Милан - Удинезе (20. кръг)

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Ne13sta » 19 яну 2020, 15:39

George Weah написа:
19 яну 2020, 15:26
Ne13sta написа:
19 яну 2020, 15:24
Е тоя Ребич ми скри шайбата!

Почва да го хлебя повече, явно има ефект хаха
Ако от това имаше ефект, то щяхме да сме първи - ти няма човек дето да не хлебиш :D
Само Златан и Романьоли. И виж, че капитана нищо не играе. :D
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Petar Zanev » 19 яну 2020, 15:39

George Weah написа:
19 яну 2020, 15:37
Petar Zanev написа:
19 яну 2020, 15:35
Нианг, Емполи и Кесие наистина са потресаващо слаби...
Моят човек Джак също направи изключително слаб мач.
Джиджо определено си обра версиите с някои ключови спасявания.
Тео, Пендехо, Ибра и Ребич - много добре.
Твоя човек, подобно на човека от аватара ти викам доброволно да си стяга багажа и да заминава, където го пожелаят! Вече с абсолютно нищо не е полезен на Милан и с всеки изминат ден заприличва все повече и повече на Монтоливо!
За съжаление си прав... Дано скоро намери себе си, ако не по живо , по здраво...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 19 яну 2020, 15:40

Ееее и на нас да ни върже един път в края този сезон. Лацио вече 10 мача взеха в последните минути.
Донарума определено се реваншира за грешката, но грешката си е грешка ! Някой да вземе да работи с него, че въобще не го бива в тия излизания.
Златан нещо ми се кри в картинката цял мач, не знам дали ако беше заменен с Пьонтек щяхме да вкараме тия голове или поляка и Ребич щяха да си пречат....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от yavor_acmilan » 19 яну 2020, 15:41

n0nam3 написа:
19 яну 2020, 15:38
Басимус, последните 3 мача имаме отбелязани 8 гола :D
Да не повярва човек...
Ами влиянието на Ибра е огромно и все пак играчите извън форма Сусо, Хакан и Пьонтек седнаха на пейката и това също се отразява. Дано не е само временно избухване, като миналогодишното, когато Суси беше за последен път в наистина добра форма.
#PIoliOut

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11137
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от vik rossonero 96 » 19 яну 2020, 15:44

Мда, откак главният ни двигател за всичко интересно в атака с един ляв крак седна на пейката имаме 8 гола. Това само недвусмислено показва колко е дърпала назад играта на отбора тая пишман звезда.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Yosifov » 19 яну 2020, 15:45

Определено Кеси е най-голям длъжник. Много грешни подавания и почти никакви отнемания в центъра. На няколко пъти изчисти центрирания от нашето наказателно, но до там. Бенансер, дори и сам срещу трима успя да се справи сравнително добре. Имаше 4-5 отнемания на топката, успяваше да помага и на защитата и на атаката. Ако успеем да продадем Кеси и вземем по-добър халф, определено отбора ще играе различен футбол. Първото полувреме нашите се стъписаха след гола, второто успяха да се мобилизират и играта ни се подобри. Дано да си вземем следващите 2 мача - срещу Бреша и Верона, по-лесно.
Изображение

Батко19
Любител на футбола
Мнения: 66
Регистриран: 04 ное 2019, 16:21
Has thanked: 64 times
Been thanked: 10 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Батко19 » 19 яну 2020, 15:46

Честита Победа!!!Forza Milan!!!

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от yavor_acmilan » 19 яну 2020, 15:46

vik rossonero 96 написа:
19 яну 2020, 15:44
Мда, откак главният ни двигател за всичко интересно в атака с един ляв крак седна на пейката имаме 8 гола. Това само недвусмислено показва колко е дърпала назад играта на отбора тая пишман звезда.
Да му мисли Валенсия какъв играч взимат. :lol:
#PIoliOut

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Casciavit » 19 яну 2020, 15:47

Ne13sta написа:
19 яну 2020, 15:38
Днес обаче е играч на мача, няма спор.
Също така с Ибра и Крунич говорят на един език, за разлика от Хакан, Пьонтек, Сусо и Леао. Едва ли е от основно значение, но със сигурност и не пречи.
Изображение

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от pippo » 19 яну 2020, 15:47

Не гледах мача за купата и първото полувреме днес, гледах само второто. Видях този извънземен Донарума и този много слаб Кяер. Мусакио изглежда като Неста пред него, ебати. Виждам някакъв заряд и хъс, които липсваха до преди 2 седмици, но за малко да изпуснем победата от наши тъпи грешки, трябва много работа. Тео Ернандез блести все по-силно, уникален гол и много енергия до самия край. Ребич започна да показва, че не е никак слаб играч, винаги съм го твърдял. Ибрахимович трябваше да вкара това положение преди да ни изравнят, заслужаваше го. Друг, който прави добро впечатление е Бенасер за пореден път, единственото, което не ми харесва в него са многото картони, които получава, някои от тях много пресилени. Романьоли трябва да се стегне на терена и да поеме ролята на капитан, Донарума го прави вместо него. Много слабо играхме и спечелихме благодарение на индивидуални изяви, но все пак има някакъв напредък. В крайна сметка хубав мач, най-вече заради многото емоции, феновете на Милан го заслужаме. Честита победа!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от George Weah » 19 яну 2020, 15:51

pippo написа:
19 яну 2020, 15:47
Не гледах мача за купата и първото полувреме днес, гледах само второто. Видях този извънземен Донарума и този много слаб Кяер. Мусакио изглежда като Неста пред него, ебати. Виждам някакъв заряд и хъс, които липсваха до преди 2 седмици, но за малко да изпуснем победата от наши тъпи грешки, трябва много работа. Тео Ернандез блести все по-силно, уникален гол и много енергия до самия край. Ребич започна да показва, че не е никак слаб играч, винаги съм го твърдял. Ибрахимович трябваше да вкара това положение преди да ни изравнят, заслужаваше го. Друг, който прави добро впечатление е Бенасер за пореден път, единственото, което не ми харесва в него са многото картони, които получава, някои от тях много пресилени. Романьоли трябва да се стегне на терена и да поеме ролята на капитан, Донарума го прави вместо него. Много слабо играхме и спечелихме благодарение на индивидуални изяви, но все пак има някакъв напредък. В крайна сметка хубав мач, най-вече заради многото емоции, феновете на Милан го заслужаме. Честита победа!
Кяер ни спаси от сигурен гол при една ситуация с позиционирането си, при високите топки също е много добре. Впечатление прави обаче, че е малко тромав и като че ли има излишни килограми - онова сополче Мусаката без проблем го надбяга в началото на полувремето. И все пак за мен Кяер е доста по добър вариант от Мусакио, който 1v1 е трагедия, при единоборствата също не е кой знае какво.

А за извънземния Донарума...пусни си 1-вия гол на Удинезе и виж извънземно излизане :D, второто успя все пак да се реваншира!

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Nikola_Scorpions » 19 яну 2020, 15:55

Много обичам такива победи от едно време още (когато ни подиграваха, че мачовете се играят до гол за Милан). Не знам защо, но ми се е запечатало, че младият Бориело имаше един период, в който влизаше при Х и вкарваше. Много се радвам! Дано Фортуна да е с нас и да вземем следващите два-три мача и да поемем въздух.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от pippo » 19 яну 2020, 15:59

George Weah написа:
19 яну 2020, 15:51
pippo написа:
19 яну 2020, 15:47
Не гледах мача за купата и първото полувреме днес, гледах само второто. Видях този извънземен Донарума и този много слаб Кяер. Мусакио изглежда като Неста пред него, ебати. Виждам някакъв заряд и хъс, които липсваха до преди 2 седмици, но за малко да изпуснем победата от наши тъпи грешки, трябва много работа. Тео Ернандез блести все по-силно, уникален гол и много енергия до самия край. Ребич започна да показва, че не е никак слаб играч, винаги съм го твърдял. Ибрахимович трябваше да вкара това положение преди да ни изравнят, заслужаваше го. Друг, който прави добро впечатление е Бенасер за пореден път, единственото, което не ми харесва в него са многото картони, които получава, някои от тях много пресилени. Романьоли трябва да се стегне на терена и да поеме ролята на капитан, Донарума го прави вместо него. Много слабо играхме и спечелихме благодарение на индивидуални изяви, но все пак има някакъв напредък. В крайна сметка хубав мач, най-вече заради многото емоции, феновете на Милан го заслужаме. Честита победа!
Кяер ни спаси от сигурен гол при една ситуация с позиционирането си, при високите топки също е много добре. Впечатление прави обаче, че е малко тромав и като че ли има излишни килограми - онова сополче Мусаката без проблем го надбяга в началото на полувремето. И все пак за мен Кяер е доста по добър вариант от Мусакио, който 1v1 е трагедия, при единоборствата също не е кой знае какво.

А за извънземния Донарума...пусни си 1-вия гол на Удинезе и виж извънземно излизане :D, второто успя все пак да се реваншира!
В тази ситуация той изобщо не разбра какво се случва и по късмет не вкара топката в нашата врата, беше близо. 😁 Няколко пъти го направиха безпомощен 1в1 при излизанията му да пресира. Иначе като цяло може и да е по-стабилен от Мусаката, да... Солидно съм се напил, така че всичко е точно 😁

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от Ne13sta » 19 яну 2020, 16:25

Casciavit написа:
19 яну 2020, 15:47
Ne13sta написа:
19 яну 2020, 15:38
Днес обаче е играч на мача, няма спор.
Също така с Ибра и Крунич говорят на един език, за разлика от Хакан, Пьонтек, Сусо и Леао. Едва ли е от основно значение, но със сигурност и не пречи.
И Крунич и Ребич ми идват точно типа играчи Ночерино и Боатенг. Тичат, умеят да вкарват по някой гол, но не трябва да са в светлината на прожекторите. Ако няма истински лидер покрай тях са безполезни. За мен лично, това е ефектът Златан. Разбира се, отсъствието на Съсела си казва думата. Този е изпаднал в невиждана дупка и едва ли ще излезне оттам. Кастийехо с всичките си недъзи изглежда далеч по-удачен избор.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

ForZa_MiLaN94
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 08 май 2019, 00:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Милан - Удинезе (20. кръг)

Мнение от ForZa_MiLaN94 » 19 яну 2020, 17:03

Честита победа и форца Милан!!! Доста интересно е било и искам да го видя на запис. Някой може ли да каже от къде да дръпна мача или къде ги качват на запис... Благодаря.

Отговори