Тео Ернандес

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от gLoRy » 24 дек 2020, 11:18

Личи си обаче, че е минал школата в Испания. Голям артист е и е пълен с номера :D За доста от нарушенията срещу него се учудвам как му ги свирят дори.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ne13sta » 24 дек 2020, 12:18

Golden boy написа:
24 дек 2020, 09:11
Тоя не знам как не му е неудобно да пише още във форума, след толкова помия която изливаше по всички...
Ти ли ще казваш кой и къде да пише бре ? :lol: :lol: :lol:
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ne13sta » 24 дек 2020, 12:19

Seedorf! написа:
24 дек 2020, 08:52
Ne13sta написа:
02 юли 2019, 22:09
Среден играч, глупав и излишен трансфер.
:D Дано все така да ги познаваш :D
Коверчанов, ти ли си ? :lol:
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от vik rossonero 96 » 24 дек 2020, 12:27

gLoRy написа:
24 дек 2020, 11:18
Личи си обаче, че е минал школата в Испания. Голям артист е и е пълен с номера :D За доста от нарушенията срещу него се учудвам как му ги свирят дори.
Е, може да му е просто нисък прага на болка и затова да повиква малко повече. :lol: Въпреки че като виждам как се е описал с мастило, едва ли болката му е проблем. :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Symbolic
Любител на футбола
Мнения: 27
Регистриран: 17 апр 2019, 01:41
Has thanked: 111 times
Been thanked: 2 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Symbolic » 24 дек 2020, 13:11

vik rossonero 96 написа:
24 дек 2020, 12:27
gLoRy написа:
24 дек 2020, 11:18
Личи си обаче, че е минал школата в Испания. Голям артист е и е пълен с номера :D За доста от нарушенията срещу него се учудвам как му ги свирят дори.
Е, може да му е просто нисък прага на болка и затова да повиква малко повече. :lol: Въпреки че като виждам как се е описал с мастило, едва ли болката му е проблем. :D
То там има една нарисувана мадама която му държи......ръката за кураж

МодератораЕПутка

Re: Тео Ернандес

Мнение от МодератораЕПутка » 24 дек 2020, 13:38

Ne13sta написа:
24 дек 2020, 12:19
Seedorf! написа:
24 дек 2020, 08:52

:D Дано все така да ги познаваш :D
Коверчанов, ти ли си ? :lol:
whistle

За Беннасер:
Ne13sta написа:
15 дек 2019, 17:07
...За Бенансер ще видим, не съм оптимист особено, но дано се справи....

Крунич е далеч по-читав трансфер. Този пич се дъни всеки мач с нелепи грешки.
Ne13sta написа:
15 дек 2019, 18:55
BANKERA написа:
15 дек 2019, 18:01


Нека бъдем честни - и двамата не струват.
Факт, но Крунич поне става за резерва. Беннасер ми е много безличен.
За Ребич:
Ne13sta написа:
02 сеп 2019, 20:44
Силно се надявам да покаже представянето си от Световното, а не това с екипите на Виола и Верона, където беше безкрайно ялов. 22 мача, 3 гола, 0 асистенции.

Изобщо не съм ентусиазиран и от този трансфер, но да видим....
Ne13sta написа:
24 сеп 2019, 16:04
Ти си един средняк преди всичко. Точно като треньора ти и като този дето те докара. Бил “машина за асистенции”, а за последните 3 сезона е с 11 голови подавания общо. Смях в залата.
Ne13sta написа:
09 ное 2019, 14:55
За този хърватски субект бях написал, че е “средна ръка играч”, за което ми скочи половината форум. Сега откровено си заявявам, че е футболист за Серия Б. И много поздрави на всички. :)
Ne13sta написа:
10 ное 2019, 21:19
Критиката ми беше насочена към цялата лятна селекция и онзи тиквар Джампаоло Коверчанов. Виж на кое място сме в класирането и ще разбереш дали е била неоснователна.

Анте Ребич е абсолютно нескопосана дъска, провалила се вече два пъти в Серия А. Няма повече какво да добавя за него.

А точно ти, който не можеш да напишеш две правилни изречения, да ми търсиш сметка... айде няма нужда. Игнор и не чети!
Сам кажи дали да продължавам рубриката, защото общо взето си се изсрал за 90% от играчите, когато са пристигнали, включително и за Пиоли и Малдини, когато отборът не вървеше...

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ne13sta » 24 дек 2020, 15:28

Seedorf! написа:
24 дек 2020, 13:38
Ne13sta написа:
24 дек 2020, 12:19

Коверчанов, ти ли си ? :lol:
whistle

За Беннасер:
Ne13sta написа:
15 дек 2019, 17:07
...За Бенансер ще видим, не съм оптимист особено, но дано се справи....

Крунич е далеч по-читав трансфер. Този пич се дъни всеки мач с нелепи грешки.
Ne13sta написа:
15 дек 2019, 18:55

Факт, но Крунич поне става за резерва. Беннасер ми е много безличен.
За Ребич:
Ne13sta написа:
02 сеп 2019, 20:44
Силно се надявам да покаже представянето си от Световното, а не това с екипите на Виола и Верона, където беше безкрайно ялов. 22 мача, 3 гола, 0 асистенции.

Изобщо не съм ентусиазиран и от този трансфер, но да видим....
Ne13sta написа:
24 сеп 2019, 16:04
Ти си един средняк преди всичко. Точно като треньора ти и като този дето те докара. Бил “машина за асистенции”, а за последните 3 сезона е с 11 голови подавания общо. Смях в залата.
Ne13sta написа:
09 ное 2019, 14:55
За този хърватски субект бях написал, че е “средна ръка играч”, за което ми скочи половината форум. Сега откровено си заявявам, че е футболист за Серия Б. И много поздрави на всички. :)
Ne13sta написа:
10 ное 2019, 21:19
Критиката ми беше насочена към цялата лятна селекция и онзи тиквар Джампаоло Коверчанов. Виж на кое място сме в класирането и ще разбереш дали е била неоснователна.

Анте Ребич е абсолютно нескопосана дъска, провалила се вече два пъти в Серия А. Няма повече какво да добавя за него.

А точно ти, който не можеш да напишеш две правилни изречения, да ми търсиш сметка... айде няма нужда. Игнор и не чети!
Сам кажи дали да продължавам рубриката, защото общо взето си се изсрал за 90% от играчите, когато са пристигнали, включително и за Пиоли и Малдини, когато отборът не вървеше...
И къде бяхме с тези играчи миналата година по това време, разбирачо ?! Тео не можеше да се защитава грам, Беннасер правеше фрапантни грешки абсолютно всеки мач, а Ребич дори нямаше гол. Впрочем, хърватинът вчера вкара след суша от над 15 мача. Много ти е къса паметта. Ако Ибра не беше пристигнал, пак щяхме да псуваме след 5-чка от Аталанта.

Аз бях на 100% прав, защото с тази селекция, Милан завърши на 6-то място. Деградация спрямо предходната година. Ти разбира се беше в тотална грешка и заблуда, защото в космическото си студио на Наса изобщо не си видял, че Коверчанов е един прост пияница и нищо повече.

Това че играчите са се развили благодарение на Пиоли и Ибрахимович са съвсем различни неща и нямат общо с моментната им класа и форма преди пристигането им в Милан. Докато твоят дебил Коверчанов винаги си е бил и винаги ще си остане едно посредствено треньорче.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от ShevaMB » 24 дек 2020, 15:37

Ne13sta написа:
24 дек 2020, 15:28
Seedorf! написа:
24 дек 2020, 13:38

whistle

За Беннасер:




За Ребич:








Сам кажи дали да продължавам рубриката, защото общо взето си се изсрал за 90% от играчите, когато са пристигнали, включително и за Пиоли и Малдини, когато отборът не вървеше...
И къде бяхме с тези играчи миналата година по това време, разбирачо ?! Тео не можеше да се защитава грам, Беннасер правеше фрапантни грешки абсолютно всеки мач, а Ребич дори нямаше гол. Впрочем, хърватинът вчера вкара след суша от над 15 мача. Много ти е къса паметта. Ако Ибра не беше пристигнал, пак щяхме да псуваме след 5-чка от Аталанта.

Аз бях на 100% прав, защото с тази селекция, Милан завърши на 6-то място. Деградация спрямо предходната година. Ти разбира се беше в тотална грешка и заблуда, защото в космическото си студио на Наса изобщо не си видял, че Коверчанов е един прост пияница и нищо повече.

Това че играчите са се развили благодарение на Пиоли и Ибрахимович са съвсем различни неща и нямат общо с моментната им класа и форма преди пристигането им в Милан. Докато твоят дебил Коверчанов винаги си е бил и винаги ще си остане едно посредствено треньорче.
И двамата не сте прави! Нямате ли си друга работа. Първи сме, радвайте се!
Стига сте си мерили пишките за глупости, идва в повече!
Весели празници forza

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от R. GULLIT » 24 дек 2020, 15:37

Ама никой не пада по гръб, бе :D

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от BANKERA » 24 дек 2020, 16:03

За едно може да се съгласим обаче всички, а то е че най-голямата грешка последните години е назначаването на бай Марко, който бая поразии направи, макар и за краткия си период начело. На Пиоли и Златан им отне доста време докато изчистят пораженческото мислене и накарат тези момчета да заиграят като отбор.
Изображение

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ronnie80(Noce) » 24 дек 2020, 16:24

Абе със сеньор Монтела също беше доста екстремно положението... :D

Gigio
Любител на футбола
Мнения: 83
Регистриран: 02 окт 2018, 14:42
Has thanked: 19 times
Been thanked: 35 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Gigio » 24 дек 2020, 16:24

Аз точно заради такива пичове като @Ne13sta призовавам тука форумните спецове да не се правят на по-големи разбирачи от професионалистите, че гледайте после как се излагат...
С тези заявления и поздрави дето си раздавал, трябва сега 100 пъти да напишеш, че нищо не разбираш, поне малко да измиеш срама 🤣🤣

То не бяха приятелите от Челси, дето казали че Бакайоко нищо няма да направи при нас, то не бяха клетви по Малдини, то не беше чудо...

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от Ne13sta » 24 дек 2020, 16:43

Той Бакайоко понеже е страшната класа, затова снове само под наем насам натам. :lol:

Иначе “форумните спецове” доста добре предсказахме какво ще се случи миналия сезон с тази селекция. За този съм сигурен, че сме в Топ4. Всичко останало ще е бонус.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

МодератораЕПутка

Re: Тео Ернандес

Мнение от МодератораЕПутка » 24 дек 2020, 16:56

Ne13sta написа:
24 дек 2020, 15:28
И къде бяхме с тези играчи миналата година по това време, разбирачо ?! Тео не можеше да се защитава грам, Беннасер правеше фрапантни грешки абсолютно всеки мач, а Ребич дори нямаше гол. Впрочем, хърватинът вчера вкара след суша от над 15 мача. Много ти е къса паметта. Ако Ибра не беше пристигнал, пак щяхме да псуваме след 5-чка от Аталанта.

Аз бях на 100% прав, защото с тази селекция, Милан завърши на 6-то място. Деградация спрямо предходната година. Ти разбира се беше в тотална грешка и заблуда, защото в космическото си студио на Наса изобщо не си видял, че Коверчанов е един прост пияница и нищо повече.

Това че играчите са се развили благодарение на Пиоли и Ибрахимович са съвсем различни неща и нямат общо с моментната им класа и форма преди пристигането им в Милан. Докато твоят дебил Коверчанов винаги си е бил и винаги ще си остане едно посредствено треньорче.
Чакай бе, приятел, ти хулиш играчите още преди да си ги гледал, най-редовно на база дали те кефят на външен вид, или са ти безлични...

За кое по-точно си бил на 100% прав, че не разбрах точно..? Че Тео е среден играч? Че Беннасер е в пъти по-слаб трансфер от Крунич, или че Ребич бил играч за серия Б...? Май трябва и за Пиоли и Малдини мненията да ти изкарвам, че да се спреш...

Милан не завърши на 6-то място, защото селекцията беше слаба, а защото беше нужно малко време, тези млади играчи да се стиковат, както и да намерим точният треньор, който да ги сплоти в лицето на Пиоли...

Любимецът ти Сусо що не се разви и той покрай Пиоли и Ибрахимович, а беше първият натирен...?

Това, че ми харесваше футбола на Сампдория при Джампаоло, изобщо не го прави някакъв мой любимец, аз за разлика от теб гледам положителните качества, а не обявявам всеки за ***...

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Тео Ернандес

Мнение от cuorerossonero » 24 дек 2020, 17:02

Пичове, спрете се вече бе. :(
В навечерието на един от двата най-големи християнски празника сме, снощи момчетата ни направиха страхотен подарък, стига сте се дъвкали за простотии. Отпуснете се и се радвайте на момента.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори