Милан - Интер (4. кръг)

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от n0nam3 » 21 сеп 2019, 23:56

9-то място във временното класиране и голова разлика 2-3, като единият гол е от дузпа...! Ще помоля колегите "оптимисти" да коментират тези факти! :)
Изображение
FORZA MILAN!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Capolavoro » 21 сеп 2019, 23:57

След днес МД съм сигурен, че ще остави на пейката РР, Билия и Хакан. В Торино ще сме с Тео, Бенасер и Пакета. В предни позиции Ребич ще започне като титуляр на мястото на Леао, но хърватинът нещо много нервак върви и не знам как ще се справя с картоните.

Положението го направи трагично инатът на треньора да дава шанс 4 кръга на провалили се вече многократно играчи, ще кажеш, че при Монтела и Гатузо не са играли нарочно, а при него ще се преродят.

След 3-4 мача се надявам и Джак да е годен, поне за 30 минути и няма да сме толкова безидейни.

Вижда се, че провалиш ли се, втори шанс трудно дава МД (Кастийехо, Борини), така че експериментите бяха дотук.
Изображение

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от thej0kerr » 21 сеп 2019, 23:58

cuorerossonero написа:
21 сеп 2019, 23:45
Пичове, ние реално не сме мръднали и на сантиметър напред, като развитие. Изобщо не вярвах новият треньор да се окаже такъв абсурден комедиант, но уви - този просто съчетава най-лошите черти от предните ни двама треньори, плюс дебилен италиански праисторически консерватизъм.
Аз съвсем сериозно вече смятам, че ако бяхме оставили Гатузо, Милан нямаше да е толкова жалък. А с новите попълнения, беше доста вероятно вече да играем по-добре от миналата година.
Аз още по време на мача с Верона съвсем сериозно казах, че Гатузо ми липсва. Поне ги надъхваше, пък и е мъжкар.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 21 сеп 2019, 23:59

Yosifov написа:
21 сеп 2019, 23:44
Въобще не смятам да ви чета неграмотно написаните коментари по-назад :) смятам да си изтрия профила и да не влизам пак във форума. Не защото сгреших, защото сте смешни „фенове”. Смишни сте, защото не виждате позитивното в играта на отбора и не го подкрепяте до края. А сте „фенове” защото няма правила в тоя форум, всеки си хули по играчи и треньор, а няма админи, които да въведат ред :) до колкото си спомням точно това изгони някои от старите потребители тук.

Както и да е.... Браво на мердите, пак спечелиха дербито с късмет. Браво и на вас, „фенове”, че не проявихте вяра в отбора. Евала и на вас смешни „модераторЧЕТА”, че успявате да контролирате форума (единствен в България).

Пак ще си говорим :)
Милан за пореден път не играе нищо, за пореден път се случиха неща, които коментирахме още преди мача и само треньорът ни не ги разбра, за пореден път ни насраха като пълни аматьори.
Обаче Йосифов, грамотният истински фен, тръгнал да напада всички във форума и да сипва наред, понеже очевидно някой тук му е виновен. Че и тръгнал да заплашва, че щял да си изтрие профила и нямало да пише, понеже другите не били на Ганчовото ниво. facepalm
Направо си хващай пътя и заминавай с 200. Аман от тъпи келеши с претенции. facepalm
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от milanist_stz » 22 сеп 2019, 00:00

Срамен Милан. Тотално надиграни, плахи, безидейни, бавни. Това не е игра на световен гранд, а на италиански средняк. Не ми се гледа вече, правя го само по навик и някаква извратена очевидно несподелена любов.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от drzzd » 22 сеп 2019, 00:01

И аз мисля, че Билия и РР ще търкат пейката. За Хакан не съм сигурен заради лекия конфликт между МД и Пакета относно "бразилската" му игра.

От една страна се радвам, че вероятно ще видим повече свежест още срещу Торино, но от друга страна осъзнавам как отново сме с къса пейка.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Top Gun Maverick » 22 сеп 2019, 00:04

Какъв позитивизъм след като ние не надиграхме най-жалкия Удинезе в последните 20 години. Те си ни биха резонно даже смея да кажа, а после случайно победихме два куци отбора като срещу единия играхме повече от половин мач с човек повече. Тая вечер мен ме е яд, че отновно водещ Италиански отбор ни бие след като си пестеше силите в Европа и пропусна да спечели най-лесния си мач в групата като това на 90%-та ги изхвърля от нея според мен. И всичко само за да са на 100%-та срещу Милан. Куцият Милан, който всеки се изрежда да си избива комплексите над него, понеже десетилетия наред бяхме водещ отбор в Европа. Тия варове, барове и подобни чкиджийски оправдания ги оставете. Играхме зле и толкова. Ония не играха и те добре, но не бе толкова зле като нас.
Абсолютно подкрепям думите на Рахнев, че с Гатузо дори нямаше да изглеждаме чак толкова зле. Но си стоя и зад моите, че без сериозни инвестиции за играчи не ни чака нищо хубаво. Истината днес във футбола е такава. Щом дори едни тотални лузъри като Ливърпул с пари и много инат успяха да се върнат на върха за какво говорим.
Ама не си тровете нервите толкова, просто приемете реалността и толкова. Тифозите из Италия достатъчно хабят нерви по стадионите, та да не можем и ние да спим тука заради една игра. Айде лека.

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от Golden boy » 22 сеп 2019, 00:05

Малшанс, плюс скарани с топката играчи като Кеси, Чалхан и Родригез, които не трябва да стъпват в посредната 1/3та, плюс недостатъчна мотивация и хъс, и това е резултата. Играхме сравнително добре, но сме хаотични и не единни. Така и не намерихме халф, който да ни върже играта в центъра, и да е лидер. Браво на Леао, Конти, Тео, Джиджо и Сусо.
Искам за напред да жледам това:
------------------Донарума---------------------
Конти----Мусака----Романьоли----Тео
-------------Бенасер-----Джак/???----------
Сусо-----------Пакета/Джак--------Леао/Ребич
-----------------Пьонтек/Леао---------------

Поляка да влиза в час, да си подобри контрола и комбинативността, или да сяда на пейката.

Кур за интер, бих му обръснал перуката на контЕто.
Последна промяна от Golden boy на 22 сеп 2019, 00:07, променено общо 1 път.
Изображение

pissarov
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 20 юни 2018, 17:17
Has thanked: 61 times
Been thanked: 48 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от pissarov » 22 сеп 2019, 00:06

аз не си спомням дерби да са ни мачкали повече, днеска можеше да минат 6:0... Джампаоло трябва да пали с 300. Testa alta e giocare calcio викаше...
другата седмица Мадзари ще си направи гаргара с чичето алкаж

XxXDead_worlDXxX
Фен на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 10 юни 2018, 03:01
Has thanked: 2 times
Been thanked: 99 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от XxXDead_worlDXxX » 22 сеп 2019, 00:06

Ами аз ще започна с това, че не можах да гледам мача /само последните 7-8 минути/, тъй като гледах волейбола, а видяното там, без преувеличаване, беше повече от съсипващо и това ще ме държи поне няколко дни.. Така че настроенията ни са еднакви, макар и по различни поводи ;)
Макар и помрачена от това събитие, се радвам за победата, но /както почти винаги, след всяко хубаво нещо, винаги идва "но" в този живот :D /, въпреки прогреса, който отбелязваме при Конте /поне в калчото/, истината е, че голям принос за успеха ни беше и твърде слабия Милан в момента. Конкретно този мач няма как да коментирам, без да съм го наблюдавал, но въпреки това мога да заявя, че ми се струва, че до момента този Милан сякаш е по-слаб от онзи от миналата година.. Но разбира се, както и наскоро вметнах, все още е рано за окончателни изводи. Ще видим как ще е в края на сезона, но до този момент това е факт.
Конте е доказал, че го бива за шампионатни битки.. Притеснително е представянето на отборите, които води, в евро турнирите, което лично аз не мога да си го обясня и което и при нас като че ли се вижда.. но ще се надяваме на промяна.
А колкото до вашия отбор.. Не бих се наел да кажа, че нещата са толкова зле, колкото на моменти изглеждат. Ясно е, че този ваш тим е далеч от това, което е бил някога, но с малко по-рационална работа, вяра, колективност, себераздаване и адекватни мерки, резултатите и представянето могат да са далеч по-добри и лично за мен това съвсем не е максимумът на тези играчи.

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от n0nam3 » 22 сеп 2019, 00:07

Тео задължителен титуляр в следващия кръг, както бих дал отново шанс на Леао! След автогола психиката му се срина, но е нормално с оглед възрастта - първото полувреме показа хубави неща. Бенасер на мястото на Билия мисля е очевадно, както и Бона на мястото на Хакан! Турчинът получи достатъчно време и шансове и според мен повече не би трябвало да има кредит на доверие.
Изображение
FORZA MILAN!

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от vlado_sheva » 22 сеп 2019, 00:07

Написали сте всичко що има да се пише.

Родригез и Билия - защо бе, бай Марко, пускаш тези пичове два мача подред? За какво са ти новите попълнения? Ернандез за 20 минути направи повече от Родригез за 2 години. Билия е без коментар последните два мача. За какво сме взели Бенасер?

Сусо - скандален. Честно казано, фактът че този футболист се счита за четвъртият ни най-добър футболист е показателен. Едно си знае, едно си бае. Че и голям егоист излезе, заеби.

Пьонтек - трагичен от началото на сезона, макар че представянето му зависи и от тези зад него.

Кеси - никога не съм могъл да проумея хората, които защитават този играч. Той е олицетворението на абсолютната посредственост, която е обхванала любимия ни отбор вече осма година. Освен апатичната му, неизпъкваща с нищо игра, ми играе със свалени гащи. Голямата претенция, искал ако бъде продаден, да играе само в голям отбор. Абсолютен космонавт, неслучайно само Уулвс дадоха оферта за него, и то за да им бъде резерва. Да - до там я докарахме - играч, който се счита за ключов за Милан, за танк, за не знам какъв си, да има оферта само да бъде резерва на изпадащия в момента Уулвс.

Чалхана не игра чак толкова зле според мен, но като му теглиш чертата за последните 3 години, няма какво да се коментира.

Пакета и Ернандес се включиха добре. Очеизбождащо е, че при наличието на такъв ляв бек, Родригез не трябва да помирисва терен, като това трябваше да е факт още от началото на този мач.

Леао не игра зле, добър първи мач ако не броим малкото минутки резерва в Удине. За жалост рикошета, от който стана първият гол, му повлия.

И накрая - бай Марко. Няма какво да добавя, всичко сте написали. Загуба от Удинезе без точен удар във вратата им, а Парма и Бреша (!) вече ги биха на техния стадион, да си направим сметката от кой сме паднали. Анемични срещу новаците Бреша и Верона и две победи с по едно на мъка. И пореден провал в дербито днес.

С оглед всичко това, е задължително да победим в следващите 3 мача до следващата пауза за националните отбори. Нали сънуваме участие в ШЛ. Но с оглед представянето, надали... :(
Последна промяна от vlado_sheva на 22 сеп 2019, 00:15, променено общо 1 път.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от BANKERA » 22 сеп 2019, 00:09

Майката си еб*ло вече за кой ли път! По-страхливо и объркано недоразумение не ни е водило никога. Пакета още като влезе ни се раздвижи играта, а нашия дървен философ тръгнал да се заяжда с него, Пьонтек и той е потънал в забвение, докато миналия сезон беше на ниво, Романьоли прави аматьорски грешки, докато предни години беше къде-къде по-стабилен. Бобан и Малдини толкова ли няма други опции, та се спряха на тоя селски тарикат?
Ние по принцип си играем пасивно, но лично аз по-неориентиран, по-плах и по-немотивиран Милан не съм гледал и съм убеден, че на играчите им е писнало от лектора и тъпите му методи на работа. Само вижте при смените на Интер техните играчи как се поздравяваха с перукан, докато нашите просто се подминаха с бай Марко и се вижда,с просто око, че връзката треньор - играчи я няма...
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от AC_M » 22 сеп 2019, 00:11

Нормално , бе хора, се разви мача. При нас се оформя зависимост от един бавен играч с ляв крак и евентуално от Долара, ако има ден. Еми не става. Някакви чехи излязаха на Сан Сиро и скриха на мердите топката, нашите цял мач не разбраха, че трябва да се вкарва гол. Не сме стояли зле, ми кое му е хубавото, на това което играем? Имаме ли треньор? Тези подготвят ли се през седмицата?
Бобан, ако беше коментатор в Скай , щеше да ебе мамата на треньор, играчи и ръководство. Обаче сега, след като в лайната ще си мери приказките.
Всички отбори без изключение срещу нас играт прост футбол, бягат повече от нас и ние със зор изнасяме, стигаме след редица математически разигравания на топката назад и все по-назад в чуждото поле, за да намерим Сусо. Така не става. Жалко за поредния осран сезон
#piolioutnow

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Милан - Интер (4. кръг)

Мнение от ShevaMB » 22 сеп 2019, 00:17

Най-лошото е, че е 4-ти кръг. Марко е трагедия- факт. Но кой ще дойде да го смени в момента??

Отговори