Ювентус - Милан (12. кръг)

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от Capolavoro » 07 ное 2019, 07:25

И за Де Лихт се пишеше така преди ден.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от Ne13sta » 07 ное 2019, 09:28

Последен шанс да спасим сезона, постигайки първа победа в Серия А на стадион кутийка. Ударим ли ги тези престъпници, убеден съм, че играчите ще си повярват и може да запишем поредица от проблеми.

За съжаление, шансовете това да се случи, са нищожни. Освен нашите неумения и мъки по терена, знаем, че ще има и друг силен фактор в този двубой.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от Ivanchenko » 07 ное 2019, 10:31

Португалския циганин 100% ще играе. Този за такива мачове живее, не че сме голям дразнител в момента, но името Милан все още буди амбиции за победа у торинските боклуци. Победа за Милан в този мач е една прекрасна утопия, в която обаче хора със здрав разум надали вярват. @Paolo3defend много точно е описал защо.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от Ne13sta » 07 ное 2019, 10:47

Само не знам защо съм написал проблеми, вместо победи. То като стане въпрос за Милан вече, все правя асоциации с проблеми. 😁

Знае ли се кой ще свири мача иначе ?
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от BANKERA » 07 ное 2019, 10:51

Точно в моментното ни състояние реферите са ни последния проблем. Ние не играем нищо и повечето голове са ни от дузпи, а после се чудим защо губим поредния мач. Точно срещу затворниците в сегашната ни форма точката е максимума, колкото и да е ми е неприятно да го напиша, но това е реалността. Ще е добре да им объркаме плановете, но не виждам как ще стане - играчите ни са тотално объркани и демотивирани, за да очакаме нещо от този мач...
Изображение

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от EGPanovski » 07 ное 2019, 11:21

Точно срещу Ювентус на техен терен да тръгнем да си спасяваме сезона....граничи с научната фантастика. Нищо не играем, не създаваме положения, не виждам как можем нещо да измъкнем. Игуаин, Роналдо, Дибала, Бернардески...Калабрия, Дуарте, Тео...схващате ли накъде ми води мисълта? единствено се надявам да не се стигне до някой резил като резултат. Иначе колкото по-бързо свърши тоя мач и мине, толкова по-добре.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 07 ное 2019, 13:41

Paolo3defend написа:
07 ное 2019, 10:47
Само не знам защо съм написал проблеми, вместо победи. То като стане въпрос за Милан вече, все правя асоциации с проблеми. 😁

Знае ли се кой ще свири мача иначе ?
Фабио Мареска - главен, с помощници някакви си Прети и Карбоне, които сефте чувам. Четвърти съдия - Мариани, а на VAR-а - Мацолени и Рангети. Последният също нищо не ми говори. :D

Иначе е много яко как точно бившите футболисти на изпадналия Емполи - Бенасер и Крунич, се репчат в хор пред медиите как трябвало да излезем с кураж и да преобърнем сезона. И как сме имали всички шансове един вид да хванем дивото, след като изтървахме питомното. :D
Този мач според мен е най-твърдата единица от целия кръг и евентуално равенство би било супер успех за нас. Победа като гости над Ювентус точно в този момент, в който сме абсолютна баница, попада директно в областта на тъпите вицове, колкото и грозно да звучи.
Съжалявам, но моите очаквания за мача са евентуално да устискаме до един момент и после ритуално да ни го нахакат с някой пореден тъп гол, след което просто да ни довършат, а ние после отново да се успокояваме, че въпреки загубата, играта ни бележи напредък.
За мен единственият теоретичен начин да вземем нещо от този мач, е да забравим всякакви мисли за надиграване, Пиоли максимално да събере линиите и да играем гаден, мръсен, дефанзивен, позиционен футбол, с идеята просто да рушим играта им. Отборът трябва да е позициониран някъде около и зад централния кръг, така че възможно най-малко да ги допускаме в близост до наказателното ни поле, защото те имат доволно количество нападатели с силен шут от дистанция, а ние - доволен брой футболисти, които няма да се ориентират да застанат правилно и да блокират подобен удар.
Ако някакси успеем да удържим равенство до към средата на второто полувреме и те тотално тръгнат напред, евентуално бихме имали теоретичен шанс да ги изненадаме с някоя контра, стига да се намери кой да изнесе и да подаде точно към някого, който да е позициониран и да вкара. Другият вариант е някакво статично положение, но със сигурност шансовете ни няма да са много и трябва да сме пределно концентрирани и максимално да се раздадем.
Всичко това обаче са само теории, които не кореспондират особено с действителността, няма какво да се лъжем.
PIOLI VATTENE!!!

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от geo0rgi » 07 ное 2019, 15:32

На мен идеята да играем с 3ма в защита ми харесва. Досега така или иначе играехме нещо подобно като Тео го играе по-скоро халф-бек, докато Калабрия стоеше по-назад. Поне сега с трима защитници няма да има чак такива пространства зс противниците ни на контра.

Иначе този мач шансът ни да го вземем граничи с нулата. Те само с опит и рутина ще ни накажат грешките(при нас такива неизбежно има), докато в нападение отново може да направим някоя и друга интересна атака, която да завършин по възможно най-глупавия начин.

Аз залагам на нещо от рода на 2-0/3-1 за гобите като очаквам Роналдо да не играе в този двубой. Но на тях и едно дуо от Игуаин и Дибала им е предостатъчно да ни вкарат 2-3 гола.

rossonero_92
Любител на футбола
Мнения: 24
Регистриран: 29 дек 2018, 23:18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от rossonero_92 » 08 ное 2019, 11:37

Осъзнавате ли, че нямаме победа като гост за първенство над тези мърши от 2011 ?! В мизерния им форум някакви утрепки точно това изтъкват.Няма никакво време за чакане на моментни форми и състояния! В противен случай ще направим и ние някаква 30-годишна прокоба както тази с Лацио, което ще е жалко наистина...

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от Ivanchenko » 08 ное 2019, 12:28

rossonero_92 написа:
08 ное 2019, 11:37
Осъзнавате ли, че нямаме победа като гост за първенство над тези мърши от 2011 ?! В мизерния им форум някакви утрепки точно това изтъкват.Няма никакво време за чакане на моментни форми и състояния! В противен случай ще направим и ние някаква 30-годишна прокоба както тази с Лацио, което ще е жалко наистина...
Да ти се чуди човек какво търсиш във форум на фенове на юфето. По-нагли и безочливи фенове от тях няма. Да са живи и здрави, да си броят победите и да си дърпат малките п*шки. Съгласен съм с теб, че всеки мач ни е важен, проблема е че тези мачове не зависят никога само от показаното на терена. Но винаги има надежда, един гол тип Локатели примерно 😁

rossonero_92
Любител на футбола
Мнения: 24
Регистриран: 29 дек 2018, 23:18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от rossonero_92 » 08 ное 2019, 14:10

Ivanchenko написа:
08 ное 2019, 12:28
rossonero_92 написа:
08 ное 2019, 11:37
Осъзнавате ли, че нямаме победа като гост за първенство над тези мърши от 2011 ?! В мизерния им форум някакви утрепки точно това изтъкват.Няма никакво време за чакане на моментни форми и състояния! В противен случай ще направим и ние някаква 30-годишна прокоба както тази с Лацио, което ще е жалко наистина...
Да ти се чуди човек какво търсиш във форум на фенове на юфето. По-нагли и безочливи фенове от тях няма. Да са живи и здрави, да си броят победите и да си дърпат малките п*шки. Съгласен съм с теб, че всеки мач ни е важен, проблема е че тези мачове не зависят никога само от показаното на терена. Но винаги има надежда, един гол тип Локатели примерно 😁
Ами нищо не търся, просто ми беше интересно да видя какво им е мнението за мача и си направих сметка що за паплач са това.Признавам, че по-нагли типове от тези няма! Но пък от друга страна, от начина им на изразяване срещу Милан си личи, че още си го имат комплекса независимо в какво състояние сме.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от hotboyz » 08 ное 2019, 16:08

Е тия ги утрепахме вече.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от Capolavoro » 08 ное 2019, 20:15

Срещу Юве с петима защитници в схема 3-4-2-1..
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от AC_M » 08 ное 2019, 20:31

Този мач ще го загубим, по един или по друг начин. Кой с кого ще се надиграва, бе пичове? Халфове ли имаме, нападатели ли, защитници ли?
Тези 3 точки са им много ценни и ще си ги вземат. Очаквам да ни вкарат повече от 3 гола.
Ами много важно!!!
Мен ме боли повече за точките загубени в предишните мачове
Гледайте мача, не се косете, ние да вземем от останалите 26 мача поне 22 ще ни е достатъчно
#piolioutnow

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Ювентус - Милан (12. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 08 ное 2019, 20:32

Срещу Ювентус трябва да излезем с повече халфове, а не защитници. Излезем ли с петима защитници, има реална опасност да се дръпнем прекалено назад и да ни насерат юнашки.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори