Лазаретът на Милан

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Лазаретът на Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 сеп 2018, 16:12

Правя отделна тема, каквато имаше в предходната версия на форума. Може да публикувате тук всякаква информация, свързана с контузените играчи, както и като цяло с медицински щаб, Милан Лаб и т.н. Аз започвам с нещо необикновено. :D
‘Li wanted to sell Milan Lab’

The man behind Milan Lab reveals Li Yonghong tried to sell the club’s famed complex and that ‘Maurizio Sarri wanted me at Chelsea’.

Daniele Tognaccini ended 20 years of service to Milan over the summer and is best known for helping establish the innovation lab, which was one of the first to invest in sports science back in 2002 and is credited with prolonging several careers.

“It was a wonderful 20 years, but it was time to say ‘enough’,” he told Corriere della Sera.

“The previous owners didn’t believe in Milan Lab. Indeed, the Chinese had developed business plans to export our methodology to the East.

“They had an opposite attitude to Berlusconi, who wasn’t at all interested in making money from a wealth of precious information.

“The golden years were those under Ancelotti. The wariest Coaches? Montella and Mihajlovic. They hadn’t shown much interest.

“My future? Sarri is a real number maniac. He wanted me at Chelsea, but I preferred to slow things down.

Tognaccini was then asked whether the lab could be held accountable for Alexandre Pato’s crippling injury problems.

“I don’t think Milan Lab made any mistakes with him,” he concluded.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 11 сеп 2018, 23:11

Кутроне с контузия след мача на u21 срещу Албания.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
il_mister
Любител на футбола
Мнения: 37
Регистриран: 04 юни 2018, 16:22

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от il_mister » 12 сеп 2018, 01:41

Fossa Dei Leoni_ написа:
11 сеп 2018, 23:11
Кутроне с контузия след мача на u21 срещу Албания.
Ники, виж какво ни докара темата. Перфектни си бяхме без нея. :D

Шегувам се разбира се. Надявам се Кутро да се възстанови бързо.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от cinzano » 12 сеп 2018, 07:19

Според Скай, трябва да е на разположение за следващият мач

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 12 сеп 2018, 09:41

Мони, ,учудих се даже, че някой не написа същото още след като я създадох. :D В крайна сметка през миналия сезон, като изключим Конти, нещата бяха сравнително ок в този компонент за първи път от много време насам, проблемите ни бяха другаде, а темата хващаше прах в предишния форум. Дано не прозвучи урочасващо, но си пожелавам повечко спортно щастие най-вече в този компонент,
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7193
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от cuorerossonero » 12 сеп 2018, 23:21

А като стана въпрос за Конти, онзи ден четох, че нашите щели да отложат връщането му в игра за ноември, а не както се пишеше преди - за началото на октомври.
Не за друго, ами не искали да поемат никакви рискове... :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Capolavoro » 30 окт 2018, 20:48

Въпреки, че се пишеше, че Джак е готов за утрешния мач, днес пак не е тренирал с групата, твърди Байокини. Същият потвърждава трите месеца за Калдара. По-рано днес четох отново за контузия в прасеца и някакво разкъсване на влакна или нещо от сорта, но никъде не срещам коляно.
Изображение

pissarov
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 20 юни 2018, 17:17
Has thanked: 61 times
Been thanked: 48 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от pissarov » 31 окт 2018, 00:10

:( прасец и частично разкъсан ахилес
дано са само 3 месеца, май ахилеса е по-голямото зло, дано се оправи бързо

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3183
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Petar Zanev » 31 окт 2018, 10:16

Положението с контузиите става сериозно:
Конти не е готов на 100%, Калабрия не е готов на 100%, Калдара е аут за 3 месеца минимум, Бонавентура не е готов за игра, Хакан изглежда не е на 100%, Кесие не е готов за игра ....

До преди 10тина дни 4ма от тези 6ма ни бяха титуляри. Дано бързо се възстановят всички, че ще почнем яко да издишаме ако се стигне да играят пак Сапата/Бертолачи/Борини и тем подобни недоразумения...
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 31 окт 2018, 12:12

Знаех си, че не бива да правя темата. :D Майтапът настрана, още в края на миналия сезон бях убеден, че ни чака нещо подобно, беше твърде съмнително за нашите стандарти да изкараме целия сезон практически само с една сериозна контузия на Конти и няколко междинни, които даже в момента не мога да си спомня на кого бяха. Време бе да се завърнем към традициите. Мисля, че и в друга тема споменах - тревожат ме вече не просто самите травми, а и растящата опасност талантливи млади играчи да отказват на Милан тъкмо от уплах да не влязат в тази тенденция. Прославихме се с Пато, тъй като бе известен играч, но Конти и Калдара също не са анонимници, пак ще се заговори за медицинския ни щаб и какво, по дяволите, става на Миланело. Още едно петно върху клуба, колкото и да е намесен елементът на случайността.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Capolavoro » 01 ное 2018, 15:58

Месец за Билия.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7193
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от cuorerossonero » 02 ное 2018, 00:50

Дано да е само толкова, че с нашите прогнози...
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Capolavoro » 04 ное 2018, 12:30

След три седмици решават за Матиа. Не дали ще играе, а дали ще се оперира ахилесът.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8897
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 1632 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от Ne13sta » 04 ное 2018, 12:37

Пишете го бегал през този сезон значи.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Лазаретът на Милан

Мнение от stan_acm » 04 ное 2018, 13:32

Не съм особено компетентен по медицинските въпроси , но ми звучи адски неадекватно да се чакат 3 седмици . Предполагам се надяват за тоя период нуждата от операция да отмине , но пак звучи супер смешно отстрани . Общо взето е***а му майката и на тоя футболист.
Изображение

Отговори