08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от nik » 08 ное 2020, 23:55

nik написа:
08 ное 2020, 23:46
Дано се намери тренъор или ръководител , който да забрани на Ибра да бие дузпи . Аз не вярвам , че ще се намери такъв .

Колкото до гнида / гуида с най голямо удоволствие ще му се изс..а в устата .
А за Вар-джията валери бих добавил и урина

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от EGPanovski » 08 ное 2020, 23:59

Тая пауза за националите ни идва като техническо прекъсване във волейбола. Виждаш че почват да те бият и взимаш прекъсване. Единствения позитив от тая вечер е това че не допуснахме втори антирекорд, тия посерковци да ни бият за сефте откакто съществуват на наш терен. Всичко останало беше отврат. Играхме кат махленски отбор. Едни лашкания напред с балонни топки...ужас. Дузпата! Тя ни е... мамата. Ако беше вътре тия ги отнасяхме. Златан тая вечер е най-големия длъжник.
Съдията му пожелавам 5 хемороида на дупката....олигофрен!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11135
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от vik rossonero 96 » 08 ное 2020, 23:59

Че Гуида за пореден път ни го наби както само той си може е факт, но не можем да се оправдаваме само с него, след като Верона, която се отслаби сериозно лятото пак ни хиксира на Сан Сиро, след като пък ние уж се подсилихме. И не, не е до умора, защото само трима от днешните титуляри играха 90 минути с Лил. Не играхме като отбор почти през цялото време. Имаше някакъв полъх на надежда с влизането на Ребич, но и той се изгуби в всеобщия смут след 60-та минута. Няма смисъл от тактически мъдрения. Паузата идва навреме да си изчистим главите и да работим здраво за Наполи. Защото този кръг някак си успяхме да останем на първото място, но следващия мач може директно да ни смъкне на 3-то/4-то място.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Kaka22
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 01 дек 2019, 20:48
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Kaka22 » 09 ное 2020, 00:01

За мен това е още един мач, в който показахме, че сме различен отбор от онзи Милан до март месец тази година. Тотално никакъв късмет, останахме без капитана си в "12 без 5" и това може би ни разколеба в началото (както и нещастните рикушети, разбира се). След ужасния старт тотално доминирахме, търсихме гола вместо да се забатачим като в предишни години, и това ми хареса.
Много колеблив Чалханоглу, определено се е разглезил покрай хвалбите по негов адрес, да се стяга че не нов договор, ами направо нова пейка ще види.
Леао беше добре до средата на второто полувреме, когато явно се умори. Ребич навлиза в ритъм и мисля, че скоро ще почне с головете.
Златан се реваншира за дузпата определено, но нека даде следващия път на Кесие да я бие. Страхотен Франк, с най-голямо удоволствие го наблюдавах днес - залепи се за най-здравият нападател на Верона и не го пусна цял мач за плитката, а в атака помагаше страшно много и свърши чудесна работа днес.

Да погледнем и от добрата страна, първи сме все още. Показахме на селото, че и с ВСИЧКИЯ късмет на света, ще си остане село и няма да ни победи, не и на Сан Сиро! Следва пауза, в която надявам се ще се очистим от всичко негативно, и ще започнем положително с Неапол.

FORZA MILAN!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от drzzd » 09 ное 2020, 00:06

Единствените две положителни неща са, че продължаваме да сме без загуба, т.е. сме лидери и това, че идва пауза, в която нашите ще могат да поемат въздух и да премислят някои неща.

Мисля, че нямаме много повикани национали от отбора, което също може да се счита за добра новина.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Dawnweaver » 09 ное 2020, 00:13

gLoRy написа:
08 ное 2020, 23:45
Абе, Златан свали топката с ръка, не знам какво се ядосвате на съдията за тази ситуация.
Ръката му е на рамото на този от Верона, къде другаде да я сложи ? Да скача с ръце до тялото ли ? Не е сериозно това да е ръка.

За мача - похвално второ полувреме, не се предадохме и за момент. Липсва обаче класа в отбора за да се взимат рутинно такива мачове. Трябва да се работи над статичните положения определено, там положението е плачевно.

Индивидуално - Калабрия, Хакан днес са абсолютно безобразни, Тео с два много сериозни пропуска, Донарума анонимен и тотално неуверен и неориентиран, определено не с представяне на елитен вратар от топ 5 какъвто би трябвало да е с претенциите си. Габия за ръста си е безпомощен в защита на високи топки, не разбирам как е възможно. Пиоли отново с много грешки. Златан изпуска дузпа и обърка всичко , което можеше да обърка първото полувреме особено, ако не беше гола щеше да е кошмарен мач за него. Не мисля, че и ръката му беше за отменяне , но там е 50-50 да кажем.

От друга страна Бенасер, Кеси и особено Салемакерс могат да се гордеят с представянето си. Смяната на белгиеца само Пиоли знае защо точно него избра. Страхотни включвание на Диаз ( асистенция ) и на Ребич ( много активен, чисти отигравания , острота, сила ) .

Леао с един-два пробива, но като цяло неефективен. Има много хляб в него , но е твърде непостоянен засега. Другия сезон според мен ще му е много силен или пролетния. Но си зависи от него да си види грешките.

И както един колега напомни - зависими сме от Златан и неговата изява почти изцяло. Дори и други голмайстори както има играта на отбора като общо представяне пивотира около него. Зимата имаме уникален шанс с 1-2 ключови трансфера да започнем да мечтаем малко за топ 3, в зависимост от представянето до март защо не и за нещо повече.

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от DF » 09 ное 2020, 00:17

Нямахме късмет. Реално вкарахме четири гола, два ги отмениха, изпуснахме дузпа, ударихме греда и още две три голови положения. Ако късмета беше с нас можеше резултата да е четири или пет на два. Вратаря на верона ми хареса, може да го вземем за заместник на Донарума ако си тръгне. Двата гола на Верона бяха с доза късмет. Това, което не ми хареса е, че бяхме слаби в защита от зоната на Калабрия, един път го финтираха брутално. Салемакерс не се раздаваше и не помагаше както обичайно. После с Леао от дясно съвсем се олабиха нещата. Другото, което ми прави впечатление е, че като ни поведат ставаме хаотични в атака, губи се баланса. Нападателите се търсят с дълги изсипани топки, в повечето случаи неточни. Силата ни през последните месеци е комбинативната игра и здравата защита. Не знам защо така се объркват нещата като ни поведат.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от hotboyz » 09 ное 2020, 00:24

От началото на сезона нещата някак не вървят така, както вървяха след рестарта на първенството. Това се виждаше с просто око.Въпрос на време беше да глътнем вода. Явно се опитваме с по-малко усилия да спечелим даден мач, но тази ни нагласа ни изяжда главата във втори мач подред. Няма я тази агресия, както и бързата размяна на пасове. Влизаме бавно в мачовете и се надяваме отборите, с които играем сами да се бият. Тази седмица разбрахме, че получим ли първи гол става много трудно. Дори няма да коментирам по какъв начин ни вкараха за два мача 5 гола. Истината, е че трябва да върнем поне малко от заряда, с който влизахме в мачове в края на предния сезон.

И след всичко това, може би само аз ще видя позитивното в този мач :). Искам дълбока да подчертая, че отборът на Милан, от преди една година, губеше този мач - позорно. Радвам се на характера, който показаха всички. Има дни в футбола, които въобще не ти върви. Днес беше такъв ден. Още първото полувреме, след като Калабрия си вкара комично, имахме идентична ситуация пред тяхната врата (на Леао) , но топката някак си не влезе. Още тогава ми стана ясно, че ще бъде тегаво. Наистина жалко, че не успяхме да дръпнем преди гостуването в Неапол, но да се надяваме, че сега в паузата ще успеем да се възстановим психически.
Нищо не е загубено все още. Има още много мачове. Както виждаме този сезон е непредсказуем и всеки отбор може да загуби точки. Нашата цел е 4-то място. Имаме сили да я постигнем, дано си изиграем картите правилно.


vik rossonero 96 написа:
08 ное 2020, 23:12
Златан до края на мача да не е казал и гък.
Между другото спря да ръкомаха :) :) :).
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от cuorerossonero » 09 ное 2020, 00:33

Ако смятаме от тук нататък да подчиняваме цялата си игра на един 39-годишен нападател, нищо добро не ни чака.
Златан трябва да бъде катализаторът на усилията на младите, да ги надъхва и да ги води с опита си, да им дава кураж в моменти като този, когато мачът тръгне криво, а очевидно противникът може да бъде и надигран, и победен. Това правеше в края на миналия сезон и в началото на този, затова го привлякохме.
Е да, ама нищо от това не се случи - нито срещу Лил, нито срещу тия тъпанари. И резонно в момента, в който Златан спря да влияе на играта и да си чака голчето, взехме да плетем краката. Страшно съм разочарован от него - не защото изигра пореден слаб мач, това може да се случи на всеки, а защото не направи това, заради което стои по 90 минути на терена. И изобщо не ме интересува, че успя да изравни накрая, след като не свърши това, заради което му се плаща повече от добре - да води и да бъде Лидер!!!
Издънихме отлична възможност да дръпнем малко с точките, но реално погледнато нищо фатално не се е случило. Шампионатът е съвсем в началото си, предстоят ни още 31 мача, които трябва да изиграем без да мислим за точки и класиране, а за самата игра. Да играем мач за мач, с извинение за бруталното клише, да се раздаваме максимално срещу всеки противник, без да подценяваме никого. Без сметки, без гъзарии и без пестене на сили и лигавщини, просто още сме твърде далеч от момента, в който ще можем да си го позволим. Имаме да печелим тепърва толкова много точки и за да го направим, ще ни трябва постоянство. Трябва просто да свикнем да печелим мачове, а не да мислим за серийки и статистики - позитивни или негативни.
За мен отборът има потенциал, само трябва момчетата да си повярват, а Пиоли и Златан да успеят да канализират усилията им - единият да бъде Треньор, а другият - истински Лидер на терена!
Forza Milan!
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Ne13sta » 09 ное 2020, 00:41

Ужасен, ужасен мач!

Не знам от къде да започна. Тотално грешна настройка и абсолютно никакъв късмет. Отново ни лепнаха два парцала след статични положения. Пиоли?! При първия гол основна вина на Тео Ернандес, за кой ли път надскочен. Донарума и той не се намеси като вратар с 6 милиона заплата. При втория гол гангстерът не пресрещна навреме, а Калабрия си я наши безобразно. Впрочем, трагичен мач за бековете ни. Каквото можеше да оплескат, го оплескаха. Тия пичове не са за титуляри в отбор с претенции за Топ4. Франсето изобщо да не се чуди защо не го вика Дешан в националния. Абсолютна карикатура е в защита.

Но за мен още по-големи длъжници са Златан и Хакан. Няма такъв брак, братче. Шведът не спря да ръкомаха. Цял мач пешеходец и само добавя напрежение в останалите с някакви ненужни крясъци и жестове. На всичко отгоре би дузпата по възможно най-селският начин. Време е Кеси да застъпи от 11-те метра. Турският дюнерджия не знам дали има какво да го коментирам. За мен винаги е бил средняк. А сега стана и алчен средняк след няколко силни мача. Ако ще продължава с тази игра, няма какво да преподписва. Диаз е доста по-талантлив играч.

Кяер и Габия нямаха работа. Все пак Калинич ще го опази и всеки защитник от родната А група. Беннасер доста душа бра срещу Закани. Доволен съм единствено от Кеси, Салемакерс и Диаз. Ребич също не се включи лошо и трябва да е титуляр срещу Наполи.

Пиоли - слаб 2. Още на полувремето трябваше да извади Ибрахимович и Чалханоглу, но няма топки. За пореден мач ни разкъсват в статични положения, не знам какво се тренира на Миланело. Нямахме идея как да създаваме голови ситуации. Прекалено индивидуална игра. Тотално закъснели смени. Изобщо не съм доволен. Ако не промени много неща, Рино Гатузо ще му изнесе крайно неприятна лекция в Неапол.

Форца Милан!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Ronnie80(Noce) » 09 ное 2020, 00:51

Ne13sta написа:
09 ное 2020, 00:41

Пиоли - слаб 2. Още на полувремето трябваше да извади Ибрахимович и Чалханоглу, но няма топки.
Много лесно ги раздаваш оценките. Да, Ибра беше отврат, но ако го беше извадил, нямаше да стигнем и до хикс.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Ne13sta » 09 ное 2020, 00:57

Ronnie80(Noce) написа:
09 ное 2020, 00:51
Ne13sta написа:
09 ное 2020, 00:41

Пиоли - слаб 2. Още на полувремето трябваше да извади Ибрахимович и Чалханоглу, но няма топки.
Много лесно ги раздаваш оценките. Да, Ибра беше отврат, но ако го беше извадил, нямаше да стигнем и до хикс.
Как пък си сигурен, че нямаше да стигнем. Верона бяха сдали багажа след 70-тата минута и едвам движеха. С Ребич на върха, Хауге и Диаз, спокойно можеше да ги обърнем. А най-вероятно и Кеси нямаше да изтърве дузпата.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от nik » 09 ное 2020, 01:15

Не направихме отличен мач ,но ако бяхме с други екипи, гола на Калабрия щеше да бъде признат и най вероятно щяхме да вземем трите точки . Ако бяхме с друг цвят екипи , нямаше да бъде свирена и оная гротеска на педро в мача с Рома .... Някои ще кажат , че това са отнети точки , за други ще бъдат загубени зарази липса на късмет , трети пък ще кажат , че явно не сме ги заслужили напълно . Може би пък от всичко по малко е вярно .

Днес определено заслужавахме победата . Въпреки леко допуснатите 2 гола , създадохме не едно и две положения за гол . Създадохме много положения и то без съдействието на 10-ката ни . Чалханоглу е влязъл в дупка и с нищо не помага на отбора . За сметка на това имаме два прекрасни халфа . Бенансер и особено Кесие за сетен път направиха силен мач . Убеден съм , че ако Ибра не мислеше за егото си , а за Милан , то с вкарана дузпа в 65 мин ( Кесие ) Верона отнасяха плувката . Уви !

Все още сме начело в тази серия А , където понякога цвета на екипите печелят точки . Ние сме с грешния цвят . Гледаме напред .

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Capolavoro » 09 ное 2020, 09:48

Този Ловато, за когото ни искат 20 млн., как игра?
Изображение

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 934
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: 08.11.2020| 21:45 ч. Милан - Верона Серия "А" 7 кръг

Мнение от Il Professore » 09 ное 2020, 09:53

Capolavoro написа:
09 ное 2020, 09:48
Този Ловато, за когото ни искат 20 млн., как игра?
Ми беше за гонене. :D
Изображение

Отговори