Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Архивни раздели и форуми
Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 авг 2018, 00:35

Някой има ли наблюдение върху бразилчето Пакета? Уж трябва с повишено внимание да следим подобни ситуации след завръщането на Леонардо. Свързваха го с трансфера на Гомес, който отиде в Палмейрас, но пък може все още да се преборим за подписа му. Водят го доста талантлив на думи, бил е в разширения състав на Бразилия за Световното.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Gennaro Gattuso » 01 авг 2018, 00:36

pesho_milan написа:
01 авг 2018, 00:25
hotboyz написа:
01 авг 2018, 00:06

Ето го и на английски:

От юфентус и в момента работят по исканото обезщетение от Игуаин. Даже още са в Милано техните шефове.
В момента топката е в тях, те трябва да се разберат с играча за въпросната сума.
За 1ви път чувам нещо такова?!За какво обещетение става въпрос при положение,че ще плащаме трансферна сума....Да не би даже уволнен?
Еми той не е уволнен , а по-скоро изритан и може би се чувства обиден и е в правото си. Те искат да го разкарат на всяка цена , ние сме си поставили нашите условия , той си има негови. Ако не съответстват условията по двете страни е нормално тези , които го гонят да си доплащат.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от George Weah » 01 авг 2018, 00:40

Gennaro Gattuso написа:
01 авг 2018, 00:36
pesho_milan написа:
01 авг 2018, 00:25

За 1ви път чувам нещо такова?!За какво обещетение става въпрос при положение,че ще плащаме трансферна сума....Да не би даже уволнен?
Еми той не е уволнен , а по-скоро изритан и може би се чувства обиден и е в правото си. Те искат да го разкарат на всяка цена , ние сме си поставили нашите условия , той си има негови. Ако не съответстват условията по двете страни е нормално тези , които го гонят да си доплащат.
Така поставено не мисля, че има какъвто и да е смсъл. По тази логика сега Густаво Гомез, а след него евентуално и Калинич трябва да ни искат неустойки да им плащаме, защото те искат да останат да се докажат (особено Калиниченко), а ние ги гоним и не се нуждаем от техните услуги :)

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Gennaro Gattuso » 01 авг 2018, 00:44

George Weah написа:
01 авг 2018, 00:40
Gennaro Gattuso написа:
01 авг 2018, 00:36

Еми той не е уволнен , а по-скоро изритан и може би се чувства обиден и е в правото си. Те искат да го разкарат на всяка цена , ние сме си поставили нашите условия , той си има негови. Ако не съответстват условията по двете страни е нормално тези , които го гонят да си доплащат.
Така поставено не мисля, че има какъвто и да е смсъл. По тази логика сега Густаво Гомез, а след него евентуално и Калинич трябва да ни искат неустойки да им плащаме, защото те искат да останат да се докажат (особено Калиниченко), а ние ги гоним и не се нуждаем от техните услуги :)
Няма как да стане това. Те ще си я вземат неустойката не го мисли. То не бяха оферти от Китай , Индия , Япония от всякъде за Малинко и компания , ама какво им пречи да си взимат високата и незаслужена заплатка, някой да търка пейката, друг да подтичва в мачовете и всичко е точно ! Просто когато се дават договори е много важно да се мисли. Не да се дават на всякакви анонимници контракти по 5 години с баснословни суми ,защото начина, по който може да ги разкараме след това е именно този - с неустойки.

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от baggior18 » 01 авг 2018, 00:47

Fossa Dei Leoni_ написа:
01 авг 2018, 00:35
Някой има ли наблюдение върху бразилчето Пакета? Уж трябва с повишено внимание да следим подобни ситуации след завръщането на Леонардо. Свързваха го с трансфера на Гомес, който отиде в Палмейрас, но пък може все още да се преборим за подписа му. Водят го доста талантлив на думи, бил е в разширения състав на Бразилия за Световното.
Аз писах и като се появи слуха, водили го голям талант в Бразилия, по-голям и от Винисиус. Той обаче реално е играл само един сезон на професионално ниво. Гледах му доста клипове - виртуозен ACM със силен ляв крак, хваща окото. Струва ми се, че е зелен още и първоначалния слух за трансфер догодина щеше да е оптималния вариант.

''Inter's first choice is Modric. Ausilio has been working for weeks in silence: its a very complicated deal but they're in contact with Real Madrid to try and make it happen. The backup is now Arturo Vidal''

Интер са говорили с агента на Модрич, имало вероятност за сделка. :O
Това ще е по-голяма бомба и от трансфера на Снайдер.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от George Weah » 01 авг 2018, 00:48

Няма бе, Модрич е фен на Милан :D

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от baggior18 » 01 авг 2018, 00:56

George Weah написа:
01 авг 2018, 00:48
Няма бе, Модрич е фен на Милан :D
С всичките тия хървати дето насъбраха там, не ми се вярва да има голямо значение това. :D
Ди Марцио потвърждава за контакт между Интер и агента на Модрич.

Не виждам как Реал ще понесат втори такъв удар за едно трансферно лято. Не се връзва....

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от George Weah » 01 авг 2018, 01:49

Sky reiterate that there is no issue between Higuain and Milan but the lacking agreement between him and Juventus on the severance pay
Няма проблеми между нас и Игуаин, а той има претенции към Лайнентус.

Nayden
Любител на футбола
Мнения: 6
Регистриран: 04 юни 2018, 22:28

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Nayden » 01 авг 2018, 02:11

baggior18 написа:
01 авг 2018, 00:47
...

''Inter's first choice is Modric. Ausilio has been working for weeks in silence: its a very complicated deal but they're in contact with Real Madrid to try and make it happen. The backup is now Arturo Vidal''

Интер са говорили с агента на Модрич, имало вероятност за сделка. :O
Това ще е по-голяма бомба и от трансфера на Снайдер.
Какво стана това лято с Реал? Да не ги рапродават :D ? Леонардо да натиска за Иско, ако е така.

Потребителски аватар
pravets110
Любител на футбола
Мнения: 3
Регистриран: 05 юни 2018, 05:29

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от pravets110 » 01 авг 2018, 02:14

Не знам дали официално са вече наши играчи Игуаин и Калдара но изгледах някакви клипчета за да видя какво точно представляват .Сега може да ми се смеете но аз мачове в които не участва Милан рядко гледам .Трябва да е световно или европейско .Шампионска лига даже не помня кога гледах за последно. Нямам поглед върху така уж именити и лансирани играчи звезди. Роналдо го знам от рекламите за шампоани и добрите му мачове за Португалия на европейското и световното. Меси го знам покрай това че ми е чудно как този играч получава тези отличия и точно каква роля играе във световният футбол че получава такива отличия . По едно време даже го сравняваха със Марадона. Та погледнах няколко клипа за да видя какви играчи са въпросните за които се говори че ще дойдат във любимият ми отбор. Моето мнение че Игауин е малко пресилена работа . Със играчите и възможностите на играчите му във предишните му отбори май всеки от нашите сегашни нападатели ще е долу горе на неговите постижения . За Калдара мисля че това ще е топ трансфера и ще го научим след години ако наистина го задържим и развием. Вижда се че има поглед върху играта и си е добра сделка

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Top Gun Maverick » 01 авг 2018, 06:05

R. GULLIT написа:
31 юли 2018, 23:23
Top Gun Maverick написа:
31 юли 2018, 19:53


Тука заствам изцяло зад НикитУ. На тоя никога не бих му се радвал. Едно време като докара Кака му се радвах, после като направи други хубави работи също, но след това изака нещо, което и със самолет не може да се прелети. Доказа ни нагледно някои неща и за мен, а и за повечето хора си е просто наемник. Което не му пречи да си върши работата де, но да не забравяме, че за нея му се плаща и е длъжен да го прави. Та всякакви превъзнасяния по него СЛЕД нещата, които направи преди години мисля са излишни.
Относно тия "футболисти", които искате да се махат, наистина е трудно да махнеш някой, който ламти за пари и се е хванал като удавник за сламка, понеже знае, че следващия клуб ще е стъпало надолу, а може и цяло стълбище.
Само да ви попитам вас двамата, принципните :D на кой не му се плаща, за да си върши работата? Да не би на Галиани да не му се плащаше 32 г. На Брайда? На Фасоне и Мирабели? Особено на последните се плащаше на няколко места и на всичките се надрискаха.
И Биньо, теб също да те питам, ти изобщо помниш ли какво е казал Леонардо? А какво е казал Сейдорф? А Малдини? Всички скарани с Берлускони, последният и с Галиани. Всички далеч от Милан и всички те говорили откровено и станали неудобни. Удобни останаха Индзаги и Броки, но никога не се погледнаха разликите в представянето им като личности и треньори, незнаещи даже кога да си тръгнат.
Леонардо, ако не бе отишъл в Интер и пак бе говорил някои неща за начина на работа в клуба, сигурно някой вече щеше да го е използвал като довод срещу работата на Галиани и Берлускони последните сезони. Но, понеже е минал през Интер за 5 месеца като треньор, това автоматично умножава тежеста на думите му по 10. Същите неща, казани от Малдини и Сейдорф са ОК, обаче. Ако ще го хулите, че бил казал (не направил) как в Интер са голямо семейство, по-добре се сетете, че след като даде немалко като футболист, после доведе Кака, Кафу, Пато, Тиаго Силва... Всъщност, Ники няма как да се сети за футболиста Леонардо. По интелект на терена и извън него имат доста прилики със Сейдорф, но това е друга тема.
От него се очаква точно това. И много хубаво Радо попита точно това Ники, който все още не знае какво против има Леонардо, но го има. И след като на два пъти в ПСЖ и в Милан му се получава, може би заслужава доста повече внимание и уважение работата му, отколкото 5 месечни импровизации и 2 изречения, пресилени логично от Курва Суд с няколко крясъка "уомо ди мерда" и два надписа.
Интересно къде са сега тия същите "ултраси", когато най-накрая се вижда, че някой знае какво прави, сравнено с последните 5 години? Защо не стоят пред Каса Милан в 2:45 сутринта да саботират. Та, покажете поне уважение, защото ако тоя за 20 дена направи и половината от това, което се пише всеки ден, то ще есвършил повече работа, отколкото всички, работили в този клуб последните 5 години. Да,с рамкиран бюджет и никакви преспективи.
Да Петров, сам си го казал - след престоя му при братчедите, това умножава тежестта на думите му по 10. evil
Както и да е, всички му желаем успех, това, че го помним някои като футболист нищо не значи. Да, харесвах футболиста Леонардо, наистина даде не малко на Милан. Ама сега да ми даваш за пример точно на мен Сейдорф...та аз го гоних от Милан като играч сигурно 48 хил. пъти преди да се сети, че трябва да спре да тича с топката долу до тъча след като е спрял поредния ни опит за атака и да обръща дупе на противника.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Petar Zanev » 01 авг 2018, 09:10

Нещо почвам да се плаша, че трансфера на Игуаин и размяната на бояджията с Калдара няма да се състоят. И челси са готови да ни прецакат във всеки един момент с голяма оферта кеш, и затворниците с удоволствие ще ни прецакат само и само да угодят на феновете си и да не ни "съживят".
Единствено факта, че Леонардо е отдавна в играта ми дава надежда, че може да ги прецакаме гобите и да се осъществят трансферите.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
GeorgiA.
Любител на футбола
Мнения: 91
Регистриран: 04 юни 2018, 14:43
Been thanked: 6 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от GeorgiA. » 01 авг 2018, 09:11

Milan forever написа:
31 юли 2018, 23:07
GeorgiA. написа:
31 юли 2018, 22:12

Ти прочете ли ми изобщо мнението? Къде намесвам Борини? Къде съм ги сравнявал? ХАЙДЕ МАЛКО ПО СЕЕОИЗНО
Професоре., Бернард на кой трябва да бъде алтернатива отляво на Борко или вездесъщия Бонавентура кадето не може да се затича вече, така де да влиза второто полувреме срещу изморени защитници. 😀😂😂😂😂
Ти глупав ли си, бе? Говоря, че трябва да има по-добро ново попълнение от него през лятото, с което той да се върти, а ти ми говориш за Борини и Бонавентура. Иди вземи някой урок по български език, после пак ще говорим. Също така наблегни на частта с разбирането на текст, която очевидно ти е ужасно слаба, професоре facepalm

Потребителски аватар
GeorgiA.
Любител на футбола
Мнения: 91
Регистриран: 04 юни 2018, 14:43
Been thanked: 6 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от GeorgiA. » 01 авг 2018, 09:14

Petar Zanev написа:
01 авг 2018, 09:10
Нещо почвам да се плаша, че трансфера на Игуаин и размяната на бояджията с Калдара няма да се състоят. И челси са готови да ни прецакат във всеки един момент с голяма оферта кеш, и затворниците с удоволствие ще ни прецакат само и само да угодят на феновете си и да не ни "съживят".
Единствено факта, че Леонардо е отдавна в играта ми дава надежда, че може да ги прецакаме гобите и да се осъществят трансферите.

FORZA MILAN!!!
Мисля, че работата вече е опечена и няма как да се разпадне сделката. Има договорености Бонучи-Дъртата, Калдара-Милан и Игуаин-Милан, както и най-важната Дъртата-Милан. Това, което липсва било договореност между Игуаин и Дъртата относно някаква компенсация, която Гонсало искал. Би трябвало днес да се разберат.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2018-2019)

Мнение от Petar Zanev » 01 авг 2018, 09:26

Тука пише , че не е баш всичко уредено. Тоя поискал 9млн. заплата , но наще са му казали че му дават 6млн. Та сега той иска компенсация от затворниците за напускането. Отделно, докато бил съгласен с формулата за наем с опция, сега не бил съгласен, защото го било страх, че Елиът можело да продадат отбора и уговорката му с Леонардо да отпадне. Нещо тоя още не е дошъл и почва с претенциите. Най-лошото е , че покрай него не мислим за друг нападател и ако нещата се прецакат (което не е малко вероятно) може да овиснем накрая....

https://www.milannews.it/primo-piano/co ... tto-303287

Дано всичко завърши добре.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Отговори