Златан Ибрахимович

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 291 times
Been thanked: 428 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от R. GULLIT » 28 май 2020, 16:37

cuorerossonero написа:
27 май 2020, 13:03
Ся: :D
Саше, "palestra" си е баш фитнес, не само според Гугъл транслейт, ами и според италианците. :D
Обаче за "palestra" аз никъде не прочетох. Хората /разбирай Кориере дела Сера/ пишат, че "Lo svedese ha voglia di recuperare in fretta, tanto che ieri dopo gli esami strumentali al polpaccio si è recato subito a Milanello per iniziare le terapie" .

Пеше :D, Златю ще е на линия, ама в началото на юли! :D Поне за първите два - три мача няма да е на линия, при това ако всичко мине според очакванията. Освен ако не се окаже Терминатор last edition, ама на 38 години - едва ли. Той на години амен колкото тебе бе. :D

Иначе тая сръбската лечителка колко е годишна? :D Питам, за да можем да преценим дали изобщо си заслужава да пращаме Златан там. :D :D :D
Първо: Какво написа на Сашо, че транслейта ибава мамата на всичко написано?

Второ: Златю му дават 4 седмици и след като е контузен на 25.05. осначава, че ще се върне около 20.06. което пък е точно кръг 27 според сметката на FIGS. Редно е да спази поне един път тия срокове някой на Миланело, нали :D

И ... ТРЕТО: Златан може да е роден на моята дата, но е точно една година по-малък 03.10.1981! Което пък означава, че съм му батко. Точно както ти на мен. Разбираш ли ся тия сметки с датите от 2 и 3? :D :lol:

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 233 times
Been thanked: 1627 times

Мнение от cuorerossonero » 28 май 2020, 22:38

R. GULLIT написа:
28 май 2020, 16:37

Второ: Златю му дават 4 седмици и след като е контузен на 25.05. осначава, че ще се върне около 20.06. което пък е точно кръг 27 според сметката на FIGS. Редно е да спази поне един път тия срокове някой на Миланело, нали :D

И ... ТРЕТО: Златан може да е роден на моята дата, но е точно една година по-малък 03.10.1981! Което пък означава, че съм му батко. Точно както ти на мен. Разбираш ли ся тия сметки с датите от 2 и 3? :D :lol:
Първо: По-нагоре съм обяснил подробно какво съм написал на Сашо. Чети! :D
Второ: Златю му дават 4 седмици възстановителен период. След което малко ще трябва да потренира по-така сербез, да влезе във форма, нЪли. :D Затова хората казаха в началото на юли, ама ти пак не четеш. :D
И трето: На Златан може да си му бати, ама аз съм ти по-бати. :D
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin

Мнение от R. GULLIT » 29 май 2020, 12:36

cuorerossonero написа:
28 май 2020, 22:38
R. GULLIT написа:
28 май 2020, 16:37

Първо: По-нагоре съм обяснил подробно какво съм написал на Сашо. Чети! :D
Второ: Златю му дават 4 седмици възстановителен период. След което малко ще трябва да потренира по-така сербез, да влезе във форма, нЪли. :D Затова хората казаха в началото на юли, ама ти пак не четеш. :D
И трето: На Златан може да си му бати, ама аз съм ти по-бати. :D
Това е Златан, бе! Все едно Чък Норис, ама Златан...сеш'се. :D За какво му е да тренира, щом отива в Швеция ще се върне толкова тренирал, че няма да му трябва.

Иначе, нали казах "както ти на мен" си бати :D

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 13 times
Been thanked: 32 times

Мнение от Top Gun Maverick » 29 май 2020, 17:50

То малко става като онова където Чък Норис хванал коронавирус, но му дожаляло и го...пуснал.
Та и наш Златю някакъв терминатор уж го дава.
И още по темата Чък Норис, Рахнев тая котка все едно него е видяла да се опитва да я хване, махни я, направо страх да те хване е. :lol:

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 03 юни 2020, 10:59

Батко се прибрал в Италия. Днес или утре ще го преглеждат.
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin

Мнение от R. GULLIT » 03 юни 2020, 14:50

Рахнев технично ни подмина подмятанията. Явно няма време да се занимава с тях :D

Потребителски аватар
goshostoo
Фен на Калчото
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 33 times
Been thanked: 50 times

Мнение от goshostoo » 04 юни 2020, 18:03

Днес са направени тестове, възстановяването върви добре, няма усложнения, до 10 дни нови тестове.
AC Milan 1899

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 891 times
Been thanked: 649 times

Мнение от Capolavoro » 15 юни 2020, 13:59

Ибра вчера пак е бил в Швеция. Сега, ако пак го лепнат за 14 дни под карантина, ще призная шведа за крайно безотговорен.
Изображение
FLYKAYO TOMORI

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 17 юни 2020, 17:00

Capolavoro написа:
15 юни 2020, 13:59
Ибра вчера пак е бил в Швеция. Сега, ако пак го лепнат за 14 дни под карантина, ще призная шведа за крайно безотговорен.
Що, ако не го лепнат за карантината, ще го признаеш за много отговорен ли? :D

Davide Calabria.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 610 times
Been thanked: 167 times

Мнение от gLoRy » 05 юли 2020, 13:17

Голът от дузпа на Златан срещу Лацио
Изображение
повторение - https://i.imgur.com/1EntbvP.gif

Изображение

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 110 times
Been thanked: 83 times

Мнение от b3yr0nD » 08 юли 2020, 06:53

"Не е тайна, че съм възрастен, но годините са просто число и нищо повече. Тренирам добре, чувствам се ОК. Днес играх повече, отколкото в предишния мач. Целта ми е по всеки възможен начин да помагам на тима. Аз съм президент, треньор и играч, но за съжаление получавам пари само за последното. Ако бях в Милан от старта на сезона вече щяхме да сме спечелили титлата", каза Ибра в неподражаемия си стил.
Или както казва Радо - абсолютен ТУЗ! :lol:

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 466 times
Been thanked: 661 times

Мнение от Ne13sta » 08 юли 2020, 08:49

Хаха, велик! За титлата не знам, но ако сезонът беше започнал със Златан, Кяер и Пиоли, то сега щяхме да сме в Топ4.

Иначе срещу Лацио и гобите има два гола и две асистенции за 111 минути игра. 😁
Изображение

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 688 times
Been thanked: 263 times

Мнение от milanist_stz » 08 юли 2020, 11:34

За всеки е ясно, че с Ибра отборът е съвсем друг. Нямаше да сме шампиони с него от началото на сезона, но се вижда какво постига отборът с него и преди това. Най-голямото качество на Златан е, че въпреки огромното си его, той винаги помага на останалите да дадат най-доброто от себе си. Така беше навремето с Ночерино, Боатенг, дори Робиньо и Пато, така е и сега с Ребич, Леао, бих посочил още Бона и Хакан.
Дано остане. Златан е богатство за нашия отбор.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 387 times
Been thanked: 364 times

Мнение от drzzd » 08 юли 2020, 13:02

Златан е изрод! Замесен в общо 6 гола (гол + асистенция) срещу ТОП 4 отборите в Италия, в този Милан, докато Кристиано едва в един, в онзи гнусен отбор.

Лесно е да вкараш 20 гола на слабаците, когато всяка топка буквално ти я подаряват и когато всеки втори гол ти е от дузпа, само и само, за да играеш за статистиката.
Лесно е да си уредиш трансфер от силно подпирания Реал в още по-силно подпирания джувентус.
Лесно е на 35 да не си даваш много зор в едно от първенствата с най-голям контраст между първия и изпадащите. Питам се защо Пеналдо не отиде в Юнайтед, където щеше да е бледа сянка на значително по-младите Грийнууд, Рашфорд, Марсиал и Фернандеш? Нали много го обичаше този клуб? Клуб в сходна ситуация с нашата. Е, видяхме го вчера. Пардон, не го видяхме цял мач, с изключение на подарения нелеп гол.

Разликата между него и Златан е от земята до небето! Колкото и да изкарват Ибра арогантен, толкова е и по-голям мъжкар, човек с ценности и спортсмен.
...e chi non salta è un porco juventino!

Потребителски аватар
Domo arigato
Фен на Калчото
Регистриран: 05 юни 2018, 02:11
Has thanked: 136 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Domo arigato » 08 юли 2020, 16:30

Откакто Златан е в отбора имаме 28 точки, което ни нарежда на четвърто място за този период, с 5 назад от първите к*рвентус

Отговори