Милан - Болоня (34. кръг)

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: Милан - Болоня (34. кръг)

Мнение от Tifoso » 19 юли 2020, 12:25

Вчерашна победа беше апотеоз на този невероятен период. Да напердашиш Рома, Лацио и Ювентус и да не загубиш от Наполи на Сан Паоло, плюс резултатни победи над всички останали (с изкл. на СПАЛ, където нямахме ден но не загубихме) просто безценно. И да не загубиш от мафията в 2 полуфинала за купата.... Просто без думи. Вчера видях отбора, който винаги съм искал да виждам. 5 гола, 5 голмайстора. Фамозно. А Болоня не са никак слаби. Според мен бяха респектирани и уплашени. Така и трябва да бъде. Мисля че в Италия вече всички изпитват притеснение от Дявола. Може би без Аталанта :)

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Милан - Болоня (34. кръг)

Мнение от ShevaMB » 19 юли 2020, 12:35

Tifoso написа:
19 юли 2020, 12:25
Вчерашна победа беше апотеоз на този невероятен период. Да напердашиш Рома, Лацио и Ювентус и да не загубиш от Наполи на Сан Паоло, плюс резултатни победи над всички останали (с изкл. на СПАЛ, където нямахме ден но не загубихме) просто безценно. И да не загубиш от мафията в 2 полуфинала за купата.... Просто без думи. Вчера видях отбора, който винаги съм искал да виждам. 5 гола, 5 голмайстора. Фамозно. А Болоня не са никак слаби. Според мен бяха респектирани и уплашени. Така и трябва да бъде. Мисля че в Италия вече всички изпитват притеснение от Дявола. Може би без Аталанта :)
Както се казва, в петък ще си сверим часовника точно с Аталанта forza

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Милан - Болоня (34. кръг)

Мнение от Nikola_Scorpions » 19 юли 2020, 14:31

Много се радвам на победите ни. Нямам представа какво се случи, но това, което става е прекрасно. Бием, играем приятно. Браво!
Дано да бием Аталанта, ей така, за настроение или поне да направим хубав мач.
Forza Milan!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Болоня (34. кръг)

Мнение от Ne13sta » 19 юли 2020, 14:45

Нека първо да бием Сасуоло. И там няма да е никак лесно. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори