Серия "А" сезон 2018/2019

Архивни раздели и форуми
Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Rado » 11 юни 2018, 22:30

Според мен със сигурност ще го предложат и на останалите оператори, да се доплаща като английското. Ясно е че хората няма да хукнат да си сменят оператори заради едно калчо. А така и ментелци ще изкарат допълнително пари.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от iLDiavolo » 11 юни 2018, 22:48

Rado написа:
11 юни 2018, 22:30
Според мен със сигурност ще го предложат и на останалите оператори, да се доплаща като английското. Ясно е че хората няма да хукнат да си сменят оператори заради едно калчо. А така и ментелци ще изкарат допълнително пари.
Дано си прав, ама се съмнявам.

Мтел се опитват подобно на Виваком да станат наистина телеком - тоест да преместят фокуса от предимно мобилни услуги и към фиксирани такива. И да развият телевизията си, където със сигурност изостават, е една от основните им цели. Тук говорим и за интерактивната такава в големите градове, и за сателитната в останалата част на страната, където освен далеч от Виваком, са още по-далеч от Булсатком. В интернета до скоро бяха малко пред Виваком като брой абонати, очаквам, че последните вече са ги задминали, та ще имат да си връщат. И колкото и да ви изглежда смешно това "да си връщат", често операторите действат точно на този принцип, по-точно мениджърите в тях, ама то същото.

Та моите очаквания са по-скоро песимистични и в посока Мтел да задържат първенството за себе си с цел да изкарат пак пари, но от нови абонати на телевизия. А доста от тези абонати, покрай телевизията ще си пуснат интернет, ще си прехвърлят и мобилната карта в даден момент, защото повече услуги на едно място ползват повече отстъпки (политика, която бе започната от Виваком и приета от Мтел, които в момента се ръководят от бивши вивакомци)... и накрая решението да задържат каналите за себе си ще се окаже добро в дългосрочен план. Виваком така взеха голям дял от пая на Булсатком - така и така картата ви е при нас (а Булсатком мобилни услуги нямат), нека ви пуснем и телевизия от нас - хем ще ви е по-евтино, защото ще ползвате отстъпка за повече от една услуга, хем ще плащате всичко на едно място.

Ако се чудиш откъде съм толкова запознат - 3 и половина години изкарах в системата на Виваком, стигнах управленско ниво, та съм присъствал на срещи с мениджъри, директори, имам и доста наблюдения и връзки в Мтел. Би било добре да си пуснат каналите, лично бих си плащал за тях, но вероятността е минимална, още повече италианското не е като английското, което със сигурност има по-голяма гледаемост и съответно повече клиенти, които да плащат. Тук ходът ми изглежда като "да добавим още абонати за нашата телевизионна услуга" - по начало такава им беше идеята въобще с тези техни си канали.
#weareacmilan

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от rossonero » 11 юни 2018, 23:18

zahari_acmilan написа:
11 юни 2018, 19:01
В чужбина как е. В Англия БТ и Скай монополисти за да гледаш големите първенства плюс ШЛ и ЛЕ трябва да кихаш по 60 паунда на месеца (140 лв).
Поне световното и тениса от големия шлем е по националните ББС и АйТв.
Аз в чужбина гледам бг телевизия чрез Елементал .бг. Онлайн телевизия за 10 лв на месец гледаш всички спортни ТВ плюс тая сръбска СКТ 1,2,3,4.
Говориш глупости, плащам 36 паунда на месец, където интернета ми беше 30 защото е от най-бързия. Телевизия 6 паунда и след 1 година ми става плюс 3.50 заради спортните канали. При сключване на договора ми дадоха карта със 130 паунда, карта която мога да ползвам навсякъде. Т.е за договор от 18 медеца ми излиза под 30 на месец с над 80 канала+спорт+интернет

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от zahari_acmilan » 11 юни 2018, 23:49

rossonero написа:
11 юни 2018, 23:18
Говориш глупости, плащам 36 паунда на месец, където интернета ми беше 30 защото е от най-бързия. Телевизия 6 паунда и след 1 година ми става плюс 3.50 заради спортните канали. При сключване на договора ми дадоха карта със 130 паунда, карта която мога да ползвам навсякъде. Т.е за договор от 18 медеца ми излиза под 30 на месец с над 80 канала+спорт+интернет
За да гледаш пълен пакет трябва да имаш и БТ и Скай . Мачовете които ги дават по БТ няма как да ги гледаш по скай и обратно . Също така няма как да гледаш само телевизия , без интернет. Такаче са си точно малко над 60 паунда.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от rossonero » 12 юни 2018, 00:28

Само БТ ми стига, серия А и евротурнири. Мачовете от висшата лига, франция и германия ги гледам само като са дербита, по скай дават само английски мачове. Мисля, че темата беше за серия А. А серия А, евротурнири, франция, германия, формула 1 и 52 английски мача на година+Инет+тв за по малко от 30 паунда е супер. Пак казвам, мислех че визираш серия А и евротурнири.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от cuorerossonero » 12 юни 2018, 00:36

Не че правя реклама на Мтел, но ако на някой му е изтекъл договорът с доставчика и се чуди какво да прави, няма да сгреши ако се премести при тях.
Втора година вече съм на тяхната телевизия - най-големия ТВ-пакет, в който има на практика всичко и съм супер доволен. Там ми е и домашният интернет - на 200 мегабита, и мобилният телефон и цената също е отлична, понеже е троен пакет.
Щом и жената няма забележки към телевизията и интернета, смятайте за кво става въпрос. :D
PIOLI VATTENE!!!

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от b3yr0nD » 12 юни 2018, 06:49

Преминаването на Верди в Наполи вече е официално.
Нападателят на Болоня Симоне Верди премина в Наполи. Новината беше потвърдена и от двата клуба. Договорът на футболиста е за 5 сезона.
Наполи искаше Верди още през зимата, но той удържа думата си да помогне на Болоня до края на сезона. Благодарение на неговите 10 гола и 10 асистенции тимът запази мястото си в Серия “А”.
По-рано днес 25-годишният Верди е издържал медицинските прегледи в Рим, след което парафира с клуба от Неапол. Сделката се оценява на 25 млн. евро.
Това е най-скъпият трансфер в историята на Болоня, а 20% от сумата ще отиде в касата на Милан. “Росонерите” продадоха Верди на Болоня през 2016 година за скромните 1,5 млн. евро.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от cinzano » 12 юни 2018, 06:56

Наполи, методично си подмладяват състава

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Capolavoro » 12 юни 2018, 09:35

cuorerossonero написа:
12 юни 2018, 00:36
Не че правя реклама на Мтел, но ако на някой му е изтекъл договорът с доставчика и се чуди какво да прави, няма да сгреши ако се премести при тях.
Втора година вече съм на тяхната телевизия - най-големия ТВ-пакет, в който има на практика всичко и съм супер доволен. Там ми е и домашният интернет - на 200 мегабита, и мобилният телефон и цената също е отлична, понеже е троен пакет.
Щом и жената няма забележки към телевизията и интернета, смятайте за кво става въпрос. :D
И какво интересно хващаш? Има ли Sport Klub, SuperTennis, BeIn, руската Футбол ТВ?
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Petar Zanev » 12 юни 2018, 09:53

Силно се надявам след фиаското на Италия за Световното, футболната политика в страната да се преосмисли. Икономиката не е на високо ниво, и тези 100% данъци върху заплатите на футболистите правят нещата още по-трудни.
Самостоятелни стадиони и добър менидмънт са основополагащи един клуб да се развива и да върви напред.
Гледайки колко наши юноши играят в отбори от Серия А, си мисля, че в школата се работи добре и при правилно управление на ресурсите и договорите на тези юноши(след като напуснат Милан) те трябва да осигуряват не малка част от финансите на отбора.(процентите за Верди трябваше да са поне 35, както трябваше да има толкова и за Кристанте/ и за двамата трябваше да имаме фиксирана малка сума с която да можем да си ги върнем).

Дано в клуба пристигнат хора, които разбират от бизнес и такива, които разбират от футбол и да започнат да движат нещата напред. Големи суми инвестирани по лош начин водят само до още по-големи проблеми, както се вижда.
Мирабели, Фасоне и Ли ръководят положението с около 50% успеваемост (и при трансфери и при проекти и при всичко), което си е чиста форма среднящина. За всеки тяхен добър ход са направили и поне по един разочароващ такъв.

Изминалият сезон беше изключително важен за клуба и за отбора. Да, спортно технически изградихме някакъв гръбнак на обора, който ако се подсили с няколко класни играчи няма да отстъпва на останалите борещи се за 4ката. НО като марка МИЛАН не върви на никъде и това прави привличането на тези класни играчи все по-трудно.
Сезонът, който предстои се надявам най-накрая да даде ясни отговори как ще се развиваме и накъде ще поемем - към посредствеността или към величието...

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от R. GULLIT » 12 юни 2018, 11:05

iLDiavolo написа:
11 юни 2018, 14:43
Каналите на А1 взеха мачовете от Серия "А"


Никак не добра новина. fuck
Нищо и няма на новината, просто интересното става платено за нас. :D
Ако си абонат на А1, в повечето мобилни планове ти предлагат достъп до тв пакета през платформа NOW, без значение от интернет доставчика. Може да се гледа и през смартфон. Когато си абонат, дотъпът до спортните канали е безплатен дори на "бедния" пакет. Сваля се от гугъл плей за андроид. За айфони незнам.
Качеството е добро, аз имам поне 3-4 мача, които така гледах.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от R. GULLIT » 12 юни 2018, 11:13

Крилото Симоне Верди премина от Болоня в Наполи, съобщиха официално от тима от Неапол.

25-годишният италианец подписа договор с неаполитанци за 5 сезона, сумата за трансфера е 25 милиона евро.

Верди е юноша на Милан, а през лятото на 2016 година пристигна в Болоня за скромната сума от 1,5 милиона евро. За Болоня той има 64 мача, като се е разписал 16 пъти и е асистирал 15 пъти.

През изминалия сезон на сметката на Симоне са записани 10 гола и 10 асистенции в 34 мача в Серия А.
Агентът Карло Палавичино смята, че клиентът му Салваторе Сиригу би се вписал идеално в тима на Наполи.

Неаполитанците търсят заместник на Пепе Рейна, който напусна „Сан Пауло” това лято, преминавайки в Милан, а новият наставник на вицешампиона на Италия Карло Анчелоти търси заздравяване на вратарския пост.

„Анчелоти познава много добре Салваторе. Той го тренира в ПСЖ и знае, че той е най-доброто решение след Рейна. Не е Джиджи Буфон, но не виждам някой по-добър от него в Серия А. При оферта от по-голям отбор, Сиригу със сигурност ще напусне Торо”, завърши Палавичино.
И двете новини са къде пряко, къде косвено свързани с нас и нашето минало :D

Иначе Лацио искали да взимат сърбин от Ливърпуул за халф. Явно Милинкович-Савич ще си ходи

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Новината на деня!

Мнение от Capolavoro » 12 юни 2018, 15:04

Официално Индзаги поема Болоня.
Изображение

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от b3yr0nD » 12 юни 2018, 15:31

Значи да се надяваме, че ще имаме 6 точки в мачовете срещу тях, без значение дали ще бъдем с 10, 9 или по-малко на терена. :lol:

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от cuorerossonero » 12 юни 2018, 19:58

Capolavoro написа:
12 юни 2018, 09:35
И какво интересно хващаш? Има ли Sport Klub, SuperTennis, BeIn, руската Футбол ТВ?
Не. Няма също и Скай Калчо НD, Премиум каналите на Берлускони и фрeнския Канал+ /платения/. :D
Но не ми и трябват. Просто имам всичко, което искам да гледам, дават го по други канали, които са ми в пакета.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори