25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Потребителски аватар
Batko_Radko
Любител на футбола
Мнения: 12
Регистриран: 10 яну 2021, 15:30
Been thanked: 5 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от Batko_Radko » 26 фев 2021, 11:25

Пореден слаб мач изиграхме, но важното е, че продължихме напред и може да се борим за трофея. На доста играчи им падна формата, но имаме три мача, които да изиграем, докато дойде време за осминафиналите и се надявам кризата да бъде овладяна. Този турнир ни остана последният реален шанс за трофей този сезон, тъй че трябва да се хвърлим и да го спечелим.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от pippo » 26 фев 2021, 11:33

Какво очаквате от хора, които след 4 месеца може да са много далеч от Милан?
Да се раздават ли? Ами не, няма да стане. Вие бихте ли хвърляли цялата си енергия за нещо, което не се знае как и дали изобщо ще продължи? Пиоли ако е треньор, ще остави Романьоли на пейката, докато не влезе в час. Калулу и Томори са много класи над него в момента, сигурно и аз. Лентата на ръката на Франк и нещата ще си дойдат на мястото. Мейте и Крунич може да ги сложат пред стадиона, облечени като дяволчето да привличат хора. Ще бъдат по-полезни. Тези момчета или ще играят както подобава, или да хващат пътя. По-добре да не бяхме продължили с тази игра. Сега като изтеглим Тотнъм, Юнайтед или Аякс и ще има гаври. Колкото до съдията и корнера, който не им даде, 3-те минути изтекоха и той даде край. Играта не беше спирана нито веднъж по време на продължението, така че според мен правилно наду свирката. Волейбола в наказателното им е 400% дузпа. През няколко месеца се вкарват нови правила и най-новите гласят, че всяка игра с ръка в наказателното е дузпа. Да не говорим, че тоя си беше изпънал ръката напред. Само за справка, спомнете си как отпаднахме от Арсенал!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от R. GULLIT » 26 фев 2021, 11:44

Кеси - Ц. Звезда 1:1
Единственият, който изобщо знаеше какво прави на терена първото полувреме.
Второто той, Златан и донякъде Салемакерс бяха в час. И, да, Донарума, който ни спаси от резил на два пъти... 4 от 11 успяха да изкарат Х на Меаца със Звезда. Е, ЗАЕБИ!

Какво се случва с другите и на какви субстанции са? На този въпрос не може да отговори никой.
Хакан е търчал повече и от Кеси в мача, но напълно безполезно.
Ернандес влиза на смяна, за да почива Калабрия - абсолютен флоп и безмислена смяна, недовела до нищо и при 11 на 10 човека.
Романьоли изобщо не знам какъв му е случая, а и вече не искам да знам...
МеНте - този, ако го видя още веднъж на терена и ако имам някаква възможност бих го спънал да падне така, че да не играе докато му изтече наема. А Тонали седи по екип, но не влиза и тоя обърка поне 10 топки. Ебати пробития раста-цървул! Това човече, когато и да влезе, където и да играе е просто покъртителен. То не бе Аталанта, Звезда, Интер...толкова ли не е ясно, че заради него една топка не можем да изнесем като хората и, че играем без типичен подавач.
Леао и Кастийехо - абсолютно безполезни.
Ребич - какво ти стана и на тебе, не е ясно!!!
Крунич играе на мястото на Хакан, турчина търчи крило - Пиоли, АБЕ ТИ ИДИОТ ЛИ СИ?!?!

Ще изкажа абсолютно същото разочарование, като всички, които загубиха удоволствието да гледат Милан от мача с Аталанта насам. Подобен срив може да се дължи на много фактори, но никой не знае как да спре свободното падане. Че падаме е ясно, въпросът е като стигнем твърда повърхност как ще се ударим и кога ще се случи, за да се изправим. Дано е скоро, защото ще задраскаме 10 прекрасни месеца.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от hotboyz » 26 фев 2021, 12:10

R. GULLIT написа:
26 фев 2021, 11:44
Кеси - Ц. Звезда 1:1
Единственият, който изобщо знаеше какво прави на терена първото полувреме.
Второто той, Златан и донякъде Салемакерс бяха в час. И, да, Донарума, който ни спаси от резил на два пъти... 4 от 11 успяха да изкарат Х на Меаца със Звезда. Е, ЗАЕБИ!

Какво се случва с другите и на какви субстанции са? На този въпрос не може да отговори никой.
Хакан е търчал повече и от Кеси в мача, но напълно безполезно.
Ернандес влиза на смяна, за да почива Калабрия - абсолютен флоп и безмислена смяна, недовела до нищо и при 11 на 10 човека.
Романьоли изобщо не знам какъв му е случая, а и вече не искам да знам...
МеНте - този, ако го видя още веднъж на терена и ако имам някаква възможност бих го спънал да падне така, че да не играе докато му изтече наема. А Тонали седи по екип, но не влиза и тоя обърка поне 10 топки. Ебати пробития раста-цървул! Това човече, когато и да влезе, където и да играе е просто покъртителен. То не бе Аталанта, Звезда, Интер...толкова ли не е ясно, че заради него една топка не можем да изнесем като хората и, че играем без типичен подавач.
Леао и Кастийехо - абсолютно безполезни.
Ребич - какво ти стана и на тебе, не е ясно!!!
Крунич играе на мястото на Хакан, турчина търчи крило - Пиоли, АБЕ ТИ ИДИОТ ЛИ СИ?!?!

Ще изкажа абсолютно същото разочарование, като всички, които загубиха удоволствието да гледат Милан от мача с Аталанта насам. Подобен срив може да се дължи на много фактори, но никой не знае как да спре свободното падане. Че падаме е ясно, въпросът е като стигнем твърда повърхност как ще се ударим и кога ще се случи, за да се изправим. Дано е скоро, защото ще задраскаме 10 прекрасни месеца.
Той, Пиоли сега опипва почвата за смяна на схемата. Ще видиш след още един, два мача като минем пак 4-3-3 с Хакан на тъча хахахахха
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от R. GULLIT » 26 фев 2021, 13:44

Нали...чакам с нетърпение този катарзис :D

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от drzzd » 26 фев 2021, 13:51

hotboyz написа:
26 фев 2021, 12:10
Той, Пиоли сега опипва почвата за смяна на схемата. Ще видиш след още един, два мача като минем пак 4-3-3 с Хакан на тъча хахахахха
Пиоли сложи Хакан на крилото, щото знае, че срещу Рома му трябват свежи Ребич и Златан. А на Ребич алтернативата в ЛЕ за крилото е... Леао. Та не съм сигурен, че опипва почвата за смяна на схемата. Просто толкова позволява състава в момента.
Това, че взехме Манджата за алтернатива на Златан и че първият е в отвратителна физическа форма си е вина на хората, които го взеха. Да, на теория да смениш Златан с Манджукич звучи много добре, ама на практика се осрахме с тоя индивид, който не е ритал топка от края на пролетта.

Иначе да, 4 човека знаеха кво правят на терена от общо 15, които поритаха снощи. И срещу Беласица да бяха излезли, сигурно пак щяха да изглеждат зле.

п.с. @hotboyz, дочух наскоро, че в офиса ви сте двама миланисти :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от R. GULLIT » 26 фев 2021, 13:55

А Хакан не му трябва свеж, така ли? И затова е играчът, който заедно с другия, който няма да му трябва срещу Рома - Кеси, изиграха цял мач и са с най-много пробягани метри.

Ако Пиоли прилага такива тъпанарски решения, то съвсем скоро ще застигне предшественика си по успехи за 1 полусезон.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от drzzd » 26 фев 2021, 14:06

Не, аз споменавам това, защото още преди мача се дочуха слухове, че Ребич и Златан няма да започнат, защото Пиоли ги иска свежи за Рома. Иначе и аз предпочитах да си пусне възможно най-титулярната единайсеторка още от началото, за да ги приспим и второто да ги пуска да почиват, ама не... тотално изтървана ситуация от Пиоли за мен.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от cuorerossonero » 26 фев 2021, 21:16

hotboyz написа:
26 фев 2021, 12:10
Той, Пиоли сега опипва почвата за смяна на схемата. Ще видиш след още един, два мача като минем пак 4-3-3 с Хакан на тъча хахахахха
Това стане ли, Пиоли по-добре да отиде и директно да се гръмне. Или просто да признае, че тая работа не е за него и достойно да си тръгне. Няма да има такова самонаебаване.
При подобно развитие директно ги заебавам и спирам да ги гледам, бал съм му майката. :D

Между другото - само да припомня, че Хауге не играе в ЛЕ, за да можем да разполагаме с великолепната алтернативна и подчертано мистично - мултифункционална халфова двойка Крунич - Мейте, явяващи се четвърти и пети номер за две позиции. facepalm
На мен ми става много тъпо като се сетя, пък за вас не знам. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 25.02.2021 | 22:00 Милан - Цървена Звезда 1/16 финал реванш

Мнение от BANKERA » 26 фев 2021, 21:40

cuorerossonero написа:
26 фев 2021, 21:16
hotboyz написа:
26 фев 2021, 12:10
Той, Пиоли сега опипва почвата за смяна на схемата. Ще видиш след още един, два мача като минем пак 4-3-3 с Хакан на тъча хахахахха
Това стане ли, Пиоли по-добре да отиде и директно да се гръмне. Или просто да признае, че тая работа не е за него и достойно да си тръгне. Няма да има такова самонаебаване.
При подобно развитие директно ги заебавам и спирам да ги гледам, бал съм му майката. :D

Между другото - само да припомня, че Хауге не играе в ЛЕ, за да можем да разполагаме с великолепната алтернативна и подчертано мистично - мултифункционална халфова двойка Крунич - Мейте, явяващи се четвърти и пети номер за две позиции. facepalm
На мен ми става много тъпо като се сетя, пък за вас не знам. :D
Нека не забравяме, че предпочетохме и пълнеж като универсалното хърватско ренде пред Хауге също така. Тоя дървесен материал с нищо няма да допринесе до края на сезона - помнете ми думата.
Изображение

Отговори