Наполи - Милан (32. кръг)

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Golden boy » 13 юли 2020, 00:48

Еее вкарайте я вътре бе пичовее...
Точката си е добре, предвит развоя на мача, въпреки че второто предложихме битка, и показахме повече игра. Личи си умората, и е нормално. Дербитата минаха добре, сега да си вземем и другите мачове, и сме ок.
Изображение

il Barone
Любител на футбола
Мнения: 3
Регистриран: 13 юли 2020, 00:57
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от il Barone » 13 юли 2020, 01:03

Dawnweaver написа:
13 юли 2020, 00:47
Олигофрени, абсолютни и тотални завършени олигофрени. Само така мога да определя отиграването в последната минути.

Два малоумни отбора изиграха един смешен мач пред двата си малоумни треньора. Жалка картинка сме отвсякъде, едно хубаво нещо имаше в целия тоя цирк и тва е завършващия удар не Ернандес. Всичко друго от А до Я днес беше пълен потрес и тия футболисти ако не е сгъстения цикъл не знам какво друго може да им е оправданието за тоя махленски футбол пълен с брак и идиотщина.
Правя си регистрация специално, за да ти кажа, че ти си най-ма******ят антифен! Нямам думи аз за теб! Не заслужаваш да си фен на такъв велик отбор. Даже не смятам за нужно да ти вадя аргументи.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Ne13sta » 13 юли 2020, 01:04

Слаб мач, но точката ни дава надежди да гоним Наполи. Не са нещо особено. Рома няма да ги стигнем обаче. 4 точки трудно се наваксват. По-скоро даже очаквам битка със Сасуоло за 7-мото място. Там ни чака много трудно гостуване и задължително трябва да бием Парма и Болоня в следващите два мача на Сан Сиро.

Иначе днес най-слаби категорично бяха Пакета, Чалханоглу и Конти. Последният направо беше развинтван от Мертенс и Инсиние. Ибрахимович също не ми хареса. Ако е изтичал 5-6 км ще е цяло чудо. Не видях никакъв хъс от него. Доннарума беше колеблив и при двата гола, но по-скоро не е виновен. Трябва да оправи задължително играта с крака обаче. Кяер и Алесио - средна хубост. Тео, Кеси и Ребич бяха най-добри на терена от нашите. Бона също се включи силно, а белгиецът не заслужава и коментар дори.

А за мача се знаеше предварително, че ще е селско блъскане и надлъгване, така и стана. Гатузо не е мръднал грам.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 934
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Il Professore » 13 юли 2020, 01:06

Вече имаме предимство в преките двубои и срещу Рома, и срещу Наполи. И т'ва е нещо. :D
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 13 юли 2020, 01:06

Три последователни мача, включващи гостуване на Лацио, домакинство на ювентус и гостуване на Наполи.
Нека честно да си кажем - някой очакваше ли да вземем 7 точки от точно тези три мача, особено непосредствено след потреса срещу Спал? Щото аз не.

Иначе пичове, аз ли нещо не съм наред, ама Наполи не се ли класират директно без квалификации за ЛЕ като носител на Купата, ако ще да са на 18-то място?
Щото при това положение ако ние не искаме да играем квалификации, трябва да задминем Рома. Наполи изобще не ни вълнуват, местата остават две.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
goshostoo
Фен на Милан
Мнения: 575
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 88 times
Been thanked: 158 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от goshostoo » 13 юли 2020, 01:16

Слаб мач изиграхме, ама след няколко поредни дербита за толкова малко време аз не съм очаквал да ги надиграем. Почти нямаме право на грешки до края, Кастийехо трябва да е готов за Болоня. Единствено срещу аталанта ще е по - трудно, но в крайна сметка сме им домакини, а и имаме много да им връщаме за загубата от първия полусезон. Форца!
Tu Sei Tutta La Mia Vita - A.C. MILAN

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 13 юли 2020, 01:43

Наполи бяха по-добрият отбор и направо си спечелихме точката.
Иначе... Да. Наполи влизат директно в групите. Интересува ни само Рома в момента.
Някои има ли информация кога ще са тези предварителни кръгове на Уефа. Да не ги сложат Август, че няма да имаме грам почивка.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от nik » 13 юли 2020, 02:41

Видимо бяхме уморени днес . Изиграхме тежки мачове срещу водачите в класирането , което ни костваше доста усилия . Тази вечер пробвахме да излъжем джуджетата от Неапол , но ... само до Х . Все пак по добре точка отколкото нищо .

Пакета беше потресаващо слаб . Айде Романъоли също направи пореден слаб мач , но тоя юнак играе без смяна от началото на сезона , докато бразилчето си почива често и днес трябваше да покаже защо бяха платени толкова пари за него . Показа , че парите са били хвърлени на вятъра .

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Pacetoo » 13 юли 2020, 06:11

Добре, че не го гледам с български коментар, тия мразят ли ни не знам, как му дойде на акъла да каже, след като Бона падна в наказателното "но дали този контакт е достатъчен за дузпа". Иначе браво на момчетата, наистина последните 3 мача да вземем 7 точки си е геройство.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Capolavoro » 13 юли 2020, 07:29

Браво. Имаме всички шансове да минем Рома. Орограмата ни е лека до края на сезона, само Аталанта, но в Милано, докато вълците са с Интер, Фиорентина, Торино, Ювентус.
Изображение

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Yosifov » 13 юли 2020, 10:20

Сравнително слаб мач за нашите момчета. Имаха 5 дни за почивка, може би не са чак толкова изморени, просто не бяха достатъчно концентрирани. Наполи ни надбягаха с 6 км. Първото полувреме и в части от второто тотално ни объркаха играта с покриването на Бенансер и Кеси и се налагаше Тео да се чуди как да я изнесе. Този ход на Гатузо според мен повлия най-много на мача. Иначе бях впечатлен как всички от Наполи се връщат в защита и се покриват. Ако имахме повече атаки през първото полувреме, второто щяха да са доста по-изморени. Имахме и доста брак в играта, поне 10 атаки пропаднаха заради сгрешен къс пас и сигурно още толкова пропаднаха заради загубена първа или втора топка при центриране. Браво на Рино. Пиоли отново с точни смени.

Спечелихме точката, Наполи загубиха две. Ако Наполи са 5-ти, шестото място дава право на директно класиране, така че ни вълнуват само ромите. С оглед непостоянната им игра и оставащите 18 точки, разликата не изглежда толкова голяма, а ние имаме и предимство в преките двубои (тук не съм много сигурен, защото първият завърши 2-1 за тях, втория 2-0 за нас. Не знам дали се гледа общия брой голове.). Относно предстоящите мачове на двата отбора няма как да се коментира, защото както рома могат да бият Интер и юфе (примерно), така могат да направят някой Х или да загубят от Спал, торино, фио или верона. За нас важи същото.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 13 юли 2020, 10:37

Пичове, ако Наполи завърши пети или шести, седмото място автоматично дава право на ЛЕ, но през предварителни кръгове. Затова идеята ни е да сме е топ 6, за да избегнем тия простотии. Ако завършим:
5 - Рома
6 - Милан
7 - Наполи

Никой няма да играе предварителни кръгове и отиват и трите отбора в групите.

При всякакъв друг вариант, седмият отбор ще играе през август квалификации.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от Petar Zanev » 13 юли 2020, 10:49

Вик, мисля, че не си прав за подреждането. Италия има само 2 директни квоти за групите на ЛЕ (едната от купата и едната от първенството) и има 1 квота за предварителните кръгове.
Ако неаполитанците са 7ми, то 6тото място означава предварителни кръгове.
6тото място ще е ок за директно участие в групите на ЛЕ само ако неаполитанците са 5ти или нагоре.

За нас е задължително да изпреварим ромите, за да може да прескочим предварителните кръгове.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 13 юли 2020, 11:20

Прав си, да. Аз съм прочел грешно.

А между другото има и още един интересен момент. :D Ако Рома спечели Лига Европа и завърши пети примерно, шестият и седмият директно се класират за групите в Лига Европа, защото ромите ще са в Шампионската лига. :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Наполи - Милан (32. кръг)

Мнение от milanist_stz » 13 юли 2020, 11:38

Няма как всички отбори да играят в групите. Последният класиран през първенството ще е в квалификациите. Дано да не сме ние, но не е болка за умиране, ако сме. Играе се вече по един мач, при това през септември, не говорим за ранно лятно започване. Даже отборът ще навлезе по-бързо в ритъм с тези 3 мача, ако не се лъжа.
Иначе, напредъкът при нас е очевиден. Направихме равен на Наполи в мач, в който играхме слабо. Грам не ме притеснява този хикс, както и онзи срещу СПАЛ. Още тогава видях, че отборът е различен спрямо преди прекъсването. Трите успеха в дербитата го показаха. Остава само да си вземем наглед по-лесните мачове и ще играем в Европа. От септември вече други цели.

Отговори