21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
SUD_14
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 21 авг 2019, 17:42
Has thanked: 165 times
Been thanked: 30 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от SUD_14 » 21 фев 2021, 18:10

Ужасията е пълна, ама Салето и Романьоли според мен трябва да се замислят изобщо дали им се цъка футбол на професионално ниво и не преувеличавам !!!

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от dadino » 21 фев 2021, 18:11

Аз не мисля, че грешките бяха толкова тежко индивидуални, за да се плюе някой играч. Нашите пресираха, онея изритаха 3 топки и станаха контри, просто трябваше малко повече агресия в средата, повече фаулове дори. Кеси и Тонали много пасивно, когато те увиснат, Романьоли и Кяер няма какво да правят.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от nik » 21 фев 2021, 18:11

Основни футболисти не се представиха на ниво . Вина за загубата има и Пиоли .

Не може обаче този спрял развитието си футболист да продължава да носи капитанската лента и най вече да играе . Липсват му почети всички качества да бъде надежден защитник . Няма никаква ориентация в наказателното поле , няма бързина да бие за първа топка , не знае кога да отстъпва и кога ако трябва с нарушение да спре противник , при центрирания просто гледа отблизо , а за изнасяне на топката е "програмиран" до подаде на максимум 10 метра . Цял мач гледа магарето все едно е седнал пред телевизора . Истински потрес . За да бъде Романъоли титуляр обаче вина носи Пиоли . Ако няма дупе да закотви на пейката "човека на райола" сам ще си подпише уволнението .

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от DF » 21 фев 2021, 18:22

Играта ни много се промени последните няколко месеца. Преди играхме по освободено, мач за мач, без "задължителни победи" и т.н. Играхме прибрано и чакахме моментите си, играхме умно. След нова година като че ли се хвърляме да пресираме всеки, да владеем топката повече от необходимото и търсим противниковото поле с многоходови комбинации. Еми не ни се отдава. Фаворит за титлата е този, който има баланс в играта, а при нас той се изгуби. Предполагам, че и при Интер ще има спадове до края на сезона, въпроса е ние да си оправим играта, да влезем в серия и да се възползвам когато другите спукат гумите.

Батко19
Любител на футбола
Мнения: 66
Регистриран: 04 ное 2019, 16:21
Has thanked: 64 times
Been thanked: 10 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Батко19 » 21 фев 2021, 18:31

Свалихме напрежението и вече не сме в светлината на прожекторите,което ще ни помогне много в следващите мачове.Интер са по завършеният отбор,но е изграден от по възрастни играчи спрямо нашите.Нашия проект е насочен към бъдещето и ще даде резултат.Не очаквах да бием,така и стана,но от тук нататък ще ни е по лесно.
Форца Милан!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от cuorerossonero » 21 фев 2021, 18:35

Батко19 написа:
21 фев 2021, 18:31
Свалихме напрежението и вече не сме в светлината на прожекторите,което ще ни помогне много в следващите мачове.Интер са по завършеният отбор,но е изграден от по възрастни играчи спрямо нашите.Нашия проект е насочен към бъдещето и ще даде резултат.Не очаквах да бием,така и стана,но от тук нататък ще ни е по лесно.
Форца Милан!
Батко, ние от месец и половина все сваляме напрежението. :D
PIOLI VATTENE!!!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Dawnweaver » 21 фев 2021, 18:39

До преди месец всички се чудиха как да опазят нашите нападатели сега ние влизаме в мача с коментари как ще опазим “невероятния Лукаку”. Като губещ влизаш , като губещ излизаш. Състав ,направил рекордни серии по отбелязани 2+ гола на мач , изведнъж става боксова круша на откровено посредствени отбори. И да говоря и за Интер , защото и те са такъв.

Проблема си е само и единствено в нас. Пт острите нападения няма и след , адски неефективни сме. И тук не е до Златан, Хакан е тотален потрес след контузията , ключови играчи като Романьоли , турчина , Леао, Ребич, Салемакерс ( да, и той, защото приноса му преди не беше малък ) имат едновременно спад във формата. Въобще не става дума за умора, имат проблем с еволюцията и страдаме от синдрома “Аталанта/Наполи” - възможти сме показали , класата още не сме.

Жалко, че тия мърти души пак ние ги съживихме , тъжно ми е да гледам толкова футболно атрофирал отбор на първо място.

Батко19
Любител на футбола
Мнения: 66
Регистриран: 04 ное 2019, 16:21
Has thanked: 64 times
Been thanked: 10 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Батко19 » 21 фев 2021, 18:40

Винаги има ефект на задоволяване на амбиции,Интер си ги задоволиха сега,и ще подценяват следващи противници,а при нас ще се случи точно обратното след тази загуба,ние ще се наострим,а другите ще ни неглижират,и от психологическият ефект ще е на наша страна.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Capolavoro » 21 фев 2021, 18:44

Поне според мен второто стояхме по-добре от Интер. Самира обаче направи голям мач, към това като добавим дежурните слаби изяви на Романьоли, а и Кяер допусна много грешки, няма как да очакваме да запазим мрежата суха.

Имаме гооям проблем, който в Милан се превърна в тенденция, всеки треньор налага някой "свой" играч и не се съобразява с формата му.

Към всичко това трябва да се отчете и основният проблем на отбора - Бенасер го няма, оттам страда Кесие, оттам защитата ни изнемогва.

Хакан също, откакто поиска 7 млн., свали нивото на обичайното си, за което му плащаме 2.5 млн.

Срещу Рома се иска тичане 98 мин, а не 45.
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Top Gun Maverick » 21 фев 2021, 18:49

По-малко драма момчета, да не ви пука. Аз не знам реално кой запознат с отбора фен е очаквал да бием. Първо нито сме по-добрия отбор, нито сме във възходяща серия, нито имаме реално някакви имена в този отбор, които да речем могат да избухнат. Това не е Специя, а в първия мач през сезона още не знаеха къде се намират и пак ги бихме много трудно. Лично аз даже и не съм се надявал, че ще бием, именно поради факта, че влезнахме в много лоша серия и точно срещу най-добрия отбор в момента в Италия не виждах как ще я спрем. Някаква тяхна груба грешка мислех, че само може да преобърне нещата, някаква дузпа с червен картон(заслужен, не се надявал на подаяния от съдиите, то винаги е било обратното)или нещо Лукаку да избочи и да го изгонят да речем.
Нашият отбор се връща където му е мястото или поне се надявам там да му е мястото защото 4-ката си е реалната ни цел и ако питате мен, ние много, много трудно може да останем в нея. Братчедите и ювентус са с една класа над нас, а Рома, Наполи, Лацио и Аталанта не са по-лоши отбори от нас към днешна дата, да не кажат, че и ни превъзхождат. Не ми се изреждат единиците в нашия отбор, ама това са си средна класа футболисти за Серия А и то, за Европейски мащаб са и под средна класа с изключение на най-много двама играчи като Ибрахимович не е един от тях, просто защото отдавна е изпята песен, колкото и да го възхваляват навсякъде, колкото и да си мислят някои фенове, че е терминатор или да ни се иска да е такъв. Като чета някакви изказвания, че играел най-добрите си мачове и чак се чудя този човек някой гледал ли го е преди 10-15 години и помни ли въобще наистина как играеше? Той тогава беше супер полезен за отборите си в шампионатите, понеже срещу слабаците винаги играеше много нахъсано, ама срещу силните отбори абсолютно винаги издишаше. Както и да е де, нека гледаме 4-ката и да се молим на някакъв хикс между Аталанта и Наполи, като най-лошо би било Наполи да бие, защото като нищо "утре" могат да ни задминат. А и Рома ако може да не бие Беневенто довечера... после в директния мач с тях трябва да не губим, което ми се вижда малко трудно в тая форма в която се намираме. Но загубим ли Лацио и Наполи имат лесни мачове и после един бог знае какво може да стане.

П.п: Той капитана излезе и съвсем откровено си каза какви са целите на отбора тази година след поредната издънка срещу слаб отбор, вие сте седнали за мача с Интер да се чудите защо падаме.


Сашо, сега ти излезна коментара, Хакан е всичко друго, ама не и някакъв футболист от който да очакваме нещо. Преди да дойде в Милан играеше повече, тука аз виждам в него само някакъв бот, който играе с апатия и без идея какво прави с топката. Разбира се за толкова мачове нямаше как да няма някоя друга добра изява, все пак има някакво ниво, ама не е за Милан и колкото по-бързо го разкарат, толкова по-добре. Но Не исках да захапвам футболистите, понеже те не са виновни, понеже толкова си могат, а някои от ръководството очаква от тях чудеса. Чудесата във футбола отдавна отминаха за сметка на парите и дори големите звезди го показват, а в Милан голяма звезда не е имало от десетилетие. Дори ония, които дойдоха и взехме последната си шампионска титла вече бяха дали най-доброто от себе си на други клубове преди това. Само Пато изглеждаше да стане голяма звезда, ама там тъмна Индия стана как и какво объркаха всички.
Сега се сещам как като бях снимал шампионската фланелка от въпросния сезон и ти каза, че след време щяла да струва много, понеже скоро титла няма да видим, хах, стои си и е като нова.

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Sheva7 » 21 фев 2021, 19:09

Приказката свърши. Връщане обратно в реалността. Поне отборът да остане в четворката.

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Sheva7 » 21 фев 2021, 19:11

Преди 5 години ние ги бихме със същия резултат, но мачът не беше с такъв заряд.
https://www.facebook.com/ACMilan/videos/172767034610691

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от BANKERA » 21 фев 2021, 19:12

Сами смъкнахме очакванията, което си личеше от интервютата след лоши резултати и съвсем очаквано пак се завърна онова пораженческо мислене в играчите, което неименуемо се отразява и на играта ни. Няма хъс, няма мотивация, изобщо желанието за игра липсва и се надяваме на някакви единични проблясъци, от които да падне гол. Най-лошото е, че бяхме в толкова удобна позиция с достатъчно преднина и сами контролирахме съдбата си, но уви по какъв аматьорски начин изгубихме всичко това за тези 2 месеца...
Изображение

Потребителски аватар
Sheva
Фен на Калчото
Мнения: 167
Регистриран: 01 авг 2018, 11:57
Has thanked: 90 times
Been thanked: 18 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Sheva » 21 фев 2021, 19:17

Проблема в отбора идва от няколко неща поне според мен.Романьоли ,Чалхан липсата на Бенасер , Бенасер във ФОРМА.Та отзад Кяер често е реално сам, сещайте за какво иде реч.Същото важи за Кесие,колкото и здрав да е последните месеци играем само с него в центъра ,заместниците не са от тая черга.Чалхан никога не е бил постоянен,беше навлязал в добра форма и последва спад в най важните мачове за жалост.Сега нещо и за Пиоли, не знам дали Томори нямал данните да играе срещу Лукаку,но капитана няма АБСОЛЮТНО никакви данни да играе не само срещу Лукаку..Аз в мача за купата видях много добра игра на Томори именно срещу Лукаку.Та ,Пиоли също носи огромна вина за това, че капитана е всеки мач титуляр, макар че е трагичен.Един отбор е важно да бъде стабилен именно в защита .При нас от нова година насам това отсъства тотално.В играта напред понякога се уливаме в това да търсим само Ибра.Преди Коледа ,дори и самият Ибра беше много по комбинативен и играеше за отбора,от където идваше и разнообразието в играта.Сега всеки търси само него.Много поводи за размисъл имат всички и ако не се върнем към играта си ,нищо добро не ни чака.

Pendov
Фен на Калчото
Мнения: 247
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 86 times
Been thanked: 55 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Pendov » 21 фев 2021, 19:56

Според мен основната разлика днес беше във вратарите и капитаните. При първия и третия гол ситуацията не беше по -сложна от тези, които спаси Ханданович в началото на второто полувреме. Не че Романьоли не се издъни, но и в тяхната защита цареше такъв хаос, че само малшанса при удара на Ернандес и невероятните спасявания на техния капитан промениха хода на мача, та дори и сезона.
За мен тук Ханданович промени хода на сезона.

Отговори