18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Всички изминали двубои на Милан през сезон 2022/2023
Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от cuorerossonero » 18 сеп 2022, 23:52

А Ивайло Нойзито пък разбира от футбол колкото свиня от кладенчова вода. На мач на Милан поканили гост бавно говорещ простотии, замаян фен на Интер. facepalm
Милан уби Наполи от игра, изтърва сума чисти голове, удари две греди, а цитаните вкараха от тъпа дузпа и гол от нищото, обаче тоя бот обяснява как били по-организирани. facepalm
Ега като се прибереш намериш Марийка гола в леглото с комшията, бот! fuck
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
IL DIAVOLO
Фен на Калчото
Мнения: 256
Регистриран: 28 юли 2019, 17:13
Has thanked: 180 times
Been thanked: 73 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от IL DIAVOLO » 18 сеп 2022, 23:53

След тоя мач съм 1000% сигурен, че сме шампиони. Смачкахме селяците, просто не ни върза. В момента сме класа над другите отбори в Италия. А да и кур за насрания коментатор Пепи Виденов, дано ти дадат да коментираш мача, в който ставаме шампиони, духач.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от R. GULLIT » 18 сеп 2022, 23:55

Истинско дежа-вю от мача във Флоренция.

Две греди, а насреща дузпа калитарка. 15 удара, а тия с 3 вкарват 2 гола.

Разочарован съм от загубата, но удовлетворен от играта. По-добри бяхме, а въпросът с това, кой колко късмет трябва да има, когато води играта, още никой не го е решил.

И за последно - не знам цъкела в студиото с мазна усмивка и Виденов, като фенове на Интер, какво се радват, при условие че Интер падна тежко. А и към момента 99% губят мач с Наполи!

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от AC_M » 19 сеп 2022, 00:02

Виденов е фен на лацио, но днес беше впечатляващо въодушевен от головете на мангалите.
Хареса ми включването на Адли.
#piolioutnow

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от cuorerossonero » 19 сеп 2022, 00:03

R. GULLIT написа:
18 сеп 2022, 23:55
Истинско дежа-вю от мача във Флоренция.

Две греди, а насреща дузпа калитарка. 15 удара, а тия с 3 вкарват 2 гола.

Разочарован съм от загубата, но удовлетворен от играта. По-добри бяхме, а въпросът с това, кой колко късмет трябва да има, когато води играта, още никой не го е решил.

И за последно - не знам цъкела в студиото с мазна усмивка и Виденов, като фенове на Интер, какво се радват, при условие че Интер падна тежко. А и към момента 99% губят мач с Наполи!
Радват се, щото са ретарди. Те да не мислиш, че могат да си дадат сметка за подобни неща. rolleyes
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от iLDiavolo » 19 сеп 2022, 00:03

Никога не си лягам спокоен след загуба. Днес, след тази игра, ще спя почти като след победа. Още следващия мач тези момчета ще изорат терена. Дори може да подейства положително в дългосрочен план тази несправедлива загуба.
#weareacmilan

SUD_14
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 21 авг 2019, 17:42
Has thanked: 165 times
Been thanked: 30 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от SUD_14 » 19 сеп 2022, 00:08

Циганите си извадиха късмета кога не трябва, сега пак ще са 4ти или 5ти, от по-големите са най-гнусният отбор. Надявам се пак да потънат след дивизиите от 2ра надолу

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от cuorerossonero » 19 сеп 2022, 00:08

iLDiavolo написа:
19 сеп 2022, 00:03
Никога не си лягам спокоен след загуба. Днес, след тази игра, ще спя почти като след победа. Още следващия мач тези момчета ще изорат терена. Дори може да подейства положително в дългосрочен план тази несправедлива загуба.
Аз пък се пукам от яд и скоро изобщо няма и да си легна. Чудя се какво да счупя из къщи. angry
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Sheva
Фен на Калчото
Мнения: 167
Регистриран: 01 авг 2018, 11:57
Has thanked: 90 times
Been thanked: 18 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от Sheva » 19 сеп 2022, 00:08

За жалост спортното щастие този път не беше с нас.Мал шанс и незаслужено поражение.На тея двамата смешници в студиото им пожелавам в края на сезона да видят отново Милан шампион.

Потребителски аватар
Spas dachev
Фен на Милан
Мнения: 747
Регистриран: 17 фев 2019, 20:06
Has thanked: 9 times
Been thanked: 56 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от Spas dachev » 19 сеп 2022, 00:09

no Rafa no party 🏄🏄🏄
Луд фен на Куреро

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от pippo » 19 сеп 2022, 00:21

Тия ни биха с едно положение, заеби... Защитата заспа при втория гол. Месиас повече изобщо да не влиза, Дест не знаеше къде се намира, а Салемакерс пак беше супер прибързан и пренавит. Твърде много пропуски направихме, иначе си ги биехме с лекота. Смачкахме ги. Бесен съм

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от Ne13sta » 19 сеп 2022, 00:22

С тая защита не ни виждам как ще сме шампиони. Всеки мач пускаме голове. Това е безобразие. Удинезе, мердите и сега Наполи ни шият по 2 парцала насред Сан Сиро. За 9 мача от началото на сезона имаме едва 2 сухи мрежи и цели 10 допуснати попадения. 2 точки на мач са добра гаранция за Топ4, но и за нищо повече.

Леао ни липсваше страшно много. Няма кой да завършва атаките с гол или асистенция. Крунич и Салемакерс не искам да ги виждам никога повече заедно на терена. Аман от дърводелци. Пиоли толкова ли не разбра, че босненецът си е дефанзивен халф ?!?! И Адли е твърда пейка за сметка на тия бездарници ?!?! За Сержиньо Дест да не коментирам, типичен каталунски циганин.

Тотално объркан състав и принудителни смени още на почивката. Вината за загубата е на 80% в Пиоли. Останалите 20% в Малдини. 35 млн. за зеления Де Кетелаере, но не взехме дясно крило. 4 млн. заплата на чупливия Ориги. 26% от всички възнаграждения ги взимат…бековете. После нямало пари… ами как да има ?!

Единственото ми успокоение е, че Интер, Ювентус и Рома са зверски слаби. Поне за момента. Удинезе и Аталанта е ясно, че няма да поддържат такова ниво още дълго време. Наполи изглеждат най-силни. Дано късата скамейка ги препъне. Макар че не съм сигурен колко е къса щом ни изпънаха без Осимен, Лозано и Деме.

Ако продължим с това представяне в защита, не ми се мисли каква касапница ще е срещу Челси…Едва 7 отбора в Серия А са с по-лоша отбрана от нашата. Абсолютен срам и зверски спад във формата на някои играчи. Тонали и Беннасер не ги виждам като добро партньорство и определено не дават сигурност на отбора в дефанзивен план. За мен те двамата носят огромна вина за несполуките ни в някои мачове. Яловата игра на десния фланг и зад нападателя е друг сериозен проблем. Не може да се чака само на Жиру и Леао.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от Ronnie80(Noce) » 19 сеп 2022, 00:53

Ne13sta написа:
19 сеп 2022, 00:22
С тая защита не ни виждам как ще сме шампиони. Всеки мач пускаме голове. Това е безобразие. Удинезе, мердите и сега Наполи ни шият по 2 парцала насред Сан Сиро. За 9 мача от началото на сезона имаме едва 2 сухи мрежи и цели 10 допуснати попадения. 2 точки на мач са добра гаранция за Топ4, но и за нищо повече.

Леао ни липсваше страшно много. Няма кой да завършва атаките с гол или асистенция. Крунич и Салемакерс не искам да ги виждам никога повече заедно на терена. Аман от дърводелци. Пиоли толкова ли не разбра, че босненецът си е дефанзивен халф ?!?! И Адли е твърда пейка за сметка на тия бездарници ?!?! За Сержиньо Дест да не коментирам, типичен каталунски циганин.

Тотално объркан състав и принудителни смени още на почивката. Вината за загубата е на 80% в Пиоли. Останалите 20% в Малдини. 35 млн. за зеления Де Кетелаере, но не взехме дясно крило. 4 млн. заплата на чупливия Ориги. 26% от всички възнаграждения ги взимат…бековете. После нямало пари… ами как да има ?!

Единственото ми успокоение е, че Интер, Ювентус и Рома са зверски слаби. Поне за момента. Удинезе и Аталанта е ясно, че няма да поддържат такова ниво още дълго време. Наполи изглеждат най-силни. Дано късата скамейка ги препъне. Макар че не съм сигурен колко е къса щом ни изпънаха без Осимен, Лозано и Деме.

Ако продължим с това представяне в защита, не ми се мисли каква касапница ще е срещу Челси…Едва 7 отбора в Серия А са с по-лоша отбрана от нашата. Абсолютен срам и зверски спад във формата на някои играчи. Тонали и Беннасер не ги виждам като добро партньорство и определено не дават сигурност на отбора в дефанзивен план. За мен те двамата носят огромна вина за несполуките ни в някои мачове. Яловата игра на десния фланг и зад нападателя е друг сериозен проблем. Не може да се чака само на Жиру и Леао.
С повечето неща съм съгласен, с изключение частта с Пиоли. Състава беше точен. Крунич се справи добре - кой да сложи там? Адли е добър, но не знам дали става за отляво, а и има всичко на всичко едно полувреме за Милан. И други опции няма - 30 и 56 няма да ги споменавам даже. Евентуално Тео крило, но това води до допълнително ротации и е доста рисков ход, срещу най-силния ни опонент в калчото в момента.

По големият проблем е друг - както си отбелязал, в защита е притеснително. Калулу и Томори в момента изобщо не са тая стена, която бяха миналия сезон. Половината и повече голове сигурно тоя сезон са след сериозни техни грешки, може би затова и Пиоли днес търсеше разнообразие с Кяер.

При тоя силен Наполи, и при всичките ни кусури, пак бяхме по-добри днес. Разликата беше огромният им късмет и този пич Кварацкелия, тоя е убийствен. Тъй че оставам умерено спокоен, но трябва да се вземат мерки за стягане отзад. В предни позиции няма какво да се иска повече.

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от dadino » 19 сеп 2022, 00:55

Ne13sta написа:
19 сеп 2022, 00:22
С тая защита не ни виждам как ще сме шампиони. Всеки мач пускаме голове. Това е безобразие. Удинезе, мердите и сега Наполи ни шият по 2 парцала насред Сан Сиро. За 9 мача от началото на сезона имаме едва 2 сухи мрежи и цели 10 допуснати попадения. 2 точки на мач са добра гаранция за Топ4, но и за нищо повече.

Леао ни липсваше страшно много. Няма кой да завършва атаките с гол или асистенция. Крунич и Салемакерс не искам да ги виждам никога повече заедно на терена. Аман от дърводелци. Пиоли толкова ли не разбра, че босненецът си е дефанзивен халф ?!?! И Адли е твърда пейка за сметка на тия бездарници ?!?! За Сержиньо Дест да не коментирам, типичен каталунски циганин.

Тотално объркан състав и принудителни смени още на почивката. Вината за загубата е на 80% в Пиоли. Останалите 20% в Малдини. 35 млн. за зеления Де Кетелаере, но не взехме дясно крило. 4 млн. заплата на чупливия Ориги. 26% от всички възнаграждения ги взимат…бековете. После нямало пари… ами как да има ?!

Единственото ми успокоение е, че Интер, Ювентус и Рома са зверски слаби. Поне за момента. Удинезе и Аталанта е ясно, че няма да поддържат такова ниво още дълго време. Наполи изглеждат най-силни. Дано късата скамейка ги препъне. Макар че не съм сигурен колко е къса щом ни изпънаха без Осимен, Лозано и Деме.

Ако продължим с това представяне в защита, не ми се мисли каква касапница ще е срещу Челси…Едва 7 отбора в Серия А са с по-лоша отбрана от нашата. Абсолютен срам и зверски спад във формата на някои играчи. Тонали и Беннасер не ги виждам като добро партньорство и определено не дават сигурност на отбора в дефанзивен план. За мен те двамата носят огромна вина за несполуките ни в някои мачове. Яловата игра на десния фланг и зад нападателя е друг сериозен проблем. Не може да се чака само на Жиру и Леао.
Не съм съгласен, че Пиоли е объркал състава. Калабрия и Крунич бяха най - добрите от нашите в първото полувреме. Босненецът подаде няколко много добри паса, като след единия Жиру удари греда. Калабрия направи само 1 грешка в мача и си изкара жълт картон заради нея, но напълно скри в джоба тоя грузинец, а и доста се включваше в атаките. Пиоли го изкара, защото можеше да прегори и да си изкара червен картон. Тримата зад Жиру му създадоха достатъчно положения за гол, но той не можа да вкара през първото полувреме. Ако искаш си пусни мача наново и погледни как точно играе Калабрия и колко пъти отнема топката.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: 18.09.2022 | 21:45 ч. Милан - Наполи Серия "А" 7 кръг

Мнение от pippo » 19 сеп 2022, 01:02

Калабрия е бил сменен не заради картона, а заради мускулен проблем...

Отговори