Милан - Рома (28. кръг)

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от dadino » 28 юни 2020, 20:17

Заслужена победа. Отлично второ полувреме и победа. Рома са отвратителни след 25тата минута играха много издърпани назад, очаквано загубиха. Браво на Пакета и на цялата защита, която не допусна почти никакви грешки. Реално това ни спечели мача, Рома направиха фатални грешки отзаде и това им изяде главата.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 28 юни 2020, 20:21

Второто полувреме ги смачкахме. Те Ромите едвам ходеха... И направо ги пръснахме... Белгийчето много добре се включи....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от Golden boy » 28 юни 2020, 20:21

Заиграхме мъжки, като отбор, и спечелихме битката. Браво и на Пиоли.

Селемакерс като за 3млн. се включи по-добре от 30млн. Леао, който незнайно защо не показа никаква енергия и желание. Пакета също беше ок въпреки някои грешки. Също и Ребич. Бенасер беше на ниво, Кеси ме изненада приятно. Защитата супер, Тео отново изпъква в ляво. Браво на Хакан че вкара дузпата, дано му подейства добре.
Изображение

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от Kaiser Franco » 28 юни 2020, 20:31

Идват тежки мачове, дано се вдигнем, имаме сили за ЛЕ поне.
Изображение

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от Totev » 28 юни 2020, 20:32

Браво на Хакан. Честно да си кажа не очаквах дори да отцели вратата. Приятно съм изненадан. forza

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от BANKERA » 28 юни 2020, 20:46

Като цяло приятен мач за нас, важни 3 точки и съм приятно изненадан, че най-накрая някой друг застана да бие дузпа, а не Кеси. Да се надяваме да продължим възходящата линия и следващите кръгове.
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от Rassilon » 28 юни 2020, 22:16

Първо - честита победа. Слабичко играхме, но предполагам, че това е било донякъде и заради високите температури. Чалхана второто полувреме нещо почна да прави егати отиграванията и добре, че вкара дузпата, но и това не го оправдава.
Golden boy написа:
28 юни 2020, 20:21
....
Селемакерс като за 3млн. се включи по-добре от 30млн. Леао, който незнайно защо не показа никаква енергия и желание.
....
Коментаторът по Макс Спорт спомена, че най - вероятно ще си спазим уговорката с белгийците и ще го купим.

Имам чувството, че с неприязън ни коментираше и натъртваше на слабостите ни.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от nik » 29 юни 2020, 01:45

Първото полувреме игра Рома , второто ние . Явно това е било тактика , защото ромите след 70 мин. приключиха силите .

Въпреки дадената дузпа на Тео , имаше такава и през първото полувреме пак срещу Тео но недадена . Явно за да получим дузпа , трябва да сме си спечелили и друга преди това , та белким видим и една . Виж срещу нас всяко малко съмнително положение в наказателното поле се свири в наш ущърб . Нормално , докато Боклука от Торино дирижира тия палячовци , така ще бъде .

От всички играли днес , Бонавентура се справи най зле , като присъствието му в титулярите е странно и неоправдано .

Ребич се оказва незаменим , като не само головете му говорят за това . Момчето се раздава и в защитен план и с енергията си води останалите . Лео е пълна негова противоположност . Имам чувството , че насила излиза на терена . Това негово поведение ще го доведе до изхода на Миланело .

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от pippo » 29 юни 2020, 07:03

Честита победа! Много важни точки, спечелени с едно полувреме игра. Аз бих искал да спомена добрата игра на защитата в този мач. Сещам се само за един опасен удар към Донарума, на Джеко с глава през първото полувреме. През останалото време Романьоли и Кяер спираха абсолютно всичко. Само Конти не ми хареса на моменти, но в момента май е по-добре от Калабрия. Бенасер за пореден път бе на висота и изглежда, че е изчистил играта си от ненужните нарушения и картоните, които трупа, някои от които и доста пресилени. Чалханоглу се съвзе през второто полувреме, но този пропуск през първото беше отвратителен трябва да се отчете. Резервите раздвижиха играта много и мисля, че спечелихме, благодарение на тях. Само Бонавентура разочарова, но това като че ли беше очаквано. Сега се сетих и за един човек, когото критикувам често. Франк Кеси, направи добър мач и изигра важна роля при гола на Ребич, този удар от въздуха е труден за изпълнение. Но въпреки това искам да го сменим с Бакайоко. :D Гледаме напред и отнасяме Спал в сряда!

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Милан - Рома (28. кръг)

Мнение от Cafu » 29 юни 2020, 09:09

Според мен играч на мача е Пиоли. Супер смени направи с Пакета и Сали-то. Запази силите на отбора през първото и второто нямаха удар!

Отговори