Милан - Интер (4. кръг)

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Nikola_Scorpions » 22 сеп 2019, 11:19

Точно затова Сусо му е трудно да се издигне на следващото ниво, където са футболисти, котиращите се в топ отборите в Европа. Липсва му преценка, понякога разнообразие, което е лошо, но оптимумът на футболистите е 27-28, той има 2-3 години, дано да ги използва за развитие. Лидерските качества искат колективна мисъл и разнообразни идеи. Дерзаем Сусо да е човека, но аз не съм оптимист, за 40 млн. бих го продал.

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Altafini » 22 сеп 2019, 11:22

Само искам да отбележа, че мердите ни вкараха 4 гола и само късмета ни покри 2 от тях да не бъдат зачетени. Сами си правете сметка, другото е ясно.

Потребителски аватар
kgb_acmilan
Любител на футбола
Мнения: 76
Регистриран: 05 юли 2018, 08:25
Has thanked: 24 times
Been thanked: 6 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от kgb_acmilan » 22 сеп 2019, 12:00

Ех, а имаше едно време :( ... Снощи такъв срам не съм виждал отдавна. Тотално бяхме надиграни. wallbash wallbash wallbash И без да броим гредите на интер, то ние нямахме нито едно адекватно положение. И как да е друго? Хаканчо гледа като Фред след 4-0 за Германия през целия мач, Бигля, както писах многократно е спукал гумите отдавна и кара по капли, Сусо няма роля в тази постройка, а играта на Пьонтек между Шкринияр, де Врай и Годин е като главен герой във филм на ужасите. Бековете ни са без коментар.

Единствен Кеси беше на ниво. Лео е доста интересен играч, дано го виждаме по-често.

Джампи, ако не промени нещо в следващите 3 мача /Торино, Фиорентина и Дженоа/ и не вземе поне 7 точки по - добре да си ходи /въпреки, че който и да дойде е обречен - мое мнение/. Ясно е, че е нужно време, ама ние такова нямаме.

Дано да видим най-после - Пакета, Бенарес и Кеси, пред тях Бонавентура и напред Леао и Ребич.

Форца Милан
forza Milan Milan solo con te, Milan Milan sempre per te forza

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 22 сеп 2019, 12:27

cap7ainjack написа:
22 сеп 2019, 10:32
Като оставя емоциите настрани, обективно мисля, че до първият гол играхме добре. Много ме е яд на Сусо, че не подаде в онази ситуация.
Но както каза и треньора: нямат зрялост. След гола на Интер почти им виждах сълзичките в очите. Почнаха с каруцарщините и беше ясно, че мача е изгубен.
Иначе РР нищо не направи. Очаквам да сдаде титулярно място. Същото важи и за Билия. А Хакан и Пакета ще са съперници до края на сезона за едно място.
Толкова. Грамотен е тактически треньорът, само дано успее и психически да ги настрои. Харесаха ми в началото, обаче тоя гол ги смаза.... Не трябва да е така. Момченца са, а не мъже. Характерът на Бона щеше да се усети в този мач. Дано Джампаоло да го види това до следващото дерби.
Всъщност треньорът е абсолютно неграмотен тактически, кръгла нула е като мотиватор, не познава играчите си и не може да използва качествата им, камо ли да им повлияе да вдигнат нивото си. И изобщо не знае той самият къде се намира, но най-страшното е, че очевидно не го и осъзнава.
Сезонът почна преди един месец, но нашият го дава, все едно сме още в началото на август. Върти едни футболисти, прави едни проби кой в каква форма е, налага доказани провали, сменя произволно някакви тактически постройки и размишлява на глас пред медиите коя схема била по-подходяща за някой, как друг не бил готов, а трети трябвало да е по-малко това, което е. facepalm
До момента тоя човек направи абсолютно всичко наопаки на това, което каза при пристигането си и у мен създава впечатлението, че повече пречи на играчите си, отколкото да им помага да станат отбор. Пълен консерватор, абсолютен догматик и дървеняк, с някакви псевдо идеи от началото на 90-те, които не само никой фен не разбира, но очевидно и футболистите му.
За Бога, та този ако подбере най-добрите ни играчи и ги пусне заедно на терена, без да им ръси тъпи акъли от сорта на изказването към Пакета', със сигурност няма да сме толкова жалки, колкото сме, а с времето ще започнем и да се подобряваме, просто защото момчетата ще започнат и да се сработват. Само че до момента и това не може да направи! facepalm
Този дойде с визитка на Голям теоретик и едва ли не визионер. Може ли някой да ми обясни какво всъщност се опитва да прави от началото на сезона? Щото ако се виждаше някаква идея за нещо, каквото и да е то, поне можехме да го коментираме дали ни се струва правилно, дали има смисъл да чакаме, за да се подобрят детайлите, ей такива прости неща.
Ние в момента какво точно градим и къде трябва да се подобряваме, след като на практика дори не сме започнали нищо, в никакъв аспект. Ние не знаем кога ще е ясен титулярният ни състав, камо ли да се заложи на някаква тактика, която да се развива и да можем да започнем да проявяваме някаква вариативност според противника. Ние сме пълен потрес - и в тактически, и в организационен, пък ако щете и във физически план. На какъв облик и стил се надяваме, та нас на практика ни надбягват всички, надиграват ни за първа топка, натискат ни с преса, не можем да изнасяме, не можем да организираме атаки, резонно не можем да вкарваме и голове.
Каква психическа настройка, та ние нямаме елементарна организация в играта, в която и да е част на терена. Снощи въпросът не беше кой ще вкара гол, а кога на нас ще ни вкарат първия гол. Можеше да е Лаутаро, можеше да е Д'Амброзио, накрая влезе най-тъпото им положение, което проспахме, но беше въпрос на време. Какво смазване след първия гол, ние за 0:0 ли бяхме излезли, че да паднем духом след като са ни го набутали с рикошет? Май да, след като и треньорът почти го призна.
Снощи Интер просто тичаха и си помагаха, реално не показаха нищо особено в игрови план. Само че ако имаха малко повече късмет с гредите, засадите и на вратата ни не беше Донарума, си отивахме на разгром.
Точно толкова жалки бяхме, във всяко едно отношение.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от hpetrov » 22 сеп 2019, 12:30

Nikola_Scorpions написа:
22 сеп 2019, 11:19
Точно затова Сусо му е трудно да се издигне на следващото ниво, където са футболисти, котиращите се в топ отборите в Европа. Липсва му преценка, понякога разнообразие, което е лошо, но оптимумът на футболистите е 27-28, той има 2-3 години, дано да ги използва за развитие. Лидерските качества искат колективна мисъл и разнообразни идеи. Дерзаем Сусо да е човека, но аз не съм оптимист, за 40 млн. бих го продал.
В 40та минута имаше шанс да покаже класа и отборна игра, но се провали. След 1:0 на почивката щяхме да излезем с друга нагласа за 2рото(може би).

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от stan_acm » 22 сеп 2019, 14:20

Не успях да хвана първото полувреме , но разбрах че сме имали повече шансове. Относно второто - никаква идея за игра и за това си е виновен треньора , момчетата нямат никаква идея какво се иска от тях , а и не играят като отбор , единствено Пакета влиза и иска непрестанно топката другите подават и не мърдат от позициите си - дали ги е страх, дали това се треньорски указания , но не може да се изписва по един тефтер със записки на мач и да не се виждат елементарни неща. Сусо се нагърбва постоянно да бъде лидер , но няма постоянството да подхване няколко добри атаки и в повече от половината случаи я губи, за което не обвинявам само него защото при положение , че съотборниците му виждат , че е атакуван от двама , защо не отиде някои , я да заходи отстрани , я да му помогне. Нещата въобще не са по-добре от миналата година. Въпроса според мен е да изхвърляме Джампаоло няма какво да го чакаме , бих му дал някакъв кредит на доверие , ако поне виждах някаква идея в играта , а тя не стига , че я няма , а и със всеки мач сме по-безидейни от предния.
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Cafu » 22 сеп 2019, 16:01

Още като го назначиха този треньор ми стана ясно, че ще е до нова година. За съжаление ако сме 10ти до нова година пак изпускаме ШЛ. И го казвам не защото съм хейтър , дори напротив, просто имаше 2 варианта, или да се остави Гатузо и да се надгради с едно-две КАЧЕСТВЕНИ крила, или да се вземе голямо треньорско име. Решението на ръководството бе да се почне на отначало с треньор-средняк. Еми добре дошли в Монтелово време, само дето този е по-зле и от Монтела.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Capolavoro » 22 сеп 2019, 16:38

По принцип сме на -3 точки от целта за първите 4 кръга, така че нищо фатално не е станало. Това е една непредвидена загуба за конкурентите ни, което не е нещо кой знае колко трудно. Ако започне да пуска най-добрите, нещата ще се наредят. Притеснително обаче е късата ни скамейка. Реално алтернативата на новите ни играчи я виждаме, че е ниво 10+ място.
Изображение

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от thej0kerr » 22 сеп 2019, 23:11

Capolavoro написа:
22 сеп 2019, 16:38
По принцип сме на -3 точки от целта за първите 4 кръга, така че нищо фатално не е станало. Това е една непредвидена загуба за конкурентите ни, което не е нещо кой знае колко трудно. Ако започне да пуска най-добрите, нещата ще се наредят. Притеснително обаче е късата ни скамейка. Реално алтернативата на новите ни играчи я виждаме, че е ниво 10+ място.
Абе от към точки - как да е. Мен не това ме притеснява. Точки се губят и се печелят. Ние не играем. Ние сме неадекватни. Треньора ни е неадекватен. Ние се н******е при първия натиск и негативен развой. Ние искаме промени, пускайки играчи, които са доказали, че НЕ стават. Точки се печелят и губят, но манталитет се изгражда трудно. С бай Марко си мисля, че тва ни е максимума. Твърдоглав, упорит, закостенял, непригоден за съвременен футбол. Това впечатление ми оставя. Треньор, който не чете играта, не мисли, не прави смени, не пробва варианти, чака 30 хил. кръга играчите да му свикнат на идеите. В една Англия примерно няма такова нещо - новите от първия мач, няма 6-5. Нашия чака и аз не знам какво. Тотален срам. Да си хваща пътя и да си вземаме обратно я Рино, я ако ще и Алегри - от тва дъно няма на къде повече.

Отговори