Интер - Милан (23. кръг)

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от Kaiser Franco » 10 фев 2020, 10:23

На някой друг да му направи впечатление, че при 4-я гол Лукаку направи нарушение в атака?
Не казвам, че съдията е виновен, но в случая имаше видно избутване с ръка от страна на белгиеца.
Изображение

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от pippo » 10 фев 2020, 10:29

Kaiser Franco написа:
10 фев 2020, 10:23
На някой друг да му направи впечатление, че при 4-я гол Лукаку направи нарушение в атака?
Не казвам, че съдията е виновен, но в случая имаше видно избутване с ръка от страна на белгиеца.
На мен ми направи, но ако това е нарушение, то при първия ни гол също има такова на Ибрахимович. :)

XxXDead_worlDXxX
Фен на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 10 юни 2018, 03:01
Has thanked: 2 times
Been thanked: 99 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от XxXDead_worlDXxX » 10 фев 2020, 10:37

Casciavit написа:
10 фев 2020, 09:48
XxXDead_worlDXxX написа:
10 фев 2020, 00:32
Не съм сигурен дали този резултат бе най-справедлив, но така или иначе, не мога да отрека, че след първото полувреме лично аз бях шокиран. Със сигурност мога да кажа - най-слабото ни през този сезон.
Бате, не ми е работа да ви коментирам отбора, но вие всеки мач от месец насам имате по едно най-слабо първо полувреме. :D Ние напълно ви скрихме топката снощи, докато Конте гледаше тъпо край тъч-линията, а преди това се мъчехте с Удинезе, Каляри и Лече. Срещу фриуланите също бяхте адски посредствени през първата част, но второто започнахте да създавате доста чисти положения и две от тях за ваше щастие се превърнаха в голове. Но срещу Лече даже и положения нямахте и напълно закономерно направихте хикс. Вижда се, че срещу по-агресивна преса не знаете какво да правите и губите владението бързо. Въпреки силната селекция и по-добрия треньор, играта ви не впечатлява с нищо повече от нашата. Като цяло, ако по някакво чудо се преборите за титлата, бихте били най-безличния шампион в модерната история на Серия А.
Е, защо да не ти е работа, нали за това е форум и за това сме се събрали тук, за да си каже всеки мнението и да стане дискусия :)
По принцип не противореча, че имаме слаби периоди, но в повечето от случаите /и в частност и тези, които си изброил/ се касаеше преди всичко за вторите, а аз визирах ПЪРВИТЕ полувремена. Може и да е имало безлични такива, но в първите 45 минути поне аз чак толкова трагично представяне не бях виждал, и не визирам само двата гола. Проблемните ни периоди в последно време, а и в други случаи по-рано в сезона, бяха най-вече в заключителните фази на мачовете.
Ако има неточност, която може да отбележим в коментара ми по-горе, тя е, че все пак последния мач, в който не победихме, не беше при Пиоли. Имаше и един хикс срещу Спалети /като става въпрос САМО за серия А, защото при него веднъж ни бяхте отстранили и за купата/.
А с коментара ти за "развитието" на отбора ни - частично си прав, че на моменти се вижда безидейност, но прогресът си е видим, макар и да има още доста работа. Не мога да се съглася с това, че сме безлични /с което не отричам, че на моменти има такива периоди, както казах/, но е и факт, че все още не сме най-голямото възможно страшилище. До голяма степен обратът снощи се дължеше на това, че в състава ви просто липсваха класни изпълнители за такъв тип двубой. Ако играехме срещу тима ви от преди 15-тина години или срещу някой от другите силни състави на Милан от далечното минало - щяхме да обърнем така след такова начало, ама друг път, както се казва в един култов български филм.

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от Altafini » 10 фев 2020, 10:39

Ние сме единствения отбор в топ 10 в Калчото с отрицателна голова разлика, а именно - 6 гола. Това е красноречиво.

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от Il Professore » 10 фев 2020, 10:59

Засада при втория гол няма, но съм почти на 100% сигурен, че преди разбъркването преди корнера за гола на Де Врай имаше очевадна засада на Барела/Брозович. Както и да е, честито на Интер.

Нашите показаха, че могат да играят футбол, дори и за едно полувреме.
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от cap7ainjack » 10 фев 2020, 11:02

Какви засади обсъждате не знам. Второто полувреме целия Милан спря да играе. Страшни мекушавци.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от Casciavit » 10 фев 2020, 11:03

XxXDead_worlDXxX написа:
10 фев 2020, 10:37

Е, защо да не ти е работа, нали за това е форум и за това сме се събрали тук, за да си каже всеки мнението и да стане дискусия :)
По принцип не противореча, че имаме слаби периоди, но в повечето от случаите /и в частност и тези, които си изброил/ се касаеше преди всичко за вторите, а аз визирах ПЪРВИТЕ полувремена. Може и да е имало безлични такива, но в първите 45 минути поне аз чак толкова трагично представяне не бях виждал, и не визирам само двата гола. Проблемните ни периоди в последно време, а и в други случаи по-рано в сезона, бяха най-вече в заключителните фази на мачовете.
...
Прогресът е видим, но това се дължи в по-голяма степен от работата свършена от ръководството ви. Според мен имахте най-доброто Меркато от дълги години насам, привлякохте правилният профил футболисти, а трансферите на Алексис и Ериксен за тези пари са черешката на тортата.

Като спомена развитие се замислих. Спомням си много добре първият сезон на Конте в Ювентус - колебливите полувремена и хиксовете преобладаваха. Мисля, че имаха едно 15 хикса по това време от сезона. Нещо подобно започва се наблюдава и при вас. От друга страна, тогава успя да завърши сезона без загуба. Ще видим в следващите месеци как ще се развият нещата при вас. Личното ми мнение е, че разполагате с достатъчно силни футболисти и достатъчно дълга скамейка, за да се борите за трофей на два фронта. Дали треньорът и футболистите ще успеят да материализират потенциала на тима още през този сезон, предстои да разберем.
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от cap7ainjack » 10 фев 2020, 11:49

Имаме отбор от идиоти. За това резултатът е такъв какъвто е.

Lll
Фен на Калчото
Мнения: 122
Регистриран: 03 ное 2019, 20:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от Lll » 10 фев 2020, 12:27

Не си правя илюзия, че сме силни, но........БОЛИ!

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от pippo » 10 фев 2020, 12:29

Il Professore написа:
10 фев 2020, 10:59
Засада при втория гол няма, но съм почти на 100% сигурен, че преди разбъркването преди корнера за гола на Де Врай имаше очевадна засада на Барела/Брозович. Както и да е, честито на Интер.

Нашите показаха, че могат да играят футбол, дори и за едно полувреме.
И там нямаше засада, дадоха повторение.

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от brakeit89 » 10 фев 2020, 15:03

Kaiser Franco написа:
10 фев 2020, 10:23
На някой друг да му направи впечатление, че при 4-я гол Лукаку направи нарушение в атака?
Не казвам, че съдията е виновен, но в случая имаше видно избутване с ръка от страна на белгиеца.
Закривай щом смяташ, че това е нарушение. Ама гледаш само техните положения. Тогава и при нашия гол на Ибра имаше нарушение.
Дори и да е имало побутване, то трябва да е достатъчно за да изкара нашия защитник от строя, а такова нямаше, да не говорим, че ако е имало, нашият защитник с нищо не показа това. Ако някой те побутне дори леко, отиграваш ситуацията артистично падаш и искаш нарушение.
Ти нещо подобно видя ли от Кяер?
Като се търсят грешките където не трябва и нон-стоп ще има оправдания, няма да се оправим.
Съдията по никакъв начин не повлия на мача и се справи повече от добре. Нито 1 отбор не може да има претенции за каквото и да е към него.
Нашите примадони трябва да разберат, че мача се играе 90 минути, не 45. Очевидно е и че Интер не играха добре първото и второто излязоха с ясната идея, че могат да обърнат мача и го направиха. Очевидно е, че има голяма разлика между двата отбора към момента.

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от Rassilon » 10 фев 2020, 15:52

"Трудно е да обясня какво точно се случи", заяви Златан малко след двубоя.

"На почивката си казахме, че първите 15 минути от втората част ще са трудни и точно в тези 15 минути допуснахме 2 гола", призна Златан.

"Спряхме да играем, спряхме да си вярваме, да пресираме, не си подавахме достатъчно. След изравнителното попадение всичко просто се срути."

Милан тъкмо възвърна добрата си форма, след като бе записал едно-единствено поражение в последните си 11 двубоя, а сега "росонерите" са разколебани от загубата в дербито. Въпреки това, Златан не смята, че противникът е впечатлил с кой знае каква игра и призна, че е очаквал повече от "нерадзурите".

"Става въпрос за опит, трябва да знаеш как да контролираш мач, в който водиш с 2:0. Странно е, защото през първата част на практика бяхме перфектни. Очаквах повече от Интер през първата част, не изглеждаха като отбор, който заслужава второто място, но през втората част бяха по-добри", заяви Ибрахимович.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Интер - Милан (23. кръг)

Мнение от iLDiavolo » 10 фев 2020, 21:01

Не мисля, че трябва да се правят трагедии. С този материал - толкова. Само със Златан не става. Реално погледнато всеки от техните играчи, взели участие в мача, ще е твърд титуляр при нас. Единствено вратаря, Весино и Кандрева не влизат в това число. Да не забравяме какви отсъстващи имаха братовчедите. За капак колко от нашите биха били титуляри при тях - аз за един не се сещам, дори и Златан.
#weareacmilan

Отговори