16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Rado » 17 май 2021, 22:38

cuorerossonero написа:
17 май 2021, 00:27
Да, точно толкова несъстоятелен треньор е Стефано Пиоли. Интеристите тук ни го написаха още миналата година, но някои си мислеха, че злобеят.
Мдаа, затова често съм твърдял, че си от малкото хора тук с които с удоволствие бих си говорил на тема Сериа А. Хубаво е, че ги помниш тези неща. Доста неща ви написах, но повечето хора тук ги пречупваха през призмата на синия ми никнейм и ги приемаха с недоверие, вместо да поразсъждават над написаното. Затова и спрях да пиша преди доста месеци вече, а и нямам намерение да започвам отново.
И все пак желая ви успех защото предпочитам вие да сте в ШЛ вместо Тумора на Италия, но честно казано не очаквам да се справите със задачата.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от cuorerossonero » 17 май 2021, 22:44

Честно казано, и аз не очаквам.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от hotboyz » 18 май 2021, 10:27

Честно казано и играчи, и треньор не очакват да се справят със задачата, камо ли пък ние феновете.
Аз лично толкова унизен не съм се чувствал от финала с Лузърите 2005 година. С ясната разлика, че тогава просто съдбата беше решила друго.
Таман ти дадат доза оптимизъм и се появи някой домакински мач .... и фенът на Пирин СС го е казал най-добре.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Capolavoro » 18 май 2021, 10:36

hotboyz написа:
18 май 2021, 10:27
Честно казано и играчи, и треньор не очакват да се справят със задачата, камо ли пък ние феновете.
Аз лично толкова унизен не съм се чувствал от финала с Лузърите 2005 година. С ясната разлика, че тогава просто съдбата беше решила друго.
Таман ти дадат доза оптимизъм и се появи някой домакински мач .... и фенът на Пирин СС го е казал най-добре.
Изображение
Вероятно от дистанцията на времето, може би и от по-малката ми възраст тогава, но аз след Истанбул не бях така сломен, както след неделя. Да, беше шокиращо да изтървеш спечелена купа, но поне я изтървахме срещу играчи като Карагър, Джерард и Алонсо, а не срещу пичове като 35-годишния Годин, 33-годишния Наинголан, 33-годишния Паволети и всички други неизвестни никому извън Сардиния пичове.

От години не съм се чувствал така, вече е вторник, аз все още изживявам този резил.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от vik rossonero 96 » 18 май 2021, 11:05

За мен най-големият резил не беше, че не бихме, а че по време на целия мач най-адекватни и дейни бяха хора, които не се знае дали ще са при нас след няколко седмици - Томори, Дало, Диаз, ако щете и Кастиехо. Може да осра всичко, но е факт, че търсеше топката и имаше две добри ситуации да отбележи, просто толкова си може. Но поне се мъчеше да направи нещо.Всичко друго си мисли за заплатките и колко да ни изцоцат.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от vlado_sheva » 18 май 2021, 14:53

Мдаа, депресията е на топ ниво. Аз в неделя през деня не можах да се концентрирам върху нищо друго, след мача спах само 3 часа, вчера не можах да се концентрирам върху нищо друго цял ден посърнал, днес се зарекох, че няма да пипам нищо свързано с клуба до вечерта, но ето ме през деня пак тук и в други сайтове, свързани с Милан. Ебаха ни майката тия пичове. Въпросът е защо допускаме да ни влияе толкова много, ама, живот...
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от cuorerossonero » 18 май 2021, 15:20

vlado_sheva написа:
18 май 2021, 14:53
Мдаа, депресията е на топ ниво. Аз в неделя през деня не можах да се концентрирам върху нищо друго, след мача спах само 3 часа, вчера не можах да се концентрирам върху нищо друго цял ден посърнал, днес се зарекох, че няма да пипам нищо свързано с клуба до вечерта, но ето ме през деня пак тук и в други сайтове, свързани с Милан. Ебаха ни майката тия пичове. Въпросът е защо допускаме да ни влияе толкова много, ама, живот...
Защото сме влюбени до живот в отбора, Владо. Защото живеем с червено-черната кауза и защото Милан ни е в сърцата и така ще бъде докато сме живи.
Прости неща, които не значат нищо за огромната част от футболистите на Милан, за наше общо съжаление. :(
Аз втора нощ не мога да спя като хората и ми иде да счупя нещо само като се сетя, затова се опитвам да го игнорирам, ама не ми се отдава особено. Адски ме боли, зарекъл съм се да не гледам мача и въпреки това знам, че стане ли неделя вечер, ще мисля само за това и няма да устискам да не пусна телевизора, с надеждата, че играчите на Милан все пак ще успеят да се реабилитират за това, което ни причиниха завчера и все пак ще ни направят щастливи.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от vlado_sheva » 18 май 2021, 15:29

cuorerossonero написа:
18 май 2021, 15:20
vlado_sheva написа:
18 май 2021, 14:53
Мдаа, депресията е на топ ниво. Аз в неделя през деня не можах да се концентрирам върху нищо друго, след мача спах само 3 часа, вчера не можах да се концентрирам върху нищо друго цял ден посърнал, днес се зарекох, че няма да пипам нищо свързано с клуба до вечерта, но ето ме през деня пак тук и в други сайтове, свързани с Милан. Ебаха ни майката тия пичове. Въпросът е защо допускаме да ни влияе толкова много, ама, живот...
Защото сме влюбени до живот в отбора, Владо. Защото живеем с червено-черната кауза и защото Милан ни е в сърцата и така ще бъде докато сме живи.
Прости неща, които не значат нищо за огромната част от футболистите на Милан, за наше общо съжаление. :(
Аз втора нощ не мога да спя като хората и ми иде да счупя нещо само като се сетя, затова се опитвам да го игнорирам, ама не ми се отдава особено. Адски ме боли, зарекъл съм се да не гледам мача и въпреки това знам, че стане ли неделя вечер, ще мисля само за това и няма да устискам да не пусна телевизора, с надеждата, че играчите на Милан все пак ще успеят да се реабилитират за това, което ни причиниха завчера и все пак ще ни направят щастливи.
Е, разбира се, щом в момента си причиняваме всички емоции покрай мача с Каляри, не върви нарочно да изпускаме последния мач за сезона, ако имаме възможност да го гледаме. Да си представим, че се получи нещо като двата мача в Торино миналата седмица и след подобно представяне влизаме в ШЛ ще е магическо. А ако логичното се случи и завършим пети след последната врътка мачове, надали ще сме по-разочаровани, отколкото сме в момента. Аз ментално вече съм приел петото място и от тук нататък психическото ми състояние може само да се подобри в неделя. Ще гледам и да не се вълнувам по време на мачовете, ако ювентус и Наполи не водят до към 70-тата минута.

Прав си, любов до живот е за нас. Просто трябва да намерим начин въпреки това да сме по-функциониращи и за другите по-важни неща от живота след подобни мачове и разочарования. Чувствам се като имбецил три дни от живота ми да протичат основно върху Милан - Каляри. Все пак това е просто един спорт с топка, а лично аз нямам никакво влияние нито върху клуба, нито върху решенията, които взима мениджмънта, нито върху мислите, чувствата и качествата на Чалханоглу... Но е трудно, мамка му wallbash
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от R. GULLIT » 21 май 2021, 11:00

Пичове, нищо няма да се получи. Ако всеки един от отборите играе според правилата на феърплея и гледаме представянето пролетта, ние просто сме аут.

Затова за пореден път изниква въпросът: Защо бихме двата мача в Торино, след като няма да играем нищо срещу Каляри и то на Меаца?

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от cuorerossonero » 21 май 2021, 13:12

Абе ако играем както в споменатите от теб два мача в Торино, въобще не е ясно дали сме аут.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от R. GULLIT » 21 май 2021, 13:24

Продължавам да си имам натрапчивото усещане, че мачът с Каляри не се изигра както трябва по някакви причини. И, ако това е вярно, то по поведението ни в неделя в първите 15 мин ще се разбере дали сме аут или не сме. Защото нас Х няма да ни устройва преди другите мачове да са свършили и да знаем резултатите.
Та, ако приличаме на последния ни изигран мач, то категорично мога да заявя, че ние тази ШЛ не я искаме за нечия чужда сметка.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от BANKERA » 21 май 2021, 20:25

Ставате смешни с тези конспиративни теории вече...
Ние цял втори полусезон сме повече от жалки в домакинските ни мачове, което явно си има обяснение, но със сигурност няма как умишлено да сме губили тези мачове, понеже разбираш ли да били излезли сметките в края на сезона. Нещо тотално има сбъркано в подготовката или нагласата, когато играем на Сан Сиро. Изключвам да е напрежение понеже не се играеше пред публика този сезон. Излизаме в тези мачове с едно тежкарско поведение, че едва ли не ще ги вземем ходом и се активизираме чак вече, след като ни повеждаха, дори в някой случаи трябваше да ни поведат с повече от 1 гол, за да се събудим.
Изображение

Отговори