Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от cuorerossonero » 14 фев 2020, 11:17

Изгледах 10-минутен репортаж от мача с всички спорни положения и съм отвратен за пореден път от съдийската свинщина. Тези тъпанари във федерацията трябва да проумеят, че само ако спрат да въртят цялото първенство около един отбор, италианският футбол ще има шанс да тръгне нагоре. Цяла Италия ги псува, обаче мършите си ръкопляскат и години наред гледаме един и същ абсурден театър. Пълен позор!
Колкото и пари да им налеят, колкото и да ги тикат във вътрешните турнири, винаги ще си останат жалки комплексирани нещастници и ще сънуват европейските купи на Милан, докато в Европа ще ги клецат всевъзможни герои, а след всяко изчукване ще се питат що пак така станА.
Долни мърши! Кур за ювентус! fuck
PIOLI VATTENE!!!

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Rassilon » 14 фев 2020, 11:24

https://hdmatches.com/2020/02/13/video- ... uary-2020/

Тук го има целия мач.

Радвате ли се бре, торински боклуци? Да правите като вятъра, под вода! Мамицата ви мръсна продажна и дебилна! Все така да имате комплекси от Милан!!!! Почти съм сигурен, че има фенове на дъртата парантия които четат и/или пишат тук. Духайте, педали нещастни! Без извинение!

Никаква дузпа нямаше. Тео ги правеше диви и щастливи и заради това сигурно решиха да се застраховат и да направят така, че да не играе в реванша.

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от ShevaMB » 14 фев 2020, 11:31

Il Professore написа:
14 фев 2020, 10:25
Не знам за вас, но на мен ми стана много готино как 38-годишния Ибрахимович направи за смях Лео Капитанчето и 90-милионния Де Лихт. :D То бива-бива да не вземат и едно единоборство без нарушение, но чак толкова не бива. :D
Забеляза ли, че по едно време даже спряха да скачат за първа топка мършите?

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от zahari_acmilan » 14 фев 2020, 11:48

Изображение

Разменил си фланелките с Малдини син...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Rassilon » 14 фев 2020, 12:02


Наставникът на Милан – Стефано Пиоли сподели, че е горд със своите футболисти, макар равенството 1:1 с Ювентус в първия 1/2-финал за Купата на Италия, игран в Милано. Този резултат поставя “росонерите” в по-неблагоприятна позиция преди реванша в Торино. Треньорът обаче имаше упреци към съдиите, особено за наказателния удар, отсъден за гостите в края на мача. Той иска да се въведат по-ясни правила кога трябва да се отсъжда дузпа.

“Казах на играчите, че напускам терена без съжаление. Смятам, че и те не трябва да съжаляват. Горд съм от тяхното представяне, както и феновете на Милан. Искахме да победим и бяхме в добра позиция да го постигнем, но това е само първият мач и ще опитаме да се представим дори още по-добре в реванша”, каза Пиоли.

Впоследствие това той изказа мнението си за дузпата в края, при която задна ножица на Кристиано Роналдо се спря в ръката на Калабрия, който обаче бе с гръб към седмицата.

“Ядосах се, първо, защото имаше нарушение срещу Ибрахимович в началото на атаката. Освен това Калабрия нямаше как да види топката. Спомням си как преди време показаха подобна ситуация от мача между Каляри и Бреша в началото на сезона и казаха, че тогава са сгрешили и не е трябвало да има дузпа, защото играчът не е можел да види топката. Не виждам каква е разликата сега. Калабрия не можеше да види топката, също както Алберто Чери. Той скочи и няма как да отреже ръцете си. Нормално е да разпериш ръце, когато скачаш във въздуха. След това нямаше време да ги прибере зад гърба си. Иска ми се да имаме по-ясни правила кога трябва да се отсъждат дузпи. Можем да поспорим и дали ударът на Роналдо бе в очертанията. Не съм напълно убеден в това. Въпреки всичко съм горд от моя отбор, а всичко останало няма значение”, добави специалистът.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Ne13sta » 14 фев 2020, 12:19

zahari_acmilan написа:
14 фев 2020, 11:48
Изображение

Разменил си фланелките с Малдини син...
Това възрастният любовник на Валерия ли е ? :D
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от vik rossonero 96 » 14 фев 2020, 12:41

Съшият. То тия фланелки с името Малдини са му най-близкият досег до Шампионска лига, така че разбирам защо се радва.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Zanetti86
Любител на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 03 юли 2019, 12:55
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Zanetti86 » 14 фев 2020, 14:43

Ще си изкажа и аз мнението за последните ви 2 мача ( фен съм на Интер както се вижда )
Чисто игрово се представихте много по добре отколкото очаквах . Не бяхте надиграни нито единия мач , а двата мача бяха срещу първите два отбора . Та за мача снощи .
Беше доста гнусен мач на моменти . Да гледаш Куадрадо и Дибала е наистина изпитание за всеки футболен фен , особенно колумбиеца се тръшка като заклан когато противник го доближи на метър , дори не е нужно да има докосване , чак аз като по неутрален фен в случая се изнервих по едно време , незнам за вас . Като положения определено ги надиграхте , но това и те го признават . Съдията цялостно свири за тях , но двете големи ситуации сякаш бяха по скоро правилни . Втория жълт си беше заслужен , а дузпата по скоро е имаше , все пак защитника скочи и макар и с гръб беше с разперени ръце , според мен беше по скоро неспокосано отиграване от негова страна . Но тук идва и друг въпрос , ако това е дузпа , какво правим с 10те ситуации на Де Лихт ? Всички сме наясно , че ако положението беше на другата врата нямаше да ви свирят дузпа , то не е и нужно да гадаем де , все пак Де Лихт стана волейболист а дузпи срещу Ювентус не свиреха в тези положения .
Ювентус е в криза , но съдийте са с тях . Сигурно ще станат шампиони , но пък за купата според мен ако играете пак така надъхано и на реванша , то може да ги биете .

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7321
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от drzzd » 14 фев 2020, 16:46

Първо, благодаря ти за мнението!
Второ, да, в такива мачове всичко е възможно, но в реванша излизаме без най-силните си играчи през последните седмици, с изключение на Ребич и Бенансер, та май няма да успеем да ги победим в Торино.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Capolavoro » 14 фев 2020, 17:06

@Zanetti86, усещам че искаш да ви свършим работата и да вдигнете трофея :D :) Това в кръга на шегата, разбира се.

Иначе аз лично не очаквам да се справим в Торино, без Тео, Ибра и Саму нещата ще са много тегави. АКо беше 1:0, да се надяваме на 2-1, ама сега трябва да правим голово реми или да ги бием, което не сме правили от не знам си колко време.
Изображение

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Rado » 14 фев 2020, 17:13

ТУМОРА НА ИТАЛИЯ!!!!
Мръсната сган отново в пълния си блясък. Трябва да си много извратено същество, че да ги подкрепяш тия и да се радваш на титли.
Ех, защо вече го няма Морати.
Мисля, че е излишно да таите надежда за реванша, особено без тримата наказани.
Съдията се погрижи не просто да не загубят, той се погрижи да се класират още снощи, така ще имат един тежък мач по-малко до края на сезона, а това е много важно когато играеш на три фронта. Много точно и добре обмислено.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от AC_M » 14 фев 2020, 20:26

Какви три фронта, тези ще станат единствено шампиони на Италия и то по схема. Иначе не го заслужават, а дядката с очилата го броя пътник след отпадане в ШЛ.
Верона една Верона им скочи и ги би. Ние , макар че направихме доста добър мач , не успяхме, но и двата отбора сме на светлинни години от отборите в ШЛ , които им остава на тях да играят . Не ги виждам и да вземат Купата на Италия . Но скудето им е уредено. Престъпници !
#piolioutnow

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Rado » 14 фев 2020, 21:16

Гобите не играят нищо от началото на 2020-та. Надявам се в решителната част от сезона Сари да изпусне контрола, малко им трябва. А ако ги ударим в Торино след два кръга, ще си помогнем много за тази цел.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от gLoRy » 14 фев 2020, 21:45

Нямам намерение да убеждавам никой в това как виждам дадена ситуация :)
Ne13sta написа:
14 фев 2020, 10:57
Как ще е дузпа това на Куадрадо, като топката беше далеееч от наказателното поле, а колумбиецът зад Ребич?! Пълен абсурд.

А за ножицата на Пеналдо е излишно да се коментира. Калабрия е още във въздуха, а широкогъзестия рита кълбото на 30 сантиметра от ръката на нашия...
Ми то това може би го спаси, че топката отиваше към тъча. Ама удар с ръка в брадичката на съперник, в наказателното поле, при положение, че Куадрадо догонваше топката...

Petar Zanev написа:
14 фев 2020, 10:38
Моля те, дай един пример, едно клипче само, как трябва да стоят ръцете на играч, който скача за топката, че да се води естествено положение и да е различно от това на Калабрия ?
Това може да е нормално положение на ръцете и краката ако Калабрия беше вратар в хандбала, там скачат по подобен начин.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Купа на Италия /1/2 финал/ - Милан - Ювентус (първи мач)

Мнение от Capolavoro » 14 фев 2020, 22:21

Rado написа:
14 фев 2020, 21:16
Гобите не играят нищо от началото на 2020-та. Надявам се в решителната част от сезона Сари да изпусне контрола, малко им трябва. А ако ги ударим в Торино след два кръга, ще си помогнем много за тази цел.
За титлата основният съперник на Интер е Интер. Не съм убеден, че отборът има психика на шампион, защото Скудетото се печели в селските мачове, а вие направихте вече няколко грешки. Към края ще налеете още гипс.
Изображение

Отговори