Нов треньор на Милан

Архивни раздели и форуми
Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от hotboyz » 08 окт 2019, 20:14

Не до края на сезона, а за две години :) :) :) :
Stefano Pioli is on his way to Milano to sign a two-year deal with Milan, according to Sky
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 20:18

Аз продължавам да твърдя, че огромната грешка беше лятото...сега просто сме затънали в такива л*йна, че никой човек с какъвто и да е опит и постижения сериозни не би се наел да дойде да гази в тях с гумените ботуши, особено пък, ако е изгледал 1 мач под ръководството на Джампаоло...

Не знам дали си спомняте, но Конте беше редом до Малдини в края на миналия сезон, изгледа точно 1 мач под ръководството на Гатузо и...ни отсвири, а тогава играехме в пъти по добре отколкото сега!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 20:18

Да видим, тутомеркато твърди за 1+1.
Изображение

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от thej0kerr » 08 окт 2019, 20:23

cuorerossonero написа:
08 окт 2019, 19:53
geo0rgi написа:
08 окт 2019, 19:36
Дори и някак си да не го вземем (силно ме съмнява) трябва ли феновете да се намесват, за да предотвратяват явни простотии от страна на ръководството?

Не знам на Малдини и Бобан какво им става, но Пиоли е за отбор с амбициите на Сампдория или Дженоа, не за някой, който е пръснал половин милиярд за играчи последните 3 години.
ДА!
Трябва феновете да се намесят и ръководството е длъжно да ги чуе, защото феновете са тези, които харчат пари за билети и артикули, те са тези, които гледат рекламите и купуват продуктите и те са тези, заради които се плащат стотици милиони за телевизионни права!
Целият този шибан бизнес, в какъвто се превърна футболът в последните години, в края на краищата съществува само и единствено заради феновете. И ако не са феновете, никой нямаше да е чувал нито за Паоло Малдини, нито за Звонимир Бобан, нито пък смешници като Скарони или Райола щяха да са с пълни джобове.
Ако не са феновете, нямаше да има нито Милан, нито който е да е друг отбор. Нямаше да го има футболът, нямаше да има и бизнес.
И след като разни измекяри са се самозабравили до там, че не помнят от къде са тръгнали и гледат от високо на феновете, трябва да се срещнат очи в очи с гнева на феновете и да го усетят на "мъжките" си гърбове.
Не знам дори Curva sud какво чакат, ами още не са наобиколили Каза Милан. Ако на това ръководство не му дреме от война с феновете, е редно да я получи. И да я усети!
#PIOLIOUT
Давам един лайк, щото не мога повече. Кур за цялото ръководство, два за Пиоли, три за Джампаоло. Мамка ви самозабравена. #pioliout!!

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Sir John » 08 окт 2019, 20:44

Попълних въпросника за новия стадион.
На всички въпроси със свободен текст:
#PIOLIOUT

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 20:47

Пак питам - каква е вината на Пиоли за цялата тази работа? При положение, че НАШЕТО ръководство му звъни и го търси за работа, той какво трябва да направи? Да откаже? Кажете ми ЕДИН треньор, на който Милан ще му звъннат, ще му предложат вероятно 10 пъти по добри условия и повече пари, но той ще каже "Не, благодаря", при положение, че единствените му алтернативи са Сампдория и Дженоа! Един такъв кажете :)

Не очаквам отговор от никой, защото в момента само един хейт се сипе и това е. Почти нищо смислено не може да се прочете тук за съжаление! Както затъна Милан, така затъват и феновете му за съжаление! :( :( :( :( :(

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от hotboyz » 08 окт 2019, 20:48

It turns out that Pioli will sign his Milan contract tomorrow morning after all, reports Sky
Изображение

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Sir John » 08 окт 2019, 20:50

Мишоци...Елиът прибери си вересиите!
#PioliOut

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 603
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 203 times
Been thanked: 88 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Benovski » 08 окт 2019, 20:52

Ма то ако ще е Пиоли, аз не искам да има смяна. По-добре да си изкараме с Джампаоло. Промени се правят за да станат още по-добре нещата, а не за да може лайната да замиришат другояче. Защо е тая подигравка сега? По-добре без нея.

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Sir John » 08 окт 2019, 20:59

Естествено, че не е луд, който яде баницата.Какъв отговор от нас да чакаш?
Ето ти го - недоказан средняк уволняван навсякъде където е работил.
Кълнал се във вярност на роднито Фио, Лацио, Интер и тн., интересно как през Палермо не е минал.Изплъзнал се е на Дзампарини.
Извън личноста му е насочен хейта ни.
Откак дойдоха Елът се говори за дългосрочни 3-4-5 годишни цели и изведнъж след тоя неудачник МД взимаме треньор за до края на сезона плюс някаква опция.
Ръководството действа аматьорски, сигурно американски счетоводители или Крудели щяха да се справят по-добре.
Колко време тъпчем с тъпото 4-3-3 с Чалхан ааби и Сусо вътрешния фалц, а той още преди да е дошъл със сина си обявява, че ще играем именно така.
Да продължа с още 10 аргумента?

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от b3yr0nD » 08 окт 2019, 21:03

George Weah написа:
08 окт 2019, 20:47
Пак питам - каква е вината на Пиоли за цялата тази работа? При положение, че НАШЕТО ръководство му звъни и го търси за работа, той какво трябва да направи? Да откаже? Кажете ми ЕДИН треньор, на който Милан ще му звъннат, ще му предложат вероятно 10 пъти по добри условия и повече пари, но той ще каже "Не, благодаря", при положение, че единствените му алтернативи са Сампдория и Дженоа! Един такъв кажете :)

Не очаквам отговор от никой, защото в момента само един хейт се сипе и това е. Почти нищо смислено не може да се прочете тук за съжаление! Както затъна Милан, така затъват и феновете му за съжаление! :( :( :( :( :(
А каква беше вината на Монтела, Гатузо или Дампаоло ако щеш (да не изброявам и назад), че тренират такива смешни льохмани, при които уменията им се разминават тотално със заложените цели? Ще кажеш, че никой не ги е задължил да подписват, което е така, но не се вързва с твоя довод - кой ще откаже на Милан, дори този Милан?

Толкова сезони гледаме един и същ филм и не си взимаме поука. Преди години Алегри беше селски треньор и *** и изобщо не се отчиташе факта, че след продажбата на Ибра и Тиаго рухнахме откъм качество, което още не може да възстановим. Същото говорих и за Монтела и даже в стария форум споменах как след като си намери нов отбор ще ни напердаши пак и ще почне едно чудене къде аджеба е проблема... Е, и това стана. Както и правилно прогнозирах цялата помия, която ще се изсипе по Гатузо. И сега какво? Изнада! Имало и по-голям *** и от този Дженаро.А свъвсем скоро до уволнението на Пиоли ще чета как дори Джампаоло нямало да е чак толкова зле и е трябвало да остане и после и за Пиоли ще слушам неща с обратен знак постфактум... Схвана ми мисълта.

И да не решиш, че те нападам персонално - не е така, защото много хора подчертаваха треньорите като основен проблем последните години. Просто съм адски фрустиран от простотиите, които се случват в отбора, но се опитвам да мисля трезво.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:04

Sir John написа:
08 окт 2019, 20:59
Естествено, че не е луд, който яде баницата.Какъв отговор от нас да чакаш?
Ето ти го - недоказан средняк уволняван навсякъде където е работил.
Кълнал се във вярност на роднито Фио, Лацио, Интер и тн., интересно как през Палермо не е минал.Изплъзнал се е на Дзампарини.
Извън личноста му е насочен хейта ни.
Откак дойдоха Елът се говори за дългосрочни 3-4-5 годишни цели и изведнъж след тоя неудачник МД взимаме треньор за до края на сезона плюс някаква опция.
Ръководството действа аматьорски, сигурно американски счетоводители или Крудели щяха да се справят по-добре.
Колко време тъпчем с тъпото 4-3-3 с Чалхан ааби и Сусо вътрешния фалц, а той още преди да е дошъл със сина си обявява, че ще играем именно така.
Да продължа с още 10 аргумента?
Да съм искал аз аргументи против ръководството? Питах защо се раздават к*рове на и хейт по тип, който просто приема работа, която му е ПРЕДЛОЖЕНА и реално все още нищо не е направил. И попитах да ми дадете пример за друг тип, който би отказал тая работа, при тези условия? Също и попитах да ми дадете по добър реалистичен вариант от Пиоли в момента, при положение, че със Спалети няма да стане явно.

Малдини, Бобан и компания са за категорично уволнение, за това нито някога съм спорил, нито нищо! По слабо лято трудно можеше да направят!

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от thej0kerr » 08 окт 2019, 21:05

George Weah написа:
08 окт 2019, 20:47
Пак питам - каква е вината на Пиоли за цялата тази работа? При положение, че НАШЕТО ръководство му звъни и го търси за работа, той какво трябва да направи? Да откаже? Кажете ми ЕДИН треньор, на който Милан ще му звъннат, ще му предложат вероятно 10 пъти по добри условия и повече пари, но той ще каже "Не, благодаря", при положение, че единствените му алтернативи са Сампдория и Дженоа! Един такъв кажете :)

Не очаквам отговор от никой, защото в момента само един хейт се сипе и това е. Почти нищо смислено не може да се прочете тук за съжаление! Както затъна Милан, така затъват и феновете му за съжаление! :( :( :( :( :(
Хейта не е относно Пиоли. Поне моя личен аргумент не е ad homine. Моя аргумент и хейт е относно работата на ръководството, което пак, отново и отново прави едно и също - реже клона на който седи! До кога? Още колко пъти? Защо?

С какво е надграждане Пиоли? С какво? Какво е постигнал?! Още колко Джампаоловци, Пиповци, Брокита, Михайловци, Монтеловци и тем подобни несретници трябва да се изредят, за да се прозре едно - с трици маймуни не се ловят! Със средняшки треньори се постигат средняшки резултати. Ако няма треньор, който да знае, може, да направи колектив, да им вземе страха и да ги дисциплинира и респектира тия разглезени млионери на по 20 години - няма да стане!

Хейта е срещу дажмапаоловщината, обзела клуба на всички нива - от чистачката до Малдини и Бобан, Скарони даже няма да го коментирам. Безхаберие, некомпетентност, наивност, неможене.

С този си ход ръководството праща един сигнал - ние всички станахме Джампаловци, свиквайте. Ми браво, браво, евала!
Последна промяна от thej0kerr на 08 окт 2019, 21:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:10

b3yr0nD написа:
08 окт 2019, 21:03
George Weah написа:
08 окт 2019, 20:47
Пак питам - каква е вината на Пиоли за цялата тази работа? При положение, че НАШЕТО ръководство му звъни и го търси за работа, той какво трябва да направи? Да откаже? Кажете ми ЕДИН треньор, на който Милан ще му звъннат, ще му предложат вероятно 10 пъти по добри условия и повече пари, но той ще каже "Не, благодаря", при положение, че единствените му алтернативи са Сампдория и Дженоа! Един такъв кажете :)

Не очаквам отговор от никой, защото в момента само един хейт се сипе и това е. Почти нищо смислено не може да се прочете тук за съжаление! Както затъна Милан, така затъват и феновете му за съжаление! :( :( :( :( :(
А каква беше вината на Монтела, Гатузо или Дампаоло ако щеш (да не изброявам и назад), че тренират такива смешни льохмани, при които уменията им се разминават тотално със заложените цели? Ще кажеш, че никой не ги е задължил да подписват, което е така, но не се вързва с твоя довод - кой ще откаже на Милан, дори този Милан?
Веднага ти казвам - при Монтела първо вината до някаква степен беше на тогавашното ръководство, че лятото не го освободиха, а го оставиха, казвам до някаква степен, защото предния му сезон не беше чааак толкова зле, изпълни целите до някаква степен. След това обаче...вината му беше, че цял октомври от 315153351 възможни точки взехме неколцина, а той се усмихваше и викаше, че всичко е наред и се държеше като откачен, макар че...нищо не беше наред. Трябваше в този момент да си подаде оставката, така и така уволнението му се печеше и беше ясно, че е пътник! Гатузо нямаше никаква вина реално - толкова си може, отново вината е на Л+М, които го оставиха лятото, а уж дойде като временен вариант. След това той щеше да си тръгне, но просто нямаше кой да го замести - Донадони и тем подобните отказваха и той просто трябваше да довърши сезона. Ако някога съм го критикувал, то е защото просто няма нужните качества за треньор на Милан и защото съм бил под фрустрацията от даден мач и даден резултат, а не защото той е основния виновник за положението. За Джампаоло също - лятото имаше 1535151 варианта, кой го назначи??? Защо го назначи??? Него няма какво да го обвинявам, просто написах, че е най слабия треньор в историята (модерната поне) на Милан, иначе как да обвиняваш човек, който е като алкохолик предозирал сериозно предната вечер? Той не знае колко футболисти са на терена, аз ще го обвинявам в нещо...

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Sir John » 08 окт 2019, 21:12

George Weah, казах ти хейта не е лично към него, а към хората, които го назначават и към профила му.

Заключена