Милан - Парма (33. кръг)

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 15 юли 2020, 22:32

cuorerossonero написа:
15 юли 2020, 22:27
Dawnweaver написа:
15 юли 2020, 22:23
Виж точките със и без Златан и тогава се вижда дали е само устата. Отключва цялата атака човека. Без него напред е дивия запад.

Отбора се преобрази с него и Кяер. Особено като не гледаме анимационери като Мусаката повече.
Струва ми се, че доста подценяваш работата на Пиоли в случая, но както и да е. :D
Възможно е и да си прав и наистина си признавам, че имам антипатия към Пиоли. Но този опит на терена в игрови ситуации е ключов. Не съм доволен от ротациите и тренировките на Пиоли като разигравания и дисциплина, но някои неща не мога да му отрека , че подобри много в паузата. А именно - технически Кеси е адски изчистен откъм брак, сработи се с Бенасер, Кяер и Романьоли са много стабилни като цяло особено предвид Романьоли и факта , че е вечното присъствие. Ребич придоби самочувствие също. За съжаление Хакан си е същия инертен халф, десните бекове са тотал щета , за дясното крило така и нямаме адекватен вариант въпреки експериментите. Но за част от тези неща Пиоли не е виновен, най-вече ротациите му ме дразнят и нежеланието да пуска хора от Примаверата в спечелени мачове като днес. Но май там след като си изпати от Габия срещу Наполи има обеца на ухото.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 15 юли 2020, 22:34

Dawnweaver написа:
15 юли 2020, 22:27
Всеки мач с пармалатите се кефя на пича с невероятното име Якопони :D Жалко, че не знае български и не разбира колко невероятен е.
Преди 15-ина години в Сампдория по едно и също време играеха Кристиан Терлици и Морис Кароциери. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Capolavoro » 15 юли 2020, 22:34

cuorerossonero написа:
15 юли 2020, 22:25
Ne13sta написа:
15 юли 2020, 22:22
И Леао не е от най-тичащите. Момчето се има за голяма звезда, а определено не е.
Абсолютен факт. Ходи като трикратен Световен шампион, а все още е абсолютен дришльо. Мен това в него адски много ме дразни.
Въпрос на походка, а не на самочувствие според мен. Има един келеш, който живее до нас, 60 кг напикан, джанка отвсякъде, през две седмици вие като вълк, когато няма пари за неговите работи, но върви супер изпъчен, ще кажеш че е патронът на махалата.

Иначе ми е много чудно, ако някак си Пиолката изклати всички до края на сезона, как по-точно ще го уволним :D
Изображение

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Golden boy » 15 юли 2020, 22:35

Показваме характер, а можеше и много повече да вкараме. Жалко за Ибра. Бенасер и Калабрия много силно се включиха. Кеси, Чалхана и Бона над всички.
Последна промяна от Golden boy на 15 юли 2020, 22:36, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11137
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 15 юли 2020, 22:36

Capolavoro написа:
15 юли 2020, 22:34
cuorerossonero написа:
15 юли 2020, 22:25

Абсолютен факт. Ходи като трикратен Световен шампион, а все още е абсолютен дришльо. Мен това в него адски много ме дразни.
Иначе ми е много чудно, ако някак си Пиолката изклати всички до края на сезона, как по-точно ще го уволним :D
A, eй така по пичовски, както само ние го можем. :lol:

П.С. Абе, 'що никой не честити победата? Честита победа!! :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 934
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Il Professore » 15 юли 2020, 22:38

Явно днеска беше много важно Златан да вкара. :D
Изображение

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от nik » 15 юли 2020, 22:39

Ето това му се казва изненада , всички очакваха удара на Кесие да отиде в облаците , а то какъв гол . После вече нещата потръгнаха , въпреки че Романъоли за пореден път бе разминат и само гредата ни спаси от 2 на 2 . Прави впечатление несигурната игра на капитана ни , но възможно е причините за това да са многото поредни мача без смяна .

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Petar Zanev » 15 юли 2020, 22:42

Il Professore написа:
15 юли 2020, 22:38
Явно днеска беше много важно Златан да вкара. :D
Великан е!
Прави грешка и се кара на другите. :D
Стискам палци да го убедим да остане.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11137
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 15 юли 2020, 22:46

Абе хубаво е наистина Златан да поуспокои малко страстите. Има разлика между надъхване и опит да вдигне нивото и това да крещиш по всички, щото видиш ли не могат да ти четат мислите. Това, че е на 38 и не може много неща, които преди е можел не е вина на останалите млади момчета, които пък могат да играят в по-бърз и директен стил, на който той вече да не издържа. Ако ще вика така догодина по всички, аз съм твърдо против да остава.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 15 юли 2020, 22:49

Dawnweaver написа:
15 юли 2020, 22:32
Възможно е и да си прав и наистина си признавам, че имам антипатия към Пиоли. Но този опит на терена в игрови ситуации е ключов. Не съм доволен от ротациите и тренировките на Пиоли като разигравания и дисциплина, но някои неща не мога да му отрека , че подобри много в паузата. А именно - технически Кеси е адски изчистен откъм брак, сработи се с Бенасер, Кяер и Романьоли са много стабилни като цяло особено предвид Романьоли и факта , че е вечното присъствие. Ребич придоби самочувствие също. За съжаление Хакан си е същия инертен халф, десните бекове са тотал щета , за дясното крило така и нямаме адекватен вариант въпреки експериментите. Но за част от тези неща Пиоли не е виновен, най-вече ротациите му ме дразнят и нежеланието да пуска хора от Примаверата в спечелени мачове като днес. Но май там след като си изпати от Габия срещу Наполи има обеца на ухото.
Пиоли най-вече направи най-важното нещо от треньорска гледна точка - смени схемата, нагаждайки я спрямо играчите, с които разполага и поставяйки ги на местата им. А от там вече започнаха да се получават нещата и по зони - дойде напасването и сработката между партньорите в отделните линии и това неминуемо се отрази на играта. На моменти правим ебати триъгълниците с едно докосване, които не бях виждал в Милан от... не помня вече колко години. Аз също не съм му фен, но някои неща не бива да му се отричат,
Ротациите нямаше как да не ги направи при тая "пролетна ваканция", последвана от мачове през 3 дни, аз даже съм изненадан много приятно от физическата подготовка, преди паузата в половината мачове ходехме като напушени. Иначе мача го спечелихме чак с гола на Хакан, при 2:1 на два пъти чисто си ни изтърваха.
И като стана дума за Хакан - днес е с гол и две асистенции, а ходи го стигай. :D
PIOLI VATTENE!!!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 15 юли 2020, 22:59

cuorerossonero написа:
15 юли 2020, 22:49
Dawnweaver написа:
15 юли 2020, 22:32
Възможно е и да си прав и наистина си признавам, че имам антипатия към Пиоли. Но този опит на терена в игрови ситуации е ключов. Не съм доволен от ротациите и тренировките на Пиоли като разигравания и дисциплина, но някои неща не мога да му отрека , че подобри много в паузата. А именно - технически Кеси е адски изчистен откъм брак, сработи се с Бенасер, Кяер и Романьоли са много стабилни като цяло особено предвид Романьоли и факта , че е вечното присъствие. Ребич придоби самочувствие също. За съжаление Хакан си е същия инертен халф, десните бекове са тотал щета , за дясното крило така и нямаме адекватен вариант въпреки експериментите. Но за част от тези неща Пиоли не е виновен, най-вече ротациите му ме дразнят и нежеланието да пуска хора от Примаверата в спечелени мачове като днес. Но май там след като си изпати от Габия срещу Наполи има обеца на ухото.
Пиоли най-вече направи най-важното нещо от треньорска гледна точка - смени схемата, нагаждайки я спрямо играчите, с които разполага и поставяйки ги на местата им. А от там вече започнаха да се получават нещата и по зони - дойде напасването и сработката между партньорите в отделните линии и това неминуемо се отрази на играта. На моменти правим ебати триъгълниците с едно докосване, които не бях виждал в Милан от... не помня вече колко години. Аз също не съм му фен, но някои неща не бива да му се отричат,
Ротациите нямаше как да не ги направи при тая "пролетна ваканция", последвана от мачове през 3 дни, аз даже съм изненадан много приятно от физическата подготовка, преди паузата в половината мачове ходехме като напушени. Иначе мача го спечелихме чак с гола на Хакан, при 2:1 на два пъти чисто си ни изтърваха.
И като стана дума за Хакан - днес е с гол и две асистенции, а ходи го стигай. :D
Мдам, второто полувреме ми опроверга много от твърденията, все така да ме изненадват мога да им пожелая. Гола на Кеси отключи мача за нас, преди това много неточности имаше в атака. То и Парма ги удари като мокър парцал и изпуснаха питомното.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от nik » 15 юли 2020, 23:02

Копчето мареска явно е на заплата в рома . Тоя педал за пореден път с аванти за ромите . ( естествено в наш ущърб )

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 15 юли 2020, 23:13

Capolavoro написа:
15 юли 2020, 22:34
Въпрос на походка, а не на самочувствие според мен. Има един келеш, който живее до нас, 60 кг напикан, джанка отвсякъде, през две седмици вие като вълк, когато няма пари за неговите работи, но върви супер изпъчен, ще кажеш че е патронът на махалата.

Иначе ми е много чудно, ако някак си Пиолката изклати всички до края на сезона, как по-точно ще го уволним :D
Разбирам те, но аз нямах предвид как ходи, а че ходи, когато е длъжен да тича. :D
Играе го гъзар на терена, а още е едно голямо нищо. И ако продължава в същия дух, ще си остане едно голямо нищо. Има качества, без съмнение, но сме виждали да се провалят и доста по-големи таланти, които рано - рано са си повярвали.
PIOLI VATTENE!!!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - Парма (33. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 16 юли 2020, 01:26

cuorerossonero написа:
15 юли 2020, 23:13
Capolavoro написа:
15 юли 2020, 22:34
Въпрос на походка, а не на самочувствие според мен. Има един келеш, който живее до нас, 60 кг напикан, джанка отвсякъде, през две седмици вие като вълк, когато няма пари за неговите работи, но върви супер изпъчен, ще кажеш че е патронът на махалата.

Иначе ми е много чудно, ако някак си Пиолката изклати всички до края на сезона, как по-точно ще го уволним :D
Разбирам те, но аз нямах предвид как ходи, а че ходи, когато е длъжен да тича. :D
Играе го гъзар на терена, а още е едно голямо нищо. И ако продължава в същия дух, ще си остане едно голямо нищо. Има качества, без съмнение, но сме виждали да се провалят и доста по-големи таланти, които рано - рано са си повярвали.
Някой от щаба да му покаже статистиките му и това би трябвало да го посъбуди малко. Иначе ще се присъедини към някои негови предшествиници на сходна позиция на терена като Ел Шаарауи и Нианг.

Отговори