Алесио Романьоли

МодератораЕПутка

Re: Алесио Романьоли

Мнение от МодератораЕПутка » 14 сеп 2019, 01:48

Paolo3defend написа:
13 сеп 2019, 22:15
През 2019та имаме най-силната защита в цялата Серия А. Допуснали сме едва 17 гола. След нас са Интер, Торино и Ювентус със съответно 20, 21 и 22 гола.

Сампдория на Бай Марко с 35 парцала на предпоследно място. Честито на печелившите, дет се вика. :)
И без да проверявам, съм сигурен, че за сметка на защитата, в атака сме били около 6-то място за същия период...

Дай още малко време на Джампаоло преди да започнеш да му сипваш, задачата му не е никак лесна и няма как да стане с магическа пръчка, особено с толкова млади играчи...

Имаме 4 човека, които по една или друга причина още не сме видели какво ще представляват - Ребич, Тео, Дуарте и Леао, като за първите двама аз лично съм убеден, че ще са огромно надграждане... Пакета и Пьонтек също сякаш не бяха влезли в ритъм и очаквам много повече от тях в следващите мачове... Хубаво ще е да виждаме според мен и Бонавентура в игра малко по-често, Джак има какво да предложи, на 30 изобщо не е приключил с футбола...

Общо взето след още поне 5-6 кръга може да си правим някакви изводи за Джампаоло, до момента нещата не бяха розови в първите 2 мача, но пак казвам, поне 3-ма от полевите ни играчи ще са променени в следващите кръгове, а това си е 30% от състава, като добавим и това, че Пакета и Пьонтек за момента са в кофти форма общо взето за момента половината отбор го няма...

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от Ne13sta » 14 сеп 2019, 01:50

Гатузо е виновен сигурно, че Пакета и Пьонтек са в кофти форма. 😁

Само съм отчел цифрите. Не казвам нищо. Прочетох статията в Газета и я споделих.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от Casciavit » 30 сеп 2019, 11:19

Един от най-безличните ни футболисти в последно време. При първия гол реагира така, както би реагирал и Петко Христов от Фиорентина, който играе като преотстъпен по селата.

Изобщо не знам какво тренират и на какво ги учи МД, но вече няколко пъти го заобикалят като колче или оставя топката да бъде центрирана без дори да опита шпагат или да блокира с тяло.
Това не е Алесио Романьоли от миналата и по-миналата година.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от Ne13sta » 30 сеп 2019, 11:44

Нормално. Този лектор ако имаше шанса да води Милан преди 25 години щеше да съсипе и Барези и Малдини, какво остава за Алесио. Аз откога повтарям като папагал, че Джампаоло е откровен средняк и малоумник?!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от BANKERA » 30 сеп 2019, 14:28

Не ми харесва това, което виждам от началото на сезона в капитана - основно спори с реферите, вдига ръце, допуска елементарни грешки отзад, а бе като цяло играе без душа и няма помен от приличната му игра миналия сезон, когато допуснахме малкото попадения.
Изображение

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от PerfStranger » 30 сеп 2019, 15:01

И не веднъж Мусакио е по-адекватен от него. Романьоли поне по 3 пъти на мач покрива безумни засади и оставя нападател очи в очи с Донарума.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от gLoRy » 30 сеп 2019, 15:08

Мен ме дразни, че не е лидер. Феновете го харесват, капитан е, бих казал, че вече натрупа и доста сериозна цифра мачове, макар и не такива, които са за титли и прочее. Никва емоция няма в тоя човек при положение, че мачът се развива кошмарно.

Вчера стигна до положение, от което отправи удар към вратата - публиката го аплодира тогава, защото ние нямахме положение, той вместо да се ядоса на хората отстрани, да им каже нещо, или да надъха още повече публиката, навежда главата надолу и се връща спокойно назад. Ми не знам, в такива моменти, когато играта не върви - капитанът трябва да гори, за да запали и останалите.

В мачът с Торино прави необичаен пробив, от който извежда нападателят ни на едно от най-чистите положения в мача - пропуснато с лека ръка. Отново спокойствие.

Би следвало да е авторитет пред останалите в съблекалнята и да им търси сметка.

Долара след всяко спасяване се надъхва, Кутроне също се опитваше да 'дига' публиката по този начин.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от Ivanchenko » 06 окт 2019, 01:04

Алесио си има нов агент от днес, guess who?
Мино Райола :(

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от George Weah » 06 окт 2019, 01:06

Ivanchenko написа:
06 окт 2019, 01:04
Алесио си има нов агент от днес, guess who?
Мино Райола :(
Ясно, това обяснява всичко! :)

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от geo0rgi » 06 окт 2019, 01:22

Ivanchenko написа:
06 окт 2019, 01:04
Алесио си има нов агент от днес, guess who?
Мино Райола :(
Това къде го прочете, аз никъде не намирам такава информация?

Иначе ако това е вярно очаквам лятото да си е заминал в комплект с Джиджо.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от Ivanchenko » 06 окт 2019, 08:19

geo0rgi написа:
06 окт 2019, 01:22
Ivanchenko написа:
06 окт 2019, 01:04
Алесио си има нов агент от днес, guess who?
Мино Райола :(
Това къде го прочете, аз никъде не намирам такава информация?

Иначе ако това е вярно очаквам лятото да си е заминал в комплект с Джиджо.
https://twitter.com/DRussodeCerame/stat ... 33730?s=19

И аз очаквам пакетна продажба тип Ибра и Тиаго Силва.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от AC_M » 06 окт 2019, 08:23

Ако ще и Мендез да му е втори агент, Алесио така и ще си остане ненаучен. Много надежди влагах в него, обаче ще си остане на светлинни години от един Неста например.
#piolioutnow

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от Cafu » 06 окт 2019, 09:37

Ами нормално, човека иска да се развива. Помоли ръководството да изгони този абсурден треньор,не се получи. Вчера на мача бихме за съжаление. Фен съм на отбора от 17 години и за пръв път се надявах да паднем. Донарума си бръкна в гърлото преди мача, другите едвам се влачеха, ама на, късмет. Взехме, че бихме. Следващите мачове срещу по-сериозни отбори следват 5 загуби, след това следва късно уволнение и никой уважаващ себе си треньор няма да дойде да доиграе сезона. Поредна провалена от глупост година, добре че съм в Китай и мачовете са 3 през нощта та да не ги гледам. Преди си нагласях алармата и ставах ама сега няма смисъл.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от BANKERA » 06 окт 2019, 09:42

Само като се сетя Неста на 36 как елегантно отнемаше топката в мачовете ни с Барса в ШЛ и сегашните ни играчи на тоя пост просто няма база за сравнение - те от рано, ако не се научат на основните неща няма за кога.
Изображение

mario0o
Любител на футбола
Мнения: 55
Регистриран: 21 сеп 2019, 20:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times

Re: Алесио Романьоли

Мнение от mario0o » 08 окт 2019, 16:39

Според Тутоспорт, Райола "ухажвал" Романьоли, с оглед предстоящото подновяване на договора му с Милан.
С наличния интерес към Романьоли и от други отбори, подпише ли с Райола (което е най-доброто решение за него според мен), след края на сезона той и Донарума или са аут, или ще получат изключително изгодни лични условия. Това естествено, благодарение на абсолютната липса на перспектива за играчи като тях в настоящия Милан, която се затвърждава и с избора на нов посредствен треньор. На смешно ръководство като нашето обаче, е необходимо да се противодейства с хора като Райола. Той още при преговорите за Джиджо заяви, че този Милан няма нищо общо с класата на ръководно и всяко ниво, която внушаваше преди, и че Джиджо няма работа в такъв отбор. Беше на 100 процента прав, а този сезон за мен бе последния шанс да запазим ядрото от талантливи играчи в отбора. От догодина и тях няма да ги има.

Отговори