Фиорентина - Милан (25. кръг)

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2020, 11:28

Хакан и Кяер не ги дават дори в групата. Мусакио и Пакета на пейката. Бонавентура и Габия титуляри. Отново Калабрия за сметка на Конти. Да видим. Във Флоренция винаги гостуваме трудно.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11135
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 21 фев 2020, 13:21

За чий Калабрия пак титуляр? Айде Конти беше наказан за Торино, но срещу Фиорентина е друга бира. Малкия е тотал щета от началото на сезона, сам щеше да ни изяде главата срещу Верона.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от George Weah » 21 фев 2020, 13:33

vik rossonero 96 написа:
21 фев 2020, 13:21
За чий Калабрия пак титуляр? Айде Конти беше наказан за Торино, но срещу Фиорентина е друга бира. Малкия е тотал щета от началото на сезона, сам щеше да ни изяде главата срещу Верона.
Той па Конти щото е Кафу...

Съгласен съм, че е по малкото зло, щото поне напред може с нещо да помогне, за разлика от Калабрия, който най много да се изложи с някой удар дето или лети на 10 метра над вратата или в направо в тъч, ама...и двамата не стават, в защита са просто трагедия някаква...

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Sir John » 21 фев 2020, 16:20

Гола вода ни е десния бек, особено на фона на Тео на левия.Салемакерс да влиза в боя според мен.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2020, 17:23

В крайна сметка Чалхана е повикан.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
goshostoo
Фен на Милан
Мнения: 575
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 88 times
Been thanked: 158 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от goshostoo » 21 фев 2020, 18:48

Последни информации за титулярите в защита: Конти и Габия титуляри.
Tu Sei Tutta La Mia Vita - A.C. MILAN

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от shevchenko_89 » 21 фев 2020, 19:24

goshostoo написа:
21 фев 2020, 18:48
Последни информации за титулярите в защита: Конти и Габия титуляри.
За мен това бе редно, Габиа направи добър мач, сега е времето да се налага, а в дясно между Конти и калабрия ( еднакво зле в защита), Конти поне има повече възможности при атака. Важното е да излезем пределно концентрирани и мобилизирани за 3т. Спечелим ли мача, нагаласата на всички ще е друга, както и серията ни

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 22 фев 2020, 02:38

Не виждам причина Бонавентура да излиза вместо Пакета, но то при нас от години е сложно със съставите и мечтателите, които ги определят.

МодератораЕПутка

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от МодератораЕПутка » 22 фев 2020, 09:53

Dawnweaver написа:
20 фев 2020, 23:52
Seedorf! написа:
18 фев 2020, 18:07
Всеки един от следващите 5 мача за първенството е в графата задължителни, гостуваме на Фиорентина, СПАЛ и Лече и домакинства на Рома и Дженоа...

В този период ако спечелим 15 точки, можем много сериозно да притиснем Аталанта, защото в следващите 5 кръга те имат гостувания на Удинезе и Лече и домакинства на Сасуоло, Лацио и Наполи, но между тези мачове имат и много тежки сблъсъци с Валенсия за ШЛ и според мен трудно ще вземат повече от 8-9 точки...
Да очакваме този Милан , дето се мъчи срещу клетниците от Торино и му нашиват 4 гола след като води с 2 на почивката, да задмине тази Аталанта, която опука на 1/4 финал в ШЛ противника си с 4:1 , е меко казано фантастика според мен. Да си гледаме реалната цел и ЛЕ и в гореспоменатите мачове ако вземем и 10 точки ще е добре предвид сезона до момента.
Тази Аталанта е на двата полюса и точно както е способна да разнебити приличен отбор като Валенсия в ШЛ, така са способни на се насерат у дома срещу СПАЛ в следващия кръг, отделно още почти сигурни 3 мача в ШЛ ще ги изтощят не малко, а знаем, че Аталанта не е отбора с най-дългата и качествена скамейка... За мен в тези 5 следващи кръга те ще изгубят между 5 и 8 точки и вече от нас си зависи дали още срещу Виола ще се насерем или ще успеем да направим някаква по-дълга победна серия и както казах и в предния пост, не да ги догоним, а най-малкото да ги притиснем и да се доближим до тях, а вече нататък, каквото сабя покаже....


Трудно е това нещо, но не е и невъзможно....Това все пак са Аталанта и макар силните предни сезони, тази битка на 2 фронта може да им изиграе лоша шега, а ние трябва да дебнем всеки един шанс, който ни се открива...

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от milanist_stz » 22 фев 2020, 10:50

Ние нека си играем прилично и константно, да стабилизираме безумната си защита, която допуска голове почти от всеки съперник и започнем да вкарваме повече голове, отколкото 15-ия в Калчото, да спечелим поне един мач срещу сериозен съперник, пък тогава да мислим за някакво класиране. За момента нямаме никакви аргументи да очакваме място в Шампионската лига. Ще се радвам, колкото всички, ако успеем да се класираме, но сме по-близо до място в долната половина на таблицата, отколкото до Аталанта. Игрово даже не ми се говори.
Дано тази вечер се поздравим с хубава победа във Флоренция.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 22 фев 2020, 11:33

milanist_stz написа:
22 фев 2020, 10:50
Ние нека си играем прилично и константно, да стабилизираме безумната си защита, която допуска голове почти от всеки съперник и започнем да вкарваме повече голове, отколкото 15-ия в Калчото, да спечелим поне един мач срещу сериозен съперник, пък тогава да мислим за някакво класиране. За момента нямаме никакви аргументи да очакваме място в Шампионската лига. Ще се радвам, колкото всички, ако успеем да се класираме, но сме по-близо до място в долната половина на таблицата, отколкото до Аталанта. Игрово даже не ми се говори.
Дано тази вечер се поздравим с хубава победа във Флоренция.
Бе да ти кажа честно, аз и на супер грозна победа ще съм предоволен. :D
PIOLI VATTENE!!!

Muharski
Фен на Калчото
Мнения: 246
Регистриран: 17 мар 2019, 23:56
Has thanked: 233 times
Been thanked: 31 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Muharski » 22 фев 2020, 11:54

Очаквам труден мач довечера срещу Виола. Те не са в кой знае каква форма, откакто Якини ги поведе, преди победата миналия кръг над Сампдория. Ако Пиоли пусне в игра Габия вместо Мусакио титуляр според мен не е чак такъв риск, Габия до колкото съм го гледал винаги е играл стабилно, срещу Торино изигра супер полувреме, с Алесио изглеждаха много добре отзад. След мача с Торино според мен Калабрия отново трябва да седне на пейката за сметка на Конти. Поне има някаква перспектива при включванията при Андреа, мисля, че лятото ръководството трябва да се замисли за подсилване именно на тази позиция. Вече Пиоли трябва да прецени какво е състоянието на Чалханоглу и дали си струва да го пусне в игра от първата минута, все пак това е любимия му съперник 😂😂😂. Аз силно се надявам да успеем някакси да го измъкнем тоя мач, на нас ни трябват точки, дори и по най-грозния начин да бием.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Capolavoro » 22 фев 2020, 12:31

Колко да го подсилваме този десен бек? Нали взехме Салемакерс за тази позиция. Ние от подсилване на защитата все не можем да подсилим състава със смислен разиграващ халф.
Изображение

Muharski
Фен на Калчото
Мнения: 246
Регистриран: 17 мар 2019, 23:56
Has thanked: 233 times
Been thanked: 31 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от Muharski » 22 фев 2020, 12:49

Capolavoro написа:
22 фев 2020, 12:31
Колко да го подсилваме този десен бек? Нали взехме Салемакерс за тази позиция. Ние от подсилване на защитата все не можем да подсилим състава със смислен разиграващ халф.
Та той Салемакерс е халф/крило? Нали го взеха за резерва на Саму, той какво общо има със защитата?

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11135
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Фиорентина - Милан (25. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 22 фев 2020, 15:51

Донарума, Конти, Габия, Романьоли, Тео, Кеси, Бенасер, Ребич, Хакан, Кастиехо, Ибра

Това ще е по последни информации.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори