Златан Ибрахимович

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 188 times
Been thanked: 901 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от vik rossonero 96 » 01 фев 2021, 16:34

Да уточня, че разследването е на целия инцидент, т.е. ще се разглеждат думите и на двамата. Не, че се залъгвам, че някой ще бутне магарето за смъртните му заплахи, но все пак ...
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Casciavit
Фен на Милан
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 123 times
Been thanked: 194 times

Мнение от Casciavit » 01 фев 2021, 16:39

С един куршим два заека. Накрая ще накажат и двамата по 10 мача и Аниели ще потрива доволно ръчъчки.
Изображение

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Калчото
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 5 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Altafini » 01 фев 2021, 17:32

Да ама ние имаме Манджата и като влезе във форма пак ще ги изклатим в точния момент. :D

Потребителски аватар
NDiggity
Любител на футбола
Регистриран: 11 дек 2020, 11:08
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Мнение от NDiggity » 01 фев 2021, 17:40

Колко време ще ровят в тая идиотщина не мога да разбера...
Явно твърдо са решили да наказват "расиста" Златан. Щом това продължава да се проточва съм почти убеден, че ще му лепнат поне едни 5 мача...

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 162 times
Been thanked: 1329 times

Мнение от cuorerossonero » 01 фев 2021, 20:29

Още от самото начало писах, че се опасявам да не започнат да се опитват да дърпат към станалата така актуална напоследък тема за расисзма и да извратят случая до там, за да намерят начин да накажат Златан. С което всъщност да ударят по Милан.
Никой не очакваше този млад отбор да е начело в класирането на Серие А при подновяването на шампионата и очевидно сериозно бъркаме в нечий задник.
Изясни се от къде идва лафа с магарето, изясни се и от къде е дошло подмятането за вуду шит-а, изясни се също и че двата са имали закачка още от периода им в Манчестър Юнайтед. Клубът официално защити Златан, една камара народ начело с Пол Погба го защитиха повече от убедително, но това разбира се не пречи на спортния съд към Федерацията, спонсорирана от Фиат, да започне разследване. За нещо, което е ясно от самото му начало.
И понеже расизмът е най-удобният начин да изхвърлиш някой неудобен играч от футбола за определен период, сега тепърва ще започват да се разследват фрази, които кристално се изясниха 30 минути след края на мача, а впоследствие ги изписа и изкоментира пресата в цяла Европа. facepalm
Срам и позор, ако италианците не си дадат сметка, че с този пореден фарс стават за смях на цял свят. :(
Срам и позор!
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Ronnie80(Noce)
Фен на Калчото
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 41 times
Been thanked: 55 times

Мнение от Ronnie80(Noce) » 01 фев 2021, 20:30

Какви са тия глупости, Лукаку не каза ли сам след мача че не е имало нищо расистко? Нали се е чула всичко на празния стадион, всички меди написаха точно какво са си казали. Дебелия го псува на майка, нашия го гъбарка за някакви минали глупости по адрес на луканко...

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 51 times
Been thanked: 91 times

Мнение от cinzano » 01 фев 2021, 20:40

Тук става дума за федерален прокурор, прокуратурата се занимава с разследване на престъпления. Та за престъпления не се наказва с 5-10-15 мача, наказанията са доста по-тежки. И определено ще насочат вниманието си към заканите за убийство, които по нашия НК са престъпление наказуемо с лишаване от свобода, същото и с Италианския НК.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 01 фев 2021, 20:52

cinzano написа:
01 фев 2021, 20:40
Тук става дума за федерален прокурор, прокуратурата се занимава с разследване на престъпления. Та за престъпления не се наказва с 5-10-15 мача, наказанията са доста по-тежки. И определено ще насочат вниманието си към заканите за убийство, които по нашия НК са престъпление наказуемо с лишаване от свобода, същото и с Италианския НК.
Аз доколкото прочетох по диагонала, става въпрос за прокурор от спортния им съд към федерацията, в този смисъл федерален прокурор. Не за прокурор в общия смисъл, чиято работа е наистина съвсем по-различна. Към футболната си федерацията имат спортен съд и прокуратура, които се занимават със спортните въпроси и съответно - разследвания и налагане на санкции. Италианска им работа.
Иначе прокуратурата в Италия е разделена на местен принцип по провинции и единствената централизирана такава, с обща шапка, е Прокуратура Антимафия. Само тя има федерална компетентност.
Ако ти се занимава, намери и постни един линк на италиански, ще го преведем веднага. Щото мен в момента ме мързи и не ми се търси. :D

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 51 times
Been thanked: 91 times

Мнение от cinzano » 01 фев 2021, 20:58

cuorerossonero написа:
01 фев 2021, 20:52
cinzano написа:
01 фев 2021, 20:40
Аз доколкото прочетох по диагонала, става въпрос за прокурор от спортния им съд, не за прокурор в общия смисъл, чиято работа е доста по-различна. Към федерацията си имат спортен съд и прокуратура, които се занимават със спортните въпроси и съответно - санкции. Италианска им работа.
Ако ти се занимава, намери и постни един линк на италиански, ще го преведем веднага. Щото мен в момента ме мързи и не ми се търси. :D
Имаш право, федерален прокурор ме заблуди, явно става въпрос за разследване на федерацията

https://www.google.com/amp/s/mobile.reu ... KKBN2A12HU

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 741 times
Been thanked: 516 times

Мнение от Capolavoro » 01 фев 2021, 21:34

Ясно е, че става дума за спортния съд. Те се занимават с всички въпроси от калчото. Въпросът е, че уж бяха разглеждали случая, ама последните дни са заваляли някакви жалби от всякакви знайни и незнайни герои, което е довело до новото разглеждане.

Всъщност, не ги знам колко са експедитивни, ама за ден-два се произнесоха и няма да се учудя просто да са обявило ясните наказания, а разглеждането да е оставено за по-късен етап.

Според "Тутокацо", някакъв посланик на Италия в Белиз (), се е оплакал до Фифа и Уефа. (Nunzio Alfredo D’Angieri)
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 02 фев 2021, 00:23

И понеже посланикът на Италия в Белиз /ебати :O / се е оплакал до Фифа и Уефа, разследването го започва не Фифа или Уефа, а прокуратурата към вътрешния спортен съд на Италианската футболна федерация. facepalm
Това е все едно аз да се оплача от липсата на достатъчно паркоместа пред зала "Арена Армеец" в София и в резултат Община Пловдив да вземе решение за озеленяване на района около циганската махала в града. :D
Цирк Балкански. facepalm

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 188 times
Been thanked: 901 times

Мнение от vik rossonero 96 » 02 фев 2021, 00:34

Извинете невежеството ми, но какво общо има и откъде се взе тази така велика и независима държава Белиз фор фък сейк?! :O :O
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Golden boy
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 655 times
Been thanked: 178 times

Мнение от Golden boy » 02 фев 2021, 01:05

Наказание за грубо влизане, или посегателство към съперника го разбирам, но все пак това е мъжка игра, а и си стана зрелище. Имаше размяна на реплики, но нищо повече. Расизма е пълен булшит.
Изображение
Fullback? Nah, Theo Hernandez is a flying-back!

nik
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 11 times
Been thanked: 102 times

Мнение от nik » 02 фев 2021, 02:29

Явно Италия никога няма да се изчисти от мафиотизираните си структури и "поръчките" са начин на живот на ботуша . "Кучетата си лаят , кервана си върви" . Поговорка , която важи с пълна сила за тази "латиноамериканска" територия в центъра на Европа . Империята на тия педали от Торино властва не само във футбола , но и в целия обществен живот на страната .

Крайно време е някой да удари по масата и да каже , че "царят е гол" . Този някой може да бъде и AC Milan ,но само ако Елиът застане твърдо зад клуба . Малдини каза , че клубът ще застане зад Ибра . Да видим .

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 260 times
Been thanked: 358 times

Мнение от R. GULLIT » 02 фев 2021, 11:38

Този посланник в Белиз явно е фен на друг отбор, не на миланските. Това са пълни... не, абсолютно завършени глупости, които могат да станат на две места. В БГ и в ... Италия.

Отговори