Наполи - Милан (32. кръг)

Потребителски аватар
Rado
Фен на футбола
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 99 times
Been thanked: 68 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Rado » 13 юли 2020, 18:40

Ако играете предварителни кръгове, ще се включите от втория предварителен, а това означава 17.09
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 106 times
Been thanked: 201 times

Мнение от Petar Zanev » 13 юли 2020, 11:57

Ne13sta написа:
13 юли 2020, 11:40
Да, от септември целите с Рагник се занижават.
Затворниците, братчедите, бергамаските и неаполитанците поне според мен са по-добре функциониращи клубове от нас и са пред нас в чисто игрово развитие. С ромите и лациалите сме горе долу на едно ниво.
При положение, че пак ще стартираме всичко от начало и ще заменим опитните играчи с младоци, ще е грешка да поставяме цел ШЛ. Напротив, целите трябва да са да продължим да заздравяваме финансите, да се класираме отново за ЛЕ и да стартираме стадиона.

Ако обаче запазим ядрото на отбора (Донарума, Романьоли, Тео, Бенасер, Ребич и Ибра, както и добре представящите се играчи като Джак, Кяер, Кесие и Хакан) + добавим млади, но опитни и поне малко доказани играчи като Бакайоко, Йович, Депай, + 1 разиграващ халф и задължително десен бек, тогава вече може да погледнем към 4тото място.

Според мен следващите два сезона ще са изцяло подготовка за продажбата на клуба и основния фокус ще са намаляването на загубите за пред инвеститорите и също така потдържането на перфектни баланси пред уефа за ффп.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 281 times
Been thanked: 311 times

Мнение от Ne13sta » 13 юли 2020, 11:40

Да, от септември целите с Рагник се занижават.
Изображение

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 390 times
Been thanked: 127 times

Мнение от milanist_stz » 13 юли 2020, 11:38

Няма как всички отбори да играят в групите. Последният класиран през първенството ще е в квалификациите. Дано да не сме ние, но не е болка за умиране, ако сме. Играе се вече по един мач, при това през септември, не говорим за ранно лятно започване. Даже отборът ще навлезе по-бързо в ритъм с тези 3 мача, ако не се лъжа.
Иначе, напредъкът при нас е очевиден. Направихме равен на Наполи в мач, в който играхме слабо. Грам не ме притеснява този хикс, както и онзи срещу СПАЛ. Още тогава видях, че отборът е различен спрямо преди прекъсването. Трите успеха в дербитата го показаха. Остава само да си вземем наглед по-лесните мачове и ще играем в Европа. От септември вече други цели.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 85 times
Been thanked: 475 times

Мнение от vik rossonero 96 » 13 юли 2020, 11:20

Прав си, да. Аз съм прочел грешно.

А между другото има и още един интересен момент. :D Ако Рома спечели Лига Европа и завърши пети примерно, шестият и седмият директно се класират за групите в Лига Европа, защото ромите ще са в Шампионската лига. :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That is an art." Sir Alex Ferguson

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 106 times
Been thanked: 201 times

Мнение от Petar Zanev » 13 юли 2020, 10:49

Вик, мисля, че не си прав за подреждането. Италия има само 2 директни квоти за групите на ЛЕ (едната от купата и едната от първенството) и има 1 квота за предварителните кръгове.
Ако неаполитанците са 7ми, то 6тото място означава предварителни кръгове.
6тото място ще е ок за директно участие в групите на ЛЕ само ако неаполитанците са 5ти или нагоре.

За нас е задължително да изпреварим ромите, за да може да прескочим предварителните кръгове.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 85 times
Been thanked: 475 times

Мнение от vik rossonero 96 » 13 юли 2020, 10:37

Пичове, ако Наполи завърши пети или шести, седмото място автоматично дава право на ЛЕ, но през предварителни кръгове. Затова идеята ни е да сме е топ 6, за да избегнем тия простотии. Ако завършим:
5 - Рома
6 - Милан
7 - Наполи

Никой няма да играе предварителни кръгове и отиват и трите отбора в групите.

При всякакъв друг вариант, седмият отбор ще играе през август квалификации.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That is an art." Sir Alex Ferguson

Yosifov
Фен на Калчото
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 120 times
Been thanked: 90 times

Мнение от Yosifov » 13 юли 2020, 10:20

Сравнително слаб мач за нашите момчета. Имаха 5 дни за почивка, може би не са чак толкова изморени, просто не бяха достатъчно концентрирани. Наполи ни надбягаха с 6 км. Първото полувреме и в части от второто тотално ни объркаха играта с покриването на Бенансер и Кеси и се налагаше Тео да се чуди как да я изнесе. Този ход на Гатузо според мен повлия най-много на мача. Иначе бях впечатлен как всички от Наполи се връщат в защита и се покриват. Ако имахме повече атаки през първото полувреме, второто щяха да са доста по-изморени. Имахме и доста брак в играта, поне 10 атаки пропаднаха заради сгрешен къс пас и сигурно още толкова пропаднаха заради загубена първа или втора топка при центриране. Браво на Рино. Пиоли отново с точни смени.

Спечелихме точката, Наполи загубиха две. Ако Наполи са 5-ти, шестото място дава право на директно класиране, така че ни вълнуват само ромите. С оглед непостоянната им игра и оставащите 18 точки, разликата не изглежда толкова голяма, а ние имаме и предимство в преките двубои (тук не съм много сигурен, защото първият завърши 2-1 за тях, втория 2-0 за нас. Не знам дали се гледа общия брой голове.). Относно предстоящите мачове на двата отбора няма как да се коментира, защото както рома могат да бият Интер и юфе (примерно), така могат да направят някой Х или да загубят от Спал, торино, фио или верона. За нас важи същото.
https://www.youtube.com/watch?v=0vVKUZmTLP4 fuck fuck fuck

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 562 times
Been thanked: 375 times

Мнение от Capolavoro » 13 юли 2020, 07:29

Браво. Имаме всички шансове да минем Рома. Орограмата ни е лека до края на сезона, само Аталанта, но в Милано, докато вълците са с Интер, Фиорентина, Торино, Ювентус.
#SaveACMilan

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Калчото
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 62 times
Been thanked: 17 times

Мнение от Pacetoo » 13 юли 2020, 06:11

Добре, че не го гледам с български коментар, тия мразят ли ни не знам, как му дойде на акъла да каже, след като Бона падна в наказателното "но дали този контакт е достатъчен за дузпа". Иначе браво на момчетата, наистина последните 3 мача да вземем 7 точки си е геройство.

nik
Фен на Калчото
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 72 times

Мнение от nik » 13 юли 2020, 02:41

Видимо бяхме уморени днес . Изиграхме тежки мачове срещу водачите в класирането , което ни костваше доста усилия . Тази вечер пробвахме да излъжем джуджетата от Неапол , но ... само до Х . Все пак по добре точка отколкото нищо .

Пакета беше потресаващо слаб . Айде Романъоли също направи пореден слаб мач , но тоя юнак играе без смяна от началото на сезона , докато бразилчето си почива често и днес трябваше да покаже защо бяха платени толкова пари за него . Показа , че парите са били хвърлени на вятъра .

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 19 times
Been thanked: 356 times

Мнение от zahari_acmilan » 13 юли 2020, 01:43

Наполи бяха по-добрият отбор и направо си спечелихме точката.
Иначе... Да. Наполи влизат директно в групите. Интересува ни само Рома в момента.
Някои има ли информация кога ще са тези предварителни кръгове на Уефа. Да не ги сложат Август, че няма да имаме грам почивка.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
goshostoo
Любител на футбола
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times

Мнение от goshostoo » 13 юли 2020, 01:16

Слаб мач изиграхме, ама след няколко поредни дербита за толкова малко време аз не съм очаквал да ги надиграем. Почти нямаме право на грешки до края, Кастийехо трябва да е готов за Болоня. Единствено срещу аталанта ще е по - трудно, но в крайна сметка сме им домакини, а и имаме много да им връщаме за загубата от първия полусезон. Форца!
AC Milan 1899

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 105 times
Been thanked: 828 times

Мнение от cuorerossonero » 13 юли 2020, 01:06

Три последователни мача, включващи гостуване на Лацио, домакинство на ювентус и гостуване на Наполи.
Нека честно да си кажем - някой очакваше ли да вземем 7 точки от точно тези три мача, особено непосредствено след потреса срещу Спал? Щото аз не.

Иначе пичове, аз ли нещо не съм наред, ама Наполи не се ли класират директно без квалификации за ЛЕ като носител на Купата, ако ще да са на 18-то място?
Щото при това положение ако ние не искаме да играем квалификации, трябва да задминем Рома. Наполи изобще не ни вълнуват, местата остават две.
Roma - i cani della vecchia puttana!

#juveMerda!

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 155 times
Been thanked: 75 times

Мнение от Il Professore » 13 юли 2020, 01:06

Вече имаме предимство в преките двубои и срещу Рома, и срещу Наполи. И т'ва е нещо. :D
Изображение

Отговори