Милан - Аталанта (36. кръг)

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от BANKERA » 25 юли 2020, 09:45

Можехме да вземем и 3-те точки, но по-важното беше, че не изгубихме мача въпреки многото липсващи от титулярите ни. Джиджо за пореден път показа, че е майстор на дузпите, а Хакан отговори по перфектния начин на измислените слухове, които се въртяха последните дни за него.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 25 юли 2020, 10:54

Аз може ли да кажа, че за мен това на Билия не беше никаква дузпа.
Тъпанарско настъпване на паднал на земята противник, след като последният вече е отиграл топката, е червен картон за настъпващия, в случая Билия.
Но не може да бъде дузпа, особено след гледане на VAR.
И може ли също да спомена, че ако дърпането на Златан второто полувреме се беше случило срещу играч на ювентус, дузпата щеше да бъде свирена моменталически.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от cap7ainjack » 25 юли 2020, 10:57

А бе фал си беше. Нескопосано влизане на Билия

tachkata
Фен на Калчото
Мнения: 226
Регистриран: 10 дек 2018, 10:44
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от tachkata » 25 юли 2020, 11:20

Не мога да опиша колко много се радвам да гледам този милан в момента. Най - накрая след толкова много треньори с годините попаднахме на човек който успя да сплоти и преобрази тотално отбора. Пресират , тичат , изнасят не се отказват и играят до последно. Вече сме отбор който губейки с 1-2 гола може и има силата да обърне резултата в наша полза. Започнахме и да вкарваме по 2 гола средно на всеки мач , само като се сетя преди как един гол едвам вкарвахме или се затваряме и ни мачкаха ми беше много болно да гледам онзи милан. Минаха какви ли не играчи за 6-7 години , но ето че най - накрая след толкова чакане гледаме този милан който толкова много ни липсваше. И силно се надявам от другия сезон с няколко нови попълнения да се борим за влизане в ШЛ

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от BANKERA » 25 юли 2020, 11:43

Билия си е типичен каруцар и за мен много отдавна трябваше да му покажем изхода. Такива рендета не виреят в Милан и вчерашното му изпълнение беше мега тъпанарското, за което дори можеше и червен да му вдигнат, ако се беше случило в лигата на "джентълмените".
Изображение

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от nik » 25 юли 2020, 13:33

cuorerossonero написа:
25 юли 2020, 10:54
Аз може ли да кажа, че за мен това на Билия не беше никаква дузпа.
Тъпанарско настъпване на паднал на земята противник, след като последният вече е отиграл топката, е червен картон за настъпващия, в случая Билия.
Но не може да бъде дузпа, особено след гледане на VAR.
И може ли също да спомена, че ако дърпането на Златан второто полувреме се беше случило срещу играч на ювентус, дузпата щеше да бъде свирена моменталически.
Дузпа за Боклука щеше да бъде свирена и без да има дърпане :) , а колкото до Билия по принцип всяко нарушение срещу противник в наказателното поле е дузпа , дори противника да не играе в този момент с топката

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 25 юли 2020, 14:02

cap7ainjack написа:
25 юли 2020, 10:57
А бе фал си беше. Нескопосано влизане на Билия
Фаул е бе, без съмнение, умишлен при това. Само че без топка. Всъщност, така погледнато, когато е в наказателното поле, трябва да се свири дузпа. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Милан - Аталанта (36. кръг)

Мнение от Petar Zanev » 25 юли 2020, 17:35

Добре де, а тоя от Аталанта като пада към земята докосва топката с ръка... това се видя и на ВАР, но следващите повторения се даваха след като е на земята.
Иначе съдията бутна едно рамо, че не изгони Билия, което в последствие се оказа мечешка услуга заради грешката му при гола...
FORZA MILAN!!!

Отговори