03.03.2021 | 21:45 Милан - Удинезе Серия "А" 25. кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: 03.03.2021 | 21:45 Милан - Удинезе Серия "А" 25. кръг

Мнение от drzzd » 04 мар 2021, 15:53

Качествено дерби, затова така :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: 03.03.2021 | 21:45 Милан - Удинезе Серия "А" 25. кръг

Мнение от F.Inzaghi_9 » 04 мар 2021, 17:11

Много ме е яд на тоя мач. Яд ме е на начина, по който играхме- бездушно и никаква мотивация, като абсолютен средняк 🤦‍♂️. Не знам дали се дължи на многото контузии или нещо друго, но мамка му, няколко дена по-рано с Рома показахме съвсем различно лице. По-рано през сезона показахме, че и без Златан можем да правим победни серии. Показахме, че и с 3-4 липсващи титуляра също можем да побеждаваме. Показахме, че и на Сан Сиро можем да побеждаваме. Не знам на какво се дължи всичко това, но показва нещо много важно: отборът не е дорасъл за трофеи ❗

Други неща, които напълно ми затвърдиха мнението след тоя мач:
- Леао вън от Милан. Колкото и да си талантлив, таланта е 5% от цялото, без работа няма как да се получи ❌
- Капитана и той вече ми се струва непоправим случай, има нужда да смени отбора ❌
- Кастийехо не е за "Милан, който иска да става шампион" ❌
- Донарума, докато мисли само за милиончетата, ще продължава и с по-фрапантни грешки. Ако се съгласи на 7 милиона и 3+ години- да остава, иначе жалко, че не може да си позволим лукса да му дадем 10 милиона и да го обявяваме в трансферния списък, пък ако никой не го иска, да отива да цъка в примаверата. ❌
- Брахим не е подходяща алтернатива на Хакан и трябва да му търсим по-адекватен заместник ❌
- Срещу затворени отбори имаме нужда от таран тип Ибрахимович/Левандовски, който да се връща назад да поема топката, а и да освобождава пространства за крилата. ✅
- Кеси заслужава капитанската лента ✅

forza

Отговори