е виновен. Сигурно и Жиру е нещастник... Малко по-сериозно премисляйте преди да пишете, хора.

Искрено се надявам да не се превърне единствения форум , в който пиша, в някаква махленска сбирщина за оплюване на всичко дето ходи на два крака при първия проблем и без особени аргументи.
Чакай аргументи или пък проверена информация... Такива се дават от една шепа хора, а в същото време махленското държание и коментари към по-различното мнение взимат неконтролируем превес за съжаление.

Иначе, че Тео направи поредица слаби мачове и носи пряка вина за головете се видя ясно. След световното е неузнаваем. Но това не означава, че отношението към него трябва да е такова, каквото виждаме не само в тази тема.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от iLDiavolo » 01 фев 2023, 11:31

drzzd написа:
01 фев 2023, 11:17
Чакай аргументи или пък проверена информация... Такива се дават от една шепа хора, а в същото време махленското държание и коментари към по-различното мнение взимат неконтролируем превес за съжаление.
Мила родна картинка. Даже не знам кой ги е писал, та нямам намерение да влизам в лични нападки, но шаблонът е един и същ и тук, и в социалните мрежи, и на масата с ракията. Дънинг-Крюгер добре описва това поведение. Жалко, поне тук имаше по-високо ниво на нормалност, но колкото повече чета форума последно време, било то и по диагонал, толкова повече тази нормалност избледнява и дава ред на емоциите. Истина е, че сме футболен форум, а не такъв за личностно развитие, но и не сме фб страница на набедени патриоти, дето идеята е кой е по' ербап.
#weareacmilan

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Dawnweaver » 01 фев 2023, 11:33

И грешките на Тео са факт , неоспоримо е. Въпроса е защо се стига дотам ? Ако нещата от пресата са верни и е разкритикувал тренировките , за което има резонно право като намиращ се близо до капитанксата позиция и излизал като такъв в редица двубои, как точно е реагирал треньорския щаб .

Защото ако аз се връщам от финал на световно загубен по доста драматичен начин и заявявам, че не издържам да ме смазват от тренировки като съотборниците ми на по 22-23 години окапват като 40 годишни покрай мен, а отговора е нещо от сорта на "трябва още работа, кОпай, ти не разбираш" е малко нелепо. Особено като сме счупили всички рекорди за контузени футболисти в топ 5те първенства и то от години. Дори от преди Пиоли, но тогава групата беше по-възрастна и донякъде се очакваше. Това на сегашния мистер е абсолютно безобразие и то поне здравите да бяха във форма,то и това не е така.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от drzzd » 01 фев 2023, 12:28

След финала на световното със сигурност се е върнал психологически ниско долу и това може би продължава да влияе. Както и при Жиру, между другото, защото и неговите грешки бяха много и адски дразнещи. Просто Оли има далеч повече опит и лека-полека се върна към нормален игрови ритъм.

Не знам дали Тео се е опълчил на треньорите наистина и дали това също допринася върху формата му. Само знам, че ако Златан се беше опълчил на Пиоли, тук щеше да има хвалебствия посока футболиста, а не обидни прякори.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Cafu » 01 фев 2023, 15:37

Аз съм напълно зад Тео ако има нещо вярно за тренировките, писна ми от контузии. От кога говорим, че трябва да се промени нещо, но и ние само гадаем какво. Пиоли да пътува с 200 ако не е готов на промяна.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ne13sta » 01 фев 2023, 15:45

То понеже при Алегри и Гатузо не беше пълно с контузии. Този проблем в Милан не е от днес или вчера.

От това, което виждам на терена, Калабрия и Татарушану просто са си некадърни, а Ернандес и Леао бойкотират. Овтратително и неблагодарно отношение към феновете.

Срам и позор са такива футболисти.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Casciavit » 01 фев 2023, 16:36

drzzd написа:
01 фев 2023, 12:28
След финала на световното със сигурност се е върнал психологически ниско долу и това може би продължава да влияе. Както и при Жиру, между другото, защото и неговите грешки бяха много и адски дразнещи. Просто Оли има далеч повече опит и лека-полека се върна към нормален игрови ритъм.

Не знам дали Тео се е опълчил на треньорите наистина и дали това също допринася върху формата му. Само знам, че ако Златан се беше опълчил на Пиоли, тук щеше да има хвалебствия посока футболиста, а не обидни прякори.
Имаш ли факти и доказателства, че се е върнал психологически ниско долу? Моите впечатления са, че се влияеш от недостоверни източници на информация, които те подвеждат. :lol: :lol:

Абе, Дзерко, Златан за какво по-точно да се опълчва? Че са му тежки тренировките ли? Златан е мъж, а не примадона и не се е оплаквал от интензитета на тренировките, въпреки възрастта си и травмите.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Forze » 01 фев 2023, 22:03

Аз не мисля, че Тео или който и да е от играчите бойкотират треньора или умишлено не се раздават, просто изглеждат неориентирани, а и вече затормозени от неуспехите. Дали са претренирани - не знам, но това ми звучи като по-рационално обяснение и възможна причина за слабата форма след Нова година, от колкото алтернативата футболистите сами да си саботират кариерите.

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от dadino » 01 фев 2023, 22:53

Аз не си спомням да съм виждал играчите да саботират отбор. Да, понякога съм виждал някой играч да не играе на 100%, но обикновено това са единици и не мисля, че Тео би го направил.
-

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от vik rossonero 96 » 06 фев 2023, 14:01

Този хубостник вече съм напълно убеден, че прави номера на Пиоли и играе срещу него, но и срещу отбора. Личи си просто от начина му на игра - анемичен, без ярост, без страст, без да се хвърля за топка, да тръгне на спринт ... И нещо важно от снощи. Винаги, когато Кяер и Ернандес са били на терена заедно с Калабрия и сменят Давиде, той даваше лентата на Тео. Снощи я даде на Симон. :) Очевидно съблекалнята е напълно разбита от лагера на "левия фланг" и останалите, което е отвратително.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ne13sta » 06 фев 2023, 14:09

Затова му скачам на Ернандес. Реално той и Леао са ни най-силните и конвертируеми играчи, а се държат като пу*ки.

Фрустрацията им от Пиоли е разбираема, толкова некадърен треньор не се търпи лесно, но не той им е работодателят. Какво да кажем за отношението им спрямо фенове и съотборници.

Мощен трибуквен и за двамата! Лятото да изчезват с 300! Пу*ки на Миланело - НЕ!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори