Милан - Лече (8. кръг)

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от pippo » 21 окт 2019, 00:06

Изгубихме точките заради наши грешки. Първо многото пропуски, второ неадекватната игра на Билия и Конти след почивката. Андреа Конти направи още една дузпа малко преди да ни вкарат за 1:1, пак игра с ръка в наказателното поле, но съдиите подминаха ситуацията. Започнахме мача ударно, първата част беше безупречна за нас, но нашите за пореден път показаха, че нямат никаква психика. Тук идват и пропуските на Леао, особено в ситуацията през второто полувреме, просто беше длъжен да вкара. Пропусна момента да стреля в далечния ъгъл, беше си нарисуван гол и там мачът свършваше. И въпреки всичко, има поводи за оптимизъм. Поне показахме, че можем да играем с идея и динамика и то доста успешно, трябва да се работи върху това. Искам да видя Ребич в действие, смятам че може да бъде много по-полезен от Сусо на фланга, време е да му се покаже, че не е незаменим. Жалко, че не спечелихме, но все още има страшно много мачове, така че имаме шансове за ШЛ.

Muharski
Фен на Калчото
Мнения: 246
Регистриран: 17 мар 2019, 23:56
Has thanked: 233 times
Been thanked: 31 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от Muharski » 21 окт 2019, 00:06

Със старите... звезди, нов бардак не става.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 21 окт 2019, 00:07

Изобщо не заслужавахме да изгубим точки, защото тия селяни вкараха два гола без да имат положение, буквално от нищото - един тъпанарски подарък от Конти и една тупалка в добавеното време, дето на тоя селяндур ако му дадат 10 такива топки да стреля от там, една няма да може да вкара така.
Играхме много добре, създадохме и изпуснахме чудесни положения, а накрая се издънихме като пълни глупаци.
Никакъв късмет нямахме, но се извинявам, ама за мен Пиоли тотално оплеска смените.
Реално той извади накуп Пакета' и Леао, които заедно с Хакан движеха цялата игра в атака!
Не може на мястото на бразилеца да пуснеш Крунич!
Не може накрая да извадиш и Кеси, с което пък съвсем дисбалансираш цялата халфова линия!
Не може цял мач да държиш абсолютен призрак на терена като Сусо, а да извадиш точно футболистите, които ти движеха играта. Не може!
Ребич беше кръгла нула и за това вината не е на Пиоли, но чисто тактически смените му бяха пълен леш и след тях играта ни умря, а Лече почнаха да натискат. Да пълни некадърници са и бяхме длъжни да бием, но просто смените промениха изцяло нашата игра. Да, на селяните накрая им върза зверски, но ние спряхме да водим мача по начина, по който го водехме. Издънихме са като пълни аматьори, селяндурите срещу нас имаха нечовешки късмет, но за промяната в ситуацията на терена вина има нашият треньор и никой друг. Редно е да го кажем.
PIOLI VATTENE!!!

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от shevchenko_89 » 21 окт 2019, 00:11

cuorerossonero написа:
21 окт 2019, 00:07
Изобщо не заслужавахме да изгубим точки, защото тия селяни вкараха два гола без да имат положение, буквално от нищото - един тъпанарски подарък Конти и една тупалка в добавеното време, дето на тоя селяндур ако му дадат 10 такива топки да стреля от там, една няма да може да вкара така.
Играхме много добре, създадохме и изпуснахме чудесни положения, а накрая се издънихме като пълни глупаци.
Никакъв късмет нямахме, но се извинявам, ама за мен Пиоли тотално оплеска смените.
Реално той извади накуп Пакета' и Леао, които заедно с Хакан движеха цялата игра в атака!
Не може на мястото на бразилеца да пуснеш Крунич!
Не може накрая извади да извадиш и Кеси, с което пък съвсем дисбалансираш цялата халфова линия!
Не може цял мач да държиш абсолютен призрак на терена като Сусо, а да извадиш точно футболистите, които ти движеха играта. Не може!
Ребич беше кръгла нула и за това вината не е на Пиоли, но чисто тактически смените му бяха пълен леш и след тях играта ни умря, а Лече почнаха да натискат. Да пълни некадърници са и бяхме длъжни да бием, но просто смените промениха изцяло нашата игра. Да, на селяните накрая им върза зверски, но ние спряхме да водим мача по начина, по който го водехме. Издънихме са като пълни аматьори, селяндурите срещу нас имаха нечовешки късмет, но за промяната в ситуацията на терена вина има нашият треньор и никой друг. Редно е да го кажем.
Да, но пък и смяната донесе втория гол, пропускаш това. Така че не бяха тотал щета. Спод мен грешката дойде, че смени Пакета, а можеше да смени Биглия с Бенасеср и Пакета с Ребич трябваше

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от yavor_acmilan » 21 окт 2019, 00:13

@cuorerossonero Билия, Конти, Леао/Сусо трябваше да бъдат сменените. Борини на мястото на Конти щеше според мене да е много по-адекватен.
#PIoliOut

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 21 окт 2019, 00:21

shevchenko_89 написа:
21 окт 2019, 00:11
Да, но пък и смяната донесе втория гол, пропускаш това. Така че не бяха тотал щета. Спод мен грешката дойде, че смени Пакета, а можеше да смени Биглия с Бенасеср и Пакета с Ребич трябваше
Аз имах предвид чисто тактическата насока на смените и влиянието им върху играта ни.
Пьонтек беше нормално да влезе, но първият, който трябваше да излезе, не беше Леао, а Сусо!
Крунич за Пакета' пък беше абсолютна простотия, да не говорим, че вадиш двама технични футболисти и пускаш голаджия и... всъщност нямам идея Крунич какво точно е! facepalm
Да извадиш един от двата си халфа пред защитата в схема 4-2-3-1, при това по-младия и борбения, е акт на абсолютно отчаяние, така вече скапваш целия баланс в средата. Да, търсиш резултат, но защо държиш най-слабия си играч в лицето на Сусо 90 минути на терена, а тръгваш да правиш тъпи фокуси?
Смените трябва да помагат на отбора, а на нас ни навредиха и ни разбиха цялата игра. Защото бяха неуместни, хаотични и глупави.
Сега разбра ли ме, или трябва още да обяснявам? :D
PIOLI VATTENE!!!

pissarov
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 20 юни 2018, 17:17
Has thanked: 61 times
Been thanked: 48 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от pissarov » 21 окт 2019, 00:23

предвид равния на Сампдория и победата на Удинезе, тази точка срещу пряк конкурент беше фундаментална. Получи се добро дерби, което можехме и да вземем с малко късмет, но важното е, че не загубихме. Докрая на сезона има още доста време, 40 точки ще ни стигнат за крайната цел според мен.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от Ne13sta » 21 окт 2019, 00:29

Висшата лига не е за Кутроне. Нападатели като него не виреят там.

Леао не знам кога е бил най-добър, но засега има един гол, който дойде при 0-3...
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от Capolavoro » 21 окт 2019, 06:44

Paolo3defend написа:
21 окт 2019, 00:29
Висшата лига не е за Кутроне. Нападатели като него не виреят там.

Леао не знам кога е бил най-добър, но засега има един гол, който дойде при 0-3...
Кутроне няма гол от 9 мача, като в 6 от тях е играл доволно време. Не знам какво ти става с този Кутроне, ама той след първия си сезон, в който направи фурор, е друг играч.
Прикачени файлове
Screenshot_20191021-064518.jpg
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от Ne13sta » 21 окт 2019, 09:31

Capolavoro написа:
21 окт 2019, 06:44
Paolo3defend написа:
21 окт 2019, 00:29
Висшата лига не е за Кутроне. Нападатели като него не виреят там.

Леао не знам кога е бил най-добър, но засега има един гол, който дойде при 0-3...
Кутроне няма гол от 9 мача, като в 6 от тях е играл доволно време. Не знам какво ти става с този Кутроне, ама той след първия си сезон, в който направи фурор, е друг играч.
Англия не е за него. Това го коментирахме няколко човека, веднага след трансфера му. Аз не очаквам Леао да се представи по-добре от Патрик при нас. Момчето е с трагичен завършващ удар.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от hotboyz » 21 окт 2019, 09:41

Джони Пешеходеца:
Изображение
Изображение

ForZa_MiLaN94
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 08 май 2019, 00:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от ForZa_MiLaN94 » 21 окт 2019, 09:55

Абсолютна среднящина! Не знам само как се успокоявате с добрата игра през първото полувреме срещу изпадащия Лече и как го определяте като липса на късмет? Та ние за оцеляване ли се борим или за ШЛ? Ясно е що за средняци сме и се радвам,че не си причинявам мъката да ги гледам вече 2ри кръг,но ако и ние феновете потънем в среднящина,вече каузата Милан отново да е голям,ще бъде тотално загубена...

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от BANKERA » 21 окт 2019, 09:59

И 2-та ни десни бека са тотал щета. Не мога да повярвам, че ще го напиша, но предпочитам Борини да играе там вместо тях...
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 21 окт 2019, 10:05

Paolo3defend написа:
21 окт 2019, 09:31
Англия не е за него. Това го коментирахме няколко човека, веднага след трансфера му. Аз не очаквам Леао да се представи по-добре от Патрик при нас. Момчето е с трагичен завършващ удар.
Просто Леао е още твърде зелен, за да играе на върха на атаката и да чакаме той да ни е основният голаджия, но като качества е много по-добър от Кутроне, признай го! :D
Патрик е огромно сърце и всички го обичаме, но Леао е далеч по-техничен и способен на импровизации, по-мощен физически, а в същото време по-бърз и с много по-силен дрибъл. Казано по-простичко - с топка в краката е много по-опасен.
Само си представи както снощи на няколко пъти нахлу по фланга след пасове на Хакан, оставяйки защитниците зад гърба си, ако някъде там по средата му искаше Пьонтек, дали нямаше крайният резултат да е съвсем друг.
Именно това беше едно от нещата, които имах предвид, когато писах, че Пиоли обърка смените. Щото трябваше първи да излезе абсолютно безполезният Сусо, Леао да застане на неговото място, а Пьонтек да се позиционира на върха на атаката.
Съвсем по различен начин бихме изглеждали с поляка отпред и Леао, Хакан и Пакета' зад него. И нямаше нищо страшно в това, защото насреща ни беше Лече, водехме тотално играта и създавахме положения.
Само че тренера извади Леао и Пакета' накуп и пусна Крунич и Пьонтек, оставяйки по този начин реално само Хакан да подава на поляка.
И турчето веднъж го направи и поведохме, ама пък Пиоли извади Кеси, лишавайки се от най-работоспособния си халф пред защитата. Ако ще правиш такава смяна, Бенасер за Билия беше нарисувана, алжирчето е млад, гони и се ръга. Да, ама не - на терена остана Билия, точно той се издъни и нямаше кой да застане в зоната пред влезлия навътре ляв бек на Лече, който се изхамали и ни нахендри.
Еми... тактика братчед. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан - Лече (8. кръг)

Мнение от Capolavoro » 21 окт 2019, 10:13

Paolo3defend написа:
21 окт 2019, 09:31
Capolavoro написа:
21 окт 2019, 06:44


Кутроне няма гол от 9 мача, като в 6 от тях е играл доволно време. Не знам какво ти става с този Кутроне, ама той след първия си сезон, в който направи фурор, е друг играч.
Англия не е за него. Това го коментирахме няколко човека, веднага след трансфера му. Аз не очаквам Леао да се представи по-добре от Патрик при нас. Момчето е с трагичен завършващ удар.
Или го можеш, или не го можеш. Тези, които са само за едно първенство са средна класа.
Изображение

Отговори