Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от drzzd » 13 фев 2020, 23:52

Да, страхотно представяне и курвенска дузпа, която ще съсипе психиката на половината отбор и още в следващия мач ще излязат смачкани. Да не говорим, че реваншът ще е жалък.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от ShevaMB » 13 фев 2020, 23:52

Няма да се хабя да коментирам
Няма да се хабя да коментирам

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от dadino » 13 фев 2020, 23:53

Без коментар. Мръсните курви отново с дузпа и червен картон, от 5, 6 години насам не е имало два поредни мача без такива подаръци за тях. Дано на реванша да им го сложим...

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от nik » 13 фев 2020, 23:54

Какви комплекси трябва да си развил от Милан , че колко години вече командваната от хомото аниели съдийска сбирщина да ни коли безпардонно в почети всеки мач . Тия педали за местна употреба никога няма да забравят кой е Милан и кои са те - местното мафиотско отборче ..

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Ronnie80(Noce) » 13 фев 2020, 23:55

Евала на нашия отбор днес, начело с Пиоли. Всички се бяхме отписали днес, и аз до към 85-тата минута все още не бях оптимист за крайния резултат. И тамън почнах да вярвам, и бам дузпа. Дузпата колкото и да не ни се иска я имаше. Да, напълно естествено движение на ръката беше, беше с гръб и респективно нямаше как да бъде умишлено, но движението към топката го имаше и още като отиде да гледа вар, беше ясно какво ще стане. Втори жълт за Ернандес също имаше, не може след като си вече официално предупреден да си го позволиш това рязко влизане. Тези два момента ни взеха победата днес. Кажете били ли сме скоро толкова близо до такава срещу тия? Ясно е, че няма да продължим напред за тая купа, е*ал съм я, нека тия продължат и да им е натоварена програмата, за да може накрая да сдадат и титлата. А ние да продължаваме в този дух дай боже до края на сезона и може да се покачим до прилично място в таблицата.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от nik » 13 фев 2020, 23:58

Ronnie80(Noce) написа:
13 фев 2020, 23:55
Евала на нашия отбор днес, начело с Пиоли. Всички се бяхме отписали днес, и аз до към 85-тата минута все още не бях оптимист за крайния резултат. И тамън почнах да вярвам, и бам дузпа. Дузпата колкото и да не ни се иска я имаше. Да, напълно естествено движение на ръката беше, беше с гръб и респективно нямаше как да бъде умишлено, но движението към топката го имаше и още като отиде да гледа вар, беше ясно какво ще стане. Втори жълт за Ернандес също имаше, не може след като си вече официално предупреден да си го позволиш това рязко влизане. Тези два момента ни взеха победата днес. Кажете били ли сме скоро толкова близо до такава срещу тия? Ясно е, че няма да продължим напред за тая купа, е*ал съм я, нека тия продължат и да им е натоварена програмата, за да може накрая да сдадат и титлата. А ние да продължаваме в този дух дай боже до края на сезона и може да се покачим до прилично място в таблицата.
Ти да не си гледал някой друг мач ?

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11138
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от vik rossonero 96 » 13 фев 2020, 23:59

https://www.youtube.com/watch?v=OHdHltipJ9I

Maкар да изгледах само второто полувреме, нашите показаха отново добра игра. Така трябваше да излезем за второто и срещу Интер, но уви. Това жалко мижитуресто корумпирано и изгнило дълбоко отборче отново си плати да не бъде изклатено в Милано, а нашите шефчета 100% ще мълчат като пуТ/Йки, защото явно им харесва торинската мърша да се подиграва на всички отбори в Италия. Дузпи съдиите могат да ви дадат, но чест не. Ако Сари оцелее до реванша, тия имаме всички шансове да ги изнасилим на полупразния им стадион. Лошото е, че ще сме без трима от двигателите ни от началото на новата година, но вярвам, че всички ще се раздадат в Торино. FORZA MILAN!
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Ivanchenko » 14 фев 2020, 00:01

Да започнем с кур за юфе без извинение!

Три неща има сигурни на тоя свят:
Смърта
Данъците
Дузпа за торинския тумор когато трябва!

И понеже след мача с Интер се пишеше тук как нямало засада при втория гол от буквално изрязан стоп кадър, аз все още съм на мнение че и в онзи мач ни порязаха, и че както си повтаряме като папагали, без лоби, всяка спорна ситуация ще се решава в наш ущърб, а торинския тумор и новото отроче на кривотледия ще ги подпират. Еми ясно е че Милан трябва да над скочи себе си, за да вземе нещо от тези мачове, и го направи, и когато ти го бутнат така мазно, а ти си траеш, вече никой друг не ти е виновен. И Малдини и Бобан са чешити, кога ще се сетят поне да си защитават интересите? Аз не искам съдиите да ни подпират, но трябва да спрат да ни ебават така жестоко, защото историята помни прекалено много ебавки вече!

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Ronnie80(Noce) » 14 фев 2020, 00:05

nik написа:
13 фев 2020, 23:58
Ronnie80(Noce) написа:
13 фев 2020, 23:55
Евала на нашия отбор днес, начело с Пиоли. Всички се бяхме отписали днес, и аз до към 85-тата минута все още не бях оптимист за крайния резултат. И тамън почнах да вярвам, и бам дузпа. Дузпата колкото и да не ни се иска я имаше. Да, напълно естествено движение на ръката беше, беше с гръб и респективно нямаше как да бъде умишлено, но движението към топката го имаше и още като отиде да гледа вар, беше ясно какво ще стане. Втори жълт за Ернандес също имаше, не може след като си вече официално предупреден да си го позволиш това рязко влизане. Тези два момента ни взеха победата днес. Кажете били ли сме скоро толкова близо до такава срещу тия? Ясно е, че няма да продължим напред за тая купа, е*ал съм я, нека тия продължат и да им е натоварена програмата, за да може накрая да сдадат и титлата. А ние да продължаваме в този дух дай боже до края на сезона и може да се покачим до прилично място в таблицата.
Ти да не си гледал някой друг мач ?
Не мисля.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от nik » 14 фев 2020, 00:07

Ronnie80(Noce) написа:
14 фев 2020, 00:05
nik написа:
13 фев 2020, 23:58


Ти да не си гледал някой друг мач ?
Не мисля.
А трябва ...

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Il Professore » 14 фев 2020, 00:07

Ако играем всеки мач, както днес, и както първото полувреме срещу Интер, то ще бием 90% от отборите в Италия без особени проблеми.
Изображение

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Totev » 14 фев 2020, 00:08

Поздравления за себеотдайната игра на момчетата,но дузпата беше 100 %това.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от AC_M » 14 фев 2020, 00:12

Хареса ми играта, може да се каже в два мача направихме неща, които не видяхме за двадесет кръга
Дали Пиоли е причината или Златан, все още не се знае, но след идването на шведа, просто отбора изглежда по друг начин. Никой не се скатава, всеки бяга и покрива.
Дибала е голям симулант, мръсен мангал и язък за таланта му
#piolioutnow

Потребителски аватар
Domo arigato
Фен на Калчото
Мнения: 229
Регистриран: 05 юни 2018, 02:11
Has thanked: 138 times
Been thanked: 35 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Domo arigato » 14 фев 2020, 00:14

Totev написа:
14 фев 2020, 00:08
Поздравления за себеотдайната игра на момчетата,но дузпата беше 100 %това.
Стига, Калабрия не само, че е на 20 сантиметра във въздуха и е абсолютен нормален рефлекс да разпери ръце, не знае дори накъде отива топката, защото е с гръб. Няма как да намериш умисъл в тая ситуация и под микроскоп да го търсиш.

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Ronnie80(Noce) » 14 фев 2020, 00:18

Ясно е, че няма умисъл, ясно е, че е неволна. И пак е дузпа, правилата са такива.

Отговори