Торино - Милан (5. кръг)

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Торино - Милан (5. кръг)

Мнение от shevchenko_89 » 27 сеп 2019, 11:03

hpetrov написа:
27 сеп 2019, 10:52
В 45+ Калабрия и Донарума се постараха да подарят гол на Торино, но Белоти изтърва на празна врата, нямахме играч в наказателното поле, вратата зееше...Така че и преди 70та минута бяхме пътници....
Да, но за отбелязване е че това им бе 1 удар по посока вратата. Което също е важно. Според мен този път загубихме спечелен мач заради индивидуални грешки и според мен грешни смени и оставяне на Чалхан и Сусо

Потребителски аватар
MILeN
Любител на футбола
Мнения: 12
Регистриран: 05 юли 2019, 10:02
Has thanked: 54 times
Been thanked: 1 time

Re: Торино - Милан (5. кръг)

Мнение от MILeN » 27 сеп 2019, 11:07

cap7ainjack написа:
27 сеп 2019, 09:42
shevchenko_89 написа:
27 сеп 2019, 09:40
МДП вчера видяхме че започва да показва идеите си, Милан до първия гол бе уникален. Реално първия удар към вратата бе в 45 на Белоти. Но МДП нз защо сам си изкопа дупката. Първо махна Леао, а после Бенасер. Двамата от трима нови които вчера просто правеха играта. Видя се че с новите идеите му и играта е различна, ЗАЩО ги махна тогава? А относно загубата, тук ви я индивидуалните грешки и поредното ни сковаване и паника, когато ни вкарат гол. Това ни е просто огромен проблем. Но аз за игра и представяне от вчера на тима давам по десетобалната 8. За МДП, ко не бяха тези смени можеше и повече, но заради тях му давам 6.
Леао беше вече на 5% батерия. Бенасер имаше жълт картон + МД търсеше изравнителен гол.
Бенасер направи един тактически фаул в средата на терена и МД го смени след 2 минути. Може би го достраша, че при следващ фаул, какъвто и да е, свирчото ще му вдигне червен.
А иначе през първото полувреме започнаха добре с опитите да играят с максимум 2 докосвания на топката (дори и Сусо и Хакан се пробваха един-два пъти), но лека-полека разредиха тези "сложни" разигравания. Леао ми направи добро впечатление (отдавна не бях виждал наш играч да може да си спре топката след 20+ метров пас). Бенасер също е някаква светлинка в тунела - освобождава се бързо от топката, стабилен в единоборствата, поглежда преди пас първо напред, но също така сбърка два-три паса пред пенала. Другите не ми се коментират. Поне го нямаше РР да забива главата, търсейки четирилистни детелинки по терена.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Торино - Милан (5. кръг)

Мнение от cinzano » 27 сеп 2019, 11:07

Нямаме грам психика, за да се справим под напрежение, снощи съвсем ясно се видя, че само леко да ни натиснат и нервите ни не издържат. Няма и един играч който би могъл да ни извади от такъв момент. Бонаветура и той горкия се насра, понеже трябваше да чака 10мин. за да влезе в игра. Докато не изградим психика на този отбор, нищо добро не ни чака🤔

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Торино - Милан (5. кръг)

Мнение от hpetrov » 27 сеп 2019, 11:15

shevchenko_89 написа:
27 сеп 2019, 11:03
hpetrov написа:
27 сеп 2019, 10:52
В 45+ Калабрия и Донарума се постараха да подарят гол на Торино, но Белоти изтърва на празна врата, нямахме играч в наказателното поле, вратата зееше...Така че и преди 70та минута бяхме пътници....
Да, но за отбелязване е че това им бе 1 удар по посока вратата. Което също е важно. Според мен този път загубихме спечелен мач заради индивидуални грешки и според мен грешни смени и оставяне на Чалхан и Сусо
Да, ако Пьонтек бе отбелязал 2ри гол може би сега всички щяхме да говорим със съвсем друга нагласа и настроение. След почивката имаше 2 бързи положения, не успя да подаде и да вкара при второто. След това Торо ни натисна и окапахме. Горе са писали за психологически проблем, той е от години, не от вчера. Не знам дали на Миланело още я има онази стаичка, където играчите прекарвали доста време по времето на Карлето. Зийдорф не излизал от там :)

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: Торино - Милан (5. кръг)

Мнение от Totev » 27 сеп 2019, 11:25

:lol: На мен ми се виждат уплашени. Младини да ги води да им леят куршум. И ако имат психически проблеми, да ги заведе на психопат. Балабар с лектор е. Да не го забрави.

Отговори