Андреа Конти

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Андреа Конти

Мнение от hotboyz » 01 окт 2018, 15:03

Andrea Conti is very close to returning to training normally with the Milan squad, according to Sky
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Petar Zanev » 19 окт 2018, 13:52

Агентът на Конти споделя, че Андреа е напълно възстановен и тренира пълноценно с отбора.
Споделя също така, че следващите 15тина дни ще играе с Примаверата и лека - полека ще навлиза в мъжкия отбор , без да се бърза излишно.
Дано този път всичко е наред и Конти покаже присиха , че повече от година без футбол на тази млада възраст не се знае как ще му се отрази.

https://www.milannews.it/primo-piano/es ... tta-311346
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 27 окт 2018, 14:13

Andrea Conti will return to action in Milan Primavera’s game against Chievo on Friday. It’s likely that he plays the first 45 minutes of the game [MilanNews]
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Ne13sta » 27 окт 2018, 20:18

Дано е готов за игра Декември месец. Имаме огромна нужда от Андреа. Противно на логиката, съм оптимист, че ще направи силно завръщане и през 2019та ще е титуляр за сметка на колебливите Калабрия и Абате.

Успех, момче!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 ное 2018, 01:06

Рино е заявил, че Конти има 50-55 минути в краката си за мача на юношите срещу Киево в петък. Ще е добре, ако се намерят отзиви за представянето и като цяло състоянието му, защото от един бърз репортаж с положенията едва ли ще добием представа как е играл Андреа.
По мои скромни сметки, можем да го видим евентуално титуляр срещу Дюделанж след паузата за национали. Има три седмици до тогава, ще понатрупа игрова практика, а и съперникът позволява да опипа почвата отново в официална среща с първия отбор.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Ne13sta » 01 ное 2018, 10:01

Абсолютно. И аз съм на мнение, че преди двубоя с Дюделанж не трябва да играе за първия отбор. Прекалено дълго беше извън терените. Може би 60 минути в този мач ще са добро начало.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Андреа Конти

Мнение от zahari_acmilan » 02 ное 2018, 20:16

Гледам сега Конти за примаверата и се чуда дали не е най - кльощавия футболист играл някога за Милан :)) Те дори лапетата от примаверата са по- добре сложени физически от него, разбира се масата няма значение , но е предпоставка за контузии .
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Aliken » 02 ное 2018, 20:56

Мисля си, че Кака беше малко по-кльощав когато пристигна :) За лапетата не се учудвай, има ги бая "мутирали" :D
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Capolavoro » 02 ное 2018, 21:43

Пато също беше хилка, ама беше и малък. По-важно е как игра днес?
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 ное 2018, 22:08

MN само са написали, че е изиграл 58 минути, като при смяната си е изпратен с аплодисменти, няма акценти за представянето му. Малките са загубили с 0:2 от Киево, но това за тях този сезон си е рутина, може би най-слабият ни юношески отбор от десетина години насам. Да вземат Монто за капитан, тъкмо ще се почувства на самия финал в Милано като лидера, който така и не бе за първия отбор.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Андреа Конти

Мнение от zahari_acmilan » 02 ное 2018, 22:38

Аз гледах 1-вите 30=тина минути до 0:2 и го спрях. Примаверата играе 4-3-3. Конти си игра на позицията ,десен бек. 1-вия гол стана от неговата страна центриране и някъв 2 метра абуриген от Киево я наши с глава , а втория дузпа след груба грешка на вратаря. Конти с нищо не го запомних. Направи няколко включвания в атака , но центрирания му не намериха никой.
Как е играл след това не знам.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Андреа Конти

Мнение от gLoRy » 04 ное 2018, 09:47

zahari_acmilan написа:
02 ное 2018, 22:38
Аз гледах 1-вите 30=тина минути до 0:2 и го спрях. Примаверата играе 4-3-3. Конти си игра на позицията ,десен бек. 1-вия гол стана от неговата страна центриране и някъв 2 метра абуриген от Киево я наши с глава , а втория дузпа след груба грешка на вратаря. Конти с нищо не го запомних. Направи няколко включвания в атака , но центрирания му не намериха никой.
Как е играл след това не знам.
Къде гледаш мачовете на примаверата?

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Aliken » 04 ное 2018, 11:27

Точно този мач го стриимваха в Фейсбук в страницата на Милан. ok
Изображение

Потребителски аватар
Acho
Фен на Калчото
Мнения: 270
Регистриран: 07 юли 2018, 13:40
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Acho » 04 ное 2018, 12:04

gLoRy написа:
04 ное 2018, 09:47
zahari_acmilan написа:
02 ное 2018, 22:38
Аз гледах 1-вите 30=тина минути до 0:2 и го спрях. Примаверата играе 4-3-3. Конти си игра на позицията ,десен бек. 1-вия гол стана от неговата страна центриране и някъв 2 метра абуриген от Киево я наши с глава , а втория дузпа след груба грешка на вратаря. Конти с нищо не го запомних. Направи няколко включвания в атака , но центрирания му не намериха никой.
Как е играл след това не знам.
Къде гледаш мачовете на примаверата?
Стриймват всичките им мачове в официалната страница на Милан във ФБ
Sometimes Maybe Good Sometimes Maybe Shit

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 ное 2018, 20:48

Конти щял да е на линия за Лацио. Уж беше наказан за Ювентус, а наказанието е от три мача... Нищо не разбрах от поредната недомислица на футболната бюрокрация в Италия, единствено се надявам да поиграе малко срещу Дюделанж и/или Парма.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори